جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۱۰Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه گردشگری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: برنامه های مختلف و متنوع هفته گردشگری در این استان با تمرکز بر توسعه گردشگری دیجیتال خواهد بود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
طاهره قیومی، مشاور و مسؤول پیگیری های ویژه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توییتی نوشت: کمتر از یک ماه از ورود ضرغامی به وزارتخانه گردشگری می گذرد و او تا به امروز با سی و یک نماینده مجلس جلسه داشته است.اولویت های او توسعه گردشگری استان ها و حل مسائل مربوط به حریم آثار و ابنیه تاریخی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، جهانگیر شهبازی روز سه شنبه در این زمینه بیان کرد: تسهیلات مورد نظر در راستای توسعه گردشگری شهرستان کوثر به ویژه اقامتگاه های بوم گردی و گردشگری کشاوزری پرداخت شده است تا شاهد رونق و توسعه گردشگری در روستاهای منطقه باشیم ...
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶    
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه برنامه دیدار با اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان ضمن حضور در روستای قفر و بهره برداری از پروژه آبرسانی روستا در نشستی صمیمی با اعضای شورای اسلامی به بررسی مسائل و مشکلات روستا پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد با اشاره به اینکه گردشگری محور مهم توسعه یزد است، گفت: توسعه گردشگری با ملاحظات زیست محیطی در دستور کار شهرداری یزد باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، نادر محمدی روز یکشنبه با اعلام این خبر، اظهار داشت: به منظور ساماندهی و نظام مند شدن فعالیت های گردشگری راهنمایان استان، بسترسازی برای استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در پیشبرد اهداف توسعه گردشگری و نیز ارتقای سطح مهارت فعالان این حوزه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت میراث اصفهان نیاز به اهمیت ویژه دارد، اولویت های ما توسعه گردشگری و شرکت های دانش بنیان ها است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، غارها به عنوان منابع طبیعی می توانند پتانسیل بالایی برای توسعه گردشگری داشته باشند که به رشد اقتصاد میزبان کمک می کند و همچنین به دولت در دستیابی به آگاهی های زیست محیطی و آموزش کنترل محیط زیست یاری می رساند ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۶    
غارها به عنوان منابع طبیعی می توانند پتانسیل بالایی برای توسعه گردشگری داشته باشند که به رشد اقتصاد میزبان کمک می کند و همچنین به دولت در دستیابی به آگاهی های زیست محیطی و آموزش کنترل محیط زیست یاری می رساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات مدیره جامعه هتلداران خراسان رضوی با اشاره به تجربه حضور ضرغامی در رسانه ملی گفت: بسیار خوب می شود اگر ضرغامی بتواند از تجربه و امکانی که دارد در تبلیغات حوزه گردشگری استفاده کند، چرا که پس از کرونا برای توسعه گردشگری به تبلیغات این حوزه نیاز داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۷    
همدان -خاکسار، پژوهشگر اقتصاد گردشگری بابیان اینکه ثبت یک اثر تاریخی از همدان در فهرست آثار جهانی می تواند درآمدهای خالص و ناخالص ارزی را بالا ببرد، گفت: این اقدام فرصتی برای رونق اقتصادی گردشگری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس با اشاره به ظرفیت های این استان در گردشگری سلامت گفت: این امر نیازمند تغییر نگاه و ایجاد زیرساخت های لازم و تعامل متقابل با دستگاه های مجری است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد کیش از توسعه گردشگری صنعتی و ارائه خدمات فنی ، آموزشی و مشاوره ای حوزه نفت و گاز جزیره کیش با عراق خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از قرارگیری توسعه گردشگری فرهنگی آذربایجان در دستورکار میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خبر داد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۴    
ظرفیت های دریایی جزیره قشم به عنوان منبعی خدادادی می تواند نقش مهمی در توسعه اقتصادی جزیره قشم و استان های ساحلی کشور ایفا کند.