چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۲:۵۷May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شادگان از آغاز عملیات اجرایی 44 واحد مسکن مهر شادگان خبر داد و گفت: این واحد ها در نیمه دوم امسال تکمیل می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اداره راه و شهرسازی استان تهران دستور توقف مصوبه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران مبنی بر لغو اختیارات تفویض شده به رئیس سازمان را صادر کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای کارگر با همکاری اداره راه و شهرسازی با حضور خانواده معظم شهدا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهدشت از مسدودشدن محور پای آستان به دلیل انجام عملیات راه سازی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی خرمشهر از برپایی میز خدمت این اداره در راستای اجرای طرح و رزمایش جهادی ویژه مناطق کم برخوردار (کوی معین و زمین شهری) خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهدشت گفت: گردنه پای آستان کوهدشت به دلیل عملیات انفجار راه سازی مسدود می شود.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۹    
اداره راه و شهرسازی پس از فرآیند تامین زمین با همکاری شهرداری ها جهت آماده سازی و تحویل اراضی به مردم جهت اجرای پروژه های مسکونی تسریع نمایند دکتر محمدی کیا در جلسه ویژه شورای مسکن که با حضور امام جمعه شهرستان و مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل بنیاد مسکن به همراه معاونین در محل [...]
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: سه هزارو 300 متر مربع از زمین های ملی حاشیه شهر دوگنبدان از سال گذشته تاکنون رفع و تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون یکهزار و 700 متر مربع از زمین های دولتی این شهرستان به ارزش 100 میلیارد ریال از دست سودجویان خارج شده است.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۴    
به گزارش خوزپرس این جلسه در دفتر شهردار مسجدسلیمان با حضور آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان، سرپرست اداره راه و شهرسازی مسجدسلیمان، معاونت اداری مالی، معاونت شهرسازی، نمایندگی نوسازی ناحیه یک در تاریخ 2 خرداد 1402 برگزار گردید. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: طی پیگیری های مستمر صورت گرفته قرارداد واگذاری طرح نهضت ملی ساخت مسکن در استان اصفهان به نام پرسنل پلیس راهور شهرستان تیران و کرون منعقد شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان بلاخره پس از سال ها انتظار، سرانجام پایان کار مجموعه 800 واحدی مسکن مهر تالش صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
کارشناسان کارگروه پیگیری وضعیت ساختمان های ناایمن با سرپرستی اداره راه و شهرسازی استان تهران از این ساختمان ها بازدید کردند و تیم های ارزیابی ساختمان های مهم و بلندمرتبه، چک لیست های 45 ساختمان را تاکنون تکمیل و برای جمع بندی نهایی در اسفند 1401 به مرکز تحقیقات وزارت راه ارسال کردند
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۸    
همزمان با فرارسیدن دهه کرامت مراسم میلاد کریمه اهل بیت عصمت و طهارت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر مدیر کل راه و شهرسازی استان از همکاران بانو تجلیل بعمل آورد .
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با تاکید بر تداوم پیگیری تا رسیدن به نتیجه نهایی و رفع مشکل کاربری اراضی تعاونی مسکن کارکنان دولت شاهین شهر گفت: این ارگان اهتمام جدی برای رفع مشکل این تعاونی دارد و پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
کارشناسان کارگروه پیگیری وضعیت ساختمان های ناایمن با سرپرستی اداره راه و شهرسازی استان تهران از این ساختمان ها بازدید کردند و تیم های ارزیابی ساختمان های مهم و بلندمرتبه، چک لیست های 45 ساختمان را تاکنون تکمیل و برای جمع بندی نهایی در اسفند 1401 به مرکز تحقیقات وزارت راه ارسال کردند
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور از تشکیل پرونده قضایی برای هر یک از ساختمان های ناایمن در دادستانی تهران خبر داد و گفت: انتشار اسامی این ساختمان ها به صورت شفاف و با ذکر موارد ناایمنی از نظر دادستانی منع قانونی ندارد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۷    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس با ابراز تأسف نسبت به بی اهمیتی پروژه اتمام کتابخانه مرکزی لار برای اداره راه وشهرسازی کاملا مشهود است و شأن این جلسه بود که مدیرکل راه وشهرسازی...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۰    
امامی رئیس اداره راه و شهرسازی مانه و سملقان گفت: طرح نهضت ملی مسکن با جانمایی در مسکن مهراز هفته آینده خاکبرداری خواهد شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۷    
مشکل 15 هزار مترمربع از زمین های اوقافی کوی مدرس دزفول در ابتدای جاده شوشتر با پیگیری فرمانداری و همکاری مسوولان استانی برطرف شد. رییس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: این زمین ها از حدود 40 سال پیش از طرف دولت به مردم واگذار شده بود، ولی بعد از مدتی مشخص شد سه دانگ از این زمین ها اوقافی بوده است ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۲    
با حکم مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره راه و شهرسازی استان منصوب شد
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۹    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از تخصیص زمین برای 13 خانوار دارای 3 قلو و چهار فرزندی خبر داده، گفت: این زمین ها در شرف واگذاری است و این پروسه توسط اداره راه و شهرسازی انجام می پذیرد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۶    
