چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۹:۰۹Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متکدیان»

موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۵    
شهردار زنجان با اشاره به اینکه در تامین انصباط شهری مشکلاتی پیش روی شهرداری قرار دارد، گفت: عده ای از همشهریان مطالبه به حق انضباط شهرداری را دارند اما عده ای ناآگاه در برخورد با بی نظمی همچون جمع آوری متکدیان مانع می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد گفت: یک ساختمان جهت جمع آوری و ساماندهی متکدیان به بهزیستی واگذار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
این روزها شاهد افزایش جمعیت متکدیان در چهارراه های شهر رفسنجان هستیم و سروکله آنان در چهارراه های فرعی محلات هم پیدا شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۵    
شهردار زرین شهر گفت: در ادامه اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر از سطح شهر در سال جاری، عوامل اجرایی شهرداری در عملیاتی مشترک 18 متکدی را از سطح شهر جمع آوری و ساماندهی کردند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۵    
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: آسیب های اجتماعی، معضلی اساسی است و باید نگاه دغدغه مند و هم افزا برای حل آن ها داشته باشیم و با توجه به برخی خلاهای قانونی، قوانین و دستورالعمل ها در بعضی بخش ها باید بومی سازی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج مرحله طرح جمع آوری متکدیان اجرا و 97 نفر از متکدیان و معتادان متجاهر در گنبدکاووس جمع آوری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۴    
سرپرست شهرداری اراک از ثبت آمار و مشخصات متکدیان در سامانه وزارت کشور خبر داد و گفت: نمایندگان نهادهای حمایتی شرایط متکدیانی که ساماندهی می شوند را بررسی می کنند تا در صورت نیازمند بودن تحت پوشش قرار گیرند.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تکدی گری که در حال حاضر به شغلی پردرآمد تبدیل شده، چهره شهرها را از آراستگی خارج کرده به همین دلیل هرازچندگاهی برخورد و جمع آوری این افراد بیش از گذشته در فضای رسانه ای پررنگ می شود به امید اینکه مسئولان بیدار شوند؛ اما دریغ از اقدامی مؤثر.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۷    
کارگروه آسیب اجتماعی با موضوع طرح جمع آوری کودکان کار و متکدیان تشکیل جلسه داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار فارس در حاشیه بازدید از مراحل پایانی عملیات اجرایی پروژه بازار بزرگ پروتئین شیراز گفت: هم زمان با عملیات تکمیل بازار پروتئین، جمع آوری معتادان و متکدیان در این منطقه درحال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: توقع دارم فعالیت ها به گونه ای انجام شود که از ابتدای مهرماه در سطح شهر شاهد کارتن خواب ها و متکدیان نباشیم؛ از تجربه سایر شهرهای موفق در این زمینه استفاده کنید.
