یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۴:۱۱Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجت الاسلام کریمی تبار»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: امام خمینی (ره) بزرگمردی است که کاخ ستمگران را در هم کوبید و باعث امید مستضعفان شد و پرچم اسلام را در سراسر دنیا برافراشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: عرصه های مختلف علمی برای کشور ما ضروری است و بازدارندگی ایجاد می کند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۵    
نماز با شکوه عید سعید فطر با حضور گسترده روزه داران ایلامی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) این شهر به امامت حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اقامه شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۴    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حرکت تحولی بر طرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در زمینه های مختلف است، گفت: دشمن در جنگ ترکیبی به دنیال مایوس کردن مردم و جوانان است، کشور ما توانمند و قدرتمند است و می توان برمشکلات پیروز شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۸    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه عفو اغتشاشگران از سوی مقام معظم رهبری نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی در سطح جهانی است، گفت: مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر همه تهدیدها و تبلیغات مسموم رسانه ای دشمنان، رمز پیروزی بر مشکلات کشور است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه باید در ماه مبارک رمضان به صورت جدی کنترل های لازم در خصوص عدم روزه خواری در ملاء عام انجام گیرد و حرمت ماه مبارک رمضان حفظ شود، گفت: فضای جامعه در ماه مبارک رمضان اسلامی و سالم باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۷    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه طلاب و روحانیون سرباز خط مقدم دفاع از دین و ارزش های اسلامی هستند، گفت: دشمنان تلاش کردند که فکر و ذهن جوانان و نوجوانان ما را مهندسی کنند و طلاب و روحانیون نقش مهمی در راستای مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۹    
حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده های شهدای ولا مقام ماشالله رستم بیگی و شهسوار سلطانی دیدار و تجلیل بعمل آوردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۵    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه انسانی که در مسیر ارتباط با خدا قرار گرفت آرامش پیدا می کند و سمت غیر ارزش ها نمی رود، گفت: باید تلاش کنیم مساجد در راستای توسعه بعد معنوی در جامعه و تربیت فرزندان بیش از گذشته رونق داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری همانند معماری اسلامی مساجد جذاب و تاثیرگذار باشد، گفت: پیوند میان نسل جوان، خانه، مساجد و مدارس باید با برنامه جذاب فرهنگی و هنری تقویت شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۹    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه آنچه در دولت سیزدهم متفاوت است این بوده که اراده بر خدمت به مردم دارد، گفت: با وجود تحریم و محدودیت هایی که دشمنان ایجاد کرده است، حرکت نظام و انقلاب رو به جلو است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با تعدادی از جانبازان به مناسبت روز جانباز دیدار کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه یکی از ویژگی های راهپیمایی22 بهمن امسال، پیوند بین نسلی بین آحاد ملت ایران بود، گفت: این حضور آگاهانه یک همه پرسی برای تائید نظام اسلامی، راه انقلاب، راه امام(ره)، ولایت و شهدا بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۱    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: دشمن می داند اگر بخواهد به اسلام و تشیع ضربه بزند باید روحانیت را از میدان خارج کند و بر این اساس هجمه سنگینی بر علیه روحانیت در فضای مجازی و حقیقی برنامه ریزی کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۵    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در سطح جهان نقش آفرین است، گفت: اساتید دانشگاه نقش مهمی در راستای جهاد تبیین به عنوان یک فریضه قطعی و فوری برعهده دارند و باید دستاوردهای انقلاب و خدمات نظام برای جامعه و نسل جوان تبیین کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۹    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه در کشور و استان ظرفیت هایی وجود دارد که اگر بخشی از این ظرفیت ها به کار گرفته شود می توان بسیاری