دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۰۰:۱۲May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه مدرسین»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به دستاوردهای ماه مبارک رمضان در تقویت و توسعه تقوای فردی و اجتماعی، از مبلغان و روحانیون خواست که در معرفی اسلام به عنوان دین اجتماعی با ترغیب مردم به دستگیری از فقرا و مواسات بکوشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در رابطه با حق تعیین سرنوشت و حکومت داری گفت: بهترین و مهمترین و تنها راه ادای امانت حکومتی و مناصب سیاسی و اجتماعی خصوصا در عصر غیبت، انتخابات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درضمن بررسی ادله فقهی مشروعیت و لزوم انتخابات، حق یا تکلیف بودن انتخابات و شرکت در آن و همچنین نسبت میان انتخابات با بیعت و شورا گفت: انتخابات، تنها راه ادای امانت به اهل آن در عصر غیبت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جبهه مقاومت امروز بیش از همیشه قوی تر و نیرومندتر شده، مذاکرات فرسایشی نتوانسته است، سرزمین های اشغالی را آزاد کند، مذاکراتی که سالیانی است، ادامه دارد، اما هر روز دشمن را در این زمینه جسورتر کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۶    
حوزه/ نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: حمایت از آرمان قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین، وظیفه شرعی و انقلابی ماست.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۰    
نایب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: راه مقابله با زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی مذاکره و تسلیم نیست، بلکه مقاومت و مقابله با ظلم تنها راه آزادی بخش مسلمانان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شنیده ایم که کسانی که سرزمین های فلسطینیان را غصب کرده اند چون از آینده و تحولات کنونی احساس آرامش و امینت نمی کنند، در حال بازگشت به کشورهای اصلی خودشان هستند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۸    
به گزارش جماران؛ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه هدف از افشای فایل صوتی خنثی کردن تلاش های در حال انجام بود، گفت: تضعیف دستگاه دیپلماسی به مصلحت نظام نیست. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
با این تفاسیر در جلسات اخیر با جامعه مدرسین حوزه علمیه، مقرر شد برخی از فضلای بزرگوار سخنان هر دو مجموعه را بشنوند و جمع بندی کنند که دیگر تفرقه و نقار وجود نداشته باشد و به وحدت و همگرایی منجر شود. لذا در هفته های پیش رو به سمت یک همگرایی و توجه به نفس وحدت بر اساس مصالح پیش خواهیم رفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله علیدوست در پیامی مصیبت وارده به آیت الله علوی بروجردی را تسلیت گفت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اصولگرایان به جز انتخابات 96 چندان با رسیدن به وحدت با یکدیگر و توافق روی یک کاندیدای خاص میانه خوبی نداشته اند، اتفاقی که بعید به نظر نمی رسد در انتخابات 1400 هم تکرار شود. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب فلسطین فی وجدان علماء الاسلام عصر چهارشنبه با حضور آیت الله حسینی بوشهری رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قم – ایرنا – رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با اشاره به حرکت های بزدلانه رژیم صهیونیستی علیه ملت ایران از جمله ترورد دانشمندان هسته ای کشورمان گفت: باید غاصبان صهیونیسم بدانند که جبهه مقاومت آرامش را از صهیونیست ها خواهند گرفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب فلسطین فی وجدان علما تالیف مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی توسط آیت الله حسینی بوشهری رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رونمایی شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام کرد: روز قدس، روز تجسم آیات قران و عمل به دستورات اسلامی در کمک به مظلومان است. به گزارش شفقنا، متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
ایرنا: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن درصدد این است که ویروس بی اعتنایی را به جان مردم ما بیندازد. حجت الاسلام والمسلمین احمد خاتمی در مراسم ویژه شب قدر در مصلای اعظم تبریز با بیان اینکه این ویروس بی اعتنایی چهره های مختلفی دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در آستانه روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای 7 بندی بار دیگر همراه با سایر موحدان آزادیخواه جهان، حمایت خود را از آرمان فلسطین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: شکاف های عمیق اجتماعی و سیاسی و همچنین بطلان تصورات شکست ناپذیری اسرائیل امروز این رژیم نامشروع را تا لبه پرتگاه سقوط کشانده است و ادامه جهاد، مبارزه و انتفاضه اسلامی نابودی این شجره ملعونه را تسریع خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۴۵    
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید زمینه انتخاب صالح ترین فرد برای انتخابات را مهیا کنیم و در این میان، مجمع عمومی جامعه مدرسین، مصداقاً به انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا می کند
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر این که میدان مجاهدت، تضمین کننده حرف و برنامه دیپلماسی است، تصریح کرد: باید زمینه انتخاب صالح ترین فرد برای انتخابات را مهیا کنیم و در این میان، مجمع عمومی جامعه مدرسین، مصداقاً به انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حضور امیرالمؤمنین(ع) در کنار پیامبر(ص) در جنگ هایی که دشمنان تحمیل می کردند نشانه رشادت، شجاعت و جوانمردی امیرالمؤمنین(ع) بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با عرض تسلیت شهادت مولای متقیان، تبعیت و حمایت قاطع از بیانات حکیمانه اخیر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی و گرامی داشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۴:۰۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: در ادامه این روایت آمده است کسی که آیه ای از قرآن را تلاوت کند به اندازه ختم قرآن در ماه های دیگر برای او ثواب نوشته می شود ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رییسه