شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۱۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان امور مالیاتی»

روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۲۱    
رییس سازمان امور مالیاتی مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی را تمدید کرد، هرچند او دلیل این تمدید را درخواست های مودیان مالیاتی اعلام کرد اما مودیان مالیاتی معتقدند به خاطر چالش های زیادی که سامانه دارد، بارگذاری تک به تک فاکتورها امکان پذیر نیست و باید زیرساخت های سامانه توسعه پیدا کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی معافیت های مالیاتی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و قانون بودجه امسال را ابلاغ کرد.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به رییس سازمان امور مالیاتی خواستار رسیدگی جدی و فوری به موضوع دریافت هزینه ها به روش های غیرقانونی و فرار مالیاتی توسط برخی پزشکان و دیگر مشاغل شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که از این پس واحدهای تولیدی می توانند برای واردات تجهیزات و ماشین آلات تولیدی، حقوق گمرکی را با چک و تضامین پرداخت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 40 هزار میلیارد تومان در چهار ماهه امسال از محل درآمد مالیات ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاریهای کشور پرداخت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمدهادی سبحانیان در دومین اجلاس مدیران مالیاتی سراسر کشور در هفته دولت اظهار داشت: اجرای تبصره ماده 100 قانون مالیات های مستقیم که با بهره گیری از اطلاعات و داده های متقن در دستور کار سازمان امور مالیاتی کشور قرار گرفت ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: در سال 1401 تعداد 252 هزار خودروی لوکس را شناسایی کردیم که مبلغ مالیات این خودروها 2300 میلیارد تومان بود و امسال نیز 170 هزار خودرو شناسایی و 3000 میلیارد تومان مالیات برای این تعداد تعیین شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی به بیان توضیحاتی درباره میزان مالیات اخذ شده از کارمندان و مشاغل آزاد پرداخت و میزان خانه و ماشین های لوکس شناسایی شده در تهران و کشور را شناسایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۷    
قزوین - ایرنا - معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان امور مالیاتی کشور، رویکرد نظام مالیاتی در دوره جدید را کاهش فشار بر تولید و رفتن به سمت مالیات بر مصرف دانست و گفت: هم اکنون بیش از نیمی از درآمدهای مالیاتی کشور مبتنی بر مالیات بر ارزش افزوده تشکیل می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۹    
قزوین - ایرنا - معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه شهروندان باید بدانند که مالیات آنها در کجا هزینه می شود، گفت: با اطلاع رسانی و شفاف سازی در حوزه مالیات مردم بدانند که مالیات آنها صرف امور عمرانی، بهداشت و درمان، سلامت، ورزش و رفاه آنها می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۲   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: یک واحد مشخص مالیاتی را در یکی از ادارات تهران مستقر کرده ایم که مالیات ستانی از سلبریتی ها را بررسی می کند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: تعداد اظهار نامه های مالیاتی ارائه شده از زنان اجرای قوانین جدید مالیاتی در دولت سیزدهم 2 برابر شده است و درآمدهای دولت از این بابت تا 60 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: عمده مشاغل در کشور تا پایان سال 1403 به تدریج مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خواهند شد از این رو لازم است که تولیدکنندگان طرف معامله خود را افرادی قرار دهند که مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت کرده باشند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان امور مالیاتی گفت: هزار و 150 میلیارد ریال برای شرکتهای بزرگ معافیت مالیاتی در نظر گرفته شده است، در حالیکه به موجب قانونی در سال 1401 شرکتهای بزرگ و با گردش مالی نباید از پرداخت مالیات معاف باشند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سبحانیان رییس سازمان امور مالیاتی گفت: 2500 صندوق قرض الحسنه بدون مجوز در کشور داریم!
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 2500 صندوق قرض الحسنه بدون مجوز در کشور داریم.
وارک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با حکم رییس سازمان امورمالیاتی کشور ، حجت اله صالحی به عنوان سرپرست امور مالیاتی لرستان منصوب شد.