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در تبریز افتتاح شد و تا 25 شهریور ماه به میزبانی تبریز و با حضور مداحان، شعرا، پیرغلامان و خادمین حسینی از ایران و کشورهای دیگر برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب کلات گفت: منابع آبی و تعدد اماکن گردشگری آب به همراه فضای طبیعی منطقه فرصت و غنیمتی برای توسعه گردشگری آب در کلات است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد محب خدایی با حضور در استودیوی پخش زنده برنامه رواق تماشا با اشاره به به دو بعدِ گردشگری دریایی و ساحلی در دنیا، اظهار کرد: در گردشگری دریایی با مبحثِ نقاط عمیق دریا روبه رو هستیم که کمی هزینه بر است ولی می توان برنامه های متنوعی را برای آن پیاده سازی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: زنجان اماکن مذهبی و بقاع متبرکه متعددی را در خود جای داده که در صورت مدیریت مطلوب و کارشناسی شده می تواند در زمینه توسعه گردشگری مذهبی در این استان نقش به سزایی داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی خاکسار با بیان اینکه با در نظر گرفتن منابع طبیعی و وجود استعداد های بالقوه به جرعت می توان گفت ایران جز 10 کشور مستعد برنامه ریزی گردشگری است و بستر های مناسب را برای سرمایه گذاری توریست دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان با اشاره به ظرفیت های استان گلستان درخصوص توسعه گردشگری گفت: در زمینه گردشگری کشاورزی که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته جزو استان های پیشرو هستیم و 8 مجوز جدید هم صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۸    
گرگان- ایرنا - استان گلستان دارای ظرفیت های فراوان در حوزه های مختلف صنعت گردشگری از جمله گردشگری کشاورزی است که توسعه آن نیازمند برنامه ریزی علمی و سرمایه گذاری است تا زمینه اشتغال زایی و رونق اقتصادی را برای این استان فراهم سازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: مقدمات راه اندازی ایر تاکسی (تاکسی هوایی) دورود به منظور توسعه گردشگری در این شهرستان بررسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۳    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: مشکل سرمایه گذاری برای پروژه های گردشگری روستایی در ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس کل دادگستری استان و دستگاه های عضو این ستاد، بررسی و راهکارهای قانونی ارائه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: همدان با داشتن انبوه آثار تاریخی علاوه بر ظرفیت بالقوه در حوزه گردشگری به عنوان یک شهر مذهبی نیز قابلیت توسعه گردشگری مذهبی را دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حسین معصوم با اشاره به اینکه توسعه گردشگری را از اولویت های شهرداری قزوین می داند، افزود: باید به فوریت پروژه های زمین مانده را به نتیجه برسانیم؛ بدانید اهل تراکم فروشی و کمیسیون ماده 100 نیستم و در راه با فساد قاطعیت نشان می دهم.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۱    
حسین معصوم با اشاره به اینکه توسعه گردشگری را از اولویت های شهرداری قزوین می داند، افزود: باید به فوریت پروژه های زمین مانده را به نتیجه برسانیم؛ بدانید اهل تراکم فروشی و کمیسیون ماده 100 نیستم و در راه با فساد قاطعیت نشان می دهم.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز با بیان اینکه جاده کرج – چالوس از ظرفیت گردشگری مذهبی برخوردار است ، گفت: توسعه گردشگری روستایی و مذهبی در این جاده در دستور کار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
کرج – ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز با بیان اینکه جاده کرج – چالوس از ظرفیت گردشگری مذهبی برخوردار است ، گفت: توسعه گردشگری روستایی و مذهبی در این جاده در دستور کار قرار گرفت.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در راستای تکمیل پروژه های اقامتی نیمه تمام و رفع برخی مشکلات جهت ارائه خدمات پروازی بهتر به ساکنان و گردشگران با هیاتی از هلدینگ سورینت (مدیرعامل هلدینگ، مدیرعامل قشم ایر و...) دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از نشست مشترک با نمایندگان سه استان شمالی برای توسعه سرمایه گذاری به ویژه در زمینه گردشگری در این استان ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به رعایت مسائل مهم در زمینه توسعه گردشگری گفت: طرح گردشگری با پیوست فرهنگ دینی و اجتماعی استان تدوین شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در کشور حدود 400 کیلومتر ساحل در شمال و 1100 کیلومتر در جنوب داریم که با جزایر آن به 2400 کیلومتر می رسد، با وجود این ظرفیت ها گردشگری، دریایی ما صفر است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اهمیت گردشگری دریایی کشور گفت: 400 کیلومتر ساحل در شمال و 1100 کیلومتر در جنوب داریم که با جزایر آن به 2400 کیلومتر می رسد، با وجود این ظرفیت ها گردشگری، دریایی ما صفر است. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد طاهریان مقدم در خصوص توسعه گردشگری شهر تاریخی رادکان اظهار کرد: شهر تاریخی رادکان یکی از مسیرهای گردشگری شهرستان چناران است. رادکان دارای چند مجموعه گردشگری است. حمام تاریخی، یخدان تاریخی، مسجد تاریخی و برج تاریخی رادکان در این شهر قرار دارد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، محمد آقامیری در جلسه صبح امروز شورای شهر در واکنش به گزارش عملکرد شهردار منطقه 20 گفت: سوال بنده درباره پروژه های کوچک مقیاس است که بر اساس آمارها پروژه ها انجام شده اغلب توسط بخش خصوصی بوده و آماری از پروژه های شهرداری ندادید. ...
