دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۶:۲۳Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخاب شهردار»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر مشهد گفت: فرآیند انتخاب شهردار درحال پیش رفتن است و مجدد تاکید می کنم، علیرغم اینکه شهرداری به صورت سرپرستی اداره می شود، در روند اداره شهر از نگاه شورای شهر هیچگونه نگرانی وجود ندارد و در سال جدید این فرآیند مجدد از سرگرفته می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پروسه انتخاب شهردار به درستی پیش می رود. شورا اوایل سال جدید به این موضوع ورود پیدا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد از تأخیر در انتخاب شهردار خرم آباد، گفت: در وقایع اخیر، برخی از خواص در کشور و در استان با نظام سلطه و اغتشاشات همراهی کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری نامه ی معاونت عمرانی استانداری گیلان مبنی بر ایرادات شکلی مصوبه انتخاب شهردار تالش را رد کرده و نامه ی صادره را خارج از حدود اختیارات مرجع صادر گردیده تشخیص داده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مراغه از انتخاب شهردار مراغه به عنوان مدیر نمونه شهرستانی خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر مراغه از ایجاد و توسعه موسسات فرهنگی و قرآنی در مراغه، تمام عیار حمایت می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای شهر مشهد گفت: در انتخاب شهردار آینده همه نگاه های بیرون و داخل به ما است. ما چک سفید امضا به هیچ شهرداری نخواهیم داد، تعارف نداریم و اجازه دخالت به کسی هم نمی دهیم. باید شهرداری را انتخاب کنیم که گزینه 15 نفر باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۴    
نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: در بحث انتخاب شهردار جدید با هیچ شخصی تعارف نداریم و چک سفید امضا نیز به هیچ شهرداری نخواهیم داد.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رحیم شوقی در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر رشت به عنوان پنجاه وپنجمین شهردار منتخب رشت انتخاب شد که به همین دلیل بار دیگر به بررسی رزومه و برنامه های این شهردار جوان بومی گیلانی پرداختیم ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
اعضای شورای شهر رشت بعد از یک جلسه 4 ساعته رحیم شوقی را با 10 رای به عنوان شهردار رشت انتخاب کردند. جلسه شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا و با دستور کار انتخاب شهردار رشت عصر روز شنبه برگزار شد.
خزر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۳    
خزر: اعضای شورای شهر دیروز رحیم شوقی را با 10 رای به عنوان شهردار بعدی رشت انتخاب نمودند. انتخابی که نه تنها پایانی بر کشمکش های تعیین شهردار بعدی بود بلکه می بایست آن را به سربلندی شورا در آزمون انتخاب شهردار رشت تعبیر نمود.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با موافقت اعضای شورای رشت ، رحیم شوقی به عنوان شهردار رشت انتخاب شد. عصر کاسپین/ در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورا که عصر امروز در ساختمان شورا و با دستور جلسه بررسی رزومه داوطلبین احراز پست شهردار رشت و انتخاب شهردار رشت برگزار شد با 10 رای از مجموع 10 عضو حاضر در جلسه ...
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت – رحیم شوقی با انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر رشت بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد. به گزارش خبرنگار مهر، عصر شنبه در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورا رحیم شوقی با کسب 10 رأی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر رشت به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد. محمد حسین واثق [...] ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کاری اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس پیرامون انتخاب شهردار برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : عصر امروز، 13 اسفند ماه هفتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با محوریت انتخاب شهردار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت- عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه سرنوشت شهر را به مراودات شخصی گره نمی زنیم، گفت: اولویت شورای ششم در انتخاب شهردار طرح برنامه مدون، علمی و قابل اجرا است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر رشت بعد از یک جلسه 4 ساعته رحیم شوقی را با 10 رای به عنوان شهردار رشت انتخاب کردند. جلسه شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا و با دستور کار انتخاب شهردار رشت عصر روز شنبه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۸    
ایسنا/گیلان باید دید کش و قوس های شورای ششم شهر رشت به کجا ختم می شود و آیا این بار پست شهرداری به فردی کاردان و اصلح واگذار می شود؟! تا اعضای شورای شهر در باقی مانده فعالیت خود بتوانند رضایت رشتوندان را جلب و در کارنامه فعالیت خود ثبت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۷    
ایسنا/گیلان رئیس شورای شهر رشت، با بیان اینکه 44 نفر داوطلب تصدی پست شهردار رشت شدند، گفت: 22 نفر شاخص های لازم را دارا بودند.
خزر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خزر: رحیم شوقی معاون سابق منطقه آزاد انزلی، سیدمجتبی خدمت بین دانا سرپرست سابق شهرداری رشت، علی مرادی شهردار سابق منطقه 22 تهران و رضا طاهری شهردار پیشین سگزآباد، آوج بیدستان 4 گزینه نهایی اعضای شورا برای شهرداری رشت هستند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام نام هشت کاندیدای نهایی انتخاب شهردار رشت به نظر می رسد که تعدادی از اعضای شورای با تمکین از برخی سفارشات و با حذف نام شهردار اسبق و دارای کارنامه راه را برای حضور کاندیدای سفارشی باز کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه خبر دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت را به اتهام دریافت رشوه تأیید کرد و گفت: این دستگیری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اتفاق افتاده و تا تکمیل پرونده، برررسی های دقیق ادامه خواهد داشت.
