پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۰:۴۱Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاکرات»

راه دانا   ۴۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از آینده خود با تیم ملی مطمئن نیستیم اما از ژانویه مذاکرات خود را با فدراسیون از سر خواهیم گرفت.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد بسکتبالیست این کشور که در روسیه زندانی بود، ساعاتی پیش آزاد شده و در مسیر بازگشت به این کشور است.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در پاسخ به سئوالی مبنی بر مماشات نظام با اغتشاشگران تاکید کرد: نظام در برابر اغتشاشگران مماشات نکرد، بلکه صبر راهبردی داشت.
اقتصاد آنلاین   ۴ ساعت پیش    
مهدی صفری، معاون اقتصادی وزارت امور خارجه در قسمت سیزدهم برنامه موازنه گفت :هنوز مذاکرات ادامه دارد، اما کار مذاکرات دو طرفه است.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران از پیشرفت مذاکرات و امضای تفاهم نامه همکاری با یک شرکت توانمند روس در زمینه انتقال دانش فنی ساخت لوله های بدون درز خبر داد.
جهت پرس   ۷ ساعت پیش    
داستان "انتشار مذاکرات توییتر و تیم انتخاباتی بایدن" در موضوع لپ تاپ پسر بایدن خیلی زود بین انبوه خبرها گم شد اما ماجرا چه بود؟
جهت پرس   ۸ ساعت پیش    
سید یاسر جبرائیلی، رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام در توییتی درباره دروغ رسانه های سعودی نوشت: رژیم سعودی راه مقتدایش معاویه ابن ابی سفیان را پیش گرفته و برای پیروزی بر علی، روی جهل جماعت حساب ویژه ای باز کرده است. اشتباه می کنند. ایران کوفه نیست ...
دیپلماسی ایرانی   ۸ ساعت پیش    
پس از وقفه ای یک ساله، امسال با تماس هایی که با سرکیس نعوم، روزنامه نگار مشهور لبنانی داشتیم مجددا توانستیم یادداشت های او را دریافت کنیم. به دلیل پاندمی کرونا، وی سال گذشته به ایالات متحده سفر نکرد و برای همین سلسله یادداشت هایش در دیدار از امریکا را نیز منتشر نکرد ...
معاون وزیر امور خارجه روسیه با توضیح درباره علت تعویق مذاکرات دوجانبه مربوط به وضعیت پیمان استارت، گفت: اقدامات تحریک آمیز در جهت قطع روابط دیپلماتیک بین مسکو و واشنگتن بارها رخ داده، هرچند آمریکا هم گویا به این روند علاقه ای ندارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۶    
مذاکرات زیادی تاکنون میان رهبران جهانی در زمینه ایجاد ارز های دیجیتال بانک مرکزی انجام شده است که به نظر می رسد به زودی نتیجه بخش خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایران و تاجیکستان در محورهای صادرات نفت و میعانات گازی، صادرات فرآورده های نفتی، محصولات پتروشیمی، استخراج و اکتشاف ایران در تاجیکستان، صدور خدمات فنی و مهندسی و بازسازی و نوسازی پالایشگاه های نفت تاجیکستان مذاکره کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در سپهر سیاسی ایران نام دکتر محمد مصدق بیشتر به عنوان قهرمان مبارزه با دولت استعمارگر انگلیس و ملی کننده صنعت نفت کشورمان شهرت دارد اما آیا می دانستید اعتقاد او به اطلاع عموم مردم از مذاکرات مقامات سیاسی کشور موجب پخش مذاکرات زنده و مستقیم مجلس شورای ملی از رادیو سراسری برای اولین بار در تاریخ نظام ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مذاکرات روسیه و آمریکا در مورد ثبات استراتژیک متوقف شده، اما لغو نشده است.
