پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۳:۴۶Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره راه و شهرسازی»

خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شادگان از آغاز عملیات اجرایی 44 واحد مسکن مهر شادگان خبر داد و گفت: این واحد ها در نیمه دوم امسال تکمیل می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهدشت از مسدودشدن محور پای آستان به دلیل انجام عملیات راه سازی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی خرمشهر از برپایی میز خدمت این اداره در راستای اجرای طرح و رزمایش جهادی ویژه مناطق کم برخوردار (کوی معین و زمین شهری) خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهدشت گفت: گردنه پای آستان کوهدشت به دلیل عملیات انفجار راه سازی مسدود می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: سه هزارو 300 متر مربع از زمین های ملی حاشیه شهر دوگنبدان از سال گذشته تاکنون رفع و تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون یکهزار و 700 متر مربع از زمین های دولتی این شهرستان به ارزش 100 میلیارد ریال از دست سودجویان خارج شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: طی پیگیری های مستمر صورت گرفته قرارداد واگذاری طرح نهضت ملی ساخت مسکن در استان اصفهان به نام پرسنل پلیس راهور شهرستان تیران و کرون منعقد شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان بلاخره پس از سال ها انتظار، سرانجام پایان کار مجموعه 800 واحدی مسکن مهر تالش صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۰    
امامی رئیس اداره راه و شهرسازی مانه و سملقان گفت: طرح نهضت ملی مسکن با جانمایی در مسکن مهراز هفته آینده خاکبرداری خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان چادگان گفت: در راستای اجرای جهش تولید مسکن با بررسی های بعمل آمده 22 هکتار زمین دولتی جهت الحاق به محدوده شهر چادگان و 10 هکتار بر ای الحاق به محدوده شهر رزوه شناسایی و پیشنهاد شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر از تحویل دوهزار و 31 هکتار اراضی منابع طبیعی این شهرستان به راه و شهرسازی و تغییر نمایندگی اسناد این اراضی به نام دولت به نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان دشتستان از ثبت نام بیش از 11 هزار نفر دشتستانی درطرح نهضت ملی مسکن و 310 نفر در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوروبیابانک گفت: مراحل تغییر کاربری 13 هکتار از اراضی واقع در محدوده شهر خور جهت تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن این شهر در دست پیگیری است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به تکمیل پروژه مسکونی 390 واحدی شهرک رزلند اذعان داشت: متقاضیان این پروژه جهت دریافت تسهیلات به شبکه بانکی معرفی شدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تاکستان گفت: واحدهای نهضت ملی مسکن در شهر تاکستان در مرحله اول هم اکنون در حال ساخت و در مرحله اسکلت بندی می باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نقده گفت: عملیات آسفالت قطعه 2 محور حیدر آباد-نقده به طول 2.5 کیلومتر در حال انجام است و طی روزهای آینده به اتمام می رسد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه محور تیران – علویجه یکی از محورهای مهم بین شهرستانی می باشد، از انعقاد قرارداد با مشاور ذیصلاح جهت مطالعه مرحله اول و دوم این محور خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا گفت: در حال حاضر تعداد 378 واحد از طرح نهضت ملی مسکن، در سروستان شهرضا با پیشرفت فیزیکی 48 درصدی در دست احداث است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره راه و شهرسازی دماوند از رفع تصرف اراضی ملی در پلاک های نوده و خورین و تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد با اشاره به اهمیت احداث باند دوم سه راهی مهردشت به حسین آباد در کاهش تصادفات رخ به زخ، گفت: ساخت این پروژه در دستور کار قرار دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هیرمند گفت: 53 تن قیر رایگان اخیرا برای آسفالت 34 هزار متر مربع از معابر حاشیه شهر به شهرداری این شهرستان اختصاص یافته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز از برداشت و تهیه نقشه شمیم دو قطعه از اراضی ملی داخل حریم این شهرستان با متراژ بیش از 155 هکتار جهت اخذ سند مالکیت، خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۳۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: طی پیگیری های بعمل آمده کلیات طرح محله هدف شهر عسگران در ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان تصویب شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۲    
میز خدمت با حضور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بلوچستان امروز روز جمعه 22 اردیبهشت ماه در مصلی این شهرستان برگزار شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان از رفع مشکل معابر خاکی بافت فرسوده شهرستان اردستان با اختصاص 71.5 تن قیر رایگان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت: پروژه آماده سازی اراضی حدود 30 هکتاری که برای احداث طرح نهضت ملی مسکن و ایثارگران در نظر گرفته شده با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی در حال اجرا است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان از پیشرفت 53 درصدی فاز اول طرح نهضت ملی مسکن شهر دوات آباد خبر داد و گفت: فاز دوم این طرح به تعداد 63 واحد دارای پیشرفت 13 درصدی است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۱    
دیدار مسئولان ادارات شهرستان تاکستان با سرپرست جدید فرمانداری به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان دیدار مسئولان ادارات شهرستان تاکستان با سرپرست جدید فرمانداری ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۸    
جلسه شورای تامین مسکن شهرستان دشتستان به ریاست فرماندار دشتستان و با حضور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان و سایر اعضا در محل فرمانداری دشتستان با موضوع بررسی طرح نهضت ملی مسکن برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدن و بوئین میاندشت از تامین اراضی مورد نیاز برای ساخت 502 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن و تحویل آن به بنیاد مسکن خبر داد و گفت الحاق 36 هکتار اراضی در دست پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: در جاده های اصلی،فرعی و روستایی این شهرستان هشت طرح عمرانی در دست اجراست.
