شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۷:۳۹Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لغزندگی جاده»

تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خودرو رئیس کل گمرک ایران به دلیل لغزندگی جاده دچار حادثه شد.
حادثه رانندگی رییس کل گمرک ایران و هیات همراه در مسیر بازگشت از استان لرستان ختم به خیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان سمنان گفت: چهار نفر از هموطنان در تصادفات رانندگی در محورهای استان به دلیل شرایط نامساعد جوی و لغزندگی جاده ها جان باختند.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز از بارش باران در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب پرهیز کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مازیار غلامی، مدیرکل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: با توجه به ناپایداری های همرفتی جریان هوا از بعدازظهر امروز تا یکشنبه به خصوص در ساعات بعدازظهر گاهی وزش باد شدید، رگبار و رعدوبرق و احتمال تگرگ در مناطق مستعد، ارتفاعات استان و فیروزکوه پیش بینی می شود. ...
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح نارنجی برای تشدید بارش ها در استان های شمالی و دامنه های البرز از امروز بعد از ظهر صادر شده است.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش باران در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب پرهیز کنند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: حادثه واژگونی اتوبوس تور گردشگری در ورودی شهر قزوین 2 کشته و 25 مصدوم بر جای گذاشت. وی با اشاره به اینکه علت بروز این حادثه توسط مأموران لغزندگی جاده و عدم توانایی کنترل خودرو توسط راننده اعلام شده ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
براثر این مخاطرات احتمال لغزندگی جاده ها، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها، صاعقه، رخداد تگرگ، خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی و اختلال در پروازها و در نواحی کوهستانی احتمال سقوط سنگ وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با توجه به بارش باران و لغزندگی جاده ها از رانندگان خواست تا با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش شدید باران و لغزندگی جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش شدید باران و لغزندگی جاده کرج – چالوس در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه شاهد بارانی و لغزندگی جاده های شمال هستیم، گفت: ارتفاعات محور کیاسر مه آلوده بوده و با کاهش دید همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از احتمال جاری شدن روان آب و لغزندگی جاده ها در نیمه شمالی خبر داد و گفت: با نفوذ سامانه بارشی تا روز چهارشنبه افزایش ابر و رگبار باران با احتمال رعدوبرق و در نیمه شمالی و ارتفاعات بارش تگرگ پیش بینی می شود که احتمال جاری شدن روان آب، لغزندگی جاده ها و معابر وجود دارد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
از اثرات این مخاطره جوی لغزندگی جاده ها، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها، صاعقه، رخداد تگرگ، خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی و اختلال در پروازها و در نواحی کوهستانی و مستعد احتمال سقوط سنگ است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
از اثرات این مخاطره جوی لغزندگی جاده ها، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها، صاعقه، رخداد تگرگ، خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی و اختلال در پروازها و در نواحی کوهستانی و مستعد احتمال سقوط سنگ است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
برای امروز، لغزندگی جاده ها، آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها، صاعقه و تگرگ، پیش بینی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران در بیشتر جاده های استان و بارش برف در شهرستان های درگز و قوچان، بر طبق اعلام راهداران و سامانه های نظارتی برای امروز گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از لغزندگی جاده های استان بر اثر بارندگی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری جوی در 10 استان و احتمال طغیان رودخانه ها توصیه کرد از اسکان در بستر و اطراف مسیل ها خودداری شود.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی و رگبار و رعد و برق در سه استان نسبت به خودداری از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل ها، احتیاط در سفرهای بین شهری و پرهیز از فعالیت های کوهنوردی توصیه کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال لغزندگی جاده ها، آبگرفتگی معابر و وقوع سیل در 6 استان طی امروز 8 اردیبهشت ماه هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۶    
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال لغزندگی جاده ها، آبگرفتگی معابر و وقوع سیل در 6 استان طی امروز 8 اردیبهشت ماه هشدار داد.
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و رگبار شدید هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: به علت بارش باران جاده های استان لغزنده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی ها در 17 استان و احتمال طغیان رودخانه ها، سقوط سنگ در مناطق کوهستانی و لغزندگی جاده ها هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ، از تشدید فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری های محلی، رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت ...