رییس سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام اینکه تاکنون در حدود 26 هزار شرکت به سامانه مودیان ملحق شده اند، گفت: قرار است به زودی اسامی شرکت هایی که متصل شده اند و در سامانه مودیان تکالیف قانونی خود را انجام می دهند اعلام عمومی کنیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، هادی سبحانیان در حاشیه بازدید وزیر اقتصاد از اداره مالیاتی غرب تهران درباره نظارت بر سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی، اظهار داشت: یکی از قوانین مصوب که ملزم به پیگیری آن هستیم، سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی است. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به نقش سامانه مؤدیان در اجرای عدالت مالیاتی گفت: سامانه مؤدیان شاه کلید گذر از نظام سنتی به نظام مالیات ستانی هوشمند است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سبحانیان رییس سازمان امور مالیاتی گفت: فرار مالیاتی در کشور قابل کتمان نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کل کشور اعلام کرد: تا به امروز بیش از 80 درصد صاحبان مشاغل و اصناف، از طریق تکمیل فرم تبصره ماده 100، بدون هیچ الزامی به تسلیم اظهارنامه، مالیات خود را پرداخت کرده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه برای 63 هزار واحد مسکونی خالی مطالبه نامه مالیاتی صادر شده است، گفت: تفاهم های مهمی با وزیر راه و شهرسازی برای اجرای هر چه بهتر و قوی تر مالیات بر خانه های خالی انجام دادیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی از صدور برگه مالیاتی برای 63 هزار واحد خانه خالی خبر داد.
رییس سازمان امور مالیاتی با اعلام صدور برگه تشخیص مالیاتی برای بیش از 60 هزار واحد توسط سازمان امور مالیاتی، گفت: مبتنی بر داده هایی که از سوی وزارت راه و شهرسازی به سازمان امور مالیاتی اعلام شده،ایت سازمان برای خانه های خالی برگه تشخیص مالیات صادر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید هادی سبحانیان رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: بر اساس ارزیابی های انجام شده از ادارات مالیاتی سراسر کشور، مشوق های سال جاری برای مشاغل و اصناف مورد استقبال قرار گرفته است. ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی کشور، مجموع مالیات تشخیصی برای خانه های لوکس در سال 1401 را برابر 2 هزار میلیارد تومان و خودروهای لوکس 2200 میلیارد تومان که به ترتیب 6 و 20 میلیارد تومان وصول شده است، عنوان کرد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۴۵ سایت دیگر  
با توجه به آمارهای ارائه شده از جانب سازمان امور مالیاتی، مجموع مالیات تشخیصی برای خانه های لوکس در سال 1401 برابر 2 هزار میلیارد تومان و خودروهای لوکس 2200 میلیارد تومان بوده که از این رقم به ترتیب 6 و 20 میلیارد تومان وصول شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که نزدیک به دو هفته از زمان دستور شعبه سوم دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت نقل و انتقال خودروهای مزایده ای سازمان مالیاتی می گذرد که خریداران این خودروها بلاتکلیف هستند و سازمان امور مالیاتی نیز در این خصوص اظهار نظری نکرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی توضیحاتی در مورد درآمدهای مالیاتی، شناسایی و اخذ مالیات از خانه های خالی و لوکس، مالیات بر عایدی سرمایه و... ارائه کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید محمدهادی سبحانیان امروز در نشست خبری خود با اشاره به تعطیلی یک کارخانه (داروگر) به بهانه مالیات، اظهار کرد: در چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر تعطیلی بنگاه اقتصادی به علت مالیات منتشر شد که دروغ محض است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید محمدهادی سبحانیان روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه امسال نیز هشت هزار میلیارد فرار مالیاتی وصول شده است، نسب به دانه درشت های فرار مالیاتی هشدار داد و اظهار داشت: 18 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی سال گذشته وصول شد و این روند ادامه دارد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱    
