جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۳:۲۶Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت بنزین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رشد 13 درصدی مصرف برق نسبت به مدت مشابه پارسال،تکذیب افزایش قیمت بنزین، میعانات گازی ذخیره شده روی آب به صفر رسید و جزئیات ذخیره سازی گازایران از مهمترین اخبار آب و انرژی در هفته جاری بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران توانا_ مهمترین اخبار چهارشنبه دهم خرداد ماه، اعم از برنامه نداشتن دولت برای افزایش قیمت بنزین را در پادکست خبری توانا 24 بشنوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر مشاور پاکستان اعلام کرد که نخستین محموله نفت روسیه به زودی به این کشور می رسد و در صورت تداوم واردات، قیمت بنزین و گازوئیل در پاکستان کاهش پیدا خواهد کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
هیچ تغییری در کم و کیف سهمیه واریزی به کارت های سوخت صورت نگرفته و رویه گذشته همچنان جاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: همانطور که بارها اعلام شده است، دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد. میزان سهمیه ها نیز تغییری نمی کند و مطابق گذشته خواهد بود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
از جزئیات تازه قیمت و سهمیه بندی بنزین تا موضوع ممنوع الکار شدن برخی هنرمندان، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 10 خرداد ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه دولت سیزدهم امروز (چهارشنبه 10 خرداد) در حاشیه نشست دولت در جمع اهالی رسانه حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: شایعات درباره افزایش قیمت بنزین زیاد است تا فکر و افکار مردم را به هم بریزند اما دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.
وارش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۲    
شبکه تلویزیونی سی بی سی گزارش داد قیمت بنزین در کانادا، بویژه شهر ونکوور به شدت افزایش یافت.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۶    
گروه بین الملل: بررسی ها نشان داد که تقریباً نیمی از دارندگان خودروهای گازسوز و دیزلی در ایالات متحده در حال بررسی تغییر به خودروهای هیبریدی یا الکتریکی هستند. این گزارش نشان می دهد که افزایش قیمت بنزین و نگرانی های زیست محیطی دلایلی هستند که خریداران را به فکر خودروهای پاک تر برمی انگیزد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران: سهمیه بندی بنزین با همان اعداد و ارقامی که مصوب بوده در حال انجام است و هیچ تغییری فعلا در دستور کار نیست.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، تصمیم نهایی درباره قیمت بنزین را اعلام کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شایعه تغییر در سهمیه بندی بنزین، که به معنی تغییر قیمت بنزین مصرفی هم هست، یکبار دیگر در روزهای اخیر در فضای رسانه ای منتشر شده و مردم را نگران ساخت.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در میزان سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست .
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
برخی رسانه ها برای جا نماندن از بازار داغ شایعات بنزینی، هر روز بر طبل این شایعات به بهانه تأیید و تکذیب می کوبند، این در حالی است که دولت همواره تأکید کرده که قیمت بنزین در سال جاری افزایش نخواهد داشت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با تکذیب شایعات بنزینی، اعلام کرد که قیمت بنزین در سال 1402 افزایش نخواهد داشت. این اعلامیه با تأکید دولت درباره عدم افزایش قیمت بنزین منتشر شده است و هدف آن جلوگیری از گسترش شایعات و ایجاد نگرانی در بازار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سال 99 را می توان سر آغازی بر شایعات افزایش قیمت بنزین دانست، اکنون با گذشت 3 سال نه تنها این شایعات پایان پیدا نکرده بلکه جذابیت این خبر موجب دامن زدن به این شایعه شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۲    
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱    
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه ای به تکذیب شایعات منتشر شده درباره گرانی بنزین پرداخت. در این اطلاعیه آمده است: ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس صنف جایگاه داران سوخت می گوید: تغییر جدیدی در خصوص سهمیه بنزین و افزایش قیمت بنزین اعمال نشده است و به لحاظ فنی و اجرایی این موضوع صحت ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاهداران سوخت کشور گفت: دارنده خودرو با استفاده از کارت سوخت شخصی می تواند 60 لیتر بنزین سهمیه ای و 150 لیتر بنزین آزاد دریافت کند، یعنی پس از اینکه 60 لیتر بنزین سهمیه ای را به مصرف رساند می تواند از 150 لیتر بنزین با نرخ آزاد با استفاده از کارت سوخت شخصی برداشت کند و برای تقاضای بیش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رضا نواز گفت: هیچ برنامه جدیدی برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رضانواز سخنگوی صنف جایگاه داران گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۴۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مصاحبه ای در روز گذشته از احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در رسانه های رسمی و مجازی منتشر شد و بازتاب گسترده ای در پی داشت، در این بین برخی رسانه ها نیز با شیطنت دوباره موضوع افزایش قیمت بنزین را با وجود تکذیب چندباره دولت و مجلس مطرح کردند.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد که دولت بالاخره از طرح بنزینی جدید خود رونمایی کرد. طرحی که بر اساس آن بنزین آزاد هم سهمیه بندی می شود و هر خودرو میزان مشخصی بنزین آزاد می تواند مصرف کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت از طرح بنزینی جدید خود رونمایی کرد. بر اساس این طرح، بنزین آزاد نیز سهمیه بندی می شود و در هر ماه میزان مشخصی بنزین آزاد و بنزین دولتی به کارت سوخت هر خودرو شارژ می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات دیروز افزایش یافت، زیرا افزایش فصلی تقاضای بنزین و کاهش عرضه از سوی تولیدکنندگان اوپک پلاس، نگرانی سرمایه گذاران در مورد خطر نکول بدهی آمریکا را تحت الشعاع قرار داد. ...
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
براساس آمارها میزان مصرف بنزین در سال 1401 نسبت به سال 1400 حدود 21 درصد افزایش یافته است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین خرداد ماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد سه شنبه (دوم خردادماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
با وجود تکذیب خبر افزایش قیمت بنزین از سوی دولت اما در برخی رسانه ها تکرار شایعات در این زمینه وجود دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گران شدن قیمت خودرو در ایران، در افزایش کرایه های حمل و نقل، افزایش قیمت محصولات، افزایش قیمت خدمات و همچنین افزایش فشار روانی در کشور اثر می گذارد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران اکونومیست از وبگاه رویترز، بهای معاملات آتی برنت برای تحویل در ماه ژوئیه 41 سنت یا 0.5 درصد افزایش یافت و به 75.99 دلار در هر بشکه رسید. نفت خام وست تگزاس اینترمِدیِت آمریکا (WTI) برای تحویل در ژوئن 44 سنت یا 0.6 درصد افزایش یافت و به 71.99 دلار در هر بشکه رسید. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
برخی از رسانه ها و سایت های خبری امروز اعلام کردند که احتمالا قیمت بنزین از ابتدای خرداد ماه افزایش پیدا می کند. اما آیا ماجرای افزایش قیمت بنزین جدی است؟
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تصمیم گیری در مورد قیمت بنزین تنها به فاکتورهای اقتصادی مرتبط نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۳   + ۷۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت بنزین در سال جاری افزایش خواهد یافت تاکید کرد: گرانی بنزین و آرد را نخواهیم داشت و کسانی که آن را برای جلوگیری از قاچاق توصیه می کنند باید به دنبال راهکارهای دیگری در این زمینه باشند.