دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۱۰:۵۶Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرق اصفهان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵    
گروه استان ها- مسئولان ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی با کشاورزان شرق اصفهان به گفت وگو پرداختند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: اجرای ابرپروژه شهید سلیمانی موجب شده تا یکی از نقاط گلوگاهی آلودگی هوای شهر اصفهان، از این منطقه حذف شود و این تقاطع نقش بسیار موثری بر کاهش حجم ترافیک دارد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۴    
نشست خبری اصفهان، بحران آب، راه کارها با حضور برخی از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نماینده کشاورزان شرق اصفهان و عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان برگزار شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک محلی در مناطق شمال و شرق اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک محلی در مناطق شمال و شرق اصفهان خبر داد.
در راستای تلاش های اتاق بازرگانی اصفهان برای استفاده از ظرفیت های جرقویه علیا از بخش های تابعه شهرستان اصفهان، نشستی در این منطقه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- یک کارگر تبعه افغانستان براثر سقوط در چاه 20 متری در شرق اصفهان و یک مرد جوان براثر غرق شدگی در استخر ذخیره آب کشاورزی در فلاورجان از توابع استان اصفهان جان خود را از دست دادند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۲:۵۷    
آخرین تصاویر هوایی از پروژه عظیم مجموعه پلها و تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی در شرق اصفهان
پرسش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کشاورزان شرق اصفهان در ماه های گذشته پنج بار به محل اجرای پروژه بن-بروجن رفته اند تا این پروژه را متوقف کنند، اما این پروژه که گفته شد حکم دادستانی برای توقفش صادر شده، همچنان در حال اجراست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۵    
قدرت الله نوروزی گفت:حق آب زاینده رودحق کشاورزانی است که سالها بازنده نگه داشتن شغل گذشتگان خود در پی خود کفایی آن هستند. سهمی که به حق از آن آنها می باشد .
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: باند اصفهان به تهران از پل فرودگاه تا پل کمشچه در محور اردستان (شمال به جنوب) تا اطلاع ثانوی مسدود است. رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: به دلیل اجرای تعمیرات در کنار گذر شرق اصفهان محدوده کمشچه ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک سارق "ای سی یو" خودرو و کشف 137 فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی شرق اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور قول داد خواسته کشاورزان اصفهانی پیگیری می شود. :رییس سازمان برنامه و بودجه به طرح کنارگذر شرق اصفهان و روند اجرای آن هم اشاره کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با تامین اعتبار و افتتاح قطعه سوم این مسیر، کریدور آزاد راهی شمال و جنوب کشور به هم متصل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: مقرر شد که بطور مجدد 180 میلیارد تومان دیگر به طرح آزادراه کنارگذر شرق اصفهان اختصاص یابد تا مانند قطعه قبلی با سرعت آماده بهره برداری شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتبار مورد نیاز برای قطعه سوم آزاداره شرق اصفهان را اختصاص داده و پرداخت می کنیم و امیدواریم پیمانکاران و مجری پروژه نیز به وعده خود عمل کرده و هر چه زودتر این آزادراه تکمیل کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان در خصوص اعمال قانون خودروهای متخلف و بازگشایی مسیرهای مسدود در استان اصفهان توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: طوفان و خیزش گرد و خاک امروز نیمه شرقی اصفهان را در می نوردد و اختلال در تردد محورهای مواصلاتی با استان های همجوار دور از انتظار نیست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
از شرق اصفهان که گذر کنید گویا به نصف جهان تعلق ندارد؛ جاده هایی که فرسودگی در آن موج می زند و کامیون های غول پیکری که بی محابا از هم سبقت می گیرند...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان در محل تجمع کشاورزان شرق اصفهان که پیگیر حق آبه خود از رودخانه زاینده رود بودند ضمن شنیدن صحبت ها، انتقاد و پیشنهادهای کشاورزان شرق اصفهان گفت: شهرداری نیز مانند کشاورزان از شرایط خشکسالی و خشکی زاینده رود، صدمه دیده و به نمایندگی از شهر اصفهان مطالبه گر و حق آبه دار زاینده رود است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از وقوع تندباد لحظه ای همراه با گرد و خاک در مناطق شرقی و رگبار و رعد و برق به ویژه در نیمه غربی استان تا فردا خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
آوازه ترانه خواندن حاج ابراهیم و انس گرفتن گاو، رفته رفته پای گردشگران را به این مکان باز کرد و این خانواده اتاق هایی را به شکل کاروانسرا در اطراف گاوچاه برای اسکان گردشگران درست کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وزش طوفان گرد و خاک در شمال و شرق اصفهان شب گذشته به کاهش میدان دید و اختلال در تردد در جاده ها منجر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۰    
هر سال در فصول گرم موضوع آبیاری سبزی جات با پساب رها شده از تصفیه خانه شرق اصفهان نقل محافل خبری و مردمی می شود و برای مدتی باعث آزرده خاطری جامعه می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-استاندار اصفهان از طرح انتقال زندان مرکزی اصفهان(دستگرد) خبر داد و گفت: زندان مرکزی به منطقه شرق اصفهان منتقل و محل جدیدی برای آن ساخته می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محمد اسلامی عصر پنجشنبه در جریان بازدید از طرح بزرگراه پیامبر اعظم(ص) کنارگذر شرق اصفهان افزود: در هشت سال اخیر با سختکوشی پیمانکاران، مشاوران و دیگر دست اندرکاران، سالانه یکهزار کیلومتر به طول بزرگراه های کشور افزوده شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: پروژه مجموعه پل ها و تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی ترافیک شرق شهر اصفهان را به طور چشمگیری کاهش می دهد.
