جمعه ۳۱ شهریورساعت ۲۲:۰۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمپ ترک اعتیاد»

نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ شاهی معاون دادستان مرکز استان اردبیل در سفر به شهرستان خلخال و درجریان بازدید از کمپ ترک اعتیاد و زندان خلخال بر ضرورت توسعه طرح های اشتغال زایی زندانیان و معتادین بهبود یافته تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۶    
شهردار ناحیه یک منطقه 5 تهران از تخریب دیوارکشی غیر مجاز جهت تفکیک داخل کمپ خبرداد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۴    
موسسه راهی به سوی نور با هدف مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی ناشی از آن به عنوان یک موسسه غیردولتی، توانمند خودجوش اولین حرکت خداپسندانه خود را از تیرماه 1380 از پارک پیروزی منطقه شرق تهران آغاز نمود ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
نماینده بازرسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و مشروبات الکلی از 2 کمپ ترک اعتیاد این شهرستان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۱    
ایسنا/گلستان دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از افزایش ظرفیت و بهره برداری از فضای جدید اردوگاه و کمپ ترک اعتیاد توسکستان گلستان تا پایان سال خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۵    
روح الله سلگی، با بیان این که مسئله یابی و حل آن در حوزه آسیب های اجتماعی اولویت دولت سیزدهم در مازندران است، خبر داد: بزرگ ترین کمپ ترک اعتیاد شمال کشور طی هفته دولت در مازندران افتتاح می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۶    
رضا محمودی سرپرست به اتفاق معاون مشارکتها، اشتغال بهزیستی استان و رییس اداره بهزیستی شهرستان دشتی با حضور در مرکز ترک اعتیاد راه روشن واقع در شهر خورموج از این مرکز بازدید کرد .
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لارستان، بر لزوم راه اندازی هرچه سریعتر کمپ ترک اعتیاد در راستای کاهش آسیب های اجتماعی تاکید شد. به گزارش میلاد لارستان،...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۱    
محسن معادی رئیس بهزیستی شهرستان دماوند از کمپ ترک اعتیاد این شهرستان بازدید و پیگیر وضعیت ورزشی آن ها شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دو تن ازکارکنان کمپ ترک اعتیاد که به اتهام قتل یکی از معتادان تحت درمان در کمپ ترک اعتیاد در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شده بودند با نجات از مجازات قصاص به پرداخت دیه محکوم شدند با گذشت 8سال ازاین ماجرا سرانجام نیکوکاران دیه محکومان را فراهم کردندو به بدین ترتیب زمینه آزادی آنها ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۱    
مراکز و کمپ های ترک اعتیاد بسیاری در ایران آماده ی خدمت رسانی به افرادی است که برای درمان اقدام می کنند. این کمپ ها به دو دسته ی دولتی و خصوصی تقسیم می شوند. مهم ترین تفاوت این مراکز در نوع خدماتی است که ارائه می دهند. به طور کلی یک کمپ ترک اعتیاد خوب چند ویژگی شاخص دارد: ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۹:۳۶    
فرماندار نهبندان گفت: این شهرستان نیازمند ایجاد کمپ ترک اعتیاد است که باید این موضوع از سوی مسئولان استان به عنوان یک مطالبه مطرح و اعتبار بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۳۰    
یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر نیاز استان به راه اندازی کمپ ترک اعتیاد ماده 16 گفت: امروز افزایش سرقت در استان که عمدتا از سرقت های خرد هستند ناشی از وجود معتادین متجاهر است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۵    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان از 6 مرکز نگهداری و توانبخشی و یک کمپ ترک اعتیاد در شهرستان الیگودرز بازدید نمودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری 284 معتاد کارتن خواب در 22 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک از برخورد قاطع با مراکز کمپ ترک اعتیاد فاقد مجوز در بخش کهریزک خبر داد و گفت: 2 کمپ ترک اعتیاد فاقد مجوز در کهریزک پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عزاداری ششمین روز ماه محرم عصر دوشنبه (2 مرداد 1402 ) با اجرای تعزیه و استقرار ضریح نمادین امام حسین (ع) در اردوگاه چشمه سفید کرمانشاه ( محل نگهداری معتادان متجاهر) برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۹    
