چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۶:۴۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار روستایی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 73 خانوار روستایی الیگودرز با جمعیت 319 نفر از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۸    
رئیس راهداری شهرستان چرام گفت: با تکمیل جاده چرام توگبری 200 خانوار روستایی از راه دسترسی مناسب بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در روستاهای استان گفت: 353 خانوار روستایی دیگر استان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت متصل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از اتصال 9 روستای جدید استان فارس به شبکه ملی اطلاعات و دسترسی این روستا ها به اینترنت پرسرعت همراه در قالب 1200 خانوار با جمعیت 4200 نفر خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۲    
طی مراسمی با حضور نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان دزفول در روستای سرسرباز برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت:بیش از 6 هزار خانوار روستایی اصفهان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سوم خردادماه طرح آبرسانی به 16 روستا در شهرستان کازرون به بهره برداری رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر، بیش از 99.8 درصد خانوار روستایی استان خراسان جنوبی، یعنی 1871 روستا تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، طی سالجاری 120 روستای دیگر دارای قابلیت گازرسانی در این استان، از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمود اسپانلو در جلسه کارگروه حقوق عامه که برای بررسی وضعیت تپه تاریخی بازگیر برگزار شد از میراث فرهنگی استان خواست هر چه زودتر برای تعیین تکلیف خانه های حریم این تپه باستانی اقدام کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: برای اتصال 5 روستای استان، تکنولوژی 4 سایت دیگر تلفن همراه ارتقاء پیدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس بسیج سازندگی استان بوشهر از بهره مندی 1700 خانوار روستایی از آب شرب بهداشتی در این استان با اجرای طرح آبرسانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: طرح آبرسانی از سد رئیسعلی دلواری در تعدادی از روستاهای بخش های شبانکاره، سعدآباد و آبپخش در حال انجام است و تا یک ماه آینده هزار و 700 خانوار در این روستاها از آب شرب بهداشتی بهره مند خواهند شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از استادان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور خواستار توقف سد خِرسان سه در مرز این استان با استان چهارمحال بختیاری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۱    
با اتصال شبکه آب روستای اکبرآباد کمین شهرستان پاسارگاد به خط اصلی انتقال آب از دهانه سد سیوند به سعادت شهر و ارسنجان مشکل کمبود آب چندین ساله این روستا برطرف شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی گفت: با جذب حدود 11 هزار مشترک تازه در سال 1401 تعداد مشترکان بهره مند از گاز استان به حدود 357 هزار مشترک رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال 20 خانوار روستایی شهرستان چگنی و جاده دسترسی به کارگاه سد معشوره به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال 51 خانوار روستایی این استان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی و تجاری در شهر ها و روستا های استان خوزستان طرح ها و پروژه های متعددی به انجام رسیده که ارزش آن ها بیش از 1650 میلیارد تومان برآورد شده است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
طی سال گذشته در بخش های مختلف خانگی و تجاری در شهرها و روستاهای استان خوزستان طرح ها و پروژه های متعددی به انجام رسیده که ارزش آنها بیش از 1650 میلیارد تومان برآورد شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: 39 هزار و 631 واحد مسکن روستایی در استان فاقد استحکام بوده و یا از استحکام پایین برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
485 خانوار روستایی شهرستان محمود آباد از اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع بیش از 2 هزار و 300 قطعه جوجه 40 روزه بین 145 زن سرپرست خانوار مددجوی روستایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی با اشاره به راه اندازی 5 سایت تلفن همراه در استان گفت: 600 خانوار روستایی به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از اتصال 183 خانوار روستایی ساری به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از بهره مندی یک هزار و 415 خانوار روستایی در 12 روستای تحت پوشش قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه زنجان از نعمت آب شرب در سال جاری خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: امسال حدود 13 هزار خانوار روستایی خراسان جنوبی در 159 روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل و از اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان از گاز رسانی به چهار شهرستان بستک با جمعیتی بالغ بر هزار و 471 خانوار در اسفند ماه سال جاری خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
هزینه یک خانوار شهری در سال 1400 رشد 48.9 درصدی داشته و به 92.5 میلیون تومان رسیده و در مقابل هزینه خانوار روستایی بالاتر بوده و با رشد 52.4 درصدی به 51.9 میلیون تومان افزایش داشته است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۷    
