یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۳۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته های مردمی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه شورای انتقالی جنوب از کشته شدن 3 عضو خود در درگیری با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کمیته های مردمی و داوطلبان ستاد اربعین جمعیت هلال احمر طی یک برنامه جامع عملیاتی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری دوشنبه شب از برگزاری رزمایش نظامی ارتش و کمیته های مردمی یمن در شهرستان صرواح واقع در استان مأرب با حضور یگان های پیاده، ماکنیزه، توپخانه و پهپادی این کشور خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن در حاشیه رزمایش ارتش و کمیته های مردمی یمن به متجاوزان توصیه کرد که از فرصتی که برای اصلاح در اختیارشان قرار داده شده استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۷    
همزمان با تشدید حملات شهرک نشینان اشغالگر علیه فلسطینیان تحت حمایت نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی، هر روز فراخوان ها برای تشکیل کمیته های حمایت مردمی جهت مقابله با این جنایات بیشتر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
250 اسیر از ارتش و کمیته های مردمی یمن در مقابل آزاد شدن 72 اسیر ائتلاف سعودی مبادله شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن توانستند در استان شبوه مناطقی را به کنترل خود در آورند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن همزمان با آغاز نهمین سال تجاوز ائتلاف سعودی به این کشور، بر مناطقی در استان شبوه مسلط شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اتاق عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الحدیده اعلام کرد که نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی 134 بار آتش بس در این استان را نقض کردند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۱۲    
طبق اعلام منابع خبری، ائتلاف سعودی در 24 ساعت گذشته 61 بار استان الحدیده یمن را هدف حملات هوایی قرار داده است. خبرگزاری میزان_ یک منبع در اتاق عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الحدیده از حملات ائتلاف متجاوز سعودی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد که این ائتلاف 61 بار مناطق مختلف این ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به نقش شهید قاسم سلیمانی در پیروزی ملت، ارتش و کمیته های مردمی یمن، گفت: راه این فرمانده بزرگ و جمهوری اسلامی را ادامه می دهیم، همان طور که طی مذاکرات هم بارها از ما خواسته شده است که با جمهوری اسلامی قطع رابطه کنیم، اما ما زیر بار نرفتیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع یمنی از درگیری شدید میان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با عناصر ائتلاف سعودی در استان های مأرب و الضالع خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کمیته های مردمی بزرگداشت سومین سالگرد سیدالشهدای محور مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمانشان را با بیش از 40 برنامه و مراسم در لبنان برگزار می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به شکننده بودن آتش بس در این کشور گفت امکان از سرگیری درگیری با متجاوزان در هر لحظه وجود دارد و ارتش و کمیته های مردمی یمن برای آن آماده هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
زیویارهیئت های مذهبی را کارآمدترین ظرفیت های اجتماعی خواند وگفت: استفاده از توان هیئت های مذهبی و کمیته های مردمی برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی ضروری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست از خبرگزاری رسمی یمن(سبا)، ائتلاف سعودی – آمریکایی در 24 ساعت گذشته 86 بار به مناطق مختلف استان الحدیده تجاوز کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اتاق عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الحدیده اعلام کرد، پهپادهای شناسایی و جاسوسی ائتلاف سعودی وارد آسمان منطقه حیس شدند و به گشت زنی پرداختند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد سه شنبه گزارش دادند، ائتلاف سعودی طی 24 ساعت گذشته استان الحدیده یمن را هدف حملات هوایی، موشکی و توپخانه قرار داده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، حمله گسترده نیروهای ائتلاف سعودی را در جنوب غرب مأرب درهم شکستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب گفت که ارتش و کمیته های مردمی یک نفتکش خارجی که به دنبال غارت نفت از مناطق تحت اشغال ائتلاف سعودی در استان حضرموت در شرق کشور بود، مجبور به عقب نشینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن برای دومین بار طی ماه جاری بندر الضبه را هدف حمله پهپادی قرار داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد دوشنبه گزارش دادند، ائتلاف سعودی طی 24 ساعت گذشته استان الحدیده یمن را هدف حملات هوایی، موشکی و توپخانه قرار داده است. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، این جشن عروسی دسته جمعی بر روی کشتی نظامی اماراتی با نام روابی که اوایل سال جاری میلادی توسط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن توقیف شده بود، برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن انبار مهمات مزدوران وابسته به رژیم آل سعود در مأرب را هدف قرار دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ریاض - ایران پرس: خودروی زرهی سعودی، از ترس تعقیب ارتش و کمیته های مردمی یمن، با یک تانک در نجران تصادف کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، ائتلاف سعودی مناطقی در استان الحدیده یمن را هدف حملات هوایی، موشکی و توپخانه قرار داده است. به گزارش ایرنا از المسیره، اتاق عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الحدیده اعلام کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان سعودی تاکید کرد امارات به دلیل ترس از ارتش و کمیته های مردمی یمن به دامان رژیم صهیونیستی پناه