چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۲:۴۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره نظارت بر اماکن عمومی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد از پلمب شرکت بازاریابی غیرمجاز در یزد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد گفت: ماموران پلیس، 6 تن شکر احتکار شده را کشف کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گلستان از پلمب 95 بنگاه مشاور املاک متخلف در استان خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گلستان از پلمب 95 مشاور املاک متخلف در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان از جمع آوری البسه نامتعارف از واحد های صنفی پوشاک در اهواز خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره نظارت بر اماکن عمومی خراسان رضوی، کافه ونگوگ در این شهر را به دلیل عدم رعایت حجاب اسلامی پلمب کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: هزار و 94 واحد صنفی متخلف طی 5 ماه گذشته به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی و قوانین و مقررات در استان پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: امسال هزار و 94 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی و قوانین و مقررات در گیلان پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان-رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی سیستان وبلوچستان از پلمب دو داروخانه متخلف و کشف بیش از هشت هزار قلم داروی خارج از چرخه توزیع به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در زاهدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی استان از کشف 400 کیلوگرم گوشت قرمز و سفید فاسد شده در شهرستان زاهدان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از پلمپ 9 واحد صنفی متخلف در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و نظارت بر واحدهای صنفی توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد از پلمب یک شرکت بازاریابی غیرمجاز در یزد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان یزد گفت: در اجرای طرح برخورد با دلالان حوزه زمین و مسکن، 109 املاکی متخلف در شهر یزد پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان یزد، از پلمب 7 خانه مسافر متخلف در شهر یزد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۰    
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان از کشف 2 تُن مواد غذایی تاریخ گذشته از یک واحد صنفی در اهواز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
یزد- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان یزد گفت: در اجرای طرح برخورد با دلالان حوزه زمین و مسکن در یک هفته گذشته 92 املاکی متخلف در شهر یزد پلمب شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت یک واحد پزشکی غیر مجاز در شهرستان رشت خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد گفت: در اجرای طرح برخورد با دلالان حوزه زمین و مسکن؛ 80 املاکی متخلف در شهر یزد پلمب شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی، انتخابات الکترونیکی هیات مدیره اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل با حضور معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت استان،نماینده استانداری،رئیس اداره امور اصناف صمت،دبیر اتاق اصناف مرکز استان ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۲    
به گزارش شهدای ایران ،در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی وطرح عفاف وحجاب در سطح شهر کرمان متصدی و شاگرد واحد صنفی مواد غذایی واقع در بلوار امیر کبیر که به خانم های ولنگار و کشف حجاب کرده خدمات دهی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان اصفهان از کشف 104 کیسه 50 کیلویی آرد دولتی که در یک منزل مسکونی دپو شده بود تا به صورت خارج از شبکه در بازار آزاد به فروش برسد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از کشف 11 دستگاه استخراج ارز دیجیتال از یک واحد صنفی در شهر رشت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی شهرستان تالش گفت: در راستای اجرای طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی طی یک ماه گذشته 24 واحد صنفی متخلف پلمب شدند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان کرمانشاه با اشاره به تشدید نظارت واحدهای صنفی گفت: امسال برخورد با واحدهای صنفی متخلف نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 20 درصد افزایش داشته است.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
میوزه یا موزه گربه ایرانی در ساختمانی سه طبقه ای کوچک و قدیمی در تهران موقعیت دارد و در آن حدود 30 گربه نگهداری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان از مهروموم 15 واحد صنفی مشاور املاک غیرمجاز در شهرستان اهواز خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۶    
در راستای طرح ساماندهی بازار، زمین، مسکن و اجاره بها، تاکنون 21 هزار و 268 بازرسی از بنگاه های املاک در سراسر کشور صورت گرفته است که در اصفهان این تعداد به 1406 بازرسی می رسد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی البرز از آغاز طرح مشترک نظارت بر نمایشگاه داران اتومبیل کرج و بازرسی واحدهای صنفی فاقد پروانه و عدم رعایت قوانین نظام صنفی خبر داد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
یک باشگاه ورزشی مختلط یوگا در شهر رشت پلمب و یک مرد به عنوان مربی و 5 خانم در این باشگاه دستگیر شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پلیس گیلان اعلام کرده که اروانسرای شاه عباسی به دلیل نقض مقررات صنفی، هنجارشکنی و انجام اعمال خلاف شئون اسلامی توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، کاروانسرای شاه عباسی به دلیل نقض مقررات صنفی، هنجارشکنی و انجام اعمال خلاف شئون اسلامی پلمب شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از پلمب 77 واحد صنفی متخلف در شهرستان شیراز خبر داد. به گزارش اول فارس ، سردار یوسف ملک زاده اظهارکرد: طرح برخورد با واحدهای صنفی متخلف توسط مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و بازرسان اتحادیه های مربوطه طی 48 ساعت به مرحله اجرا درآمد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: بازدید مشترک مدیریت غذا و دارو، مشاورین حقوقی دانشکده و اداره نظارت بر اماکن عمومی منجر به پلمب یکی از واحد های عطاری متخلف این شهر شد.
