شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۶May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی لارستان فارس گفت: 60 تن روغن خوراکی ،حدود 130 تن برنج خارجی و 27 تن هم شکر توقیف شده و احتکاری که ظرف روزهای گذشته در برخی انبارها و فروشگاه ها به صورت غیرمجاز انباشت شده بود با هماهنگی های لازم و از امروز شنبه 31 اردیبهشت ماه 1401 در سطح بازار توزیع خواهد شد.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خواف بیان کرد: بیشترین سطح زیر کشت این محصول را مزارع بخش سلامی به خود اختصاص داده که 70 درصد مزارع شهرستان را در بر گرفته است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از افزایش 65 درصدی سطح بیمه محصولات کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهادکشاورزی شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه حدود 5000 هکتار شالیزار در شهرستان بندرانزلی وجود دارد، گفت: پیش بینی می شود امسال تا 25 هزار تن برنج از شالیزارهای شهرستان بندر انزلی برداشت شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس گفت: بیش از هشت هزار گندم کار با استفاده از 300 دستگاه کمباین دارای معاینه فنی برداشت محصول از 89 هزار هکتار مزارع این شهرستان را آغاز کردند.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان تاکستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 112 گشت مشترک با سایر ادارات بمنظور نظارت و بازدید از واحدهای تولید توزیع کننده در این شهرستان اجرا شده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/گیلان مدیر جهادکشاورزی شهرستان رودبار گفت: در حال حاضر باغات زیتون در مناطق سردسیر رودبار در مرحله گل دهی و در باغات مناطق گرمسیر در مرحله میوه دهی هستند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهریار گفت: این شهرستان با تنش آبی مواجه بوده از همین رو برای مقابله با آن تاکنون 54 درصد باغات آن به سیستم آبیاری قطره ای مجهز شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین گفت: گیاه دارویی کاسنی برای نخستین بار در 20 هزار متر مربع از اراضی شهرستان جوین استان خراسان رضوی کشت شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی داورزن گفت: با پایان فصل برداشت خاکشیر، 400 تن محصول از کشتزارهای این شهرستان برداشت شد که این میزان نسبت به پارسال 15 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: 4 هزار هکتار از از مزارع طرح جهش تولید در دیمزار های این شهرستان محلول پاشی شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر از پایان عملیات خرید محصول گندم و کلزا در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت: باغ نمونه درختان آلبالو با استفاده از ارقام اصلاح شده در روستای کندر این شهرستان ایجاد شد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبدانان گفت: در طی دو ماهه اول سال جاری بیش از 43 مورد پرونده در زمینه تعطیلی خود سرانه و... جهت صدور رای به ادارات تعزیرات حکومتی شهرستان دره شهر ارسال شده است.
بازتاب ایلام   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ مدیر جهاد کشاورزی دره شهر با اشاره به آغاز برداشت خیار در این شهرستان، گفت: پیش بینی می شود 11 هزار تن خیار در شهرستان دره شهر برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بانه گفت: یکی از برنامه های جهاد کشاورزی برای توسعه کشت گل محمدی پرداخت تسهیلات با بهره چهار درصد و اهدای قلمه ریشه دار گل محمدی به کشاورزان است که سال گذشته 20 هزار قلمه ریشه دار به کشاورزان اهدا شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رابر پیش بینی کرد: طی امسال 4 تن در هکتار گل تر برداشت و روانه بازار می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خمین گفت: پیش بینی می شود تولید گل محمدی در این شهرستان در سال زراعی جاری 12 درصد افزایش پیدا کند.
مدیر جهاد کشاورزی مرودشت از جوجه ریزی یک میلیون 325 و هزار و 197 قطعه ای مرغ گوشتی در این شهرستان خبر د اد.
مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار از کشت قراردادی برنج در 680 هکتار اراضی شالیزاری این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: پیش بینی می شود امسال از مزارع این شهرستان 350 تُن گل محمدی تَر برداشت شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر جهاد کشاورزی ملایر مطرح کرد: پیش بینی می شود امسال از سطح مزارع گل محمدی شهرستان ملایر، حدود 350 تُن گل محمدی تَر برداشت و بیش از 500 هزار لیتر گلاب استخراج شود.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرجهاد کشاورزی قصرقند گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 5 هزار تن انبه از باغات این شهرستان برداشت شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی مه ولات گفت: وزش طوفان در روزهای اخیر موجب بروز خسارت 400میلیارد ریالی به باغ های پسته و انار شهرستان مه ولات شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه گفت: برداشت سیر در این شهرستان از سطح 55 هکتار از مزارع آغاز شده است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۸    
بازدید از نانوایی های سطح شهر تاکستان با حضور طاهری فرمانداری شهرستان تاکستان ، حسینیانی مسئول بسیج سازندگی استان ، حشمت رحمانی مدیر جهاد کشاورزی و سایر مسئولان از برخی نانوایی های سطح شهر بازدید به عمل آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دره شهر گفت : سالانه 140 تن عسل در این شهرستان برداشت و موجب امرار و معاش خانوارها می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر جهاد کشاورزی ملایر از پلمب 10 نانوایی متخلف در سطح شهرستان از 15 فروردین ماه تاکنون خبر داد و مطرح کرد: از این تعداد 4 نانوایی طی هفته گذشته پلمب شدند و پلمب یک نانوایی دیگر در دستور کار است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کلاردشت از شناسایی 13 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: با پایان یافتن فصل برداشت، 45 هزار تن محصول جو از سطح 14 هزار هکتار جوزارهای این شهرستان برداشت شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد بیان کرد: این در حالی است که به علت ارزش دارویی و غذایی برگ مو، تقاضای بسیاری برای آن در بازارهای داخلی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی لالی از برداشت گل خشک شده گاوزبان از سطح سه ونیم هکتار از اراضی کشاورزی لالی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی رشت از افزایش سهمیه آرد 20 درصد از نانوایی هایی که نان با کیفیت پخت می کنند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۶    
مدیر جهاد کشاورزی دهگلان گفت: در سال زراعی جاری 520 هکتار از اراضی شهرستان دهگلان زیر کشت کلزا رفته که نسبت به سال گذشته رشد 63 درصدی داشته است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی کاشمر در نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی این شهرستان گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی حلقه اتصال بین مردم و مسئولان هستند و با ایجاد انگیزه بین آنها می توان شاهد رشد و توسعه روستاها باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
همدان- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از آغاز عملیات مبارزه با پوره سن غلات در مزارع غلات این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۶    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی کوهسرخ با بیان اینکه نیروهایی که از روی جبر وارد کوهسرخ می شوند، کارایی لازم را ندارند، گفت: بعضی نیروها هم برای رفتن از کوهسرخ به دنبال لابی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ملایر از پیش بینی برداشت 350 تن گل محمدی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه شخصا در این عملیات آزادسازی حضور داشته و رئیس دادگستری و دادستان شهرستان ساوجبلاغ و نیز مدیر جهادکشاورزی شهرستان ساوجبلاغ نیز وی را همراهی می کردند، بیان کرد: ارزش اراضی آزادسازی شده، معادل 1080 میلیارد تومان است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز گفت: یک محموله به وزن 15 تن کنجاله سویا که قرار بود به شهرستان باخرز برسد در طول مسیر تغییر حرکت داده و در یک واحد مرغداری در طرقبه شاندیز تخلیه شده است که با همکاری اداره بهبود تولیدات دام و طیور طرقبه شاندیز کشف و توقیف شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون با بیان اینکه بدنبال صیانت از حقوق مصرف کنندگان و حمایت از تولید کنندگان بخش کشاورزی هستیم، گفت: در این رزمایش 10تن کود شیمیایی خارج از توزیع شبکه توزیع دولتی و 500 کیلوگرم سموم تقلبی و تاریخ مصرف گذشته جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵    
مدیر جهاد کشاورزی ساری: پیش بینی می شود امسال 25 هزار تن جو در این شهرستان برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد از پیش بینی تولید و برداشت 270 تن کلزا از مزارع این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد – ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بهاباد گفت: برداشت محصول زیره سبز از 100 هکتار مزارع این شهرستان با پیش بینی همین میزان تولید از سوی 200 بهره بردار آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی فاروج گفت: کاهش دما در بهار شرایط را برای آفت کرم خوشه خوار فراهم کرده و کشاورزان برای مبارزه با این آفت، باغ ها را سمپاشی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - مدیر جهاد کشاورزی داراب از کشف 2 هزار و 800 کیلو روغن نباتی انبار شده در 2 منزل مسکونی خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: امسال 350 هکتار از اراضی این شهرستان زیر کشت خیار بهاره رفت و پیش بینی می شود بیش از 11 هزار تن خیار برداشت شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی لاشار سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می شود امسال از سطح 20 هکتار باغات سیب گلاب این شهرستان 120 تن محصول برداشت و روانه بازار مصرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی گناوه گفت: باهدف جلوگیری از التهاب بازار ، با مشارکت ادارات شهرستان و حکم روسای جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، پنجاه بازرس به صورت افتخاری و داوطلبانه در زمینه نظارت نامحسوس بر قیمت کالاهای اساسی در این شهرستان همکاری و مشارکت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - افزایش دمای هوا، انتصاب مدیر جهاد کشاورزی دلفان، بازدید رییس سازمان شیلات کشور از یک کارخانه و گردهمایی روسای مراکز علمی - کاربردی از جمله اخبار کوتاه لرستان در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت است.