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایمانیه در قرارگاه اجتماعی فارس، بر ضرورت انجام تکالیف قانونی سازمان ها با رعایت قوانین ابلاغی تاکید کرد و خواستار هم افزایی سازمان ها، نهادها و دستگاه های درگیر در این زمینه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد ضمن تشریح فعالیت های قرارگاه اجتماعی مشهد گفت: مهمترین موضوع ما در کوتاه مدت، متکدیان و کودکان کار معابر شهری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کرمان گفت: اکثر کودکان کار در کرمان اتباع بیگانه هستند که اخیرا در خصوص ساماندهی متکدیان و کودکان کار مصوبه خوبی داشته ایم.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی از جذب بیش از 4.5 میلیارد تومان اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی در سطح پارک های بانوان و حواشی شهرها، برخی مدارس، دانشگاه ها، مراکز مداخله در بحران بهزیستی و ساماندهی متکدیان از سال گذشته تاکنون خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۱    
زنجان-فرماندار زنجان با بیان اینکه فرهنگسازی در زمینه ساماندهی متکدیان مغفول مانده است،گفت:بدون ایجاد این زیربنای فرهنگی، قطعا آن اقداماتی که دستگاه های اجرایی می توانند به عنوان مداخله انجام دهند، قطعا موفق نبوده و مقطعی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی از جذب بیش از 4.5 میلیارد تومان اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی در سطح پارک های بانوان و حواشی شهرها، برخی مدارس، دانشگاه ها، مراکز مداخله در بحران بهزیستی و ساماندهی متکدیان از سال گذشته تاکنون خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۹    
فرماندار سنندج گفت: ساماندهی وانت های میوه فروش، جمع آوری متکدیان و سگ های بلاصاحب از شهر سنندج بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۲    
بجنورد (پانا) - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی گفت اصل آموزش متکدیان در جهت توانمندسازی این قشر است و فرهنگ سازی بین آحاد جامعه در جهت پیشگیری از تکدی گری است . ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مهربانی و بخشندگی مردم شهر سنندج با وجود تمام تنگناهای معیشتی باعث سوءاستفاده برخی متکدیان شده و این شهر هر روز شاهد افزایش گدایان پول دار در سطح کوچه ها و خیابان ها است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۵    
معاون سیاسی فرماندار شهرستان اسفراین گفت: باتوجه به فرارسیدن فصل سرما، ساماندهی متکدیان امری ضروری است و نهادهای متولی باید نهایت سعی و تلاش خود را در این زمینه به کار بندند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۱    
تعریف کودکان کار از زوایای مختلف متفاوت است و بسته به نگاه گروه ها و افراد مختلف دارد. گشت و گذاری در شهر داشتم. در گوشه و کنار شهر متکدیان زیادی را دیدم و چیزی که بیش از همه جلوه گری می کرد کودکان کم سن و سالی بود که هر کدام مشغول کاری بودند از دود کردن اسپند تا تمیز کردن شیشه اتومبیل ها ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر عراق از طرح این کشور برای ارائه حقوق به متکدیان خبر داد. سنا الموسوی مشاور نخست وزیر عراق در امور رفاه اجتماعی با اعلام نرخ فقر در این کشور و افراد مشمول دریافت حقوق از وجود طرحی برای درج متکدیان در فهرست مشمولان خدمات رفاهی و اجتماعی خبر داد. ...
مدار شرقی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
در سایه شیوع پدیده تکدی گری در بسیاری از شهرها و استان های عراق، سناء الموسوی مشاور نخست وزیر این کشور در امور رفاهی و مراقبت های اجتماعی از قصد دولت برای گنجاندن متکدیان در حقوق مراقبت های ارائه شده توسط دولت خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۴    
مدیرعامل خیریه کوثر گفت: به درخواست مردم هجدهمین بازارچه خیریه کوثر از روز دو شنبه 30 مردادماه در محل سالن آستان قدس رضوی واقع در میدان قدس شهر رفسنجان آغاز بکار می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک گفت: در ادامه طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان از سطح شهر در سال جاری، 15 متکدی جمع آوری شدند، از حساب یکی از متکدیان سه میلیارد ریال معادل سیصد میلیون تومان شناسایی شد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مدیریت آسیب های اجتماعی در شهر تهران شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۱۰۰ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم، هیئت وزیران به استناد اصل یکصد و بیست و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به منظور تقویت هماهنگی میان دستگاه های اجرایی ذیل قوه مجریه و همکاری نهادهای مردمی و سایر نهادهای مرتبط با مدیریت آسیب های اجتماعی (حاشیه نشینی مفاسد اخلاقی معتادان به ویژه معتادان متجاهر کودکان کار و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - مسوول مرکز پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرداری ساوه گفت: از ابتدای اجرای طرح ساماندهی و جمع آوری متکدیان و کودکان کار در این شهر تاکنون چهار سرکرده دستگیر شده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی درباره اوضاع متکدیان طی سال گذشته می گوید: حدود 80درصد کودکان کار و خیابان سامان دهی شده در سال گذشته دارای پدر و مادر بوده اند و با پدر و مادرشان زندگی می کردند. 15درصد این کودکان تک والد بوده و فقط 5درصد آن ها بدون سرپرست بوده اند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۸    
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ابهر گفت: با توجه به اینکه افرادی که تکدی گری می کنند برخی تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند گفت: متکدیان ساماندهی شده باید از سطح شهر ابهر جمع آوری شوند.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۷    
جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان کار و خیابانی شهرستان نجف آباد همزمان با جلسه ستاد ساماندهی متکدیان استان، بصورت وبینار در روز سه شنبه مورخ 1402/5/17 برگزار گردید ...
