سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۲:۲۹May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تظاهرات»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بعد ازاخذ دیپلم از دانشگاهی در کالیفرنیا برای ادامه تحصیل پذیرش گرفت و اخذ ویزا برای سفر محمود مصادف شد با تظاهرات روزهای پیروزی انقلاب. محمود برای روز 12 بهمن 57 بلیط به مقصد آمریکا گرفته بود. روز موعود در حالیکه خانواده برای بدرقه اش به فرودگاه مهرآباد آمده بودند ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بیش از هزار نفر از هواداران سمپدوریا در اعتراض به مالک جنجالی این باشگاه مقابل مقر باشگاه در جنوا تجمع کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۱    
تظاهرات محیط زیستی ها وسط بازی راگبی در انگلیس مسابقه را با اختلال مواجه کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
پس از فشارهای بین المللی، رژیم صهیونیستی از تصویب قانون بحث برانگیز قانون انجمن ها عقب نشینی کرد. یک روزنامه عبری زبان از افزایش فشارهای بین المللی علیه این رژیم برای اجتناب از تصویب قانون انجمن ها خبر داد که مانع کمک های دولت ها و نهادهای خارجی به فلسطینی ها می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۲۱    
تظاهرات در تل آویو علیه اصلاحات قضائی پیشنهادی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
جاستین تریت برنده نخل طلای کن گفت تظاهرات فرانسه در مورد تغییرات حقوق بازنشستگی به شیوه ای تکان دهنده سرکوب شد و وی سیاست های فرهنگی دولت را هم به چالش کشید.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس خارجی- پنج ماه است که صدها هزار صهیونیست هر هفته به خیابان ها می آیند تا به برنامه اصلاحات قضایی بنیامین نتانیاهو اعتراض کنند. اقتصاددانان برجسته و کهنه سربازان ارتش رژیم صهیونیستی نسبت به پیامدهای برنامه نتانیاهو هشدار داده اند و می گویند اقدامات نتانیاهو می تواند تل آویو را منزوی کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبر از آشوب و درگیری در شهرداری و ایستگاه پلیس در اعتراضات فرانسوی ها خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
در جریان اعتراضات علیه سیاست های ماکرون در شهرهای لیون و رن فرانسه، صدها معترض با پلیس درگیر شدند و تظاهرات به خشونت کشیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتراضات و تظاهرات ده ها هزار اسرائیلی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و اصلاحات قضایی مد نظر وی همچنان ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
هزاران مسلمان آمریکایی در ماه می با دردست داشتن پرچم فلسطین دست به تظاهرات زدند و با وجود تلاش های بی شمار برای سرکوب و صداهای حامیان فلسطین توسط لابی صهیونیستی، بر حمایت بی دریغ خود از آرمان فلسطین تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۲    
معترضان به سلطنت در انگلیس در میدان پارلمان لندن تظاهرات کردند
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار معترض صهیونیست با ازسرگیری تظاهرات گسترده در تل آویو و چند شهر از اراضی اشغالی تأکید کردند که با اعتراضات گسترده نتانیاهوی دیکتاتور را از بازگشت به طرح اصلاحات قضایی بازمی دارند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
جاستین تریت برنده نخل طلای کن گفت تظاهرات فرانسه در مورد تغییرات حقوق بازنشستگی به شیوه ای تکان دهنده سرکوب شد و وی سیاست های فرهنگی دولت را هم به چالش کشید. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۳    
امام خمینی(ره) در 13 خرداد 1342 سخنانی را بیان کرد که به افشای پشت پرده تغییرات آمریکایی در کشور پرداخته و از نقشه اسرائیل و بهائیت برای مملکت پرده برداشت. سخنانی که با وجود احتمال قیام مردم، بازداشت امام را درپی داشت و همان طور که پیش بینی شده بود سبب تظاهرات گسترده در کشور شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
زادگاه ولید دقه اسیر فلسطینی مبتلا به سرطان در زندان های رژیم صهیونیستی شاهد تظاهراتی در حمایت از وی و درخواست برای آزادی اش بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۲    
حمله توپخانه ای روسیه به خارکف، توافق بایدن و مک کارتی بر سر افزایش سقف بدهی و برگزاری تظاهرات علیه نتانیاهو برای بیست و یکمین هفته متوالی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- پلیس هلند اعلام کرد که بیش از 1500 نفر در جریان تظاهرات یک گروه محیط زیستی در لاهه دستگیر شده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره؛ فعالان روز شنبه در اعتراض به یارانه سوخت های فسیلی هلند، بخشی از یک بزرگراه را در مرکز شهر لاهه مسدود کردند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶    
شفقنا- ده ها هزار اسرائیلی، بار دیگر در اعتراض به بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خیابان های تل آویو تظاهرات کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، چندین رسانه اسرائیلی گزارش دادند: هزاران نفرهم در حیفا، و قدس و صدها تن در مناطق دیگر تظاهرات کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام پلیس هلند در تظاهرات آب و هوایی در این کشور بیش از 1500 نفر دستگیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 200 هزار نفر در سراسر شهرهای رژیم صهیونیستی برای بیست و یکمین هفته پیاپی علیه طرح نتانیاهو برای تغییرات قضائی دست به تظاهرات زدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی شامگاه شنبه در اعتراض به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هزاران صهیونیست روز شنبه و برای بیست و یکمین هفته متوالی در اعتراض به سیاست های دولت بنیامین نتانیاهو برای ایجاد اصلاحات در دستگاه قضایی در شهر ها و مناطق مختلف اراضی اشغالی تظاهرات کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۳    