خزر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خزر: شنیده های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از انتخاب 8 نفر به عنوان گزینه های فینالیست جهت تصدی بر شهرداری رشت دارد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امینی در ظاهر شهردار اهواز و انچه مشهود است تصمیم گیرندگان اصلی طیف حامی وی هستند و امینی به واسطه وامداری به طیف خاص و ماندن برکرسی شهرداری اهواز ناچار به همراهی با انان است،لذا امینی به زعم انها شهردار مطلوبی است حتی اگر خروجی کارش را مردم مشاهده نکنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد از برگزاری جلسه فوق العاده شورا برای انتخاب شهردار در شامگاه 7 اسفند خبر داد.
گیلانستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۴    
چرا مردم در شورای یکدست شهر رشت هنگام انتخاب شهردار وحدت و همدلی مشاهده نمی کنند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
هادی رمضانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت از برگزاری جلسه انتخاب شهردار رشت در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در تلاشیم تا بتوانیم اصلح ترین انتخاب را داشته باشیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در سومین روز از بررسی رزومه افراد کاندیدای تصدی جایگاه شهردار رشت با اشاره به اینکه شورا با عزمی راسخ به دنبال اصلح ترین انتخاب است، اظهار کرد: انتخاب شهردار از مهم ترین و اولویت دار ترین وظایف شورا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد رئیس شورای شهر مشهد گفت: باید از گمانه زنی ها در خصوص انتخاب شهردار پرهیز شود چون کار را مشکل می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فرایند انتخاب شهردار این کلان شهر در حال انجام است و درخواست دارم که از گمانه زنی ها خودداری شود تا این موضوع روال عادی و قانونی خود را به درستی طی کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تذکر می دهم که در خصوص انتخاب شهردار از گمانه زنی پرهیز شود. کار با روال قانونی پیش می رود و در مهلت مقرر قانونی به نتیجه خواهد رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
موسی الرضا حاجی بگلو در گفت وگو با خبرنگار شهرآرانیوز با اشاره به جلسه امشب اعضای شورای اسلامی شهر مشهد با محور انتخاب شهردار اظهار داشت: شورای اسلامی شهر مشهد به صورت رسمی وارد بررسی انتخاب گزینه ها و مصادیق شهردار کلانشهر مشهدالرضا(ع) شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تاکنون هیچ خللی در اداره این شهر در دوره سرپرستی شهرداری وارد نشده است و شهردار نیز در زمان قانونی انتخاب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست امور شهری و شوراهای استانداری تهران از آخرین وضعیت انتخاب شهردار چاردانگه خبر داد.
رشت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت بودجه شهرداری رشت که در ابتدا سه هزار و پانصد میلیارد تومان توسط شهرداری پیشنهاد داده شده بود ،پس از بررسی های انجام شده توسط شورا به مبلغ سه هزار و 740 میلیارد تومان (12 درصد) افزایش نسبت به بودجه پیشنهادی تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار تهران درخصوص وضعیت انتخاب شهردار دماوند گفت: انتخاب شهردار دماوند به نظر نهایی شورا موکول شده و با هماهنگی های صورت گرفته، به زودی حکم شهردار جهت امضا آماده خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه دادگاه شعبه تجدید نظر کشور حکم استیضاح شهردار رشت را تائید کرد، گفت: فرایند انتخاب شهردار رشت از امروز در دستور کار شورا قرار دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگرنیا با اشاره به حکم دیوان عدالت اداری در رابطه با مختومه شدن شکایت شهردار سابق رشت، گفت: این حکم تا الان به شورا ابلاع نشده است و به محض دریافت حکم روند انتخاب شهردار برای شهر رشت را آغاز خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر ابهر با چهار رای به رضا حیدری برای تصدی پست شهرداری این شهر رای اعتماد دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد آخرین وضعیت انتخاب شهردار مشهد را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۱    
ایسنا/زنجان سیدنجیب حسینی گزینه انتخابی شورای شهر ابهر برای شهرداری این شهر رد صلاحیت شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مالک شریعتی، سخنگوی ستاد زاکانی در انتخابات ریاست جمهوریدر توییتی با گلایه از انتقاد عضو شورای شهر تهران از زاکانی نوشت: باعث تاسف است عضو شورای شهر که باید حامی تلاش کارکنان شهرداری باشد، هنوز در کوچه انتخاب شهردار مانده و برای رسانه بیگانه خوراک درست می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۰    
در این بسته خبری از انتخاب شهردار جدید ساری تا انتخاب شهردار دزفول و بازدید از خانه استاد شهریار را بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۸    
نایب رییس سخنگوی شورای اسلامی شهر ابهر با اشاره به اینکه آقای نعمت اله نجیب حسینی با 5 رای از سوی اعضای شورا در سوم ماه جاری به عنوان شهردار ابهر انتخاب شد، گفت: مدارک وی برای تایید به فرمانداری ارسال شده اما هیات تطبیق ایراداتی وارد کرده است.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۸    
عصر دنا: رئیس شورای شهر دهدشت می گوید زمان انتخاب نکویی زاده به ایشان گفتم که شما توانایی این کار را دارید؟ با قاطعیتی گفت بله که من خودم روحیه گرفتم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
محمد حسین قبادی در پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری با کسب 9 رای موافق شهردار ساری شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۴۷    
رئیس شورای شهر دهدشت به شرح جزئیات مربوط به استیضاح شهردار این شهرستان پرداخت و تخصص عمرانی و قدرت تصمیم گیری را ملاک انتخاب شهردار بعدی اعلام کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری به انتخاب شهردار اختصاص یافت که در نهایت با 9 رای اعضای شورای ششم شهر"محمد حسین قبادی" به عنوان شهردار مرکز مازندران انتخاب و برای تایید نهایی به وزارت کشور معرفی می شود.