یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۲۶May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه موقت سنندج»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: سفر حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه به استان کردستان بسیار به موقع و ضروری بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
امام جمعه موقت سنندج با تبریک هفته کار و کارگر گفت: کارگران قشر مولد و زحمتکش جامعه هستند که رسیدگی و توجه به آن ها می تواند به رونق تولید و مهار تورم کمک شایانی داشته باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۴    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: چرخ صنعت و تولید با همت کارگران می چرخد، بنابراین دولت موظف است که به مشکلات این قشر تلاشگر به صورت ویژه رسیدگی کند و خواسته های آنان را در عمل محقق نمایند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۶    
سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: کارگران محور توسعه کشور هستند و باید دغدغه های معیشتی این قشر رفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: چرخ های توسعه کشور بر مدار تلاش کارگران می چرخد و توجه به این قشر تاثیرگذار از سوی مسئولان امری ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۳    
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه دولت به قشر کارگر توجه کند، گفت: مسئولان به وضعیت کشاورزان و افزایش قیمت خرید گندم تضمینی توجه کنند، چرا که قیمت های فعلی پاسخ گوی نیازهای این قشر زحمتکش نیست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۱    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: حجاب برخلاف آنچه که مغرضان می گویند هرگز محدودیت برای زن و بانوی مسلمان نیست، بلکه حجاب مصونیت بانوی مسلمان در برابر ناهنجاری های موجود در جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: شهدای روحانی کردستان با مجاهدت های وصف ناشدنی ریشه های انقلاب اسلامی را در این منطقه مستحکم کردند و باید همواره نام و یادشان گرامی داشته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: شهید ماموستا شیخ الاسلام دلسوز نظام، انقلاب و رهبری و حامی فقه امام شافعی بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: نخستین و اصلی ترین شرط برای آزادسازی قدس ایجاد وحدت و یکپارچگی بین مسلمین به معنای واقعی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج روز قدس را از ایام تقویت همبستگی و اتحاد امت اسلامی دانست و گفت: اگر جبهه مقاومت امروز با قدرت ایستادگی نمی کرد، اسرائیل فشار را بر امت اسلامی و ملت محروم فلسطین بیشتر می کرد و از این جهت نقش به سزایی در آزادی قدس دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۸    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: باید 12 فروردین را عید ملی ایرانیان دانست زیرا در این روز حاکمیت اسلام در این کشور تحکیم و تثبیت شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه همه ما باید در برابر نسل آینده پاسخگو هستیم، گفت: حفاظت و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست، وظیفه ای همگانی است و همه باید نسبت به آن احساس مسئولیت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: طبیعت و منابع طبیعی مولفه اصلی حیات همه جانداران به ویژه بشریت است لذا آسیب سراندن به منابع طبیعی آسیب به زندگی انسان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۶    
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه حفاظت و مراقبت از منابع طبیعی و محیط زیست، وظیفه ای همگانی است، گفت: همه باید نسبت به این موضوع احساس مسئولیت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- امام جمعه موقت سنندج گفت: حفاظت از منابع طبیعی وظیفه ای همگانی است و باید این نعمت خدادادی برای نسل های آینده نگهداری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۱    
امام جمعه موقت سنندج گفت:حراست از منابع طبیعی و جنگل ها و جلوگیری از تخریب اراضی ملی وظیفه تک تک مسلمانان است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: تهی شدن جامعه از معنویت، ناهنجاری ها و مصیبت های فراوانی به دنبال دارد، بنابراین نباید اجازه دهیم زندگی ماشینی و صنعتی امروز، دین ما را از بین ببرد یا آن را تحت تأثیر خود قرار دهد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: عقل سلیم حکم می کند که هرگز دشمن را ضعیف تصور نکنیم، زیرا دشمن از هر روزنه ای برای ضربه زدن به این ملت و نظام بهره برداری خواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۸    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: امام راحل و بعد از ایشان رهبر معظم انقلاب اسلامی با تدابیر حکیمانه خویش همواره توطئه ها و فتنه های دشمنان را خنثی و بی اثر کرده اند، لذا وجود رهبر فرزانه برای همه ما یک نعمت و عطیه الهی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۶    
امام جمعه موقت سنندج گفت: رضایت مردم از مسئولان موجب محبوبیت دولتمردان و مدیران دستگاه های مختلف خواهد شد در این راستا مسئولان با داشتن صداقت، ساده زیستی و خدمت دلسوزانه به مردم جایگاه ارزنده تری بین مردم خواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج دهه فجر نماد پیروزی ملت ایران و خواری طاغوت دانست و از خدمات دستگاه های مختلف در استان تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اهل سنت سنندج با بیان اینکه وحدت عامل اصلی پیروزی و مانایی انقلاب اسلامی است، گفت: مسؤولان در راستای خدمت به مردم ساده زیستی و خدمت صادقانه را اولویت کاری خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- امام جمعه موقت سنندج گفت: انتظار می رود مدیران و تصمیم گیران جامعه با ساده زیستی و صداقت به انجام وظیفه بپردازند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۲    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: از مسئولان انتظار داریم که هرچه سریعتر مشکلات مردم را برطرف کنند زیرا ملت ایران شایسته بهترین ها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۲    
