چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۰۴Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان اصفهان»

ایکنا   ۲۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از ثبت 80 وقف جدید در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب خبر داد.
رکنا   ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: دومین دوره ممیزی سیستم مدیریت ریسک(ISO31000) و هشتمین دوره ممیزی مراقبتی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (HSE-MS) در شرکت گاز استان اصفهان انجام که منجر به صدور و تمدید این گواهینامه های بین الملی در این شرکت خدماتی شد.
روزنامه نصف جهان   ۳۶ دقیقه پیش    
ساسان اکبرزاده: اولین رویداد کارفرمای سرآمد استان اصفهان به همت کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان اصفهان در نیمه اول مهرماه سال جاری در همایشی در سال اجتماعات سیتی سنتر برگزار و 9 کارفرمای سرآمد استان که دارای شرایط ویژه بوده و داوری شده اند معرفی خواهند شد. ...
روزنامه نصف جهان   ۴۱ دقیقه پیش    
دریا قدرتی پور: گنجشک را رنگ می کنند و جای قناری می فروشند. این مصداق زعفران هایی است که در بازار تقلب شکل دیگری به خود گرفته است. گیاهی بی رقیب در جهان که به علت عدم برندسازی و تقلب هایی که از سوی دلالان صورت می گیرد، سود آن به جیب کشورهای همسایه سرازیر می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۴۴ دقیقه پیش    
با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان محمدحسین محمدی به عنوان مدیر هنرستان هنرهای زیبای اصفهان منصوب شد.
روزنامه نصف جهان   ۵۱ دقیقه پیش    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان گفت: مطالبات 6 هزار و 170 میلیارد ریالی کشاورزان استان در طرح خرید تضمینی گندم تسویه شد. محسن ضیایی با اشاره به اینکه در خرید تضمینی امسال 53 هزار و 473 تن گندم از کشاورزان خریداری شده گفت: امسال این میزان گندم از 7 هزار و 93 کشاورز خریداری شده است. ...
مدیرعامل سازمان آتش نشانی استان اصفهان گفت: وضعیت بازار اصفهان به شدت مهم است، بازار اصفهان یک خطر بالقوه است و اگر حادثه ای رخ دهد و آتش نشانان نتوانند مهار کنند فاجعه ای مانند بازار تبریز رخ می دهد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اکنون افزون بر سه هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری این استان در حال سرمایه گذاری است.
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان از وصول 20 هزار میلیارد تومان مالیات در استان اصفهان طی سال گذشته خبر داد. عباس مزیکی گفت: پیش بینی امسال، وصول 31 هزار میلیارد تومان مالیات است و امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق عادلانه درآمدهای مالیاتی حرکت کنیم. ...
معاون علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: حدود 60 درصد از کلاس های درس این دانشگاه بصورت کارگاهی و آزمایشگاهی برگزار می شود و همه امکانات لازم برای برپایی آنها در سال تحصیلی جدید فراهم شده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۳ ساعت پیش    
دفتر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در شهرستان های خوانسار، چادگان، فریدن، فریدون شهر و بوئین میاندشت قصد دارد همایش بین المللی زنبور عسل را مهرماه در شهرستان خوانسار برگزار کند. ...
مراسم معارفه مجید مختاری به عنوان سرپرست روابط عمومی آبفای استان اصفهان، با حضور مدیر عامل و اعضای شورای معاونین برگزار شد. مدیر عامل آبفای استان اصفهان در این مراسم جایگاه و نقش روابط عمومی کارآمد را در توسعه هر سازمان بسیار مهم عنوان کرد و اظهارداشت ...
رییس اداره امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: تعداد روزهای ناسالم هوای شهر اصفهان در 6 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 41 درصد افزایش یافت. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: غبار صبحگاهی تا پایان هفته پدیده غالب مرکز و شرق اصفهان است.
خبرگزاری میراث آریا   ۴ ساعت پیش    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از برگزاری آئین تجلیل و تجدید پیمان با شهدای انقلاب اسلامی و ایام دفاع مقدس هم زمان با پاسداشت هفته گردشگری خبر داد.
بنا به اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان اصفهان ، ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در اصفهان تغییر کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از افتتاح 11 مجموعه اقامتی و تفریحی در پهنه استان اصفهان هم زمان با پاسداشت هفته گردشگری خبر داد.
موج   ۵ ساعت پیش    
مسئول واحد ارزیابی گمرک استان اصفهان مستقر در کاشان از صادرات بیش از 139 میلیون دلار کالا از کاشان به خارج از کشور از ابتدای امسال تا کنون خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل انتقال خون استان اصفهان از رشد 9.19 درصدی اهدای خون در 6 ماهه امسال در مقایسه با سال قبل خبر داد و گفت: در حال حاضر وضعیت ذخیره خون استان مناسب است، اگرچه هنوز ذخیره گروه خونی O منفی پایین است.