اقتصاد ایران: رییس بانک مرکزی گفت: مذاکرات برای تامین ارز مورد نیاز خودروهای وارداتی با وزارت صنعت و تدارک لازم انجام شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: درحالی که اتحادیه اروپا و آمریکا سرگرم مشاجرات تجاری هستند، وزیر بازرگانی بریتانیا که به تازگی کشورش از این اتحادیه خارج شده، تور آمریکا گذاشته و مشغول معامله است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از اسپوتنیک، توماس گرمینگر مدیر مرکز سیاست امنیتی ژنو در سوئیس چهارشنبه گفت، اشتباه است اگر توافق های حاصل شده در مذاکرات مربوط به احیای برجام از دست برود. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی از تجار هندی در مورد علت توقف واردات برنج و چای این کشور توسط ایران به مذاکرات دو کشور برای احیای مکانیسم تسویه تجاری با روپیه اشاره می کنند و می گویند تجار ایرانی منتظر راه اندازی دوباره این مکانیسم مالی هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که امریکایی ها مدعی هستند خواسته های فرابرجامی ایران مانع اصلی رسیدن به توافق در میز مذاکرات است و هرگونه ملاحظات سیاسی در این زمینه را رد می کنند، معاون وزیر خارجه روسیه احیای برجام را در گرو اتخاذ تصمیمات سیاسی امریکا دانست که در اولین گام باید به قطعنامه شورای امنیت پایبند باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز سیاست امنیتی ژنو از بین رفتن توافقات حاصل شده در مذاکرات برای احیای برجام را اشتباه خواند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
هیات ایران و تاجیکستان پیرو مذاکرات دیروز وزیران دو کشور، امروز (چهارشنبه، 16 آذرماه) نشست های کارشناسی برگزار کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در دانشگاه زنجان گفت: تلاش آمریکایی ها این بود تا در دو حوزه فرهنگی و اقتصادی در ایران ناآرامی ایجاد کنند. الان می گویند در تکمیل این طرح شکست خورده ایم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه بیان اینکه آمریکایی ها می خواهند موضوعات موشکی، منطقه ای پهپادی و حقوق بشری را به مذاکرات اضافه کنند، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها حل مسئله ایران را به بعد از انتخابات انداختند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۸۸ سایت دیگر  
برخی از تجار هندی در مورد علت توقف واردات برنج و چای این کشور توسط ایران به مذاکرات دو کشور برای احیای مکانیسم تسویه تجاری با روپیه اشاره می کنند و می گویند تجار ایرانی منتظر راه اندازی دوباره این مکانیسم مالی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: مذاکراتی را با وزارت نفت در زمینه مدیریت عرضه گاز به صنایع بورسی انجام دادیم تا محدودیت عرضه، همزمان با زمان تعمیرات اساسی کارخانه ها صورت گیرد که در صورت محدودیت عرضه گاز، کمترین اثر را به تولید مجتمع های صنعتی وارد آورد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت: باید درک کنیم که پایان جنگ اوکراین به معنای بازگشت به روابط خوب یا عادی با روسیه نخواهد بود، بلکه باید آماده یک رابطه طولانی و دشوار با روسیه بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
حسین طائب: آمریکایی ها اکنون پیغام می فرستند، مجددا مذاکرات را آغاز کنیم و می خواهند با موضوع هسته ای، موشکی، منطقه ای، پهپادی و حقوق بشری این مذاکرات انجام شود و در انتها می گویند دوباره به مذاکرات برجامی بازمی گردند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی اعلام کرد: برای تامین ارز واردات خودرو در مذاکرات با وزارت صمت تدارکات لازم انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ مدعی شده شرایط برای ازسرگیری مذاکرات کی یف و مسکو هنوز فراهم نشده و دلیل آن عدم آمادگی روسیه است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران از پیشرفت مذاکرات و امضای تفاهم نامه همکاری با یک شرکت توانمند روس در زمینه انتقال دانش فنی ساخت لوله های بدون درز خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در دانشگاه زنجان ضمن حضور در جمع دانشجویان به سئوالاتی پیرامون ماجرای مهسا امینی، سیسمونی نوه قالیباف و بولتن های محرمانه پاسخ داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ادامه روند خوب عملکرد جود بلینگام در رقابت های جام جهانی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها باعث شده تا تیم های بزرگی مثل رئال مادرید و لیورپول بیش از پیش به جذب او مصمم باشند. ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در واکنشی هراس آمیز به افزایش غنی سازی ایران گفت: اقدامات تشدید کننده هسته ای ایران فقط موجب هزینه های بیشتر خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آمریکا و استرالیا توافق کردند تا گام های بیشتری را برای همکاری با ژاپن در زمینه نظامی از جمله دعوت از این کشور برای شرکت در عملیات مشترک دریایی بردارند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بایرن مونیخ به دنبال تمدید قرارداد زود هنگام با جمال موسیالا است. طرفداری | به گزارش بیلد، بایرن مونیخ قصد دارد برای مدت طولانی، جمال موسیالا را در تیم خود حفظ کند تا او را تبدیل به یک چهره برای هویت باشگاه خود کنند ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۱    
وزیر خارجه آمریکا گفت که واشنگتن نیروهای کی یف را برای حمله به خاک روسیه تشویق نمی کند، اما به ارائه کمک های نظامی به اوکراین برای دفاع از خود ادامه خواهد داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد همزمان با آغاز مذاکرات فوری برای کاهش سرعت نابودی حیات وحش که در کانادا در حال برگزاری است، هشدار داد: بشریت در حال "جنگ با طبیعت" است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- صدها نفر از کارمندان بنگاه خبری و روزنامه نگاری نیویورک تایمز در اعتراض به شرایط کاری خود به مدت 24 ساعت اعتصاب خواهند کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه دور نهایی مذاکرات دستمزد،کارکنان شرکت ملی راه آهن فرانسه ( SNCF) و شبکه سریع السیر منطقه ای موسوم به RER امروز اعتصاب می کنند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست می گوید؛ همان گونه که سیاست فشار حداکثری ترامپ برای بی ثبات کردن ایران و گرفتن امتیاز شکست خورد، به امید اغتشاشات نشستن هم در حالی که برنامه هسته ای ایران با شتاب به پیش می رود، اقدامی غیر مسئولانه و خلاف عقل است. ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشکلات مالی باشگاه استقلال سبب شده تا این باشگاه فعلا نتواند پول انتقال قرضی مهدی قایدی، مهاجم ریز نقش بوشهری آبی ها را به الشباب الاهلی پرداخت کند. با همه اینها طبق شنیده های فرهیختگان این مساله نمی تواند باعث جدایی این بازیکن شود و این بازیکن به صورت قطعی تا پایان فصل جاری در استقلال باقی خواهد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: یکی از مهم ترین محورهای مذاکرات هیئت تجاری و فرهنگی شهر اصفهان با مسئولان روسی تلاش برای توسعه گردشگری میان شهرهای اصفهان، سن پترزبورگ و مسکو بود.
فودنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تجارت با پاکستان در مدت اخیر بار دیگر مورد توجه دولت دو کشور قرار گرفته و تا آنجا پیش رفته است که مذاکرات تجارت ترجیحی و حذف تعرفه کالاهای تجاری میان دو کشور پس از حدود 5 سال وقفه بار دیگر آغاز شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۴    
شفقنا- دبیر کل سازمان ملل متحد شرکت های چند ملیتی را به دلیل تبدیل اکوسیستم های جهان به بازی سود مورد انتقاد قرار داد و هشدار داد که عدم اصلاح مسیر منجر به نتایج فاجعه آمیزی خواهد شد. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۴    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی و تجاری اکوادور در هفته دوم آذر ماه 1401 مندرج در روزنامه ها و رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد. آغاز مذاکرات مقدماتی اکوادور و کانادا برای برای توافق تجارت آزاد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، به سوالاتی درباره اتفاقات اخیر ایران و تحولات برنامه هسته ای ایران پاسخ داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۷    
احیای برجام شاید از نگاه برخی کارشناسان ناممکن باشد اما تجربه نشان می دهد که در زمان اوج اختلافات امکان حصول توافقات محکم تر وجود دارد.
عقیق   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود سفر به سوریه در روزهای آینده از تهران هم برقرار شود، اما با مخالفت ایرلاین ها به منظور تأمین پرواز به دمشق، همچنان زائران تهرانی امکان تشرف به سوریه را ندارند.