سلام نو / روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
امروز و فردا هشدار نارنجی بارندگی در آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، شمال خوزستان، لرستان، همدان، زنجان، ارتفاعات تهران، قزوین و البرز صادر کرده ایم. احتمال آب گرفتگی و طغیان رودخانه ها در این استان ها وجود دارد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی ها در 17 استان و احتمال طغیان رودخانه ها، سقوط سنگ در مناطق کوهستانی و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی ها در 17 استان و احتمال طغیان رودخانه ها، سقوط سنگ در مناطق کوهستانی و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان ایلام گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی در روز های چهارشنبه و پنج شنبه محور های مواصلاتی استان لغزنده هستند و رانندگان با احتیاط تردد کنند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اردبیل ؛وثوقی اظهار کرد: براساس تصاویر دریافتی از مرکز نظارت مدیریت راه های استان اردبیل به رغم بارش پراکنده برف در نقاط مختلف و لغزندگی جاده ها تردد در اکثر محور های مواصلاتی در حال انجام است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس خبر داد و گفت: مسافران و رانندگان قبل از سفر و تردد در این محور، از وضعیت راه ها مطلع شوند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس هشدار نارنجی سازمان هواشناسی روزهای جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده شاهد بارش برف و وزش باد شدید و کولاک برف در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان، کردستان، قزوین، البرز، گیلان، گلستان، مازندران، تهران، چهارمحال و بختیاری، لرستان، کرمانشاه ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش محسوس پنج تا 10 درجه دما و ماندگاری هوای سرد و ایجاد سرمازدگی و یخبندان، گفت: احتمال خسارت به صنعت کشاورزی، لغزندگی جاده ها و معابر عمومی به علت یخبندان مکان های سردسیر و کوهستانی با پوشش برف وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد بارانی و لغزندگی جاده های شمال و کاهش دید در ارتفاعات کندوان و سوادکوه هستیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۴    
حوادث رکنا: یک تریلی در حال که ترمز می کند اما به دلیل لغزندگی جاده به شکل وحشتناکی سر می خورد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_رئیس پلیس راه البرز از بارش باران و لغزندگی جاده کرج – چالوس خبر داد. به گزارش شفقنا از ایسنا، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش باران در محدوده کندوان در جاده کرج – چالوس هستیم که سبب لغزندگی سطح محور شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد خدمات نوروزی هلال احمر، طبق برآورد های انجام شده در 12 روز گذشته، بیشترین تصادفات در ساعات 17 تا 19 (5 تا 7 عصر) و به علت لغزندگی مسیرها رخ داده و بیشترین عملیات امداد جاده ای هلال احمر هم در این ساعات رقم خورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۷    
به دلیل بارش باران و لغزندگی جاده های فارس، رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش شدید باران در جاده کرج - چالوس خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اطلاعیه شماره 6 ستاد خدمات نوروزی هلال احمر 5 تا 7 بعد از ظهر پرتصادف ترین ساعات در نوروز 1402 است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ اطلاعیه شماره 6 ستاد خدمات نوروزی هلال احمر به شرح زیر است: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به بارش باران در اکثر محور های مواصلاتی استان به رانندگان در خصوص لغزندگی جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان با اشاره به بارش باران و لغزندگی جاده های این استان گفت: تردد در محورهای مواصلاتی برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام با اشاره به لغزندگی جاده ها در پی بارش باران گفت: رانندگان با احتیاط کامل رانندگی کرده و از سفرهای غیر ضرور پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: با نفوذ سامانه بارشی از یکشنبه تا سه شنبه ورزش بادشدید، برف و کولاک مورد انتظار بوده و احتمال آبگرفتگی معابر، لغزندگی جاده ها و ریزش سنگ در مناطق کوهستانی وجود دارد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که جاده چالوس تا زمان ایمن سازی کامل بازگشایی نخواهدشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بازگشایی محور کندوان، گفت: شاهد لغزندگی سطح جاده ها با توجه به ریزش برف و باران هستیم.
کارشناس سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران در نیمه شرقی کشور که موجب لغزندگی جاده ها، کاهش دید، طغیان رودخانه ها، کولاک برف، صاعقه، رانش زمین، ریزش سنگ می شود، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گردنه شهمیرزاد _ کیاسر که از بامداد امروز به علت بارش شدید برف بسته شده بود بازگشایی شد.