وزارت ورزش و جوانان   ۶ ساعت پیش    
با حضور جواد محمدی از فرزندان شاهد اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تجلیل به عمل آمد.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: ویروس هاری در مغز قرار می گیرد و سیستم اعصاب مرکزی را درگیر می کند، سپس عضلات حلق فلج و نهایتا منجر به خفگی فرد می شود
موج   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت5 نفر درتصادف یک سواری پراید با خاور در شهرستان شهرضا خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان گفت: 53 هزار و 473 تُن گندم به ارزش 6 هزار و 170 میلیارد ریال امسال از کشاورزان اصفهانی خریداری شد که ارزش خرید آن در سال جاری نسبت به سال گذشته 400 درصد و مقدار آن از نظر وزن 143 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 180 آب انبار فعال موقوفه در قالب های مختلف در استان اصفهان در چرخه ارائه خدمات قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به توجه به کمبود شدید خون و فرآورده های خونی استان اصفهان و درخواست این سازمان از آحاد مردم، نیروهای مسلح کارکنان گروه 55 توپخانه ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق شعار ارتش فدای ملت ، با حضور در سازمان انتقال خون استان اصفهان خون خود را اهدا کردند.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان را در ششم مهرماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۸ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت روزهای جهانی ناشنوایان و سالمندان با برنامه رادیویی " یک خانه یک زندگی" گفت و گو کرد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - معاون بهره وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: عملیات عمرانی در 413 بقعه استان اصفهان در حال انجام است که 67 هزار متر مربع در حال ساخت داریم و مابقی در حال مرمت است.
فرانک شاهزیدی و ملینا صابری فر از استان اصفهان به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان دعوت شدند.
تیم استان اصفهان در دور برگشت لیگ منطقه ای کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور حضور خواهد داشت.
پارس فوتبال   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات بوکس المپیاد استعدادهای برتر کشور در رده سنی نوجوانان از 9 تا 14 مهرماه به میزبانی هیأت بوکس استان اصفهان و در شهر اصفهان برگزار می شود. ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان گفت: خرید تضمینی گندم در استان اصفهان به پایان رسید و در این مدت 53 هزار و 472 تن گندم از کشاورزان اصفهانی توسط دولت خریده شد که از نظر ریالی نسبت به سال گذشته 400 درصد رشد داشته است.
برنامه هفته اول و دوم لیگ برتر هندبال مردان ایران اعلام و این رقابت ها 9 مهرماه استارت خواهد خورد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان از ابلاغ شیوه نامه های بهداشتی به مدارس و دانشگاه های استان خبر داد و گفت: از ابتدای شهریورماه نظارت های بازرسان مرکز بهداشت استان از مدارس آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: برخورد یک دستگاه خاور و یک دستگاه پراید در شهرضا پنج مصدوم داشت.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: 17 دانش آموز قزوینی به عنوان برگزیده کشوری در هشتمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی در استان اصفهان خوش درخشیدند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیش از 500 هزار نفر در استان تاکنون دوز اول واکسن کرونا دریافت نکرده اند.
صاحب نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با بیان این که به دنبال موفقیت های اخیر بین المللی ایران، استکبار جهانی به دنبال ایجاد ناآرامی در کشور ما برای کسب امتیاز بود ...
تابناک اصفهان   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: ضروری است وقف مشارکتی در دستور کار مسئولان قرار گیرد و در این زمینه در مباحث قرآنی، آموزشی و درمانی این امر پیشنهاد می شود.
تابناک اصفهان   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون نتیجه آزمایش ابتلا به وبا برای 20 نفر در استان اصفهان مثبت بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۳    
اصفهان- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: خیران وقف های جدید خود را به سمت اشتغال، ازدواج، مسکن و تحصیل جوانان به عنوان نیازهای روز جامعه سوق دهند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه سلامت خانواده و جمعیت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: درصد سالمندی در کشور 10 و نیم درصد است و در شهرستان های تابعه استان اصفهان این رقم به 12 و نیم درصد می رسد که شهرستان "خوانسار" با 21 درصد پیرترین شهرستان و "بُرخوار" با 9 درصد جوان ترین شهرستان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۴:۲۳    
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به تلاش برخی افراد برای قبح شکنی و قداست زدایی گفت: اتفاقاتی امروزه در حال وقوع است که تلاش می کند مسائل بحق، اصول و ارزش هایی که انقلاب به واسطه دفاع و زنده کردن آنها رخ داده است را تبدیل به ضد ارزش کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۸    
ریشه ژنتیکی بیماری زوال عقل، ثبت بیش از 257 هزار تولد و 101 هزار فوتی در بهار 1401، ترافیک پرحجم در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال، کدام سگ ها به حیات وحش آسیب می زنند و اسکان اضطراری 1052 زائر اربعین توسط هلال احمر استان اصفهان را مطالعه کنید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۱    
بزرگترین تجمع رضوی استان اصفهان با عنوان گلباران خورشید با تاسی از زنان نوغان با حضور مردم ولایتمدار شمال استان اصفهان در حرم مطهر بی بی زینب(س) خواهر آن حضرت در روستای یزدل برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۱    
دانش آموزان استان اصفهان در زنگ انشا، از وقف و کارکردهای آن می نویسند و برای دوستان خود از این موضوع مهم می گویند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ووشوکاران استان اصفهان در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان صاحب 6 مدال رنگارنگ شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پدیده جوی خاصی تا هفته دوم مهر ماه در استان نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با اشاره به افتتاح 11 طرح گردشگری، گفت: افتتاح و برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی ...