شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۱۴Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروی داخلی»

برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت روز انواع کوییک صفر را در بازار مشاهده می کنید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای ایرانی در بازار به دست خواهید آورد.
برترین ها / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت خودروهای ایرانی به روز شد که بر اساس آن پژو 206 تیپ 2 با افزایش 5 میلیونی 465 میلیون تومان شد 206 تیپ سه هم با رشد 5 میلیونی 515 میلیون تومان قیمت خورد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۵    
محمد وحیدی نماینده مجلس یازدهم می گوید: وارد شدن سازمان استاندارد برای شرط گذاری استاندار د واردات خودرو های خارجی که استاندارد جهانی دارند، خنده دار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اروپایی مخدوش شدن بازار خودروی داخلی توسط خودروهای چینی را قابل قبول ندانسته و بررسی درباره این مسئله را در دستور کار قرار می دهد.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
گران ترین خودرو داخلی دنا پلاس اتوماتیک است. امروز دوشنبه 20 شهریور معادل 800 میلیون تومان قیمت دارد و از این جهت بعد دنا پلاس اتوماتیک می توانیم به پژو 207 اتوماتیک پانوراما و تارا اتوماتیک اشاره کنیم.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در برنامه تهران بیست شبکه پنج سیما در خصوص ایرادات خودرو های داخلی گفت: از بین تمام معیار ها اگر بخواهیم یک معیار را برای کیفیت خودروی داخلی در نظر بگیریم وقتی خودروی ما در رقابت با خودرو های خارجی باشند و بتوانیم خودروی تولید داخل را به ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بررسی بازار خودرو طی یک هفته گذشته نشان از ثبات نسبی قیمت ها دارد. با این حال قیمت برخی خودروهای پرتقاضای داخلی طی این یک هفته تا پنج میلیون تومان و بهای خودروهای پرطرفدار مونتاژی در این بازه زمانی تا 10میلیون تومان افزایش و کاهش داشته است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
قیمت سمند سورن پلاس بنزینی نیز از 625 میلیون تومان در اردیبهشت به 550 میلیون رسیده است و 75 میلیون کاهش قیمت را ثبت کرده است.
برترین ها / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی قیمت پژو پارس در یک هفته اخیر 5 میلیون تومان گران شده است 206 تیپ 2 نیز رشد 5 میلیونی داشت.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
اگر برای تأمین نقدینگی لازم برای خرید خودرو به دنبال گرفتن وام بانکی رفته باشید، می دانید که دریافت چنین وامی به کفش آهنی، مدارک عجیب وغریب و شرایط پیچیده ای نیاز دارد و درنهایت هم بعد از گذر کردن از هفت خوان رستم و چند ماه انتظار ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
این روز ها نوسانات بسیاری در بازار خودرو وجود دارد، اما امروز نسبت به روز گذشته قیمت ها ثابت است ناگفته نماند که روز گذشته قیمت چند خودروی داخلی با کاهش مواجه شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات گروه بهمن اظهار کرد: گروه بهمن 3.3 درصد از سهام ایران خودرو را خریداری کرده تا با این اقدام به صنعت خودرو کمک کند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
شاهین PLUS به پیشرانه ME16 سایپا و مگا موتور مجهز است. تصاویری از این خودروی داخلی را ببینید.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شاهین PLUS به پیشرانه ME16 سایپا و مگا موتور مجهز است. تصاویری از این خودروی داخلی را ببینید.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
این فیلم نشان می دهد خودروهای چینی بااینکه واجد مشکلاتی از جمله موتور است اما حداقل های استاندارد بدنه را دارند و اغلب وقتی وارد ایران می شوند استاندارد چین 5 ستاره را دارند و دارای فیلم های تست تصادف هستند جک جی 4 خودروی کوچکی است و حتی بزرگتر از شاسی بلندها نیست که گفته شود قوی تر از پژو پارس است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
میلاد نصیری/ تحلیلگر بازار سهام در هفته های آخر تابستان سال 94 خرید خودروهای صفر تحت تاثیر کمپین تحریم خودروی داخلی به شدت کاهش یافت و به دنبال آن عموم خودروهای موجود در بازار، نسبت به گذشته ارزان تر شدند. دلیل اصلی این کمپین، پایین بودن کیفیت و بالا بودن قیمت فروش از سمت خودروسازان بود ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۸۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز پرداخت وام با کارمزد 8 درصدی برای نوسازی تاکسی های فرسوده از امروز خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فاش نیوز - آیین نامه اجرایی بند و تبصره 7 قانون بودجه 1402 کل کشور مبنی بر اجازه واردات خودرو برای جانبازان 50 درصد به بالا و برخورداری از خودروی داخلی با تسهیلات بانکی 250 میلیون تومانی برای سایر افراد مشمول ماده 45 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران با پیشنهاد بنیاد شهید به تصویب رسید که بر این ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
صنعت ماشین: بررسی بازار خودرو طی یک هفته گذشته نشان از رشد قابل توجه قیمت داخلی ها و برخی از خودروهای مونتاژی در بازار دارد. دنیای اقتصاد برای بررسی بازار، قیمت 18 خودروی مختلف در بازه زمانی 22 مرداد تا 28 مرداد را رصد کرده است.......
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اگر برای تأمین نقدینگی لازم برای خرید خودرو به دنبال گرفتن وام بانکی رفته باشید، می دانید که دریافت چنین وامی به کفش آهنی، مدارک عجیب وغریب و شرایط پیچیده ای نیاز دارد و درنهایت هم بعد از گذر کردن از هفت خوان رستم و چند ماه انتظار ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
جانبازان بالای 50 درصد مشمول واردات خودرو هستند و جانبازان 25 تا 49 درصد، آزادگان، همسران و فرزندان شهدا می توانند خودروی داخلی دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
جانبازان (25%) تا (%49) که از نظر جسمی محدودیت حرکتی دارند با رعایت اولویت تعیین درصد جانبازی تا پایان سال 1401 می توانند نسبت به خرید خودروی داخلی اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قیمت پژو 206 تیپ 2 صفر مدل 1401 امروز به 480 میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت 206 تیپ 3 پانوراما حوالی 525 میلیون تومان اعلام شده است. برای خرید محبوب ترین خودروی پژو یعنی همان 206 تیپ 2 مدل 1400 باید 455 میلیون تومان بپردازید. قیمت کارخانه 206 تیپ 3 پانوراما نیز 259 میلیون تومان است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نمی دانم چطور از استاندارد خودروی مدل 2023 ایراد می گیرند اما خودروی داخلی را تایید می کنند تا این لحظه هیچ آیین نامه ای درمورد واردات خودرو از سوی دولت ارائه نشده/انتخاب
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
دو روی سکه نحوه عرضه خودرو به متقاضیان؛ 5 ماه گذشت خبری از تحویل خودرو های وارداتی نیست
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دمدمی مزاج بودن رشیدپور حتی در مواجهه او با صنعت خودرو هم مشهود است. چنان که مدتی از مدافعان سرسخت مراکز تولید خودروی داخلی بود اما بعد از آن به مخالف جدی تولید خودروی داخلی تبدیل شد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
صنعت ماشین: بررسی بازار خودرو طی پنج روز گذشته نشان می دهد که قیمت بیشتر خودروهای موجود در بازار با افزایش همراه بوده است؛ این در حالی است که طی روزهای گذشته برخی رسانه های نزدیک به دولت در صدد تکذیب افزایش قیمت در بازار خودرو برآمده.......
سراج24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفته که همه مسئولان این کشور باید خودروهای داخلی سوار شوند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر شما هم در سال های اخیر خودروی داخلی از ایران خودرو خریداری کرده اید، حتما با کارت طلایی ایران خودرو آشنایی دارید. این که بیمه بدنه بخریم یا کارت طلایی تهیه کنیم که بتوانیم در زمان خسارت بهترین استفاده را نماییم موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
اسب بخار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۴    
در ماه های اخیر، انتشار اخبار مثبت یا منفی درباره واردات کافی بوده است که صنعت خودروسازی کشور با موج سنگین انتقادها مواجه شود. البته این صنعت همچنان نقایص زیادی دارد، اما به نظر می رسد خودروی داخلی بهانه ای برای اعتراض به مسئولان و عملکرد اقتصادی آنان باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بررسی بازار خودرو طی سه روز گذشته نشان می دهد که در این بازه زمانی بازار، خودرو چندان دچار نوسان نشده و روزهای نسبتا آرامی را پشت سر می گذارد. دنیای اقتصاد برای رصد بازار، قیمت 18 خودروی داخلی و مونتاژی را بررسی کرده است ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از آخرین خبر؛ ویدیویی از مقایسه بدنه پیکان با خودروی داخلی دنا پلاس صفر کیلومتر که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: واردات خودروی جانبازان بالای 50 درصد بدون پرداخت سود بازرگانی انجام خواهد شد و سایر افراد مشمول می توانند از تسهیلات بانکی برای خرید خودروی داخلی بهره مند شوند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
واردات خودروی جانبازان بالای 50 درصد بدون پرداخت سود بازرگانی انجام خواهد شد و سایر افراد مشمول می توانند از تسهیلات بانکی برای خرید خودروی داخلی بهره مند شوند. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از مقایسه کردن بدنه خودرو قدیمی پیکان را با خودروی داخلی دنا پلاس صفر کیلومتری در فضای مجازی منتشر شد که مورد توجه کاربران قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی با انتشار ویدیویی بدنه خودرو قدیمی پیکان را با خودروی داخلی دنا پلاس صفر کیلومتر مقایسه کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: واردات خودروی جانبازان بالای 50 درصد بدون پرداخت سود بازرگانی انجام خواهد شد و سایر افراد مشمول می توانند از تسهیلات بانکی برای خرید خودروی داخلی بهره مند شوند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ویدئویی از مقایسه بدنه پیکان با خودروی داخلی دنا پلاس صفر کیلومتر که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تصادف شدید بین سواری پژو 405 و بنز 10 چرخ در جاده سلماس - ارومیه دو فوتی و یک مصدوم به جای گذاشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۶    
شنیده می شود ماجرای علاقمندی برخی مدیران باشگاه استقلال برای استفاده از خودروی داخلی باشگاه استقلال این روزها به یکی از سوژه های جنجالی این مجموعه تبدیل شده است!
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم معتقد است حتی واردات خودروی کارکرده هم قیمت خودروی داخلی را کاهش نخواهد داد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: طبق مصوبه واردات خودرو، خودروهایی باید وارد شوند که خدمات پس از فروش و استانداردهای محیط زیستی و مصرف سوخت را داشته باشند همچنین امکان انتقال دانش فنی را محقق کند ولی در قانون واردات خودروهای کارکرده عملی شدن این موارد شدنی نیست.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ارزان ترین خودروی داخلی بازار، پراید 151 است که امروز 26 تیر ماه با قیمت 265میلیون تومان فروخته می شود. به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ تیبا صندوقدار که یکی از ارزان ترین سواری های صفرکیلومتر بازار است، امروز دوشنبه 26 تیر معادل 320 میلیون تومان فروخته می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تارا یکی از جدیدترین خودروهای ایران خودرو است که نسخه ایرانیزه شده پژو 301 محسوب می شود و علی رغم داشتن امکانات قابل قبول، متأسفانه در دورانی معرفی شد که بسیاری از مردم توان خرید نقدی خودروهای داخلی را ازدست داده بودند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
در بازار خودروهای ایرانی قیمت پژو 206 تیپ 2 و 3 کاهش 10 میلیون تومانی داشت پژو 207 اتومات 20 میلیون تومان ارزان شد، تارا، دنا و رانا افت 5 میلیون تومانی داشتند همچنین در خودروهای سایپا نیز قیمت شاهین 5 میلیون تومان کاهش یافت قیمت مدل های مختلف کوییک نیز در بازار 5 میلیون تومان افت کرد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تصویری عجیب از تبلیغات یک چاقو که به راحتی بدنه یک پژو را برید.