از مشکلات جامعه را حل کرد، گفت: نور انقلاب اسلامی امروز در سطح جهان گسترش پیدا کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه جنگ آمریکا و انگلیس با اسلام، قرآن و پایبندی ملت ایران به ارزش های اسلامی است، گفت: حضور دشمن شکن و گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن بهترین عبادت سیاسی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۳    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مبارزه در راه خدا سختی دارد و امروز ما در جنگ تمام عیار هستیم، اما آینده کشور و ملت ایران درخشان خواهد بود، گفت: ناجوانمردی های دشمنان در فضای مجازی و تبلیغات دروغین، اوج درماندگی شان را نشان می دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه ترویج فرهنگ نماز و معنویت افزایی در جامعه نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد، گفت: نقش ایلام در دوران دفاع مقدس و ظرفیت ها و داشته های این دیار در حوزه های مختلف به کشور معرفی شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه پیوند میان دانش آموزان، مدارس و مساجد باید در جامعه تقویت شود، گفت: دشمن شبهاتی را در بین دانش آموزان القا کرده که باید در قالب جهاد تبیین به این شبهات دانش آموزان پاسخ داده شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: در مراسم اعتکاف امسال فضا برای کار های فرهنگی باز گذاشته شود و صرفا برنامه ها و ادعیه مخصوص این ایام مد نظر نباشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه یکی از بهترین راه ها و جذب جوانان به اشتغال از طریق آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی است، گفت: در فضای حقیقی و مجازی، فرهنگ سازی در راستای توجه جوانان به مهارت آموزی و آموزش های فنی و حرفه ای انجام شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با کار علمی نقش مهمی در مطرح کردن توان علمی کشور در جهان دارد، خواستار نقش بیشتر جهاد دانشگاهی در فعالیت های فرهنگی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه همه ما مدیون فداکاری و ایثار مادران و همسران خانواده های شهدا هستیم، گفت: حجاب و عفاف از ضروریات دین است بایستی با کار فرهنگی در سطح جامعه ترویج و همه پایبند به آن باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مهارت آموزی، آموزش و یادگیری بایستی به جای مدرک گرایی در جامعه ترویج شود، گفت: آموزش های مهارتی باید منجر به نقش آفرینی فارغ التحصیلان در ایجاد اشتغال و تحرک و پویایی در سطح جامعه شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۰    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: شهدا فارغ التحصیل درس شهادت و ایثار هستند که از تعلقات دنیوی عبور کردند و جان خود را در راه وطن فدا کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه انتظار مردم ما این است که دستگاه قضایی نسبت به دستگیری عوامل اصلی اغتشاش، ناامنی، آتش زدن قرآن، مسجد و اموال مردم اقدام سریع و قاطعانه داشته باشد، گفت: بصیرت چراغ هدایت برای عبور از فتنه ها است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حضور مردم در صحنه یک فرصت بزرگ برای نظام اسلامی است، گفت: سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی جزو ایام الله است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: در زمانی که دشمنان سعی داشتند نام شهدا را به فراموشی بسپارند، شهیدان آمدند تا بار دیگر ثابت کنند که شهیدان زنده هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۴۴    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی زنده و فراموش ناشدنی است، گفت: شهدای گمنام که امروز به میان مردم آمده اند باران رحمتی برای خاموش کردن فتنه های اخیر است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۴:۱۱    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه وحدت عملی بین حوزه و دانشگاه باید در راستای ارائه راهکارهای مناسب برای رفع مسائل مردم باشد، گفت: تلفیق آموزه های دینی و دستاوردهایی که علوم روز دارد یک الگوی کارآمد برای دنیاست.