سلام نو / میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از کشف انبار داروهای احتکاری خارج از شبکه توزیع به ارزش 25 میلیارد ریال در شهرستان خرم آباد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان از اجرای طرح برخورد با صنوف مشاور املاک متخلف در سطح شهرستان رشت خبر داد و گفت: در این راستا، 5 واحد صنفی پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت - رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان گیلان از پلمب یک آرایشگاه زنانه در شهرستان رشت به علت انتشار کلیپ هنجارشکنانه در فضای مجازی خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بندرماهشهر از پلمب 7 آرایشگاه زنانه در شهرستان بندرماهشهر خبر داد. سرهنگ فرشاد کاظمی گفت: در اجرای طرح های مستمر نظارت بر واحد های صنفی در سطح شهرستان، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی طی هفته گذشته از تعدادی آرایشگاه زنانه در شهر ماهشهر بازدید کردند. ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ فرج الله اسداللهی در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: طرح بازدید و نظارت بر واحدهای صنفی با حضور مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و عوامل اداره صمت در 48 ساعت گذشته در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قشم از شناسایی و پلمب 109 واحد صنفی و کارگاهی متخلف در بکارگیری اتباع خارجی غیرمجاز در این شهرستان مرزی خبر داد. به گزارش صبح ساحل ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از پلمب یک رستوران به دلیل تبلیغ و ترویج متصدی آن به انجام رفتارهای هنجار شکنانه در شهرستان رشت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رشت- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی با اشاره به پلمب رستورانی به دلیل تبلیغ متصدی آن به انجام رفتارهای هنجارشکنانه گفت: متصدی این واحد صنفی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان از تعطیلی یک رستوران در شهرستان رشت به دلیل ترویج هنجارشکنی از سوی متصدی آن خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان اصفهان اظهار کرد: هیچ واحد صنفی در استان اصفهان مجوز فروش غذای سگ و گربه خانگی را ندارد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
صومعه سرا- فرمانده انتظامی صومعه سرا از پلمب مطب پزشکی در این شهرستان خبر داد و گفت: پزشک متخصص قلابی پوست و مو دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ امیر وهاب زاده بعد از ظهر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با انجام [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
یزد- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان یزد از پلمب یک املاک به علت تخلفات مختلف در یزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان یزد از پلمب یک املاک به علت تخلفات مختلف در یزد خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پلیس گیلان اعلام کرد که به دنبال انتشار تصاویری از هنجارشکنی و انجام اعمال خلاف شئون اسلامی در مراسم افتتاحیه فروشگاهی در شهر لاهیجان، برابر هماهنگی های انجام شده توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس این واحد صنفی پلمب شد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قشم از شناسایی و پلمب 14 واحد صنفی و تولیدی متخلف در بکارگیری اتباع خارجی غیرمجاز در این شهرستان مرزی خبر داد. به گزارش صبح ساحل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان از کشف بیش از 4 هزار لیتر بنزین سوپر قاچاق در یکی از جایگاه سوخت شهرستان رشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد از پلمب هشت نمایشگاه خودروی متخلف در یزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد: 8 نمایشگاه خودرو متخلف در یزد شناسایی و پلمب شد.