یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۳۲Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منابع مالی»

اطلاع با ما   ۵۳ دقیقه پیش    
مدیرعامل بانک مسکن با بیان این که تامین منابع مالی نهضت ملی مسکن منوط به تقویت منابع است، گفت: امیدواریم با دستور وزیر و پیگیری وی این امر محقق شود.
مدیرعامل بانک مسکن با بیان این که تامین منابع مالی نهضت ملی مسکن منوط به تقویت منابع است، گفت: امیدواریم با دستور وزیر و پیگیری وی این امر محقق شود.
به گفته کارشناسان بخش کشاورزی سرعت اجرای برنامه ها در حوزه خاک و آب در مقایسه با سرعت بیابان زایی در کشور ناچیز بوده و کمبود منابع مالی چالش این حوزه به شمار می رود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۰    
به جای ساخت مسکن ، واگذاری مسئله دار زمین دور از مناطق شهری را نمی توان مدیریت مسکن نامید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خدابنده گفت: بخشی از منابع مالی بیمارستان جدیدالاحداث رسول اکرم(ص) شهر قیدار از طریق مولد سازی انجام تامین می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه استقلال در روزهای تعطیلی لیگ برتر درگیر چند چالش بزرگ است. بزرگ ترین مشکل این روزهای استقلال کمبود منابع مالی است و تغییر مدیریت هم تا امروز نتوانسته این مسئله را حل کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
توجه به تامین منابع مالی شرکت های دانش بنیان، نوظهور و استارت آپ ها یک مولفه اصلی برای رشد و توسعه این شرکت ها محسوب می شود. توجهی که باوجود بانک هایی که حاضرند سرمایه گذاری ریسکی داشته باشند که اصطلاحا به آن ها بانک ونچر گفته می شود، به بهترین شکل اتفاق می افتد.
یافته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۱    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: یادداشت مجموعه : اقتصادی بازار بورس اوراق بهادار یکی از مهم ترین مواردی است که ذهن تمام افراد را به خود درگیر کرده است و با توجه به نقدینگی و منابع مالی موجود در آن می توان بعنوان یکی از مهم ترین و تأثیر گذار ترین موارد بر سیستم اقتصادی کشور ها نام برد ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در 6 ماه نخست امسال، بیش از 100 همت (هزار میلیارد تومان) از بدهی سال های گذشته خود از محل انتشار اوراق مالی را تسویه کرده و در مقابل تنها حدود 43 همت از محل انتشار اوراق، منابع مالی کسب کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۶    
تهران - ایرنا- آیت الله رئیسی در گفتگویی با شبکه تلویزیونی RT روسیه به سوالات این رسانه درباره ضرورت اصلاح ساختار سازمان ملل، عضویت جمهوری اسلامی ایران در بریکس، موضع جمهوری اسلامی ایران درباره جنگ روسیه و اوکراین، منابع مالی ارزی آزاد شده ایران ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۳    
اقتصادنیوز: چالش ها و مشکلات متعددی، مانندتحریم های آمریکا ، کمبود منابع مالی برای توسعه طرح ها، مسائل مرتبط با تامین خوراک پایدار و قیمت گذاری های غیررقابتی خوراک در صنعت پتروشیمی وجود دارد که عدم مواجهه هوشمندانه با آنها ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۵    
دکتر سید ابراهیم رئیسی در گفتگویی با شبکه تلویزیونی RT روسیه به سوالات این رسانه درباره ضرورت اصلاح ساختار سازمان ملل، عضویت جمهوری اسلامی ایران در بریکس، موضع جمهوری اسلامی ایران درباره جنگ روسیه و اوکراین، منابع مالی ارزی آزاد شده ایران ...
