یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۶:۳۵Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت خارجه»

آقای خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ند پرایس ، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که ایالات متحده نگران آخرین تحولات در بورکینافاسو است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تحولات بورکینافاسو اعلام کرد: برای دومین بار در هشت ماه گذشته ...
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه اردن درخصوص خطر استمرار اقدامات اسرائیل علیه فلسطینی ها به ویژه فراخوان های افراط گرایان صهیونیست برای هجوم به مسجد الاقصی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۲    
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان در واکنش به اظهارات مقامات طالبان مبنی بر اجازه اسلام آباد برای عبور پهپادهای آمریکایی از حریم هوایی این کشور برای ورود به افغانستان گفت طالبان باید به نگرانی ها و انتظارات بین المللی رسیدگی کند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مائو نینگ، سخنگوی وزارت خارجه چین گفت:جامعه بین الملل از جمله چین، در چارچوب قوانین بین المللی با ایران همکاری معمول داشته است. این (همکاری)، منطقی و قانونی که به هیچ شخص ثالثی صدمه وارد نمی کند، شایسته احترام و صیانت است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن انتقاد از تحریم های یک طرفه آمریکا علیه ایران، از این کشور خواست تا به منظور تداوم مذاکرات و پایبندی طرف ها به برجام قدم های مفیدی بردارد.
الف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ند پرایز سخنگوی وزارت خارجه دولت تروریستی آمریکا در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود گفت که فیلم مربوط به زمان حضور مهسا امینی در مقر پلیس امنیت اخلاقی نشان نمی دهد که او به قتل رسیده است و ممکن است اتفاقی دیگری افتاده باشد که نیازمند تحقیق است(نقل مضمون). ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین در کنفرانسی خبری تحریم های اعمالی اخیر آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به شهادت کودک فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست گفت که تاریخ رژیم آپارتاید اسرائیل پر از ترور، قتل عام، شکنجه و کشتار کودکان است. ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: لازم است طرف آمریکایی رویه غلط توسل به تحریم ها در هر مقطع را کنار بگذارد و اقدامات بیشتری برای ثمر دادن مذاکرات بازگشت به پایبندی برجام انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم الحاق چهار منطقه اوکراین به روسیه را برسمیت نمی شناسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله تروریستی به یک مرکز علمی و آموزشی در غرب کابل را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از احتمال برگزاری نشست های حضوری با نمایندگان آمریکا در خصوص پیمان کنترل تسلیحات هسته ای گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به انتقاد برخی کشورها از حمله به مواضع تروریست ها در اقلیم کردستان عراق واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین با اظهار اینکه نظم اجتماعی در افغانستان به تدریج در حال برقراری است، خواستار اتخاذ موضع واقعگرایانه جامعه جهانی درباره طالبان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت کشورهای ناتو در ژوئیه تمریناتی با استفاده از تجهیزات اعماق دریا در نزدیکی محل های نشت گاز نورد استریم انجام داده بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به این سوال که آیا ایالات متحده بابت مرگ شهروند خود انتقام خواهد گرفت گفت: ایالات متحده ابزارهای متعدد و روش های مختلفی جهت پاسخگو کردن ایران بابت اقدامات بی ثبات کننده در منطقه در اختیار دارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۴    
شفقنا- سفیر ایران به وزارت خارجه عراق احضار و یادداشت اعتراضی شدید اللحنی به او تحویل داده شد. به گزارش شفقنا از میدل ایست نیوز، آقای احمد الصحاف، سخنگوی وزارت خارجه عراق گفت که سفیر ایران در بغداد احضار و یادداشت اعتراضی شدید اللحنی به او تحویل داده شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن هشدار نسبت به خطرناک بودن تحولات کرانه باختری اشغالی، نگرانی عمیق دولت این کشور را از وخامت اوضاع در این منطقه اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین گفت، تایوان یک موضوع داخلی چین است و تلاش برای مرتبط کردن آن با رویدادهای اوکراین نامناسب است.
