چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۲:۰۵Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاکرات»

خبرگزاری فارس: آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده ایران استفاده از زنجیره ای از سانتریفیوژهای پیشرفته IR-6 به منظور غنی سازی 20 درصدی اورانیوم در سایت فردو را آغاز کرده است. ...
صدا نیوز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رهبران جمهوری خواه کنگره به وبگاه فری بیکن گفته اند رئیس جمهور از اختیار قانونی برای وعده دادن به نمایندگی از نهاد قانونگذار برخوردار نیست و کنگره، الزامی به رعایت توافق حاصل شده از سوی قوه مجریه با ایران نخواهد داشت. ...
پرسش   ۱۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه هفته گذشته سران سه حزب ائتلافی سوسیال دموکرات، سبزها و دموکرات های آزاد (لیبرال ها) در برابر خبرنگاران قرار گرفتند و اعلام کردند که مذاکرات ائتلاف آن ها به پایان رسیده و راه برای تشکیل دولت آتی آلمان هموار شده است ...
کیهان   ۱۴ دقیقه پیش    
تیم دیپلماسی در دولت سیزدهم با دست پُر و برتری که در اختیار دارد دستخوش تغییر و تحول شده و قرار است مذاکرات به ریل اصلی خود بازگردد؛ مسئله ای که غرب را نگران کرده و غربگرایان را به پریشان گویی کشانده است!
کیهان   ۱۴ دقیقه پیش    
سرویس سیاسی- به راستی معلوم نیست طیف موسوم به اصلاح طلب هدف از برجام را چه می داند؟! چرا که این جماعت این روزها بارها گفته اند که پافشاری روی لغو تحریم ها مذاکرات را به شکست می کشاند. ...
کیهان   ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رسانه خریداری شده توسط سعودی در ادبیاتی توأم با عصبانیت نوشت: دولت آمریکا به گونه ای رفتار می کند که انگار بازگشت که مذاکرات غیرمستقیم برجام را از ایران گدایی می کند.
کیهان   ۱۴ دقیقه پیش    
زمزمه توافق موقت آن هم به شکل غیررسمی در رسانه های غربی، تله ای چندمنظوره برای بازگرداندن بی هزینه آمریکا به برجام و شکاف انداختن در جبهه منسجم و مقتدر ایران است که اکنون دست پُرتر و برتر را در مذاکرات وین دارد.
در حالی که مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 4+1 در وین در جریان است و مذاکره کنندگان نسبت به آینده مذاکرات ابراز امیدواری کرده اند، مقامات اسرائیلی تحرکات سیاسی و لفاظی های دیپلماتیک خود برای اخلال در روند مذاکرات را گسترش داده اند ...
ایلنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقام های دولت آمریکا با اشاره به دور جدید مذاکرات برجامی در وین که از دوشنبه گذشته آغاز شده است، اعلام کردند که این گفت وگوها پنجشنبه یا جمعه به پایان می رسد.
دنیای اقتصاد   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی اعتمادآنلاین : علی مطهری با انتشار توئیتی به اصولگرایان درباره توافقات وین طعنه زد.
جهان نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مقام های دولت جو بایدن درباره دور جدید مذاکرات وین که از دوشنبه برای رفع تحریم ها علیه ایران آغاز شده گفته اند این گفت وگوها پنجشنبه یا جمعه خاتمه خواهد یافت.
مشرق نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا فیلمی از اظهارات سرتیپ بازنشسته سعودی را منتشر کرد. متاسفانه بایدن با عینک ایران به منطقه نگاه می کند. با مذاکرات فقط فرصت هایی بی هزینه در اختیار ایران قرار داده می شود. به تاسیسات هسته ای و موشکی ایران حمله بشود! دانلود ...
کیهان   ۴۴ دقیقه پیش    
وضعیت این روزها کاربری نوشت: الان وضعیت جوریه که گرانی و بیکاری و تورم و آلودگی هوا و بی آبی و فقر و همه چی تقصیر دولت فعلی و رئیسی هست، البته اگه مذاکرات وین به نتیجه رسید، حاصل زحمات روحانی و ظریف و رفقاشون هست. نتیجه خیانت ...
انتخاب   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات دولت بایدن روز چهارشنبه گفتند که دور فعلی مذاکرات هسته ای ایران و قدرت های بزرگ جهانی در وین، روز پنجشنبه یا جمعه به پایان می رسد. این منابع توضیح دادند که زمان دقیق، به تحولات مذاکرات بستگی دارد.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مذاکرات برای احیای برجام این روز ها در جریان است. اکنون بازار تلفن همراه در شرایط رکود قرار دارد. اثر مذاکرات در بازار موبایل چیست؟ به گزارش تجارت نیوز، مذاکرات وین روز دوشنبه هشتم آذر آغاز شد. کارشناسان درباره تاثیرات احتمالی مذاکرات در بازار دلار نظرات مختلفی دارند. ...