پیمان ترکمانه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در گفتگویی با فرتاک نیوز اظهار کرد: در 11ماهه سال جاری از تعداد 170 واحد مسکونی روستایی که بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار بود به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد واگذار شود 130 واحد مسکونی تکمیل و تحویل داده شده و 40 واحد باقیمانده ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
هزینه های یک خانوار شهری در سال 1400 با افزایش 48.9 درصدی به 92.5 میلیون تومان و هزینه های یک خانوار روستایی با رشد 52.4 درصدی به 51.9 میلیون تومان رسیده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، با بیان اینکه کلیه خانوارهای مشمول دریافت یارانه مشمول این طرح هستند گفت: در خراسان جنوبی حدود 243 هزار خانوار که شامل 143 هزار خانوار شهری و 100 هزار خانوار روستایی هستند می توانند از مزیت این طرح استفاده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از اتصال چهار سایت و مرکز مخابراتی روستاهای پرسه سو علیا و سفلی و سوخسوهاشم شهرستان راز و جرگلان و بهره مندی 650 خانوار روستایی از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، غلامرضا اشرفی شب گذشته در جلسه کمیته طرح کالا برگ الکترونیکی _اختیاری گفت: 244 هزار و 313 خانوار خراسان جنوبی شامل 144 هزار خانوار شهری و 100 هزار خانوار روستایی خراسان جنوبی یارانه بگیر هستند که می توانند از طرح کالا برگ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
با کمک دادگستری منطقه کمالان و حل و فصل اختلاف 12 سالۀ شرکت گاز و مالکان زمین های این منطقه 20 خانوار روستای مارون کلاته بخش کمالان، از نعمت گاز بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 54 خانوار روستایی خرم آباد از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۱    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 132 خانوار روستایی در 2 شهرستان الیگودرز و خرم آباد با جمعیت 574 نفر از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 78 خانوار روستایی در الیگودرز از اینترنت پرسرعت برخوردار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- با کلنگ زنی پروژه سدسازی کمندان ، 200 خانوار روستایی در حریم این سد در شرایط نامعلوم و بلاتکلیفی قرار گرفته اند، جابجایی روستای آنها به مکان جدید 18 سال است که طول کشیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- متین، مدیر عامل شرکت گاز اردبیل گفت: مشگین شهر در قالب سه پروژه با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که در حدود 800 خانوار روستایی مشگین شهر از نعمت گاز بهره مند شدند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار زنجان با اعلام این که با گازرسانی به 9 درصد جمعیت درحال گازرسانیِ شهرستان زنجان؛ بیش از 95 درصد خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گازطبیعی بهره مند می شوند؛ گفت: به برکت انقلاب اسلامی؛ توسعه گازرسانی؛ موجبات مهاجرت معکوس در روستاهای زنجان را فراهم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به صدور 78 هزار و 702 جلد سند مالکیت در استان گفت: تاکنون به 28 هزار و 852 خانوار روستایی زمین برای ساخت و تامین مسکن واگذار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
337 خانوار روستایی شهرستان ساری از اینترنت پرسرعت بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۵    
بهره برداری همزمان از طرح گاز رسانی به 17 روستای شهرستان مشگین شهر برای بهره مندی 800 خانوار روستایی آغاز شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از بهره مندشدن 3 هزار و 683 خانوار روستایی این استان از نعمت گاز طبیعی از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه 1401 خبر داد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش دنیای اقتصاد ؛ مرکز پژوهش های مجلس در یک گزارش تحلیلی به بررسی سیاست های حمایتی در بودجه سال آینده پرداخته است. بر اساس محاسبات این گزارش، سطح پوشش سیاست های حمایتی از کل هزینه های یک خانوار شهری حدود 10درصد و برای یک خانوار روستایی حدود 19درصد خواهد بود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۲    
مرکز پژوهش های مجلس در یک گزارش تحلیلی به بررسی سیاست های حمایتی در بودجه سال آینده پرداخته است. بر اساس محاسبات این گزارش، سطح پوشش سیاست های حمایتی از کل هزینه های یک خانوار شهری حدود 10درصد و برای یک خانوار روستایی حدود 19درصد خواهد بود ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، تعداد 730 خانوار روستایی در شهرستان رستم از نعمت گازرسانی برخوردار شدند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در چهل و چهارمین سالگرد انقلاب؛ درحالی 3 طرح گازرسانی در شهرستان ایجرود باحضور استاندار به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح و کلنگ زنی شد که 100 درصد خانوار شهری و 99 درصد خانوار روستایی این شهرستان به شبکه گاز کشور متصل است.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از برخورداری یک هزار و 830 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۵    
طرح آبرسانی روستایی با اعتبار 3 میلیارد تومان در شهرستان فسا به بهره برداری رسید