بازدید از روند پروژه های طرح نهضت ملی مسکن شهر اهر با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان به همراه سرپرست اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندان، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر، نظام مهندسی شهرستان اهر و کارشناسان مربوطه اداره کل انجام شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان مراحل نهایی الحاق دو هکتار زمین به محدوده شهر جوشقان قالی خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر گفت: مجموعِ 80 پلاک زمین اقدام ملی مسکن فریدونشهر، تعداد 30 پلاک زمین جهت اختصاص به 90 نفر از متقاضیان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تحویل داده شد که در مرحله اختصاص پروژه است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی نظرآباد گفت: در 6 ماهه دوم سال 1401 اسناد مالکیت بالغ بر 264 قطعه زمین به نام دولت به نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن انتقال یافت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم با اشاره به تامین زمین برای 570 نفر از متقاضیان گفت: با تلاش های بعمل آمده طرح تفکیکی جهت واگذاری اراضی به متقاضیان واجد شرایط تهیه و تصویب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد از پایش 8 هزار متقاضی طرح مسکن ملی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی میرجاوه از اخذ سند تک برگی برای بیش از یک هزار و 350 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان در دو سال اخیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی میرجاوه از اخذ سند تک برگی برای 270 هزار متر مربع از اراضی و املاک این شهرستان بنام دولت از سال گذشته تاکنون در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: از ابتدای شروع طرح ملی مسکن، بیش از 23 هزار نفر به عنوان متقاضی در سامانه ثبت نام کرد اند.
کاشان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۴    
کاشان نیوز: طی گفتگو با معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ویژه کاشان در خصوص فعالیت های این سازمان گزارش عملکرد یک ساله این سازمان ارائه و در اختیار این رسانه قرار گرفت. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک از اخذ سند تک برگی برای حدود 100 هکتار از اراضی و املاک ملی این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۷    
امام جمعه و فرماندار شهرستان اهر به صورت جداگانه با اهدای لواح تقدیر از رئیس اداره راه و شهرسازی و پیمانکاران نهضت ملی مسکن شهرستان اهر به جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن تجلیل و تقدیر کردند.
رئیس اداره راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد از اختصاص 10 هزار تن قیر به بافت های ناکارآمد و فرسوده شهرستان آمل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس اداره راه و شهرسازی بم از آغاز عملیات اجرایی 2188 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی میرجاوه از اخذ سند تک برگی برای 270 هزار متر مربع از اراضی و املاک این شهرستان بنام دولت از سال گذشته تاکنون و در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با اشاره به در حال ساخت بودن دو دهانه پل بزرگ سادیان و اسحاق آباد در پروژه باند دوم کاشان برزک از پیشرفت قابل قبول پروژه های راهسازی این شهرستان در سال 1401 خبر داد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۷    
موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در روز پنج شنبه 24 فروردین ماه به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی نجف آباد از محل پروژه نهضت ملی مسکن نجف آباد بازدید نمود. در این بازدید رئیس پروژه مذکور گزارشی از روند پیشرفت کار ارائه نمود. شایان ذکر است در پروژه محله [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی تیران و کرون گفت: جاده سازی از مهم ترین نیازهای این شهرستان است که دو پروژه مهم احداث باندهای دوم محور تیران به سامان و تیران به چادگان در دستور کار قرار گرفته است.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری زمین اهدایی به خانواده هایی که فرزند سوم و یا چهارم شان بعد از بیست چهارم آبانماه 1400 متولد شده خبرداد.