آنا / خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مدعیان امروز هواداری و غمخواری مردم ایران، سال ها خصومت و ایران ستیزی را تا بدان جا پیش بردند که دارو های خاص را نیز از بیماران سرطانی و کودکان پروانه ای این سرزمین دریغ کردند تا مظلومانه پرپر شوند و چشم به روی زندگی ببندند؟!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه ناآرامی های اخیر به ابزار فشار برای مداخله در امور داخلی از سوی برخی کشورها تبدیل شده است، گفت: جمهوری اسلامی ملتزم به حقوق ملت است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای، حملات امروز سپاه پاسداران را محکوم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه عراق گفت که سفیر ایران در بغداد در پی حملات مستمر ایران به اقلیم کردستان احضار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از رئیس جمهور آمریکا خواست پاسخ دهد که آیا واشنگتن در خسارت وارده به خطوط لوله نورد استریم و نشت گاز از آن دست داشته یا خیر.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز چهارشنبه اعلام کرد: آمریکا برای کشاندن روسیه به سمت استفاده از سلاح هسته ای، هیچ حد و مرزی نمی شناسد و از هر حربه ای استفاده می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از موضع گیری یک مقام لهستانی در قبال بروز نشتی های مشکوک در خطوط لوله گازی این کشور به اروپا انتقاد کرد.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان از تکرار تقاضای بی پاسخ مانده امریکایی ها برای مذاکره مستقیم با ایران خبر داد،بر تقویت همکاری جمهوری اسلامی ایران با آژانس در صورت تمرکز این نهاد بین المللی بر وظیفه قانونی اش تأکید کرد و همزمان دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از آغاز گفت وگوهای پادمانی آژانس و ایران خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۱۰   + ۵۲ سایت دیگر  
مهر : ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در انتقاد از تعارض شرم آور مسئولان و سخنگویان برخی کشورها در توئیتی منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تیراندازی مرگبار در یک مدرسه در روسیه را که به جان باختن و زخمی شدن ده ها نفر انجامید، محکوم کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه اوکراین نیز در پیامی توئیتری نوشت: درپی اقدام ایران مبنی بر ارائه سلاح به روسیه در جنگ اوکراین، تصمیم به ابطال استوارنامه سفیر ایران در اوکراین و کاهش تعداد کارکنان سفارت ایران در کی یف گرفتیم .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین در اشاره به پرتاب موشکی اخیر کره شمالی، بی توجهی آمریکا نسبت به نگرانی های امنیتی قانونی پیونگ یانگ را یادآور شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین رویکرد مسئولانه شورای امنیت سازمان ملل در قبال مسئله اوکراین را خواستار شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: وزارت خارجه آمریکا مدعی شده مذاکرات هسته ای با ایران در وضعیت خوبی نیست. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بخش دیگری از اظهاراتش گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کنعانی در پی سقوط یک فروند بالگرد نظامی در پاکستان که منجر به جانباختن تعدادی از پرسنل ارتش این کشور شد، با دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پی واژگون شدن یک قایق در شمال بنگلادش و جان باختن ده ها نفر به دولت و مردم این کشور تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت امورخارجه در پی سقوط یک فروند بالگرد نظامی در پاکستان، با دولت، ملت و ارتش و خانواده های قربانیان این کشور ابراز همدردی و برای جانباختگان غفران و رحمت الهی مسالت کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در پی سقوط یک فروند بالگرد نظامی در پاکستان که منجر به جان باختن تعدادی از پرسنل ارتش این کشور شد، با دولت و ملت این کشور ابراز همدردی کرد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر کانادا نگفته به صورت دقیق چه افراد یا نهادهایی در فهرست تحریم قرار خواهند گرفت. سخنگوی وزارت خارجه کانادا هم به درخواست سی بی سی برای اظهارنظر درباره این موضوع پاسخ نداده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند و واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا مدعی شده مذاکرات هسته ای با ایران در وضعیت خوبی نیست. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بخش دیگری از اظهاراتش گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نخست وزیر کانادا نگفته به صورت دقیق چه افراد یا نهادهایی در فهرست تحریم قرار خواهند گرفت. سخنگوی وزارت خارجه کانادا هم به درخواست سی بی سی برای اظهارنظر درباره این موضوع پاسخ نداده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین می گوید تحریم های آمریکا باعث ایجاد فجایع انسانی در میان نیمی از جمعیت دنیا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین می گوید تحریم های آمریکا باعث ایجاد فجایع انسانی در میان نیمی از جمعیت دنیا شده است.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آلمان، سفیر جمهوری ایران در این کشور را به دلیل حوادث اخیر در ایران را احضار کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱۲۳ سایت دیگر  
شبکه الجزیره ادعا کرد که وزارت خارجه آلمان سفیر ایران در این کشور را احضار کرده است. به گزارش ایسنا، شبکه قطری الجزیره به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آلمان مدعی شد که این وزارتخانه سفیر جمهوری ایران در این کشور را به دلیل اعتراضات اخیر ایران احضار کرده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
این رسانه به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که سفیر ایران در این کشور را در خصوص اعتراضات ایران احضار کرده است.