شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۷:۵۲Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت مایع»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رونمایی از اولین موشک بالستیک مافوق صوت ساخت داخل به نام "فتاح" حدود دو هفته پس از معرفی جدید ترین مدل موشک بالستیک پیشرفته با سوخت مایع خود به نام "خیبر" بهت و ناباوری و هراس واشنگتن را در برداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: 376 نازل عرضه سوخت مایع در استان مورد کنترل کمی و کیفی قرار گرفت.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش شانا، فروردین ماه سال 1401 بود که جواد اوجی، وزیر نفت درباره روند افزایشی مصرف بنزین در کشور هشدار داد و تأکید کرد: ظرفیت پالایشی کشور در زمینه تولید بنزین و نفت گاز در حال نزدیک شدن به مقدار مصرف در کشور است و سالانه 80 میلیارد دلار یارانه سوخت در کشور پرداخت می شود. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین از برگزاری دوره آموزشی تئوری و عملی اچ اس ائی برای کارکنان جایگاه های عرضه سوخت مایع و سی ان جی استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فعله گری گفت: تاکنون هزار و 184 واحد تولیدی و صنعتی استان کردستان در قالب مصوبه شورای اقتصاد گازدار شده است که سالانه در مصرف 47 میلیون لیتر سوخت مایع صرفه جویی می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
بخش سوخت رسانی مجتمع خدماتی رفاهی پارس در ناحیه مرکزی منطقه همدان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، به طور رسمی به بهره برداری رسید و تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع این منطقه به 37 باب افزایش یافت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز از اجرایی شدن طرح کهاب در شش جایگاه عرضه سوخت این منطقه خبر داد و گفت: احداث 35 جایگاه عرضه سوخت مایع و سه جایگاه عرضه سی ان جی در این منطقه در حال اجراست.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان گفت: در راستای تداوم نهضت جایگاه سازی برای خدمت رسانی بهتر به هم وطنان، شمار جایگاه های عرضه سوخت در منطقه کرمان به 287 باب رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار سیدمهدی فرحی جانشین وزیر دفاع گفت: موشک خرمشهر 4 درمقایسه با نسل های قبل موشک های بالستیک ایرانی دقت بیشتری دارد و ماندگاری سوخت مایع داخل آن 3 سال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار سیدمهدی فرحی جانشین وزیر دفاع گفت: موشک خرمشهر 4 درمقایسه با نسل های قبل موشک های بالستیک ایرانی دقت بیشتری دارد و ماندگاری سوخت مایع داخل آن 3 سال است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۷۵ سایت دیگر  
فارس : جانشین وزیر دفاع گفت: موشک خرمشهر 4 نسبت به نسل های قبل دقت بیشتری دارد و ماندگاری سوخت در داخل این موشک سوخت مایع است، 3 سال است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز، چهارم خرداد ماه 1402 موشک راهبردیِ برد بلند و نقطه زن خرمشهر 4 با نام خیبر و همزمان با ایام آزاد سازی خرمشهر، با حضور امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع، رونمایی شد. این موشک، برای ایجاد قابلیت های تاکتیکی، به موتور اروند یکی از پیشرفته ترین موتور های سوخت مایع مجهز شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خیبر جدیدترین نسخه از خانواده موشک های خرمشهر است، موشکی سوخت مایع با برد 2000 کیلومتر و سرجنگی 1500 کیلوگرمی است.از ویژگی های بارز این موشک رادار گریزی و عبور از پدافند هوایی دشمن است. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۶۵ سایت دیگر  
گفته شده موشک خیبر موشکی سوخت مایع با برد 2000 کیلومتر و سرجنگی 1500 کیلوگرمی است که علاوه بر برخورداری از ویژگی های راهبردی از ویژگی های تاکتیکی نیز برخوردار است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۶۵ سایت دیگر  
همزمان با آزاد سازی خرمشهر و ایام مبارک دهه کرامت، موشک راهبردی برد بلند و نقطه زن خیبر با حضور امیر آشتیانی وزیر دفاع رونمایی شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۹    
در اجرای ماده 19 آیین نامه نحوه تامین ایمنی جایگاه های عرضه فرآوردهای نفتی و گاز طبیعی فشرده به خودروها (تصویب نامه شماره 57135/ت53407ه مورخ 11/05/96 هیات وزیران) که الزام می دارد گزارش پیشرفت اجرای آیین نامه به هیات وزیران اعلام گردد ضروری است کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که در عنوان مشاور و خدمات ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین از برگزاری دوره آموزشی تبیین و تشریح و بازآموزی دستور العملهای عملیاتی و ایمنی برای تمامی کارکنان جایگاههای عرضه سوخت استان در محل سالن آموزش این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان , محمد بنی سعید مدیر این منطقه در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت , گاز , پالایش و پتروشیمی حضور پیدا کرد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان در حاشیه نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت ملی پخش گفت: 12 جایگاه جدید عرضه سوخت مایع و سی ان جی در منطقه زنجان در حال احداث است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با اتصال 9 نیروگاه به شبکه خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده نفتی ظرفیت انتقال سوخت مایع از طریق این شبکه به نیروگاه ها یک و نیم میلیارد لیتر در سال افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: شاهد رشد 10 درصدی مصرف سوخت مایع در بخش نیروگاهی هستیم و در صورتی که در سال های آینده به بهینه سازی توجه نشود این رشد تداوم خواهد داشت.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر برای تامین از خارج، قیمت خرید یک موشک هدایت شونده برد متوسط 300 کیلومتری سوخت مایع یا جامد حدود یک میلیون دلار فرض شود و این قیمت حداقل دوبرابر قیمت واقعی تمام شده آن و شاید بیشتر باشد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، ارسلان رحیمی امروز در نشستی خبری و در آستانه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به اینکه نیاز به انجام نوسازی خطوط لوله باید تعریف شود، افزود: خطوط فعلی که در حال انتقال نفت خام و فراورده های نفتی هستند ...