عزت الله ضرغامی یکی از اولویت های خود را بر توسعه گردشگری دریایی قرار داده این در حالی است که لنج ها به عنوان بخشی از میراث فرهنگی ما در جنوب ایران به جای استفاده در این صنعت، در خطر امحا و خارج شدن از چرخه مصرف قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۸    
عملیات اجرایی طرح مواصلاتی طلوع تا غروب کیش که بنا به گفته مدیرعامل وقت سازمان منطقه آزاد کیش قرار بود زمینه ساز تسریع در توسعه گردشگری و عمرانی جنوب کیش باشد، حالا به گفته مدیرعامل کنونی به دلیل آنچه که تاثیر نامطلوب بر محیط زیست کیش عنوان شده، متوقف شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۳    
به گزارش سبلان ما ، علی قیطانی دبیر نهاد پیشرفت شهرستان گرمی دربازدید از رینگ دور دریاچه گیلارلوی گرمی از تقویت و زیرساخت سازی حوزه های گردشگری با کمک بنیاد مستضعفان در این شهرستان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیأت علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی گفت: علاوه بر تبلیغات و بازاریابی حوزه گردشگری در خارج از مرزها باید گفت که مناسبات سیاسی، بهبود تعاملات و همچنین ارتباطات گسترده با سایر کشورها به توسعه گرشگری پساکرونا کمک خواهد کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی البرز،ازبرنامه ریزی کوتاه مدت 6 ماهه در قالب همکاری اتاق بازرگانی استان البرز با پارک علم و فناوری را حرکتی در راه توسعه اقتصادی عنوان کرد و از آمادگی کامل بخش خصوصی استان در این زمینه خبر داد. *** بی خبری مردم از مشاغل دانش بنیان ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۳:۴۳    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اجرای پروژه سد بش قارداش با مشارکت شرکت آب منطقه ای و شهرداری مرکز استان با رویکرد توسعه گردشگری پس از پنج سال توقف بزودی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 11 اردوگاه گردشگری استان به بخش خصوصی واگذار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اجرای پروژه سد بش قارداش با مشارکت شرکت آب منطقه ای و شهرداری مرکز استان با رویکرد توسعه گردشگری پس از پنج سال توقف بزودی آغاز می شود.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کیلان، از توسعه صنعت گردشگری کیلان به عنوان اولویت مدیریت شهری در دوره ششم یاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رویداد مجازی ایده شو گردشگری از مجموعه برنامه های شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان 13 شهریور به همت مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاددانشگاهی در اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
شهرداری شیراز و کانون سراسری انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری، زیارتی و الکترونیکی کشور تفاهم همکاری امضا کردند.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه دستگاه قضایی استان حامی گردشگری منطبق بر موازین قانونی و فرهنگ اسلامی است، گفت: زیرپا گذاشتن موازین اخلاقی را نمی پذیریم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حمل ونقل بخش مهمی از فعالیت ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی ترین وسایل حمل و نقل محسوب می شود.