پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۲:۴۸Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابراهیم رئیسی»

آنا / اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در اجرای مصوبه 27 مرداد 1397 شورای عالی هماهنگی اقتصادی، دکتر سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس جمهور گفت: تابستان امسال دیدیم که خاموشی نداشتیم؛ ما نیروگاه نساختیم اما با مدیریت توانستیم بدون خاموشی از تابستان عبور کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، سید ابراهیم رئیسی اظهار کرد: تورم در آینده روند کاهشی خواهد داشت و وضع زندگی مردم حتما بهتر خواهد شد ...
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد-شیرین جمشیدیان : روز گذشته بررسی صلاحیت مهرداد بذرپاش، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. درحالی که پیش از این از سوی اعضای هیات رئیسه مجلس اعلام شده بود ابراهیم رئیسی برای دفاع از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس می آید ...
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- حضور ابراهیم رئیسی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران در هفتادمین سالگرد روز دانشجو (16 آذر) آن چنان که انتظار می رفت همراه با حاشیه های قابل توجهی بود. در این بین شاید جنجالی ترین بخش اظهارات در ارتباط با اعمال محدودیت بر اینترنت و وعده رئیس پاستور برای بهبود وضعیت معیشت و اقتصاد کشور بود. ...
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز دانشجو که در دانشگاه تهران برگزار شد، درباره وعده ساخت 4 میلیون مسکن از سوی دولت سیزدهم گفت: نیاز به ساخت یک میلیون مسکن در سال فقط وعده دولت نیست ...
ایسنا: سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز دانشجو که در دانشگاه تهران برگزار شد، این روز را نماد دشمن شناسی، دشمن ستیزی، بصیرت و احساس مسئولیت جامعه دانشجویی کشور عنوان کرد و افزود ...
سراج24   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز پنجشنبه جهت دیدار با مردم به شهرستان رباط کریم سفر می کند.
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور: بعضی ها به من گفتند که امروز 16 آذر دانشگاه نروید. نه فقط در 16 آذر در ایام غیر از روز دانشجو هم سعی می کنم ورود کنم چون ارتباط دولت با دانشگاه را یک ضرورت می دانم.
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برای دریافت نامه و شنیدن مطالبه یکی از حاضران جلسه نزد او رفت و نامه اش را شخصا دریافت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو : ابراهیم رئیسی در آیین گرامیداشت روز دانشجو به جای پاسخگویی به دانشجوی معترض گفت: ان شاء الله به دانشگاهتان می آییم و همه حرف هایتان را در دانشگاه خودتان گوش می دهیم.
رئیسی در دانشگاه تهران گفت: تلاش ما باید بر امیدوار کردن مردم باشد و این در گرو آن است که هرکس دارد برای مردم کاری می کند یقین داشته باشد دشمن روز به روز ناامید و مردم ما روز به روز امیدوار می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران: آن هایی که سخن از زندگی برای مردم ایران می گویند زندگی را از مردم سلب می کنند / چرا دروغ می گویید مگر مردم ایران شمارا نمیشناسند؟/ مستبدترین و دیکتاتورترین حکومت در این دنیا حکومت ایالت متحده آمریکا است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران: دانشگاه های ما راویان پیشرفت در کشور هستند./ آمریکایی ها فکر می کردند کشور متوقف می شود؛ برای ازتباط با همسایگان می گفتند تا عضو FATF نشوید اجازه تجارت به شما نخواهیم داد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران: نه فقط در 16 آذر، در ایام غیر از روز دانشجو هم سعی می کنم ورود کنم چون ارتباط دولت با دانشگاه را یک ضرورت می دانم ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور به جای سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی شرکت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۵    
ابراهیم رئیسی در مراسم بزرگداشت 16 آذر گفت: زمانی که در کردستان مغازه داری به من شکلات تعارف کرد ببینیدبا او چه کردند. مغازه داری در آنجا به من گفت من را تهدید کردند تا مغازه ام را ببندم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور دقایقی پیش به منظور سخنرانی آیین بزرگداشت روز دانشجو و سخنرانی در جمع دانشجویان وارد دانشگاه تهران شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۵    
ابراهیم رئیسی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران گفت: هشت نکته اجرایی به صنعت خودروسازی گفته ایم، ازجمله اجازه ی واردات خودرو که از سوی دولت داده شده است.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان امروز 16 آذر 1401 همزمان با روز دانشجو به دانشگاه تهران رفت و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه تهران رفت و به سوالات شماری از دانشجویان پاسخ داد. در این بین وجود تابلوی نقاشی نبرد فریدون و ضحاک در سالن همایش دانشگاه تهران که محل سخنرانی رئیسی بود مورد توجه عکاسان قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ابراهیم رئیسی برخلاف رؤسای جمهور پیشین، 16 آذر را مهمان یک تشکل دانشجویی بود و از دیدار با عموم دانشجویان خودداری کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش با اکثریت آرای نمایندگان مجلس توانست رای اعتماد بگیرد و به عنوان دومین وزیر راه و شهرسازی دولت ابراهیم رئیسی وارد کابینه شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه مجریه که از صبح امروز (چهارشنبه 16 آذر 1401) به دعوت تشکل های مختلف دانشجویی برای شرکت در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران حاضر شده، پس از شنیدن سخنان نمایندگان دانشجویان، سخنرانی خود را در تالار فردوسی دانشگاه تهران آغاز کرد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۳    