رییس جمهور با بیان اینکه ایران دارای تمدنی کهن است و این تمدن با داشته های مردمش از باورها و اعتقادات دینی قوی آنها آمیخته شده و از طرف دیگر ایمانی که این مردم به ارزش های الهی دارند، امیدی در آنها ایجاد کرده که آینده را بسیار درخشان می کند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱    
کارکنان بهداشت و درمان در سراسر آلمان در اعتراض به کمبود منابع مالی بیمارستان ها به خیابان ها آمدند.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اعتصاب بازیکنان این تیم گفت: این موضوع نهایت بی انصافی است که می گویند هیئت مدیره دروغ می گوید و وعده پوچ می دهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
تهران (پانا) - یک فعال سیاسی با بیان اینکه آمریکا از منابع مالی و امکاناتی اروپا برای سیاست های توسعه ای خود استفاده می کند، گفت اروپاییان باید راه خود را از سیاست های غلط آمریکا جدا کرده و یک نگاه مستقل برای خود تبیین کنند. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، نشست مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه در روز چهار شنبه بیست و نهم شهریور ماه به منظور بررسی چگونگی تامین منابع مالی در محل سازمان برگزار گردید. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۳    
وزیر راه و شهرسازی درباره قطعه سوم آزاد راه تهران شمال گفت: دستور اجرای آن توسط رئیس جمهور صادر شد و در خصوص تأمین منابع مالی اقدامات لازم در حال انجام است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی از اختصاص 700 میلیارد ریال منابع مالی برای اجرای طرح های پژوهشی در سال جاری اختصاص خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش داشته است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مهرداد بذرپاش روز پنجشنبه در حاشیه شورای مسکن مازندران در جمع خبرنگاران افزود: قطعه سوم آزاد راه تهران - شمال با اندکی تفاوت در نحوه قرارداد با همکاری راه و شهر سازی و بنیاد مستضعفان با سرعت بیشتر عملیاتی خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل آزادراه تهران به شمال با دستور رئیس جمهور آغاز شده است و در اجرای طرح نهضت ملی مسکن نیز به حمایت همه جانبه نیاز داریم و منابع مالی آن در حال تامین است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
بزرگترین بانک استرالیا با پرکارترین سازنده خودروهای الکتریکی جهان شریک شده است تا به تامین کننده مالی آن تبدیل شود. به گزارش ایسنا، بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA) بزرگترین بانک استرالیا روز چهارشنبه اعلام کرد که با تسلا همکاری کرده است تا به مشتریان این خودروساز اجازه دهد از منابع مالی برای ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رکود طولانی مدت و سه ساله بورس منجر به بروز چالش هایی برای برخی نهاد های مالی شده و حتی برخی کارگزاری ها مشکل تامین منابع مالی دارند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: وزیر خارجه آمریکا با دفاع از توافق بین تهران و واشینگتن برای تبادل پنج زندانی دو تابعیتی با ایران گفت: شش میلیارد دلار پول آزاد شده ایران در کره جنوبی، منابع مالی خود جمهوری اسلامی از محل صادرات نفت بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس با بیان اینکه وزارت اقتصاد در حوزه تسهیل مجوزهای کسب و کار شجاعانه تر برخورد کند، گفت: اگر منابع مالی هم داشته باشیم و محیط کسب و کار مناسب نباشد، بهبودی رخ نمی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در نشست هیئت دولت به تیم اقتصادی دولت ماموریت داد ؛ تلاش کنند منابع مالی آزاد شده برای رونق تولید و مهار تورم هزینه شود .
