پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۴:۵۶Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منابع مالی»

خبرگزاری تسنیم   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس ضمن بیان این مطلب که تکمیل پروژه های عمرانی کشور به بیش از 700 هزار میلیارد تومان منابع مالی نیاز دارد، از وعده وزیر نفت برای تهاتر نفتی به منظور تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی خبر داد.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرتضی محسنی مجسمه ساز ایرانی است که در سمپوزیوم گل گهر مجسمه ای با عنوان دگرگونی خلق کرده است و ایده جالب این سمپوزیوم را در داده غرفه به کودکان عنوان می کند و معتقد است ارگان های که منابع مالی خوبی دارند در راستای مسئولیت اجتماعی شان بهتر است به هنر بها دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قرار بود شرکت های بزرگ اقتصادی کرمان گردش مالی خود به استان بیاورند که شرکت ملی مس به تعهد خود عمل نکرده است.
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کارگزار برند باشگاه پرسپولیس پس از اختلافات مالی برای امضای این نامه، موافقت خود با آن را اعلام کرد و نامه اغاله قرارداد را مورد تأیید خود قرار داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران ام البنین دشت آزادگان گفت: هدف ما ایجاد نهاد مردم یار و مردم دار بسیج به منظور ایجاد اشتغال است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سیدمسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که باید با اصلاح سیاست ها و برداشتن موانع سرمایه گذاری، بخش خصوصی به صورت جدی وارد فعالیت اقتصادی شود، گفت: ظرفیت منابع عمومی دولت و مالیات در بودجه سال1401 به طور دقیق مشخص شود.
رئیس گروه دوستی ایران و کره جنوبی، گفت: دولت کره جنوبی در جهت رفع موانع دسترسی ایران به منابع مالی خود نزد بانک های کره ای گام های موثر بردارد.
بانکداری ایرانی   ۵ ساعت پیش    
دویچه بانک AG در حال مذاکره با تعدادی از مشتریان ترکیه ای خود برای افزایش بودجه ای است که به نظر می رسد به معیارهای زیست محیطی، فعالیت های اجتماعی و حکومتی اختصاص خواهد یافت و به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده برای ورود به بخش های سودآوری از منابع مالی مطرح شده است. ...
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
همکاری کارگزاری دو سال گذشته پرسپولیس با سرخپوشان به طور رسمی به اتمام رسید تا این باشگاه مشکلی برای جذب اسپانسر و تأمین منابع مالی با کارگزاری جدید نداشته باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فائقی معاون پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: سجادی باید از محل سایر منابع و از دولت منابع مالی بیش تری را به ساختار ورزش تزریق کند. هم چنین مسئله میزبانی ها باید به ایران برگردد که در وجهه بین المللی ما نیز تأثیر به سزایی خواهد داشت.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: برخی می گویند ساخت یک میلیون مسکن تورم ایجاد خواهد کرد. ، اما این طور نیست چراکه برای احداث این واحد ها از منابع دولتی استفاده نمی کنیم، روش هایی برای تأمین منابع مالی این برنامه پیش بینی کردیم که تورم زا نیستند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب روش های تامین مالی غیر تورم زا، تامین منابع مالی و تهیه زیرساخت ها برای جهش جدی تولید و ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال اعلام شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت طلب گابریل کالدرون سرمربی پیشین این تیم و خواکین دستیار او از حضور در نقل و انتقالات تابستانی محروم شده است و نمی تواند بازیکن خارجی مد نظر سرمربی تیم را جذب کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشکلات مالی باعث شد تا مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات اعضای تیم خود باشند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۷۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ساخت یک میلیون مسکن در سال تورم زا نیست،گفت: برای احداث این واحدها روش هایی برای تأمین منابع مالی این برنامه پیش بینی کردیم که تورم زا نیستند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی درجهت حمایت از استارتاپ های معدنی با مرکز نوآوری ایمینو تفاهم نامه ای را منعقد کرد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۸    
پکن در ماه های اخیر دسترسی به منابع مالی را برای توسعه دهندگان املاک محدود کرده و سرعت وام مسکن به خریداران را کاهش داده است، چرا که سعی می کند از افزایش ریسک مالی جلوگیری کرده و وابستگی اقتصادی خود را به دارایی و املاک کاهش دهد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵    