اخبار کوهپایه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۰:۱۴    
بعد از بارش های اخیر در شرق اصفهان که در قسمت های کوهستانی آن با بارش برف همراه بود، همچنان با توجه به سردی هوا این برف در برخی از قسمت های کوهستانی چشم می خورد. عکاس: زهرا صادقی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد مدیرعامل آب منطقه ای یزد با اشاره به تعرض به خط انتقال آب یزد در شرق اصفهان گفت: با 10 ساعت تلاش مداوم، جریان آب انتقالی به یزد وصل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
یزد مدیرعامل آب منطقه ای یزد از تعرض به خط انتقال و قطع جریان آب استان در منطقه شرق اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بارش های رگباری شب گذشته در مناطق شمال و شرق اصفهان موجب سیلابی شدن آبراه های فصلی برخی شهرستان های این استان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با تکذیب برخی صحبت ها مبنی بر استفاده دام و طیور منطقه شرق اصفهان از پساب فاضلاب، گفت: به هیچ عنوان دام نمی تواند از پساب فاضلاب استفاده کند، چراکه دام بیمار و در نهایت تلف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وقوع تندباد به نسبت شدید در مناطق شمال و شرق اصفهان با سرعت 70 کیلومتر در ساعت، به خیزش گرد و غبار و اختلال در تردد جاده ای منجر شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر صبح امروز با حضور مردم متدین شرق اصفهان در نقاط مختلف این خطه و با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی برپا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های رگباری بهاره و ناپایداری های جوی در نواحی غرب، شمال و شرق اصفهان تا اواسط هفته پیش رو ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰    
یک دکترای مهندسی عمران_راه و ترابری و عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: در این دوره مدیریت شهری به پروژه رینگ چهارم که اجرای آن سال ها در یک بن بست قرار گرفته بود، به عنوان یکی از پروژه های کلیدی و شاهرگ حیاتی تردد حمل و نقلی توجه ویژه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای اخیر سیدرضا نریمانی و مهدی رعنایی، از مداحان شناخته شده اصفهانی با حضور در جمع کشاورزان شرق اصفهان شنوای مطالبات و خواسته های آن ها بودند. روز گذشته با توجه به حضور نمایندگان در مجلس، حجت الاسلام طاهری به نمایندگی از حجت الاسلام میرزایی، نماینده مردم اصفهان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وقوع رگبار شدید باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های فصلی در نواحی شمال، شرق و غرب اصفهان از امروز تا چهارشنبه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: استفاده از پساب در کشاورزی صحت ندارد زیرا اطراف رودخانه جاده زده شده، ترددهایی وجود دارد و امکان استفاده مستقیم از این پساب در هیچ زمین کشاورزی وجود ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۱    
به گزارش مشرق یک کانال تلگرامی تصاویری زیبا از کویر ورزنه در شرق اصفهان و تلاقی آب و کویر در آن منتشر کرد. دانلود
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه تاکنون 90 کانون بیماری سالک در استان شناسایی شده است، گفت: در مورد مبارزه با سن گندم و سن غلات از اول فروردین تاکنون در 40 هزار هکتار مبارزه با آفات انجام شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۴    
ایسنا/اصفهان عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی اصفهان با بیان اینکه شاید عده اندکی از کشاورزان در شرق اصفهان برای کشت خود از پساب فاضلاب استفاده کنند، گفت: در شرق اصفهان برخی کشاورزان که استخر ذخیره آب و چاه آب دارند و کشت سبزی و صیفی جات انجام می دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم بارش رگبارهای موقت در نواحی شمال و شرق اصفهان در روز دوشنبه، گفت: وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در این مناطق پیش بینی می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یکی از مسائلی که در شهر اصفهان مورد دل نگرانی شهروندان است جاری شدن آب در بستر زاینده رود بوده و یک مطالبه عمومی از سوی همه شهروندان است و این مطالبه همچنان باید ادامه یابد و نباید این مطالبه در استان اصفهان صرفا به مطالبه مردم شرق اصفهان تقلیل پیدا کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- بیش از 1000 اصله درخت تاغی که سد راه ریزگردهای نفس گیر شرق اصفهان است روز گذشته زیر چرخ بی تدبیری از ریشه کنده شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “حسن ساسانی” افزود: پساب تصفیه خانه جنوب اصفهان پس از تصفیه توسط شرکت آب و فاضلاب در پایین دست بند آبشار و به قصد انتقال به تالاب گاوخونی به منظور تأمین نیاز زیست محیطی آن و نه استفاده کشاورزی رهاسازی می شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: تولید محصولات کشاورزی در اصفهان با استفاده از پساب رهاسازی شده برای تالاب گاوخونی در حالی نگرانی زیادی برای شهروندان ایجاد کرده که مرکز بهداشت استان و آب منطقه ای این موضوع را تکذیب می کنند. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: آزادراه کنارگذر شرق اصفهان به دلیل نبود دید کافی در 4 روز گذشته، مسدود است. مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از 2246 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.3 درصد افزایش تردد را نشان می دهد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: بارش رگبارهای شدید موقتی نواحی شمال و شرق استان اصفهان را از امروز فرا می گیرد و احتمال وقوع سیلاب در ابن مناطق وجود دارد. ...