سید ابراهیم رئیسی با حضور در دانشگاه تهران، صحبت هایی را درباره وضعیت بازار سرمایه انجام داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی در دانشگاه تهران: سخن ما این است که اگر دشمن آمد در فضا و بستزی دشمنی کرد و خواست کشور را بهم بریزد شما می گویید به او اجازه بدهیم؟ محدودیت های ایجاد شده به دلیل اخلال دشمن و ایجاد ناامنی است که در آن ایجاد کرد؛ محدودسازی شده و حتما بدانید با شرایط امن، وضعیت متفاوت خواهد بود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در 16 آذر ماه همزمان با روز دانشجو به دانشگاه تهران رفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در پاسخ به یک دانشجوی معترض گفت: ان شاالله حرف های شما را می شنوم
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز دانشجو از دقایقی پیش با حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در تالار فردوسی دانشگاه تهران آغاز شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پاسخ به یک دانشجوی معترض گفت: ان شاء الله به دانشگاهتان می آییم و همه حرف هایتان را در دانشگاه خودتان گوش میدهیم.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز دانشجو صبح امروز - چهارشنبه پیش با حضور سید ابراهیم رئیسی در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد. در این برنامه که به میزبانی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود، دانشجویان دانشگاه های مختلف حضور داشتند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز دانشجو از دقایقی پیش با حضور سید ابراهیم رئیسی در تالار فردوسی دانشگاه تهران آغاز شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز دانشجو از دقایقی پیش با حضور سید ابراهیم رئیسی در تالار فردوسی دانشگاه تهران آغاز شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و آموزش ایران اکونومیست ، آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز دانشجو از صبح امروز (چهارشنبه ) با حضور رییس جمهور در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران و جمعی از دانشجویان در حال برگزاری است. ...
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دانشگاه های ما امروز سرمنشأ همه پیشرفت ها در کشور بوده و افتخارات دانشمندان ما در علم و فناوری، صنعت هسته ای، هوافضا و دستاورد های دفاعی و امنیتی محصول دانشگاه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفتادمین سالگرد روز دانشجو از دقایقی پیش با حضور سید ابراهیم رئیسی در تالار فردوسی دانشگاه تهران آغاز شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۶:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مشرق از رسانه های حامی دولت ابراهیم رئیسی خواهان برخورد شدید با علی دایی اسطوره فوتبال ایران شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی خطیب مسجد مکی زاهدان که با ایراد سخنان حساسیت برانگیز همچنان مورد استقبال رسانه های بیگانه قرار می گیرد، در آخرین ادعای خود که در توئیتر منتشر کرد، مدعی شد: اخباری مبنی بر تعرض جنسی به زندانیان زن در رسانه ها بازتاب یافته و روایت برخی از زندانیان مؤید این امر است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در یادداشتی به انتقاد از تصمیمات دولت ابراهیم رئیسی پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در جلسه فردای مجلس به منظور دفاع از برنامه های بذرپاش وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت سید ابراهیم رئیسی فردا چهارشنبه برای دفاع از مهرداد بذرپاش، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جلسه علنی مجلس حضور پیدا می کند.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در بودجه سال آینده لحاظ شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۶    
عملکرد ابراهیم رئیسی با دانشگاهیان در مدت ریاست جمهوری وی، نشان از توجه ویژه رئیس جمهور به دانشگاه و دانشگاهیان دارد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، آیت الله رئیسی رئیس جمهور در این دیدار گفت: دشمن پس از آنکه از جنگ و توطئه های تجزیه طلبانه نتیجه نگرفت، تحریم های گسترده ای علیه ملت ایران وضع کرد تا این مردم را متوقف کند ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در بودجه سال آینده لحاظ شود. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
میرکاظمی، خودش که میگوید استعفا داده چندبار ولی شنیده نشان میدهد که کنار گذاشته شده!!
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۱:۱۹    
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری در جریان سفر به کردستان با جمعی از علمای اهل سنت و شیعه و ائمه جمعه و جماعت استان دیدار و گفت و کرد.
آنا / نبأپرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از برگزاری مراسم روز دانشجو روز چهارشنبه 16 آذر با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با حکم سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان محسن منصوری عضو هیات امنای صندوق کارآفرینی امید شد.
سلام نو / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روز چهارشنبه 16 آذر ماه به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه تهران در جمع دانشجویان حضور می یابد.