خوشاب رئیس اداره بهزیستی شهرستان خوشاب گفت: شهرستان خوشاب فاقد کمپ ترک اعتیاد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی مهاباد گفت: هم اکنون 2 کمپ ترک اعتیاد با ظرفیت 120 نفر در سطح این شهرستان فعال است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۲:۳۴    
عاشقان حسینی در کمپ ترک اعتیاد پیک امید بهزیستی شهرستان گیلان غرب در اولین شب های محرم به نوحه خوانی و سینه زنی برای سالار شهیدان پرداختند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۲    
به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی دادستان شهرستان مریوان به همراه رئیس زندان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و رئیس اداره بهزیستی مریوان از ساختمان جدید و در حال احداث کمپ ترک اعتیاد در مریوان و ساختمان تازه تاسیس بیماران اعصاب وروان باران رحمت این شهرستان بازدید نمود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون توانبخشی بهزیستی البرز گفت: در حال حاضر 51 کمپ ترک اعتیاد، 9 مرکز سرپایی درمان ترک اعتیاد و یک مرکز ماده 16 در استان فعال است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۷    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان تنکابن ؛ در نخستین روز از هفته بهزیستی، شاهمنصوری رئیس اداره بهزیستی شهرستان تنکابن، از مراکز بهبودی و اقامتی رسیدن به آرامش و نسیم سلامت بازدید و از تلاش کارکنان در جهت درمان، حمایت و توانمندسازی جامعه هدف قدردانی کرد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۲:۱۳    
سه شنبه 02/4/20 ، (اخبار رسمی) : کوهیار یک کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران است که از بهترین پزشکان برای دوران سم زدایی و ویزیت های دوره ای استفاده میکند تا بیماران کمترین مشکل ممکن را در هنگام درد تحمل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
پیگیری های خبرنگار مهر نشان داد یک کمپ ترک اعتیاد مدت هاست با نظر هانی کرده اداره می شود اما این کمپ بدون مجوز فعالیت می کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۵    
رکنا: می گفت آن قدر در همین چند سال زندگی بالا و پایین دیده ام که می شود از آن کتاب نوشت. شاید اگر من هم خانواده ای بدون حاشیه می داشتم سرنوشتم این نمی شد و راهم به کمپ ترک اعتیاد باز نمی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۵    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر عبدالرضا باغ شیرین، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه و محمدرضا مرادی رییس و معاون اداره ارشاد اسلامی ایذه به همراه صیدوند رئیس اداره بهزیستی، نوروزی رئیس اداره کتابخانه ها از مرکز ترک اعتیاد ندای جنوب شهرستان ایذه بازدید به عمل آوردند. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۱    
کمپ ترک اعتیاد رهایی شرق در شرق تهران و هزینه مناسب با بیش از یازده سال سابقه فعالیت در زمینه ترک اعتیاد، ترک اجباری یا کمپ اجباری، روانشناسی ترک اعتیاد، خدمات سم زدایی ترک اعتیاد، خدمات ترک و درمان اعتیاد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۹    
به مناسبت عید سعید قربان با هماهنگی اداره کل بهزیستی استان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری جشن سفیران لبخند با حضور دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر 19 کمپ ترک اعتیاد در استان فعالیت دارند یکی از برنامه های ما برای کاهش اعتیاد ایجاد اشتغال برای بهبود یافتگان به خصوص در جوار کمپ ها می باشد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۱    
گیل خبر/ سرویس اجتماعی- شنیده های گیل خبر از این حکایت دارد که جوان 30 ساله اهل رشت، یکشنبه شب مورخ 28 خرداد با بدرقه خانواده جهت ترک اعتیاد به یک موسسه ترک اعتیاد واقع در جاده رشت به سنگر مراجعه می کند و بامداد روز سه شنبه مورخ 30 خرداد حدود ساعت 3 یا 4 صبح با خانواده وی تماس گرفته و اطلاع می دهند ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۹    
