پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۲:۲۴Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته تربیت بدنی»

پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ورزش دشمن اعتیاد است ؛ این جمله را بارها در مقاطع زمانی مختلف شنیده ایم و دیده ایم. هر سال در هفته تربیت بدنی سازمان مبارزه با دخانیات با همکاری وزارت ورزش برنامه های متنوعی تدارک می بیند. شعار ویژه ورزش دشمن اعتیاد است روی بنرها می رود و قبل از همه مسابقات ورزشی به دید عموم گذاشته می شود ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به بهره برداری از 10 پروژه ورزشی در هفته دولت و 8 پروژه در هفته تربیت بدنی گفت: رسیدگی به پروژه های نیمه تمام ورزشی استان یکی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان که در سفرهای ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری -ستایش خسروی : به مناسبت نکوداشت هفته تربیت بدنی و پدافند غیرعامل یک دوره مسابقه مینی فوتبال چمنی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد ...
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۶    
کلام تازه | کیارش گلمکانی در مسابقات دوچرخه سواری که به مناسبت هفته تربیت بدنی در شهرستان گلبهار برگزار شد در حالی به مقام چهارم رسید که رقیبان او را اغلب افراد بزرگسال شامل میشدند و تلاش او حاضرین را به وجد آورد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نفرات برتر نخستین رقابت های ورزشی بانوان که به مناسبت هفته تربیت بدنی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد، تجلیل شدند.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۶    
کلام تازه | رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به جامعه ورزشی شهرستان چناران به تشریح اقدامات صورت گرفته توسط این اداره در 6 ماه نخست سال 1401 پرداخت.