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم در جهت مقابله با معضلات اجتماعی در شهر، ساماندهی متکدیان است، گفت: در مقایسه با بسیاری از کلان شهرها، قم وضعیت مطلوب و مناسبی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: باندهای سازماندهی شده در خصوص متکدیان توسط دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی و اقدامات قانونی انجام گیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۱    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود: همگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی وظیفه داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و سرپرست فرمانداری رامیان بر جمع آوری متکدیان در کنار پلیس راه های استان تاکید کرد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۰    
رئیس بهزیستی ابهر گفت: طبق بررسی های انجام شده 20 درصد از این افراد به دلیل نیاز مالی این کار را انجام می دهند و 80 درصد به صورت سازماندهی شده و یا معتاد هستند و برای تأمین مواد خود تکدیگری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگ سازی بهترین راه برای مقابله با تکدی گری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته خبری از کارخانه بازیافت یاسوج تعیین تکلیف می شود تا 70 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل ونقل شهری زاهدان اضافه می شود و جمع آوری 73 متکدی در قالب طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر همدان را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر خدمات شهری شهرداری همدان از جمع آوری 73 نفر در قالب طرح جمع آوری متکدی از سطح شهر همدان طی امسال خبر داد و گفت: بیشتر این افراد را آقایان تشکیل داده و غالباً بی سرپناه بودند و به گرمخانه فرستاده شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۱    
جلسه کارگروه تخصصی شهرستان شهریار با موضوع ساماندهی و جمع آوری متکدیان برگزار شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۰    
فراوانی جمعیت متکدی اتباع خارجی و رها کردن آن ها در اهواز بدون هیچ اهرم نظارتی و قانونی آسیب های فرهنگی بسیار بالایی را به کالبد اجتماعی تحمیل کرده و میدان فعالیت را برای متکدی داخلی تنگ کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فراوانی جمعیت متکدی اتباع خارجی و رها کردن آن ها در اهواز بدون هیچ اهرم نظارتی و قانونی آسیب های فرهنگی بسیار بالایی را به کالبد اجتماعی تحمیل کرده و میدان فعالیت را برای متکدی داخلی تنگ کرده است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کاشف اسرار – مدیر کل بهزیستی گیلان با اشاره به دیوار مهربانی در خیابان پرستار شهر رشت افزود: در واقع این دیوار نامهربانی است چرا که لباس هایی که در این مکان گذاشته می شود توسط برخی جمع آوری و پس از شست و شو در مکانی دیگر به فروش می رسد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۴    
رکنا: شهردار و اعضای شورای شهر سنندج در جلسه رسمی شورا از اقدام خداپسندانه مدیر مرکز متکدیان این شهرداری در خصوص رد رشوه 144 میلیون تومانی یک متکدی تقدیر کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار سنندج از پیشنهاد رشوه یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان این شهرداری خبر داد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای پیشنهاد رشوه 144 میلیون تومانی یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان شهرداری سنندج را در این ویدیو می شنوید.
سلام نو / صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک فرد متکدی با مراجعه به شهرداری پیشنهاد داد که اگر مانع فعالیتش نشوند سالانه 144 میلیارد ریال به مدیر این مرکز پرداخت کند.