ظهر امروز سرهنگ حسینی مسئول معاونت اجتماعی سپاه انصارالرضا علیه السلام و دکتر فاطمه بصیری پور مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی، شکرویی مسئول امور بانوان دفتر نمایندگی ولی فقیه در خراسان جنوبی به همراه مسئولین اداره بهزیستی استان از " مجتمع حمایتی الزهرا " و مرکز کمپ ترک اعتیاد زنان "آرمان پاکی" ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، اکبر پورات دوشنبه شب در بازدید از مرکز نگهداری معلولان و کمپ ترک اعتیاد در شهرستان بوشهر اظهار داشت: حمایت و نگهداری از معلولین عملی پسندیده و ارزشمند است و سازمان های مربوطه در این زمینه با مشارکت و هم افزایی بیشتر باید زمینه ارائه خدمات مناسب تر را فراهم سازند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بافق گفت: در شورای مبارزه با مواد مخدر در مورد کمبود تجهیزات کمپ ترک اعتیاد این شهرستان بررسی شد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۱    
رویش زاگرس : به مناسبت ایام سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر پیمان مولایی فرماندار مسجدسلیمان به همراه رضایی رئیس اداره بهزیستی از مرکز میان مدت اقامتی (ترک اعتیاد) طلوع دوباره این شهرستان واقع در جاده قدیم مسجدسلیمان- اهواز بازدید نمودند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۵    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه های متنوعی در کمپ ترک اعتیاد نوید آرامش شهرستان بیجار برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۴    
کمپ ترک اعتیاد برای اولین بار در شهرستان کازرون افتتاح شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: با راه اندازی کمپ ترک اعتیاد کبوترخان شاهد کاهش سرقت های خرد در استان خواهیم بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۵    
به مناسبت فرارسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر؛ غلامرضا گیل چالانی فرماندار شهرستان ماسال با همراهی سید مرتضی قوامی رئیس اداره بهزیستی و سایر مسئولین شهرستان ماسال از کمپ ترک اعتیاد پرواز به سوی رهایی بازدید کردند.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران، گفت: بزرگترین کمپ ترک اعتیاد کشور با ظرفیت مرحله اول هزار نفر در بابل در حال اجرایی شدن است که تا یک ماه آینده این مرکز افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: درسه ماهه سال جاری تعداد 205 معتاد متهاجر در این شهرستان جمع آوری و تحویل کمپ های ترک اعتیاد شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۳    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، مژگان اخوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت با همراهی علی حسین پور بخشدار کوچصفهان و سایر مسئولین از کمپ ترک اعتیاد نادر کوچصفهان از توابع شهرستان رشت بازدید کردند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۸    
فرمانده انتظامی ملکان از تاخیر در راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در این شهرستان انتقاد کرد و خواستار همکاری دستگاههای مربوطه شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۶    
فرماندار ملکان با اشاره به احداث کمپ ترک اعتیاد در این شهرستان، بر ضرورت تسریع در احداث و افتتاح این مرکز درمانی تاکید کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیر با حضور اعضا درمحل فرمانداری تشکیل شد دراین جلسه محمدی فرماندار نیر به اهمیت ایجاد و راه اندازی کمپ ترک اعتیاد تاکید کرد و گفت ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
علت درخواست بیش از 180 مشاوره در یک وبسایت حقوقی را بررسی کرد: در فاصله 1397 تا 1402 بیش از 90 فرد معتاد و غیرمعتاد به اجبار و با هماهنگی خانواده به کمپ ترک اعتیاد منتقل شده اند.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، احمد وحیدی وزیر کشور در دولت سیزدهم صبح روز پنجشنبه طی یک سفر یک روزه به دعوت استاندار کرمانشاه به این استان سفر خواهد کرد. وحیدی پس از ورود به کرمانشاه با حضور در گلزار شهدای کرمانشاه با ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۲    
سردار محمد تقی صفری فرماندار به همراهی یداله خرم نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناوه از مرکز اقامتی درمانی (کمپ ترک اعتیاد) درحال احداث رهایی از اسارت بازدید کرد.
دست و پایشان می شکست و جرأت اعتراض نداشتند همه تصور می کردند آنها دیوانه اند. آقای روانشناس دستور می داد و آنها از ترس کورکورانه انجامش می دادند تا اینکه قتلی رخ داد و راز شکنجه هایشان فاش شد.