ساکنان سرزمین های اشغالی روز شنبه برای بیستمین هفته متوالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و طرح اصلاحات قضایی وی تظاهرات کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در بیست ویکمین شنبه اعتراضی در فلسطین اشغالی، ده ها هزار نفر از شهرک نشینان علیه طرح قانون اصلاحات قضایی دولت نتانیاهو در مناطق مختلف تظاهرات کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی علیه نتانیاهو و طرح اصلاحات قضایی اش تظاهرات کردند. تظاهرات اصلی در تل آویو برگزار می شود اما در شهرهای دیگر هم معترضان به خیابان آمدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۲    
تظاهرات سراسری علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی به بیست ویکمین هفته متولی خود رسید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۱    
خبرگزاری میزان_ بیست و یکمین هفته از تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی آغاز شد. شمار زیادی از صهیونیست ها در ده ها منطقه سراسر اراضی اشغالی با حضور در خیابان ها علیه کودتای قضایی بنیامین نتانیاهو تظاهرات برپا کردند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰    
سرویس خارجی- اعتراضات و تظاهرات در تل آویو و دیگر شهرهای اشغالی همچنان پس از 5 ماه علیه کابینه نتانیاهو ادامه دارد. ادامه این اعتراضات باعث شده تا صهیونیست ها به فکر افزایش نیروهای پلیس و نیروهای برای سرکوب بیشتر معترضان باشند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰    
بحرینی ها با حضور گسترده در تظاهرات پس از نماز جمعه، مخالفت خود را با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و بازداشت علمای بحرینی اعلام کردند و شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و یکمین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر برای بیست ویکمین هفته پیاپی علیه نتانیاهو و کابینه او در سراسر سرزمین های اشغالی دست به تظاهرات زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و یکمین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از شهرک نشینان شنبه شب در اعتراض به افزایش قیمت دلار در فلسطین اشغالی و همچنین طرح قانون اصلاحات قضایی دست به تظاهرات زده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۸    
تظاهرات سراسری علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی به بیست ویکمین هفته متولی خود رسید.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شمار زیادی از شهروندان بحرینی در محکومیت عادی سازی روابط حکومت کشورشان با رژیم صهیونیستی در شهرک الدراز در غرب شهر منامه پایتخت بحرین تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۵    
ساکنان ایالت می سی سی پی آمریکا در اعتراض به تیراندازی یک افسر پلیس به سوی یک پسر بچه 11 ساله و مجروح کردن او تظاهرات کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پلیس فرانسه فعالان اقلیمی را از محل نشست غول نفتی توتال انرژی در پاریس اخراج کرد. این درگیری ها پس از آن روی داد که تظاهرکنندگان همزمان با برگزاری مجمع عمومی شرکت توتال انرژی، تظاهرات کردند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مردم بحرین در نماز جمعه در منامه علیه رژیم صهیونیستی و برای پیروزی اسلام شعار سر دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خبری المسیره، نمازگزاران بحرینی شعار الله اکبر، مرگ بر اسرائیل و پیروزی اسلام سر دادند و پس از اقامه نماز تظاهرات کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مردم بحرین در پی آزادی یکی از علمای شاخص این کشور، با برگزاری تظاهراتی گسترده ضمن محکومیت سرکوب علمای شیعه، شعارهای ضدصهیونیستی سر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مردم بحرین با حضور گسترده در تظاهرات پس از نماز جمعه، مخالفت خود را با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و بازداشت علما و روحانیون بحرینی اعلام کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شماری از زنان در ولایت تخار افغانستان روز پنج شنبه با شعار نان، کار، آزادی به خیابان آمدند. این زنان با سر دادن شعار هایی در جریان این راهپیمایی به محدودیت های اعمال شده توسط طالبان درباره کار و تحصیل زنان اعتراض کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مخالفان نتانیاهو در نظر دارند امشب نیز در بیست و یکمین هفته متوالی اعتراضات علیه وی به خیابان ها بیایند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حمله نیروهای امنیتی به تظاهرات علیه تخریب مساجد در پایتخت اتیوپی دو کشته از بین معترضان برجای گذاشت.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳    
بائوچی- ایران پرس: حامیان و اعضای جنبش اسلامی در نیجریه، اقدام فرمانداری وابسته به دولت این کشور را در تخریب اموال عمومی شیعیان محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۴    
در این تظاهرات که با حضور هزاران نفر برگزار شد، بر ضرورت اختصاص همه امکانات برای دفاع و حمایت از مسجد الاقصی تاکید شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۵    
گفت وگوی تلفنی پوتین با رئیس جمهور برزیل، زخمی شدن ده ها فلسطینی در تظاهرات علیه شهرک سازی و ادعای سی ان ان در خصوص استفاده ایران و روسیه از مسیر دریایی برای انتقال تسلیحات از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۱۰    
مردم بحرین در منطقه الدراز با حضور گسترده در تظاهرات پس از نماز جمعه، مخالفت خود را با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۵۰    
حوزه/ شهرک الدراز در بحرین، پس از نماز جمعه شاهد برپایی تظاهرات گسترده ای در محکومیت بازداشت شیخ محمد صنقور محکوم بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۵    
هیات های مؤتلفه در زمان ایجاد به شدت تحت تأثیر اندیشه های آیت الله خمینی بودند و برای نخستین بار، در تظاهرات 15 خرداد 1342 و ترور حسنعلی منصور، نقش ایفا کردند و در انقلاب اسلامی نیز، علیه حکومت پهلوی فعالیت کردند.