مجمع عمومی جامعه مدرسین با تقبیح نوشتار توهین آمیز عضو هیأت تحریریه نشریه حریم امام خواستار موضع گیری سید حسن خمینی نسبت به بی حرمتی ها به ساحت بزرگان شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرحوزه های علمیه کشور گفت پشتوانه استقلال و عظمت ما در همه حوزه های اقتصاد، سیاست و بین الملل، مقاومت است و مسائلی که اخیرا در رابطه با دوگانه دیپلماسی مقاومت مطرح شده حاکی از خطاهای راهبردی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پیشرفت اسلام نه فقط با شمشیر امیرالمؤمنین(ع) و مال حضرت خدیجه(س) رشد کرد بلکه با منطق پیشرفت کرد چون اسلام دین منطق است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ایمان، همان عقاید و اعتقادات است و عمل صالح احکام و اخلاقی است که باید باهم داشته باشیم، گفت: اخلاق به این معناست که در نهاد و وجود شما حسادت وجود ندارد بلکه سخاوت و ایثار وجود دارد؛ لذا وقتی خدمت می کنید، لذت می برید ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بهترین عمل در شب قدر کسب علم است، گفت: باید همواره سطح معرفتی خودمان را بالا ببریم تا بتوانیم در برابر آفات مقاوم باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: کسی که نماینده مجلس، وزیر، معاون و کارمند عالی رتبه می شود این وظیفه را بر عهده دارد که برای مردم بهترین کار را انجام دهد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۰    
نایب رییس جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دعوت به انتخابات نوعی دعوت به اعتلای فرهنگی و تمدنی است، به تبیین راهکارهایی برای کنشگری طلاب و روحانیون در انتخابات پرداخت.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۵۷ سایت دیگر  
مهر: آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعیان، با بهبودی کامل سه شنبه مرخص می شود. آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعیان، پس از اتمام دوره درمان در یکی از بیمارستان های تهران، بهبودی و سلامتی کامل خود را به دست آورده اند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین بیان کرد: کسی غیر مقام معظم رهبری نمی توانست این چنین گذشته و حال و آینده نظام را برای نسل کنونی بیان کند. این بیانیه باید برای نسل کنونی و آینده بیان شود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از نشانه های شیعه واقعی، اکرام ایتام و دستگیری از نیازمندان است چرا که این مساله در واقع تأسی به سیره اهل بیت(ع) و به خصوص امام حسن مجتبی(ع) است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کعبی گفت: راهبرد اول مشارکت حداکثری مردم، راهبرد دوم تبیین شاخص های انتخاب اصلح و راهبرد سوم کمک به دولت منتخب در به کارگیری افراد شایسته در کابینه جدید، از مهمترین راهبردها در امر انتخابات می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی ارتحال آیت الله سید محمد حسینی کاشانی عضو اسبق مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۲    
عضو مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: در کشور یک متصدی واحدی نیست تا برنامه ای جامع و قوی و منسجم را پس از طراحی در جهت فرهنگ دینی به خصوص جوانان اقدامی موثر انجام بدهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای به مناسبت مذاکرات برجامی وین آورده است: از آن جایی که ملت ایران تجربه تلخ برجام را از آمریکای خیانت کار و اروپای بدعهد در خاطره دارد، باید از فرسایشی شدن مذاکرات جلوگیری کرد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه بیشتر تحریم ها ره آورد مذاکرات برجام است، گفت: موج سواری و گره زدن آینده سیاسی کشور به مذاکرات برجام امری خلاف اخلاق، قوانین و منشورهای جمهوری اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۵:۵۴    
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: از جمله برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان، خودسازی و تهذیب نفس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیام تسلیت در پی درگذشت شهادت گونه جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه، تاکید کرد: سردار حجازی سال ها دلاورانه در راستای نهضت جهانی اسلام مجاهدت کرد و خار چشم دشمنان امت اسلامی به ویژه رژیم غاصب و جنایتکار اسرائیل بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی به مناسبت درگذشت سردار حجازی، تصریح کرد: این رزمنده سلحشور جبهه مقاومت سالها دلاورانه در راستای نهضت جهانی اسلام مجاهدت کرد و خار چشم دشمنان امت اسلامی به ویژه رژیم غاصب و جنایتکار اسرائیل بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: فعالیت های تبلیغی در حوزه وقف افزایش یابد تا افراد متمول جامعه در زمان حیات، اقدام به وقف اموالشان کنند. به گزارش شفقنا ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: بیان اعتقادات، احکام، اخلاق، مواسات و مسائل روز جامعه در رأس امور تبلیغی در ماه مبارک رمضان است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بسیج اساتید و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کاشان، دوره مجازی تربیت مدرس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با عنوان دولت تراز در بیانیه گام دوم ، ویژه اساتید دانشگاه را برگزار می کنند. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۱    
عضو هیأت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه گفت: هیچ پناهگاهی بهتر از پناهگاه خداوند برای انسان نیست، یکی از آن بهترین پناهگاه ها ماه مبارک رمضان است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۸    
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت عموی آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را به وی تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورایعالی جامعه مدرسین با انتقاد از برخی بی تدبیری هایی که صورت گرفته، گفت: اگر از ابتدا یک تصمیم درستی گرفته می شد، ما الآن با این مشکلات مواجهه نمی شدیم که یک تعطیلاتی برای نوروز داشته باشیم و یک تعطیلات هم برای کسب و کار، بعد از نوروز داشته باشیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضا رمضانی در پیامی درگذشت حاج علی فاضل لنکرانی را به آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی تسلیت گفت.