دلار بعد از لمس کوتاه کانال 28هزار تومان، امروز دوباره تا 29200تومان پیشروی کرده که دلیل آن به گفته فعالان بازار ارز، دوگانگی اخبار برجام، بی خبری از وین و بلاتکلیفی معامله گران است.
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در سومین روز از مذاکرات دور جدید برجام، معاملات بازار طلا به روال عادی خود بازگشت. قیمت ها در بازار نسبت به روز گذشته افزایش جزئی داشت و احتمالا تا زمان نتیجه مذاکرات برجام در همین محدوده در نوسان خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش    
مقام های آمریکایی مدعی شده است که دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته ای ایران پایان هفته جازی خاتمه می یابد.
فکر شهر   ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
فکرشهر: حسین شریعتمداری با انتشار مطلبی تحت عنوان"نجابت است یا نقطه ضعف ؟!" به گزارش اخیر روزنامه شرق واکنش نشان داد و نوشت: روزنامه شرق در گزارشی با عنوان باقری کنی در آزمون وین به توصیف شخصیت آقای علی باقری ...
مقام های دولت آمریکا امروز ادعا کردند که مذاکرات جاری در شهر وین که با هدف برچیدن تحریم های ضد ایرانی از سوی آمریکا در جریان است، پنجشنبه یا جمعه پایان می یابد.
برترین ها: علی مطهری، نایب رئیس سابق مجلس در توئیتی نسبت به دور جدید مذاکرات برای احیای برجام در وین واکنش نشان داد. وی در این باره نوشت: خوشحالیم که این بار اگر توافقی صورت بگیرد نه موشکی هوا می شود، نه آن را آتش می زنند، نه خسارت محض می نامند و نه خیانت غربگراها معرفی می کنند ...
مقام های دولت جو بایدن درباره دور جدید مذاکرات وین که از دوشنبه برای رفع تحریم ها علیه ایران آغاز شده گفته اند این گفتگو ها پنجشنبه یا جمعه خاتمه خواهد یافت.
خبرهای فوری   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرمهم: مقام های دولت جو بایدن درباره دور جدید مذاکرات وین که از دوشنبه برای رفع تحریم ها علیه ایران آغاز شده گفته اند این گفت وگوها پنجشنبه یا جمعه خاتمه خواهد یافت.
صدا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
الجزیره قطر به نقل از یک منبع ایرانی نوشت که توافق موقت در مذاکرات وین پذیرفته نخواهد شد چراکه با منافع ایران در تعارض است و برنامه هسته ای را نیز محدود می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مقام های دولت جو بایدن درباره دور جدید مذاکرات وین که از دوشنبه برای رفع تحریم ها علیه ایران آغاز شده گفته اند این گفت وگوها پنجشنبه یا جمعه خاتمه خواهد یافت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه بر ضرورت آغاز مذاکرات مسکو با غرب برای توقف روند گسترش ناتو به شرق و نزدیک شدن به مرزهای روسیه تاکید کرد.
جهت پرس   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با شروع دور هفتم مذاکرات هسته ای، رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی کارزار جدیدی را با هدف تأثیرگذاری مخرب بر روند مذاکرات میان ایران و طرف های باقی مانده در برجام، تدارک دیده است.
تازه نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه ایران گفت: آمریکا به جز رفع تحریم راهی برای بازگشت به برجام ندارد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اینکه برخی از طرف های اروپایی درخواست پایان سریع این دور گفت وگوهای وین را مطرح کرده اند چندین دلیل دارد که در این گزارش به آنها پرداخته شده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که تمامی مشارکت کنندگان در مذاکرات وین می خواهند که برجام به شکل اولیه خود ادامه پیدا کند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دو موضوع تحریم ها و تعهدات هسته ای دارای ارزش یکسانی نیستند، زیرا اقدام غیر قانونی آمریکا در خروج از برجام و بازگرداندن تحریم ها، موجب شکل گیری شرایط پیچیده امروز شده است.