امام جمعه موقت سنندج گفت: رمز موفقیت مسئولان نظام در صداقت، ساده زیستی و خدمت به مردم است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۸    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: همانگونه که امام راحل فرمودند این انقلاب متعلق به مستضعفان است، لذا انتظار داریم که دولتمردان و مسئولان توجه و دلسوزی بیشتری برای حل مشکلات ملت داشته باشند، زیرا مردم ایران مردمانی نجیب، وطن پرست و متدین هستند و این موضوع را به کرار به اثبات رسانده اند
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: سواد رسانه ای در این زمانه یک ضرورت است که طلاب باید آن را به خوبی یاد بگیرند تا در مقابل هجمه هایی که توسط دشمن اسلام ایجاد می شود، به خوبی دفاع کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه موقت سنندج گفت: حضرت فاطمه (س)، بانویی که لحظه لحظه زندگی ایشان برای زن مسلمان و حتی دیگر زنان عالم درس زندگی، وفاداری و انسانیت است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: بسیاری از نشریات در جهان غرب به بهانه آزادی بیان به مقدسات ادیان الهی به ویژه آیین مقدس اسلام و ساحت رسول خدا(ص) و دیگر بزرگان دین توهین می کنند که این نشان دهنده استیصال آنان در برابر بزرگی اسلام است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اهمیت و فضیلت نماز، خواستار حضور بیشتر مردم به ویژه جوانان در مساجد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج گفت:دایر کردن میز خدمت در مسجد جامع سنندج توسط ادارات، اقدامی ارزشمند برای شنیدن خواسته های مردم و رفع مشکلات آنان است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۹    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: اگر امروز مسلمین در دنیا وضعیت خوبی ندارند این را باید ناشی از عدم شناخت درست آنها از دین مبین اسلام دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با دعوت از جوانان به حضور و شرکت در نماز جمعه، گفت: همه اجداد ما مسلمان و در مکتب قرآن زندگی کرده اند ما نیز باید در مسیر آنها حرکت کنیم و اجازه ندهیم مساجد در زمان برپایی نمازهای جمعه خالی بماند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۰    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: تنها راه رستگاری در آخرت برای هر انسانی پیروی از دستورات خداوند، رسول خدا (ص) و دین مبین اسلام است و جوانان باید این مهم را مورد توجه قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۸    
سنندج- امام جمعه موقت سنندج گفت: انتظار می رود که مدیران و کارکنان ادارات مختلف تمام توان خود را برای خدمت به مردم به کار گیرند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: سفر رئیس جمهور به استان کردستان و دیدار با مردم و بازاریان، بارقه ای از امید را در دل همه به وجود آورد و نشان داد که این نظام همچنان اعتماد ویژه ای به ملت داشته و دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان این آب و خاک هم می خواهند دین ما را از بین ببرند و هم فرهنگ مان، بنابراین باید در مقابل هر گونه فتنه ای هوشیارانه عمل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۸    
سنندج- امام جمعه موقت سنندج گفت: جهاد رسول الله(ص) هیچ وقت تهاجمی نبوده است و تندروی و تکفیر در آموزه های اسلامی جایگاهی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج برخورد جدی با عاملان جنایتکار واقعه تلخ شاهچراغ را ضروری خواند و گفت: حفظ امنیت را با هیچ چیزی معامله نمی کنیم و اگر کسانی بخواهند این آرامش مان را بر هم بزنند سکوت نخواهیم کرد و قاطعانه در برابر آنها می ایستیم.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت: ایران سرزمین اتحاد، رشادت و شهادت طلبی است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از و امام جمعه موقت سنندج گفت: به سران تکفیری اعلام می داریم اینجا ایران اسلامی، سرزمین وحدت و برادری، اتحاد و یکپارچگی، عزت ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: قبل از انقلاب اسلامی رژیم پهلوی انواع ظلم ها و ستم ها را بر مردم اهل سنت روا می داشت و هرگز اجازه نمی داد اهل تسنن حرفی برای گفتن داشته باشند، ولی پیروزی انقلاب اسلامی به نوعی برای مردم اهل سنت یک موهبت الهی شد که همه باید قدردان آن باشیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۹    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان دست به هر دسیسه ای می زنند که دین اسلام را منزوی و به حاشیه ببرند و مبانی مهمی همانند، جهاد و دیگر اصول دین را خدشه دار کنند، بنابراین باید نسبت به این توطئه های شیطانی هوشیار باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- امام جمعه موقت سنندج گفت: انتظار داریم دستگاه قضا با رأفت اسلامی با فریب خوردگان حوادث اخیر برخورد کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه موقت سنندج بر لزوم تعامل مردم، مسوولان و دستگاه های مختلف برای پاسداری از امنیت و هوشیاری خانواده ها و جوانان در وقایع اخیر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: باید همه با هم حافظ امنیت کنونی استان کردستان باشیم و اجازه ندهیم خدشه ای به آن وارد شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: نهضت عاشورا متعلق به همه آزادی خواهان جهان است؛ عاشورا دانشگاه آزادگی و مردانگی در برابر ظلم و ستم و امام حسین(ع) استاد این دانشگاه جهانی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۴    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: خوشبختانه نمازهای جماعت و جمعه در کردستان با حضور پرشور مردم به صورت مستمر برگزار می شود و در بیان مطالب خطبه ها هیچ دستگاهی دخالت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: اهل سنت همواره خادم و ارادتمند رسول خدا(ص)، اصحاب و اهل بیت بوده و در طول تاریخ اسلام این مهم را به اثبات رسانده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۶    
امام جمعه موقت سنندج گفت: همه ما خادم پیامبر اکرم(ص) و امام حسین(ع) هستیم و این مکتب همواره ادامه دارد.