رییس سازمان امور مالیاتی درباره میزان مالیات خانه ها و خودرو های لوکس اظهار کرد: در حوزه خودرو های لوکس در سال جاری 520 هزار خودرو لوکس شناسایی شده است همچنین در سال 1401 بالغ بر 261 هزار خودروی لوکس شناسایی شد که مالیات اعلامی 2200 میلیارد تومان بود که 2 هزار میلیارد آن وصول شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: نهاد قرض الحسنه نهاد مقدسی است اما متاسفانه برخی از صندوق های قرض الحسنه که شفاف نیستند که بیش از 143 هزار میلیارد تومان ورودی به حساب داشتند که مالیات نداده اند و پوز فروشی به اسم نهادهای قرض الحسنه انجام می شود و می خواهند فعالیت اقتصادی خود از نظام مالیاتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به راهبردهای سازمان امور مالیاتی در دوره جدید گفت: حمایت از تولید با رویکرد مقابله با طبقه دلال و تکریم مؤدیان از جمله راهبردهای اساسی سازمان امور مالیاتی در دوره جدید است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای هوشمندسازی اخذ مالیات خاطرنشان کرد: باید آن بخشی از وظایف که قابلیت برون سپاری دارد را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 143 هزار میلیارد تومان ورودی به حساب برخی افراد در یکی از صندوق های قرض الحسنه بوده که 1200 پوز به نام این صندوق قرض الحسنه فعال است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: وظیفه من صرفا وصول مالیات نیست بلکه باید به آن ها بگوییم که مالیات مردم درچه بخشی هزینه می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور از معافیت مالیاتی بیش از نیمی از صاحبان مشاغل و اصناف (حدود 4 میلیون پرونده شغلی) خبر داد.
نشست دکتر سید محمد هادی سبحانیان، رییس سازمان امور مالیاتی کشور، با جمعی از خیرین، موسسات خیریه و تشکل های مردم نهاد با حضور مهندس رضا محمودی لموکی، مشاور وزیر بهداشت در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیرین و مشارکت مردمی، مهندس محمدجواد حیدری پور ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور مقررات مربوط به احکام بند و تبصره 12 قانون بودجه 1402 را ابلاغ کرد.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در فروردین امسال بیش از 43 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل (حدود 29 هزار میلیارد)، رشد 49 درصدی را نشان می دهد و این موضوع بیانگر عزم و اراده این سازمان در جهت تامین درآمدهای پایدار برای خدمت بیشتر به مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با حکم رییس سازمان امور مالیاتی کشور مدیرکل امور مالیاتی خوزستان منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه مصوبه نهایی مجلس همان مواردی نبود که مورد نظر سازمان امور مالیاتی بوده باشد، گفت: برخی احکام تصویب شده درآمدهای مالیاتی را کاهش داد با این وجود تلاش می کنیم از مسیرهای عادلانه درآمدهای تعیین شده را وصول کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد و دارایی، سید محمد هادی سبحانیان به عنوان معاون وزیر و رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه تودیع و معارفه رییس سازمان امور مالیاتی با حضور وزیر اقتصاد و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
داود منظور که پیش از این رییس سازمان امور مالیاتی کشور بود، اکنون به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه منصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی که طی چند روز پیش، به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه معرفی شد، در متنی اعلام کرد که در دوره تحولی نظام مالیاتی بیش از دو میلیون مودی مالیاتی جدید، تحقق کامل درآمدهای پیش بینی شده، رشد بیش از 50 درصد درآمدهای مالیاتی را شاهد بودیم.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از آنکه در هفته های اخیر زمزمه هایی مبنی بر تغییر رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح بود، در نهایت روز گذشته، 22ام فروردین ماه، داود منظور به عنوان رییس جدید سازمان برنامه و بودجه کشور و به جای مسعود میرکاظمی منصوب شد ...
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
داود منظور که پیش از این رییس سازمان امور مالیاتی کشور بود، اکنون به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه منصوب شد.