برده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال سعودی با تأکید بر هراس امارات از حملات ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد که امارات از ترس به اربابان صهیونیستی خود پناه برده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع وابسته به شورای انتقالی جنوب یمن اعلام کردند که هرگز وارد درگیری های شمال یمن با ارتش و کمیته های مردمی یمن نخواهند شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع نظامی یمن بامداد پنجشنبه گزارش دادند، نیروهای ائتلاف سعودی در 24 ساعت گذشته به حملات خود به استان الحدیده ادامه دادند. به گزارش ایرنا از المسیره، اتاق عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الحدیده اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری از درگیری میان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با مزدوران وابسته به ائتلاف ریاض خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - ارتش و کمیته های مردمی یمن بزرگترین رژه نظامی خود را روز پنجشنبه در استان ساحلی الحدیده در جنوب این کشور برگزار کردند که نگاه رسانه ها و تحلیلگران داخلی و منطقه ای را به خود جلب کرد و آنها به تجزیه و تحلیل پیام های آن در سطح داخلی و خارجی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۱    
"رژه نظامی که نیروهای صنعاء در شهر حدیده برپا کردند، یک رژه معمولی نبوده بلکه حامل پیام ها و نشانه هایی بود، چه از منظر تعداد نیروها پس از ادغام کمیته های مردمی با ارتش و چه از منظر تجهیزات نظامی با توجه به رونمایی از قدرت های نظامی جدیدی که پیش از این برای نیروهای یمنی وجود نداشت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- شبکه تلویزیونی "المسیره" تصاویری از یگان های غواصی و پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در جریان رژه بزرگ نظامی در منطقه الحدیده در جنوب این کشور منتشر کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۰۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن روز پنجشنبه با برگزاری یک رژه نظامی در استان الحدیده، غرب این کشور، موشکهای جدیدی را رونمایی کردند تا نشان دهند قدرت دفاعی ارتش و کمیته های مردمی یمن با وجود محاصره همه جانبه این کشور توسط ائتلاف متجاوز سعودی روز به روز در حال افزایش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش انصارالله یمن گفت: هدف از همه این رژه های نظامی اطمینان دادن به ملت یمن و ارسال پیام برای دشمنانی است که به یمن طمع و تجاوز کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در مراسم رژه نیروی دریایی ارتش یمن در الحدیده، گفت بر خلاف ادعای ریاض، این ائتلاف سعودی است که دریانوردی در آب های اطراف یمن را به خطر انداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مهدی المشاط دوشنبه شب گفت که سلاح هایی که آمریکا برای مقابله با حملات ارتش و کمیته های مردمی یمن به عربستان و امارات می فروشد، دردی از آنها دوا نخواهد کرد و اگر به محاصره ملت یمن اصرار ورزند؛ موشک ها بر سرشان فرود خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد تمامی نیروهای نظامی، کل ارتش و کمیته های مردمی یمن آماده و حاضر هستند تا در صورت لزوم از برادران فلسطینی خود حمایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش کمیته های مقاومت فلسطین خواستار تشکیل کمیته های مردمی برای مقابله با حمله شهرک نشین های مسلح شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۵    
حجت الاسلام محمد شاکری امام جمعه شهرستان فردوس به همراه دست اندرکاران و مسئولان کمیته های مردمی اجلاسیه ملی جهادگران کشور در شهرستان فردوس با آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در جریان بازدید از نیروهای ارتش و کمیته های مردمی مستقر در جبهه های مرزها در جبهه جیزان، اظهار داشت امسال سال پیروزی در جبهه های داخل و جبهه های مرزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان نظامی یمنی برای کمک به ارتش و کمیته های مردمی در جبهه های جنگ و خنثی کردن توطئه دشمنان ملت یمن، نیروی جدیدی به نام " گردان های حمایت و پشتیبانی" تشکیل داده اند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت صنعا با تاکید بر اینکه بدون یک توافق قابل اعتماد و همه جانبه، امکان تمدید آتش بس وجود ندارد، اعلام کرد ارتش و کمیته های مردمی برای ازسرگیری نبرد آزادسازی آماده هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۵    
مراسم بزرگداشت شهید جمال ابو سَمهَدانه موسس کمیته های مردمی مقاومت فلسطین و شاخه نظامی آن به طور همزمان در بیروت و غزه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن گفت که هر نقطه ای از خاک متجاوزان در تیررس موشک های ارتش و کمیته های مردمی این کشور قرار دارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – نیروهای ائتلاف سعودی مواضع نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان های، مأرب، حجه، صعده، جیزان و عسیر را هدف حملات سنگین توپخانه قرار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دو سال محاصره مردم و رزمندگان در شهر الدریهمی از سال 2018 تا 2020 ارتش و کمیته های مردمی یمن را به فکر واداشت تا به وسیله موشک مواد غذایی، دارو و مایحتاج ضروری را به سمت شهر پرتاب کنند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن با تایید اینکه نیروهای ائتلاف متجاوز از آتش بس برای نظم بخشیدن به صفوف خود و اجرای نقشه های خصمانه خود استفاده می کنند، گفت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به دستور رهبر جنبش انصارالله برای مقابله با هر شرایط اضطراری کاملاً آماده و پایبند هستند. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ارتش و کمیته های مردمی یمن برای رساندن مواد غذایی به مردم محاصره شده در شهرستان الدریهمی استان الحدیده به ابتکار جدیدی روی آورده اند. بر اساس گزارش الاعلام الحربی الیمنی ، آنها موشک ها را با گوشت و انواع مواد غذایی ضروری پر و به سمت الدریهمی شلیک می کنند. ...