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از جایگزینی 45 هزار و 629 هزار مترمکعب گاز با سوخت مایع طی سال گذشته در در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با توجه به تلاش های گسترده در راستای توسعه گازرسانی به استان به ویژه حوزه صنایع، در سال گذشته بیش از 47 میلیون لیتر در مصرف سوخت مایع صرفه جویی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی وضعیت تراز تولید و مصرف سوخت مایع کشور و میزان قاچاق سوخت از جمله موارد کاری کمیسیون های مجلس در هفته جاری است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: به منظور تسریع در فرآیند سوخت رسانی در استان، در سال گذشته، 12 باب جایگاه سوخت مایع و سی ان جی با سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دیجیاتو نوشت: نیکولا تسلا بیش از 100 سال پیش رؤیایی را در سر داشت که امروز با پیشرفت فناوری احتمالاً می تواند به واقعیت تبدیل شود و نیاز ارتش آمریکا به سوخت مایع یا خطوط سوختی آسیب پذیر را کاهش دهد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، بمنظور تسریع در فرایند سوخت رسانی در استان در سال گذشته 12 باب جایگاه سوخت مایع و سی ان جی با سرمایه گذاری 2000 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسیدند .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: با افتتاح و بهره برداری از یک باب جایگاه عرضه سوخت در شهرستان جهرم، شمار جایگاه های سوخت مایع استان به 312 باب رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از رکوردشکنی این منطقه در عرضه تأمین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استانی و ملی در سالی که گذشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
چین از 3 موتور سوخت مایع تجاری برای به کارگیری در حامل های فضایی آینده خود رونمایی کرد تا علاوه بر توسعه صنعت فضایی تجاری، توانایی اش را در ورود به فضا در مقیاس بزرگ و با هزینه کم افزایش دهد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه سوخت در شهرستان جهرم شماره جایگاه های سوخت مایع استان به 312 باب رسید.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم می گوید: شاید رویمان نمی شود بگوییم یک و نیم میلیارد لیتر آمار رسمی قاچاق سوخت مایع نیروگاه های ما در سال است.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از رکورد شکنی این منطقه در عرصه تامین و توزیع فرآورده های نفتی در سطح استانی و ملی در سالی که گذشت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه اجرای پروژه پیرولیز در مرحله خروجی نتایج قرار دارد، گفت: خروجی مواد حاصل از فرایند پیرولیز، سوخت مایع است که با صادر کردن آن توسط پیمانکار، حداکثر بهره وری اقتصادی حاصل خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: هم اکنون 348 جایگاه عرضه سوخت مایع و حدود 185 باب جایگاه سی ان جی در منطقه تهران وجود دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از اداره کل استاندارد استان تهران، محمدحسین طاهری افزود: نزدیک به 19 هزار مورد بازرسی و آزمون از این نازل ها در سال گذشته در استان انجام شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزارتخانه های نفت و نیرو و دستگاه های نظارتی مربوطه باید ظرف یک هفته گزارشی از آخرین وضعیت تراز تولید و مصرف سوخت مایع کشور اعم از بنزین و نفتگاز حداکثر به کمیسیون انرژی جهت اتخاذ تصمیم ارسال کنند.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
این استارتاپ همچنین اولین شرکت چینی بود که با استفاده از موشک سوخت مایع به مدار زمین رسید.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل استاندارد گلستان گفت: بررسی کمیت نازل های CNG، یکی از مواردی است که با هدف تامین حقوق مصرف کنندگان و جایگاه داران مورد توجه استاندارد قرار گرفته است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از جایگاه های سوخت سی ان جی گفت: 6 جایگاه سوخت سی ان جی یاسوج فعال هستند و در خصوص سوخت مایع هیچ مشکل و کمبودی نداریم.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس، در خصوص قاچاق سوخت توسط نیروگاه ها گفت: شاید رویمان نمی شود بگوییم یک و نیم میلیارد لیتر، آمار رسمی قاچاق سالانه سوخت مایع در نیروگاه ها است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کیمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با اجرای قانون بودجه 1402 تخصیص سوخت نیروگاه ها شفاف شده و عمده قاچاق سوخت مایع حذف می شود.
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، ضمن بیان توضیحاتی درباره قیمت بنزین در سال 1402 گفت: برای تامین بنزین در نوروز پیش بینی های لازم انجام شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم گفت: با افتتاح و بهره برداری از این جایگاه، تعداد مجاری عرضه سوخت مایع استان به 67 باب رسید.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از آمادگی کامل منطقه ساری برای توزیع سوخت نوروزی با 139 جایگاه عرضه سوخت مایع و 85 جایگاه عرضه سی ان جی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: ناوگان حمل و پخش سوخت مایع در حوزه عملیاتی استان های جنوب شرقی کشور با اختصاص 35 تریلر جدید، به 314 تانکر افزایش یافت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم گفت: با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه عرضه سوخت در خیابان جمهوری، تعداد مجاری عرضه سوخت مایع استان به 67 باب رسید.