سومین روز از مذاکرات وین، امروز (چهارشنبه) در حالی پیگیری می شود که قرار است پس از دو روز مذاکره درباره موضوعات اصلی، چشم انداز ادامه گفت وگوها با محور لغو تحریم ها مشخص شود. هم زمان هیات ایرانی سرگرم برگزاری جلسات کارشناسی با موضوع رفع تحریم ها است. منبع: ایرنا
پارس نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مذاکرات ایران با کشورهای 1+4 در وین به روز سوم رسیده است و امروز نیز کارشناسان تیم ها، در کمیته های مختلف به بحث خواهند پرداخت تا چهارچوب رسیدن به توافق شکل دهند.
سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: رژیم اسرائیل که حیاتش به تنش وابسته است، بار دیگر دست به کار شده و برای مسموم کردن مذاکرات وین در شیپور دروغ می دمد.
روزنامه مردم سالاری   ۲ ساعت پیش    
چند روزی است که بار دیگر وین، مقر مذاکرات هسته ای ایران و چهار کشور اروپایی شده است؛ مذاکراتی که تا روزهای پایانی دولت قبل ادامه داشت و چند ماهی به علت تغییر دولت و به تبع آن تغییر تیم مذاکره کننده متوقف شده بود.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : رایزنیها درباره انتخاب دبیرکل جدید اوپک در شرایط دشواری مطرح می شود که اوپک و متحدانش از سوی آمریکا و کشورهای مصرف کننده دیگر مقصر بالا رفتن قیمتهای نفت قلمداد شده اند و بعضی از نمایندگان کنگره آمریکا به دنبال احیای لایحه نوپک هستند که اعضای اوپک را برای دستکاری قیمت نفت در معرض شکایت و ...
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روند نزولی بورس در هفته گذشته تداوم داشت. برخی از کارشناسان معتقدند اگر اتفاق ویژه ای رخ ندهد، شنبه نیز فشار فروش در بورس ادامه می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در حالی که اواخر هفته گذشته دلار تا سطح 29600تومان هم بالا رفته بود، طی این هفته تحت تاثیر از سرگیری مذاکرات بر جام به کانال 28هزار تومان عقب نشینی کرد.
انتخاب   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ماریا زاخاروا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در پاسخ به سوال خبرنگار الجزیره درباره نقشه ب آمریکا درباره شکست مذاکرات هسته ای در وین گفت: در مورد داستان ها و سناریوهایی مانند نقشه ب، معتقدیم که غیرضروری و مخرب بوده و قطعاً به فضای مذاکرات کمکی نکرده و می تواند در واقع آن را مسموم کند .
اینتیتر   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
آغاز مذاکرات احیای برجام، نوسان نرخ ارز و افزایش لجام گسیخته قیمت ها در بازار خودرو طی چند روز اخیر سبب شده بررسی قیمت محصولات تولیدی شرکت های خودروساز در مبدا در ستاد تنظیم بازار با اما و اگرهایی همراه باشد. ...
معاون فنی گمرک گفت: با پیگیری های گمرک و دستور دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس، مقرر شد دستگاه های مرتبط ظرف 48ساعت، سرم های انسانی دپو شده در گمرک بندرعباس را ترخیص کنند.
ایسنا: در نشست کارگروه لغو تحریم ها در سطح کارشناسی که روز سه شنبه برگزار شده ایران خواسته های خود برای لغو تحریم ها را به صورت دسته بندی شده و مشخص به اعضای برجام ارایه کرده است. ...
ایسنا: دیدار باقری و مورا در حالی انجام می شود که کارگروه هسته ای در سطح کارشناسی در هتل کوبورگ در حال انجام است. هم چنین قرار است کارگروه لغو تحریم ها نیز عصر روز چهارشنبه به وقت محلی تشکیل شود. ...
فارس : مذاکرات رفع تحریم ها در وین از روز گذشته در پایتخت اتریش آغاز شد. این نخستین دور از این گفت وگوها در دولت سید ابراهیم رئیسی ، رئیس دولت سیزدهم جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نورنیوز : انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجی امارات دیروز اعلام کرد؛ به زودی هیئتی برای بررسی روابط دو کشور از سوی امارات عربی متحده به ایران اعزام خواهد شد.
55آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت تلفن همراه بر اساس قیمت دلار افزایش و کاهش پیدا می کند و شاهد روند کاهشی دلار در بازار هستیم، در نتیجه امیدواریم هر چه سریع تر این روند کاهش قیمت در بازار تلفن همراه هم ایجاد شود.
55آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چندین اتفاق مهم خودرویی همزمان در حال رخ دادن است؛ از تعیین قیمت های جدید تا اثر مذاکرات بر بازار و احتمال واردات خودرو.
علی باقری معاون وزیر خارجه ایران امروز در وین با انریکه مورا و نمایندگان سه کشور اروپایی دیدار و گفت وگو کرد.