چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۲۳:۴۲Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهار آتش»

ایرنا   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مهار آتش سوزی در بخشی از مراتع روستای "رودآباد" شهرستان سمیرم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
اتش سوزی کوه های تنگ قدرت بخش پاسارگاد مهار شد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
حادثه شعله ور شدن لوله گاز فرایندی ذوب آهن اصفهان با اقدام به موقع آتش نشانان این مجتمع عظیم صنعتی و با همکاری آتش نشانی های منطقه ، بدون حادثه انسانی و تجهیزاتی، به طورکامل مدیریت و کنترل شد.
رئیس سازمان آتش نشانی اهواز: 14 عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهبهان گفت: برای اطفای کامل آتش سوزی در مرز بین 2 استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد نیز درخواست اعزام بالگرد از سوی ستاد کل نیروهای مسلح را کرده ایم که با هماهنگی های لازم با فرمانده نیروهای زمینی ارتش با ما در این زمینه همکاری کنند.
ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جنگلهای کوه حاتم در مرز این استان با استان خوزستان پس از سه روز در حال سوختن هستند. محمد محمدی افزود: این آتش سوزی از ساعت 15 و 45 دقیقه روز دوشنبه 24 خرداد ماه 1400 شروع شده است و همچنان ادامه دارد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
موسی عباس پی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: آتش سوزی در انبار علوفه واقع در روستای جلایر طی چند مرحله عملیات طاقت فرسا و مشترک توسط آتش نشانان شهرداری مشگین شهر و لاهرود مهار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آتش سوزی در بیشه زار های شهرستان شوشتر در یک عملیات هفت ساعته با تلاش های ماموران آتش نشانی مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
آتش سوزی در منطقه حفاظت شده سبزکوه در شهرستان لردگان به سرعت مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد از آتش سوزی کوه حاتم در شهرستان بهمئی خبر داد و گفت: تلاش برای مهار آتش سوزی همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-تلاش آتش نشانان در کنترل و مهار آتش سوزی ارتفاعات دراک شیراز مانع از سرایت شعله های آتش به دکل های برق و مخازن آب شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اسفندیار خزائی روز سه شنبه در حاشیه برگزاری مانور اطفای حریق در روستای گرمک رزن به خبرنگار ایرنا گفت: تیم های حفاظتی پیش بینی شده برای بلوک 20 گانه علاوه بر مهار آتش در مراتع، تخریب و تصرف های احتمالی را رصد کرده و با متخلفان برخورد می [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ آتش در این منطقه پس از 5 روز مهار شد و دو نفر از عاملان این آتش سوزی نیز شناسایی و دستگیر و برای طی مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شدند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی اهواز از انجام 11 عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات با تلاش آتش نشانان طی دیروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اداره کل مدیریت بحران خوزستان گفت: در خصوص تامین امکانات و تجهیزات مهار آتش سوزی های جنگل ها و مراتع، با سازمان مدیریت بحران کشور مکاتبه و هماهنگی شده و امکانات در حال اعزام به استان ها از جمله خوزستان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۲    
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز از مهار آتش سوزی خودروی سواری پژو 405 با حضور به موقع آتش نشانان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- مدیرکل بحران استانداری اصفهان از کنترل و مهار آتش سوزی حدود 2 هکتار از مراتع روستای "میلاگرد" شهرستان فریدونشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس سرپرست روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس، دوستداران طبیعت را به یاری طلبید تا در قالب گروه هایی پس از گذراندن دوره های کوتاه مدت، دستگاه های دولتی را برای اطفاء حریق در عرصه های طبیعی، کمک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی استان فارس از مهار آتش سوزی در ارتفاعات کوهمره سرخی میمند پس از 5 روز تلاش خبر داد و گفت: دو نفر از عاملان آتش سوزی شناسایی و دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وسایل بازی پارک محله 10 صفائیه دچار آتش سوزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 23 عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز با تلاش آتش نشانان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۹    
اهواز - ایرنا - "کمپین دست یار -3 " موفق شد بیش از یکصد میلیون تومان برای خرید خودروی امدادی برای یگان مردمی مهار آتش و حفاظت از جنگل های بلوط منگشت در باغملک خوزستان جمع آوری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: آتش سوزی در یک مخزن گازوئیل فرسوده در این شهرستان حادثه آفرید.