شهردار سین گفت: جاده سین-دستگرد که این روزها به جاده مرگ نیز شهرت یافته، تکمیل و آزادسازی آن از دغدغه های مهم مردم سین است؛ چرا که این جاده شهر سین را به شهر دستگرد و در ادامه به مرکز شهرستان متصل می کند اما بخشی از آن خارج از حریم و محدوده شهرداری سین است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان چادگان گفت: در راستای اجرای جهش تولید مسکن با بررسی های بعمل آمده 22 هکتار زمین دولتی جهت الحاق به محدوده شهر چادگان و 10 هکتار بر ای الحاق به محدوده شهر رزوه شناسایی و پیشنهاد شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر از تحویل دوهزار و 31 هکتار اراضی منابع طبیعی این شهرستان به راه و شهرسازی و تغییر نمایندگی اسناد این اراضی به نام دولت به نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان دشتستان از ثبت نام بیش از 11 هزار نفر دشتستانی درطرح نهضت ملی مسکن و 310 نفر در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوروبیابانک گفت: مراحل تغییر کاربری 13 هکتار از اراضی واقع در محدوده شهر خور جهت تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن این شهر در دست پیگیری است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به تکمیل پروژه مسکونی 390 واحدی شهرک رزلند اذعان داشت: متقاضیان این پروژه جهت دریافت تسهیلات به شبکه بانکی معرفی شدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تاکستان گفت: واحدهای نهضت ملی مسکن در شهر تاکستان در مرحله اول هم اکنون در حال ساخت و در مرحله اسکلت بندی می باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نقده گفت: عملیات آسفالت قطعه 2 محور حیدر آباد-نقده به طول 2.5 کیلومتر در حال انجام است و طی روزهای آینده به اتمام می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نقده گفت: عملیات آسفالت قطعه 2 محور حیدر آباد-نقده به طول 2.5 کیلومتر در حال انجام است و طی روزهای آینده به اتمام می رسد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه محور تیران – علویجه یکی از محورهای مهم بین شهرستانی می باشد، از انعقاد قرارداد با مشاور ذیصلاح جهت مطالعه مرحله اول و دوم این محور خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۰    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نقده گفت: عملیات آسفالت قطعه 2 محور حیدر آباد-نقده به طول 2.5 کیلومتر در حال انجام است و طی روزهای آینده به اتمام می رسد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا گفت: در حال حاضر تعداد 378 واحد از طرح نهضت ملی مسکن، در سروستان شهرضا با پیشرفت فیزیکی 48 درصدی در دست احداث است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره راه و شهرسازی دماوند از رفع تصرف اراضی ملی در پلاک های نوده و خورین و تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: مشکل 15 هزار مترمربع از زمین های اوقافی کوی مدرس دزفول در ابتدای جاده شوشتر با پیگیری فرمانداری و همکاری مسوولان استانی برطرف شد. ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد با اشاره به اهمیت احداث باند دوم سه راهی مهردشت به حسین آباد در کاهش تصادفات رخ به زخ، گفت: ساخت این پروژه در دستور کار قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۴    
رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: طرح نهضت ملی مسکن با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی در سه فاز در حال احداث است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۱    
با صدور حکمی از سوی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی مازندران، سیدعلی میرنورالهی به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی نوشهر، چالوس و کلاردشت منصوب شد.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان بوئین زهرا گفت: پیرو پیگیری های مفصلی که در زمینه بررسی و انتخاب زمین در شهرهای شش گانه شهرستان بوئین زهرا صورت گرفته است، زمین موردنیاز جهت طرح نهضت ملی مسکن در شهر دانسفهان به سرانجام رسیده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت: پروژه آماده سازی اراضی حدود 30 هکتاری که برای احداث طرح نهضت ملی مسکن و ایثارگران در نظر گرفته شده با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی در حال اجرا است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هیرمند گفت: 53 تن قیر رایگان اخیرا برای آسفالت 34 هزار متر مربع از معابر حاشیه شهر به شهرداری این شهرستان اختصاص یافته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز از برداشت و تهیه نقشه شمیم دو قطعه از اراضی ملی داخل حریم این شهرستان با متراژ بیش از 155 هکتار جهت اخذ سند مالکیت، خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۳۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: طی پیگیری های بعمل آمده کلیات طرح محله هدف شهر عسگران در ستاد بازآفرینی شهری استان اصفهان تصویب شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۲    
میز خدمت با حضور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بلوچستان امروز روز جمعه 22 اردیبهشت ماه در مصلی این شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۱    
تبریز- مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی اداره راه و شهرسازی گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن رتبه آذربایجان شرقی از 29 به رتبه 7 بهبود یافته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۶    
با سفر مسئول پیگیری سفرهای رئیس جمهور به همراه مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی اداره راه و شهرسازی آذربایجانشرقی و معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجانشرقی، فرماندار شهرستان اسکو، سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید سهند بازدید بعمل آمد.