پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۵:۴۵Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشویش اذهان عمومی»

رانکوه نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان املش گفت: 4 نفر از عاملان انتشار مطالب توهین آمیز که موجب تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی شده بودند توسط پلیس دستگیر شدند
منجیل خبر   ۱ ساعت پیش    
رشت – ایرنا – فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری 6 نفر از گردانندگان صفحات مجازی برای تشویش اذهان عمومی در گیلان خبر داد. این پست 22 بار بازدید شده
عصر امروز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ تشویش اذهان عمومی و تحریک مردم علیه قانون، حداقل جرم این جناب ناحقوقدان است. متأسفانه طرفدارانی هم در بین جوانان دارد و تا توانسته از آن فرصتی که در دانشگاه در مواجهه با دانشجویان داشته برای شستشوی ذهنی و مغزی ایشان تلاش کرده تا جاییکه یکی از دانشجویانش چند وقت قبل ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: باب نقد همیشه باز است. اگر کسی نقد منصفانه و منطقی دارد، همه می پذیرند و دستگاه قضایی هم می پذیرد، اما بی مبنا صحبت کردن و شایعه پراکنی یکی از مصادیق بین تشویش اذهان عمومی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: فردی که در راستای همکاری با گروه های معاند و ضدانقلاب در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی می کرد، توسط پلیس دستگیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری فردی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تشویش اذهان عمومی و جریحه دار کردن عفت عمومی می کرد، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور در واکنش به اظهارات احمد توکلی درباره دستمزد اعضای هیات مولدسازی گفت: شایعه پراکنی از مصادیق تشویش اذهان عمومی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: صحبت باید مبتنی بر یک اصول و منطقی باشد که قابل دفاع باشد.در عین حال باب نقد همیشه باز هست و اگر کسی نقدی دارد همه می پذیرند اما بی مبنا صحبت کردن و شایعه پراکنی از مصادیق تشویش اذهان عمومی است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: رئیس دیوان عالی کشور در واکنش به اظهارات احمد توکلی درباره دستمزد اعضای هیات مولدسازی گفت: شایعه پراکنی از مصادیق تشویش اذهان عمومی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از دستگیری فردی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار مطالب کذب و تشویش اذهان عمومی می کرد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی به منظور تشویش اذهان عمومی و توهین به مقامات کشور در فضای مجازی کرده بوده توسط مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با تلاش پلیس این فرماندهی فردی که طی روزهای اخیر با هدف تشویش اذهان عمومی اقدام به ارسال گزارش های تصویری به شبکه اینترنشنال کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان با اشاره به برنامه ریزی های دشمن برای تشویش اذهان عمومی در سالگرد اغتشاشات گفت: مردم کردستان با موقعیت شناسی خود بار دیگر دشمنان را در رسیدن به توطئه های خود ناکام گذاشتند.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۱    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ حدود 8 ماه است که نماینده یکی از شهرهای استان تهران ازطریق نطق در مجلس، جلسات محلی و عمومی و فضای مجازی مطالبی برخلاف واقع و غیر منطقی و حتی بدون ارائه یک سند؛ علیه رئیس جمهور و وزیر کشور بویژه استاندار تهران اظهار داشته است که طبق قانون مصداق افترا؛ توهین؛ تهدید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شناسایی و دستگیری عوامل تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی در استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر برخی از مدیران شهری دوره قبل به ویژه رئیس شورای پنجم شهر تهران، با اظهار نظرهای نادرست در خصوص عملکرد مدیریت شهر در حوزه حمل و نقل عمومی، سبب تشویش اذهان عمومی شدند و از این رو مدیریت شهری خواستار عذرخواهی آنها از مردم شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی: تاکنون 137 نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی در آذربایجان غربی شناسایی شدند.
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 137 نفر از عوامل تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی استان شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش شنبه شب در این خصوص اظهار کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 137 نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در فضای مجازی استان شناسایی و دستگیر شدند.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون استاندار لرستان گفت: هیچگونه تعرضی به قبر مرحومه نیکا شاکرمی صورت نگرفته و مسیرهای منتهی به قبر ایشان نیز مسدوده نشده و باز است.
رودسری ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ “سیدجلال الدین جوانمردی” در گفت و گو با خبرنگار رودسریها، در تشریح این خبر اظهار داشت: توسعه یافتگی در هر جامعه ای نیازمند ایجاد امنیت پایدار است و پلیس به افراد فرصت طلب و خودفروخته اجازه جولان دادن در جامعه و اخلال در نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد. ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی که رسانه های فارسی زبان معاند در خبری مدعی دستگیری پدر مهسا امینی هستند، منابع آگاه به خبرنگار ایرنا می گویند این خبر کذب است و آقای امینی هم اکنون در منزلش در سقز است.
برترین ها / کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۵۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری 24 نفر از گردانندگان صفحات مجازی برای سازماندهی اغتشاشات در گیلان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان صومعه سرا از دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب در فضای مجازی خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه گفت: مهدی یراحی بر اساس قرار تامین بازداشت موقت در زندان به سر می برد. 3 خواننده رپ نیز که در یک گروه از طریق انتشار آهنگ تبلیغاتی با محتوای مبتذل تولید کردند و به همراه مدیر شرکت، مدیر توسعه بازار و ادمین ها و به اتهام تشویق به فساد بازداشت شدند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اتهامات مهدی یراحی چیست؟ سخنگوی قوه قضائیه می گوید اتهام مهدی یراحی تشویش اذهان عمومی و ساخت و انتشار فیلم های برخلاف عفت عمومی است و پرونده او پس از تفهیم اتهام و تحقیقات مقدماتی با صدور قرار جلب دادرسی و متضمن کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است ...
خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۹    
فرمانده انتظامی شهرستان خوی از شناسایی و دستگیری برهم زنندگان امنیت اجتماعی در فضای مجازی و عوامل تشویش اذهان عمومی در شهرستان خوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
صومعه سرا - فرمانده انتظامی شهرستان صومعه سرا از دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب در فضای مجازی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی سیاهکل از دستگیری 2 عامل ارتباط با رسانه معاند و تشویش اذهان عمومی در این شهرستان خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه می گوید مهدی یراحی به اتهام تشویش اذهان عمومی و ساخت و انتشار فیلم های برخلاف عفت عمومی است و پرونده او پس از تفهیم اتهام و تحقیقات مقدماتی با صدور قرار جلب دادرسی و متضمن کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ستایشی درباره درباره وضعیت پرونده مهدی یراحی گفت: پرونده ای در دادسرای تهران تشکیل شده است. اتهام وی تشویش اذهان عمومی و ساخت و انتشار فیلم های برخلاف عفت عمومی است و پرونده نامبرده پس از تفهیم اتهام و تحقیقات مقدماتی با صدور قرار جلب دادرسی و متضمن کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه: مهدی یراحی به اتهام تشویش اذهان عمومی و ساخت و انتشار فیلم هایی برخلاف عفت عمومی در زندان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مهدی یراحی پس از انتشار آهنگی با عنوان روسریتو با اتهام های تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و ساخت و انتشار فیلم هایی برخلاف عفت عمومی مواجه شده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه دو جاسوس فرانسوی که در تاریخ 10 اردیبهشت ماه سال جاری دستگیر شدند، پرونده شان با صدور کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است، درباره وضعیت پرونده مهدی یراحی نیز گفت: پرونده ای در دادسرای تهران تشکیل شده است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: دو جاسوس فرانسوی که در تاریخ 10 اردیبهشت ماه سال جاری دستگیر شدند، پرونده شان با صدور کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی یراحی گفت: پرونده این فرد در ناحیه 38 دادسرای عمومی و انقلاب تهران به اتهام تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و ساخت فیلم هایی خلاف عفت عمومی در حال رسیدگی است.
راه چشمه لر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان اردبیل گفت:در خصوص بازدداشت یکی از مدیران استان که اخیرا در فضای مجازی نشر یافت، این خبر کاملا کذب و هیچ گونه پرونده قضایی در این مورد تشکیل نشده بود. این کار نوعی تشویش اذهان عمومی است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری هفت نفر از اراذل واوباش و عاملان درگیری و نزاع سریالی و خشن در بخش سنگر شهرستان رشت خبر داد و گفت: این افراد در اختیار مرجع قضائی قرارگرفته و روانه زندان شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بر هم زدن امنیت ذهنی و روانی جامعه یکی از مصادیق تشویش اذهان عمومی و امنیت کشور است که قوه قضائیه برای برخورد با آن برنامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۶۱ سایت دیگر  
عامل اصلی ارتباط با شبکه های معاند و برنامه ریزی کننده برای ایجاد ناامنی و خرابکاری سازمان یافته در فارس دستگیر شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به غیرواقعی بودن لیست اساتید اخراجی از دانشگاه ها تاکید کرد: برخی از اساتید که نام آنها در لیست جعلی آورده شده است اخراج خود را از دانشگاه تکذیب کردند و اسامی دیگری در این لیست دیده می شود که قبلا از دنیا رفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
چندی است برخی رسانه های اصلاح طلب با دروغ پراکنی به دنبال تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن نظم جامعه هستند و اخیرا شیراز را خاستگاه رسیدن به خواسته هایشان برگزیده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۳:۵۷    
فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک از شناسایی و دستگیری 14 نفر از عاملان تشویش اذهان عمومی از ابتدای سال جاری تاکنون در عملیات های هماهنگ ماموران پلیس اطلاعات و فتا شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به نشر آمار دروغ و کذب طلاق در کشور، گفت: ارائه آمار اشتباه طلاق مصداق تشویش اذهان عمومی و قابل پیگرد قانونی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال نسبت برخی از مواضع اعضای این فدراسیون واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شیراز با تکذیب خبری مبنی بر ایجاد 20 میلیون شغل در دولت سیزدهم به نقل از وی گفت: متن کامل خطبه روز گذشته اینجانب در صدا و سیما موجود است و من هیچ جای این خطبه از ایجاد 20 میلیون شغل در این دولت سخن نگفتم.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سینماپرس: محمود جوانبخت، رمان نویس و مستندساز کشورمان از بازنشر یک ویدیوی قدیمی از شبکه ضدایرانی من وتو توسط پرویز پرستویی حیرت کرده و آن را نشانه زودباور بودن این بازیگر دانسته است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
یک حقوقدان تشکیل پرونده برای خواننده مطرح را به دلیل تشویش اذهان عمومی و قانون شکنی اقدامی منطبق با قانون دانست و از تلاش خواننده ترانه روسریتو برای شهرت با حمایت از جریان اباحه گر خبر داد.
سلام نو / حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بازداشت عروس و داماد و فیلمبردار به جرم انتشار محتوای مجرمانه در ایران یکی از اخبار مورد توجه و هشدار آمیز بود.