هورگان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی در ارتفاعات روشن کوه شهرستان بختگان در شمال روستای خواجه جمالی که از ظهر روز چهارشنبه 19 خرداد به دلایل نامعلومی آغاز شده بود، با تلاش نیروهای امدادی و مردمی مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 14 عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا در تشریح آخرین روند عملیات مهار آتش سوزی در پالایشگاه تهران، اظهار کرد: در این حادثه در مجموع آتش نشانان 10 ایستگاه آتش نشانی تهران به همراه چندین دستگاه خودروی پشتیبانی شامل تانکرهای آب، بالابر، خودروی حامل کف و دستگاه تنفسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۶    
برای مهار آتش سوزی های احتمالی، امسال 14 تیم واکنش سریع در سطح شهرستان ها و 2 تیم هم در مرکز استان کرمانشاه تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه دوم عملیات آتش نشانی مشهد از مهار آتش سوزی در طبقه سوم یک آپارتمان مسکونی پنج طبقه در بولوار هدایت این شهر توسط آتش نشانان 2 ایستگاه خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۵    
مدیر کل محیط حفاظت محیط زیست استان خوزستان در رابطه با آتش سوزی اخیر تالاب هورالعظیم گفت: در آتش سوزی اخیر 1500 هکتار از نیزار های تالاب هورالعظیم سوخت. وی افزود: تجهیزات برای مهار آتش محدود و ناچیز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
آتش سوزی یک خانه آپارتمانی در بلوار ولیعصر رشت یک کشته بر جای گذاشت و آتش حادثه جاده طرازکوه بدون آسیب جانی مهار شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد گفت: با تلاش موفقیت آمیز آتش نشانان 4 ایستگاه توانستیم آتش سوزی طبقه چهارم یک آپارتمان مسکونی پنج طبقه در بولوار اقدسیه را مهار و ده نفر از ساکنان این آپارتمان را نجات دهیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
با تلاش عوامل امدادی و نیرو های محلی آتش سوزی مراتع گنجگان شهرستان سمیرم مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات های مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز را 13 مورد عنوان کرد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۴    
گروه استان ها –قم– جانشین فرمانده انتظامی استان از مهار آتش سوزی انبار سیلندر گاز مایع در منطقه جمکران قم خبر داد و گفت: در این حادثه 7 نفر مصدوم و 3 خودرو دچار حریق شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
انبار کفش در کوی سعدی نبش خیابان شیراز دچار آتش سوزی شد و شعله های حریق با تلاش آتش نشانان مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
10 هکتار جنگل حوالی روستا های خسرج از توابع بخش مرکزی شهرستان کرخه طعمه آتش شد .
شوشان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از مهار آتش سوزی نیزارهای اطراف خطوط لوله نفت منطقه برومی اهواز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ده ها کانون آتش همچنان در جنگل های اطراف قدس شعله ور شده و نیروهای امدادی اعلام کردند قادر به مهار آتش و جلوگیری از سرایت آن به دو شهر مهاجر پذیر اراضی اشغالی نیستند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از مهار دومین حریق در تالاب هورالعظیم خبر داد. به گزارش جماران، محمدجواد اشرفی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: مخازن یک و 2 تالاب هورالعظیم ساعت 14 روز سه شنبه (18 خردادماه) دچار آتش سوزی شدند که پس از حدود دو سه ساعت، آتش مهار شد. ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از مهار آتش سوزی در انبار لوازم الکتریکی خبر داد و گفت: این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: پیروز حناچی روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از طرح های شهری شهرداری منطقه 20 تهران - شهرری اظهار داشت: اعتبار توسعه طرح های محله محوری در سال 1400هم بیش از سال 99 در نظر گرفته شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات های مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش ارتفاعات اقلید با تلاش دوستداران محیط زیست مهار شد
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: 30 دستگاه دمنده مهار آتش برای کنترل آتش سوزی در جنگل ها و مراتع استان بین امدادگران مناطق مختلف استان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اثر آتش سوزی، حدود 50 هکتار از جنگل زاویه عزیب دزفول دچار خسارت شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با تقدیر از مدیرعامل سازمان آتش نشانی در شورای شهر تهران به دلیل مهار آتش سوزی پالایشگاه شهید تندگویان واقع در جنوب پایتخت،
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۶    
اعضای شورای شهر تهران دیروز قبل از ورود به دستور جلسه که بررسی پرونده باغات بود از مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران به نمایندگی از همه آتش نشانانی که در عملیات مهار آتش سوزی پالایشگاه شهید تندگویان حضور داشتند، تقدیر کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: با تلاش آتش نشانان مشهد و گلبهار، حریق سنگین کارگاه تولید قطعات پلاستیکی در کیلومتر 20 جاده مشهد به چناران مهار شد.