در نشست فراکسیون سلامت سالمندی مجلس مقرر شد تشکیل کمیته بررسی اصلاحات مورد نیاز در متن سند ملی سالمندان کشور و بررسی موارد قانونی برای ایجاد منابع جدید و پایدار منابع مالی مورد نیاز پوشش ارائه خدمات در حوزه سالمندی در دستور کار دستگاه های مربوطه قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رضایی کوچی گفت: مقرر شده نرخ سود تسهیلات ساخت مسکن بین 10 تا 12 درصد و با بازپرداخت بالای 20 سال باشد تا تمامی مردم و متقاضیان بتوانند از آن استفاده کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر محسن فینی زاده بیدگلی با حضور در برنامه امواج شبهه درباره تبیین و بررسی نقش سرویس های اطلاعاتی دشمن در حمایت از رسانه های معاند گفت: رسانه هایی مانند بی بی سی که لیدر هستند توسط سرویس های اطلاعاتی راه اندازی می شوند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: در توسعه بانک ها در کشور عراق دچار مشکل هستیم، خیلی از سرمایه گذاران ما در نقل و انتقال منابع مالی دچار مشکل هستند که این را می توانستیم با یک شعبه فرعی بانک مرکزی حل کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دویچه بانک AG در حال مذاکره با تعدادی از مشتریان ترکیه ای خود برای افزایش بودجه ای است که به نظر می رسد به معیارهای زیست محیطی، فعالیت های اجتماعی و حکومتی اختصاص خواهد یافت و به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده برای ورود به بخش های سودآوری از منابع مالی مطرح شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: در جریان بررسی و اصلاح تبصره 7 ماده 2 طرح امنیت غذایی در کمیسیون مقرر شد میزان سپرده بانک کشاورزی نزد بانک مرکزی از 10 درصد به 3 درصد کاهش پیدا کند و منابع حاصل از آن که حدود 15 تا 18 هزار میلیارد تومان است صرف توسعه بخش کشاورزی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۶    
علی آبادکتول- معاون مدیریت منابع و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از مشارکت این سازمان در تامین منابع مالی برای حفر چاه های کشاورزی خبرداد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین مهری گفت: بانک ها برای حفظ ثبات عملکرد و افزایش کارایی، نیازمند سرمایه مناسب و کافی هستند و لازم است همواره نسبت کفایت سرمایه خود را که بر اساس اعلامیه های کمیته بال به عنوان شاخصی در خصوص توازن میزان دارایی های ریسکی بانک ها به میزان سرمایه تعدیل شده آنها شناخته می شود به نحو صحیحی کنترل و ...
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس صحبت های انجام شده به شرط تأمین منابع مالی از سوی دولت تا پایان سال افراد فاقد سهام عدالت می توانند نسبت به دریافت سهام خود اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به اینکه تعدادی از نیروهای فعال در پزشکی قانونی کشور نیروهای قراردادی هستند، گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در پزشکی قانونی با محدودیت منابع مالی و مقرراتی مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در بسیاری از موارد برای تبدیل وضعیت نیروهای سازمان پزشکی قانونی با محدودیت منابع مالی و مقرراتی در کشور مواجه هستیم، اما خوشبختانه در سال جاری با پیگیری های صورت گرفته حقوق و مزایای نیروهای قراردادی ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، حمید ملانوری ملانوری استاندار خراسان جنوبی صبح امروز در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان، اظهار کرد: این موضوع به کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی ابلاغ می شود که برای شرکت های وابسته و پیمانکاران خود زمانی را تعیین کنند که منابع مالی خود را به استان برگردانند. ...
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از تصویب کلیات رتبه بندی قرار شد که کمیسیون مجددا آن را بررسی و منابع مالی آن را تامین کند، منابع مورد نیاز پیش بینی شود تا در متمم قانون بودجه بیاید ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به دلیل ملتهب بودن اوضاع آینده روشنی برای جذب منابع مالی از طریق اوراق مشارکت نمی بینم، زیرا شدت کاهش ارزش پول به حدی بالا است که کسی روی بازگشت پول و یا سود آن نمی تواند روی آن حساب کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بم گفت: مشکلات مالی، تجهیزات و عدم برندسازی دلیل اصلی عدم موفقیت تعاونی های شهرستان است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تاکیدمان این است که تا بهمن ماه سال جاری حداکثر منابع مالی پیش بینی شده در تبصره های 16 و 18 قانون بودجه به شرکت های دانش بنیان تخصیص پیدا کند تا در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها به صورت عملی از شرکت های دانش بنیان حمایت کرده باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۷    
نوروزی ضمن اشاره به تاریخچه شکل گیری طالبان تصریح کرد: با ایجاد دوگانه طالبان _ داعش، طالبان هم مشروعیت کسب می کند و امکان ایجاد ارتباط با برخی دولت ها را پیدا می کند و هم اینکه به برخی منابع مالی دست پیدا می کند و حساسیت نیروها علیه طالبان کم می شود و فضایی برای رشد این گروه ایجاد می شود.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