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اختصاص منابع مالی از صندوق ملی مسکن را شرط کلیدی برای تکمیل و تحویل واحدهای باقی مانده مسکن مهر در این شهر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۵    
تهران- ایرنا - چین با تبدیل شدن به یکی از منابع مهم سرمایه گذاری در آفریقا، در حال تامین بخش بزرگی از منابع مالی به شکل فوری است که آفریقا برای توسعه به آن نیاز دارد و این همکاری بر جهان تاثیر خواهد گذاشت.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی دولت در ابتدای نشست خبری هفتگی با نمایندگان رسانه ها در پاسخ به پرسشی درباره منابع مالی آزادشده ایران در کره جنوبی، گفت: شاهد بودید که بالاخره دو پرونده باز دیگر نیز بسته شد؛ البته همان طور که رئیس جمهوری گفته بود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اختصاص منابع مالی از صندوق ملی مسکن را شرط کلیدی برای تکمیل و تحویل واحد های باقی مانده مسکن مهر در این شهر اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
گروهک منافقین دهه هاست که ادعا می کنند منابع مالی آنها از سوی هواداران شان تامین می شود. در این گزارش به بررسی منابع درآمدی منافقین و همچنین شرکت های پوششی غربی و شرقی که به این گروهک کمک مالی می دهند، پرداخته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اختصاص منابع مالی از صندوق ملی مسکن را شرط کلیدی برای تکمیل و تحویل واحدهای باقی مانده مسکن مهر در این شهر اعلام کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در بیانیه ای اعلام کرد: منابع آزاد شده در دسترس بانک مرکزی ایران قرار دارد و بنا به صلاحدید مراجع ذی ربط و بر اساس نیازها و اولویت های کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بررسی طرح اصلاح قانون کنکور ، سفر رئیسی به نیویورک و منابع مالی آزادشده ایران در کره جنوبی از موضوعات مهم خبری بیست و هشتم شهریورماه 1402 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: منابع مالی ما حاصل فروش نفت و میعانات گازی در کره جنوبی بود. این پول به صورت غیرقانونی نزد حساب هایی در کره مسدود شده بود و آمریکا با نفوذ و مداخلیت در نظام مالی بین المللی مانع دسترسی ایران به این منابع می شد ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی دولت، 5 میلیارد و 573 میلیون و 492 هزار یورو به حساب شش بانک ایرانی در دوبانک قطری واریز شده و این مبلغ اکنون زیر کلید بانک مرکزی است. این منابع حتی با برجام نیز آزاد نمی شد و مکاتبات و مصاحبه های روسای وقت بانک مرکزی به این امر استناد می دهد. ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در ابتدای نشست خبری هفتگی با نمایندگان رسانه ها با بیان این که در امتداد سفرهای استانی که این دولت رکوردار برگزاری آن است، بازدید میدانی و نظارت رئیس جمهوری از وزارتخانه ها را هم داشتیم ، اظهار کرد: در ادامه تکمیل این پازل ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
همانگونه که در خبرهای رسانه های مختلف خوانده ایم، پتروشیمی مسجدسلیمان طی 6 ماه گذشته موفق به افزایش ظرفیت تولید خود از 60 به 95 درصد اسمی شده است. این مهم در حالی به دست آمده که شرکت های مختلف حوزه پتروشیمی با چالش ها و مشکلات متعددی روبرو بوده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بررسی طرح اصلاح قانون کنکور ، سفر رئیسی به نیویورک و منابع مالی آزادشده ایران در کره جنوبی از موضوعات مهم خبری بیست و هشتم شهریورماه 1402 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۶۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره آزادسازی منابع مالی مسدود شده در کره جنوبی و تبادل زندانی ها بیانیه ای منتشر کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه منابع مالی با برجام هم آزاد نمی شد گفت: منابع مالی آزادشده ایران در بانک های قطری است و زیر کلید بانک مرکزی قرار دارد.
سخنگوی دولت گفت که استانداران با حضور در جلسات هفتگی دولت از اقدامات خود در استان ها و نیازهای مردم هر استان گزارش می دهند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: وزارت امور خارجه در بیانیه ای با اعلام اینکه منابع مالی آزاد شده در دسترس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، سیاست دولت های آمریکا را در ممانعت از دسترسی آزاد و مشروع ایران به منابع مالی خود در سایر کشورها، اقدامی غیرقانونی و متخلفانه و غیرانسانی دانست. ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: منابع مالی بلوکه شده ایران متعلق به مردم ما بوده و در جهت رفع نیاز آنان نیز استفاده خواهد شد.
598   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در مورد منابع مالی آزاد شده در روزهای اخیر گفت: دو پرونده باز دیگر در حوزه سیات خارجی بسته شد، البته این اتفاق می توانست یکسال پیش رخ دهد و در اغتشاشات سال گذشته نقش آفرینی نمی کردند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره آزادسازی منابع مالی مسدود شده در کره جنوبی و تبادل زندانی ها بیانیه ای منتشر کرد. به گزارش خبرآنلاین، در بیانیه وزارت خارجه آمده است: ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز نوشت: پس از دو هفته افزایش قیمت، امروز 27 شهریور 1402 بازار خودرو شکل کاهشی به خود گرفت و به این طریق روند افزایش قیمت در این بازار متوقف شد. ...
اقتصاد آنلاین / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره آزادسازی منابع مالی مسدود شده در کره جنوبی و تبادل زندانی ها بیانیه ای صادر کرد.