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دستگاه قضا بدون واهمه بر اساس قوانین لازم است عدالت را اجرا کند و مرعوب فریادهای گوش خراش دشمن نشود، گفت: کوچکترین همراهی با دشمن هزینه سنگینی به دنبال خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حضور پیکر منور شهدا در استان باعث خنثی کردن توطئه های دشمنان می شود، گفت: فضا و شرایطی را باید فراهم کرد که نسل جوان و نوجوان در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام حضوری فعال داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۰    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه در شرایطی قرار داریم که باید حواسمان باشد کاری نکنیم که دشمن را شاد و دوستان را محزون کنیم، گفت: انقلاب اسلامی مسیر نورانی خود را به پیش می برد و موانعی ممکن است حرکت انقلاب را کُند کند ولی متوقف نخواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دانشگاه و دانشجویان خاستگاه استکبار ستیزی در کشور است، گفت: دانشجویان نیروهای پیش برنده، بصیر و آگاه هستند و برای بصیرت افزایی و آگاهی جامعه خود نقش آفرین هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: امروز تبلیغات و رسانه در جنگ ترکیبی حرف اول را می زند و دشمن نظام و انقلاب اسلامی برای جنگ شناختی علیه ملت ایران برنامه ریزی گسترده ای کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۵    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه توسعه فرهنگ فرزندآوری نیازمند هم افزایی همه دستگاه ها و نهادها است، گفت: رویکرد فرهنگی با حضور نخبه ها و حمایت نهادهای انقلابی و همچنین به زبان هنر از جمله فیلم در زمینه فرزندآوری و جوانی جمعیت تقویت شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه تهاجم فرهنگی امروز درون خانواده ها را نشان گرفته است، گفت: بسیج برای مقابله با هجمه های رسانه های نظام استکباری علیه ارزش های اسلامی باید نقش آفرینی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: اشاعه تفکر بسیج و تشکیل هسته مقاومت در برابر استکبار به ابتکار امام راحل، دشمن را به زانو درآورده و به عقب رانده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۷    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: سکوت خواص در برابر اغتشاشگران و توهین به مقدسات همراهی با دشمن است، مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی باید قدردان این مردم بوده و تمام انرژی خود را برای حل مشکلات مردم و خدمتگذاری به مردم به کار گیرند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه سکوت خواص در برابر اغتشاشگران و توهین به مقدسات همراهی با دشمن است، گفت: مسئولان و کارگزاران نظامی اسلامی باید قدردان این مردم بوده و تمام انرژی خود را برای حل مشکلات مردم و خدمتگذاری به مردم به کار گیرند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مدیران وظیفه دارند که علاوه بر برپایی و اقامه نماز زمینه حضور کارکنان در نمازهای جماعت را نیز فراهم کنند، گفت: راه اندازی کارگروه خیرین مسجد ساز در استان نیاز است که بتوانیم در حوزه مسجد سازی هم وارد عمل شویم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه تفکر بسیجی عامل اصلی مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان است، گفت: بسیج در همه عرصه های که نیاز به هم افزایی است، حضور دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۴    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه همراهی و پشتیبانی مردم، قدرت و اقتدار اصلی نظام است، گفت: فرهنگ خاطره گویی که جذبه دارد می تواند نقش مهمی در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب در برابر این پیشرفت علمی فناوری دفاعی جمهوری اسلامی دست و پا می زنند، گفت: صبر انقلابی و مدارا با اغتشاشگران حدی دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه تفکر بسیجی در سطح جامعه فراگیر و ترویج شود، گفت: تاکید حضرت امام خمینی(ره) بر تشکیل بسیج در حوزه و دانشگاه برای جلوگیری از نفوذ دشمن بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: اینکه ملت ایران با آغوش باز به استقبال شهادت می رود، اما ذلت بیگانه را نمی پذیرد و پای کار انقلاب ایستاده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۱    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه ملت ایران با آغوش باز به استقبال شهادت می رود اما ذلت بیگانه را نمی پذیرد، گفت: پیشرفت علمی توام با معنویت ایران را بر فراز قله موفقیت در سطح دنیا قرار می دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار ولایت فقیه و شهدا محور وحدت ما هستند، گفت: امروز دشمنان با اغتشاش و تبلیغات رسانه ای، دست و پا می زنند و تلاش می کنند تا اعلام وجودی در برابر موج خروشان و نورانی انقلاب اسلامی داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۳    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه انتقال پرونده مالیاتی نفت و گاز غرب به ایلام مهم تاثیر بسیار زیادی در توسعه استان دارد، گفت: همه ظرفیت های استان و خیرین برای تکمیل زائرسرای ایلامیان وارد میدان شوند.