امانی بنی در بازدید از مراحل احداث فرودگاه گناباد با اشاره به تامین منابع مالی لازم، بر تسریع در اجرای این پروژه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی؛ محمود امانی بنی در بازدید از فرودگاه شهرستان گناباد ضمن ابراز رضایت از پیشرفت چشمگیر مراحل احداث پروژه ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از آنجایی که پول های بلوکه شده یک کشور جزو سرمایه های آن محسوب می شود بر این اساس تاخیر در آزاد سازی منابع ایران موجب پرداخت خسارت از سوی آن ها به ایران خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت که تاکید داریم با رفع هرگونه موانع، تامین منابع مالی از اعتبارات قابل دسترس ملی و استانی و نیز بهره گیری از توانمندی های این قرارگاه، تکمیل پروژه های زیربنایی عمرانی و طرح های بهداشتی درمانی گیلان شتاب گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس هیات فوتبال گیلان مشکلات تیم های فوتبال گیلان را چند وجهی عنوان کرد و گفت: مهم ترین مشکل تیم داری در فوبال گیلان منابع مالی پایدار است که تاکنون باعث انحلال بسیاری از تیم های گیلانی شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت تامین منابع مالی موردنیاز تولیدکنندگان داخلی، گفت: خودروهای سنگین داخلی توان رقابت با تولیدات روز دنیا را دارند، اتوبوس هیبریدی تولیدی مپنا نیز گواهی بر این ادعا است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن -با وجودی که رشته مهندسی مالی از اواسط دهه 1980میلادی پا به عرصه وجود گذاشت و متخصصان این رشته، می توانند نقش هایی مانند نقش تحلیلگر حرفه ای برای بازار سرمایه و بورس، ارزیاب خبره برای تشخیص بازده و ریسک سرمایه گذاری و تسهیل گر پولی و بانکی برای تامین منابع مالی را برعهده داشته باشند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
آمریکا دسترسی طالبان به منابع مالی افغانستان را قطع کرده و این گروه زیر بار محدودیت های اقتصادی آمریکا باید راهکاری برای اداره کشور پیدا کند؛ آیا سیطره کامل گروه طالبان بر افغانستان و نزدیکی این گروه به پاکستان و چین و تمایلش برای پیوستن به کریدور چین-گوادر ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از شهرداری، علی بهارمست صبح امروز 20 شهریور 1400 طی بازدید از منطقه دو شهرداری رشت با اشاره به تحقق 65 درصدی منابع مالی منطقه دو در پنج ماه نخست سال جاری ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله گفت: امیدواریم واکسن نورا را پیش خرید کنند که بتوانیم تولید کنیم. حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در ارتباط با آخرین وضعیت واکسن نورا گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ساخت یک میلیون واحد مسکونی با چراغ سبز دولت برای تامینِ مصالح به قیمت پایین تر از بازار با هدف رفع دغدغه سازندگان مسکن و تامین منابع مالی توسط 19 بانک خصوصی و دولتی حالا بیش از هر زمان دیگری در یک قدمی اجرا قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای تولیدی پردرآمد استان، از بانک های کهگیلویه و بویراحمد تسهیلات گرفته اما حساب اصلی و منابع مالی خود را در تهران متمرکز کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه صندوق توسعه ملی تامین منابع مالی 46 طرح در حوزه نیروگاه ها را در دست اقدام دارد، گفت: منابع موردنیاز برای این طرح ها حدود 4.6 میلیارد دلار است که 3 میلیارد دلار آن پرداخت شده و پیش بینی می شود با اجرای این طرح ها 7.2 هزار مگاوات برق تولید شود.
به گزارش شروع آنلاین آرمان خالقی عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت بر ایجاد فضای امن جهت توسعه تولید و صادرات درگفتگو با شروع گفت: در بهبود فضای کسب و کار که خود یک سرفصل است، موضوعات زیادی از جمله بروکراسی اداری، مالیات، صدور مجوزها و تامین اجتماعی، قراردادها، قوانین و مقررات حاکم [...] ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۸    
موضوع نقش و اهمیت بانک ها در ایجاد ثروت ملی و عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به اینکه بیش از 90درصد از تامین منابع مالی بنگاه های اقتصادی و نیز خدمات مالی خانواده ها از طریق این سیستم انجام می گیرد نقش حایز اهمیتی در ثبات اقتصادی جامعه دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش گفت: هرچند واکسیناسیون دانش آموزان 12 تا 18 سال در دستور کار است اما واکسیناسیون دانش آموزان شرط بازگشایی مدارس نیست، بلکه به هر میزان که بشود پروتکل ها را رعایت کرد، می توان مدارس را بازگشایی کرد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عباس اکبرپور، کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه این طرح به احتمال قوی هیچ گونه کاربردی نخواهد داشت، گفت: با اجرای این طرح تنها منابع مالی از دست طبقه متوسط و ضعیف خارج و به بانک ها تزریق خواهد شد و این منابع را بلوکه می کند.