سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۲:۱۹Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بورس»

تبریزمن   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس ساختار صندوق سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی را ابلاغ کرد.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش    
رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: وب سرویس تصدیق اصالت احکام انحصار وراثت بصورت برخط از طریق مرکز ملی تبادل اطلاعات کشور به سازمان بورس و شرکت سپرده گذاری ارائه شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان بورس، علی اکبر ایرانشاهی رئیس مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس در ابلاغیه ای به نهادهای مالی واجد شرایط تاسیس صندوق های سرمایه گذاری ، ساختار کلی صندوق های بازنشستگی تکمیلی را ابلاغ کرد. متن کامل ابلاغیه به شرح زیر است: ...
ابوالقاسم آقادوست گفت: اقدامات سازمان بورس در راستای سهولت در فرآیند افزایش سرمایه و امکان استفاده از حق تقدم ها به صورت الکترونیک، می تواند منجر به ترغیب سهامداران به منظور مشارکت در فرآیند افزایش سرمایه ها شود.
بر اساس ابلاغیه مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس، ساختار کلی تاسیس صندوق های سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی مطرح و مورد موافقت و تصویب هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۴    
سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه ارکان، در سالن 38 B میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهند بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۵    
رئیس سازمان بورس گفت پس از برگزاری مجامع شرکت های پذیرنده، سود سهام عدالت در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت می شود. عشقی اعلام کرد که قرار است این مجامع تا آخر تیرماه برگزار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: وب سرویس تصدیق اصالت احکام انحصار وراثت بصورت برخط از طریق مرکز ملی تبادل اطلاعات کشور به سازمان بورس و شرکت سپرده گذاری ارائه شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۹   + ۶۷ سایت دیگر  
به منظور مدیریت مصرف انرژی در ایام تابستان، ساعت کاری دستگاه های اجرای از 16 خرداد ماه تغییر می کند اما این مسئله تاثیری در ساعت معاملات بازار سرمایه نداشته و رویه جاری تداوم پیدا خواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: شرکت ها ملزم به پخشِ زنده مَجامع عمومیِ برای سهامدارانِ خود شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
بورس کالای ایران با انتشار اطلاعیه ای در سامانه اطلاع رسانی ناشران کدال از صدور مجوز افزایش سرمایه حدود 64 درصدی شرکت از 830 میلیارد تومان به 1360 میلیارد تومان از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان ؛ مجمع عمومی عادی سالانه جهت بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 با حضور 84 درصد از سهامداران، هیأت رییسه مجمع، ناظرین، نماینده بیمه مرکزی ، حسابرس و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس قانونی شرکت به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد. ...
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۲    
سرپرست بانک آینده در نامه ای با اشاره به اجرای دستورات سازمان بورس و شفاف سازی های صورت گرفته خواهان مساعدت این سازمان برای بازگشایی نماد بانک آینده شد.
دیدبان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دومین همایش تجلیل از برترین های بورس کالای ایران دیروز با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، سرپرست وزارت صمت، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل بورس کالای ایران و جمع کثیری از مقامات و تولیدکنندگان دولتی و خصوصی کشور برگزار شد ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی زمان بندی پرداخت سود شرکت ذوب روی اصفهان، برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1401 با توجه به مقررات سازمان بورس را روانه کدال کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس در خصوص الزام ناشران جهت فراهم کردن امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع توسط سهامداران، مصوبه ای را ابلاغ کرد.
مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس در خصوص الزام ناشران جهت فراهم کردن امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع توسط سهامداران، مصوبه ای را ابلاغ کرد.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۳    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۸    
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، امروز 10 خرداد 1402 جلسه شورای مشورتی سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور رؤسای فعلی و سابق سازمان، اعضای هیئت مدیره و برخی از صاحب نظران بازار سرمایه برگزار شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰    
دو مصوبه اخیر هیأت مدیره سازمان بورس به منظور حمایت از بازار سرمایه پس از ثبت رکورد شکنی های اخیر در بازار سرمایه و متعاقبأ عقب گرد بازار در یک هفته در حالی اطلاع رسانی شد که بازار سرمایه به باور بسیاری از تحلیلگران بر مدار ارزندگی و در مسیری صحیح در حرکت است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث موضوعی است که رئیس سازمان بورس در آخرین نشست خبری خود در سال گذشته از ساز و کاری جدید برای تعیین تکلیف آن خبر داده بود و حالا گفته می شود احتمالا قرار است هفته آینده به سرانجام برسد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - محمدحسن شمسی گفت: اگرچه به لحاظ منطقی ارزش سهامی که در پرتفوی صندوق های درآمد ثابت وجود دارد، آنقدر با اهمیت نبود که بتواند روند بازار سرمایه را تغییر دهد؛ اما به هر حال این موضوع نگرانی هایی برای بازار ایجاد کرده و ترس سهامداران، به منفی های بورس دامن زده بود ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان، سهم نهادهای مالی و نهاد ناظر در بازارسرمایه را برای ارتقای فرهنگ سهامداری و آموزش، برابر دانست و گفت: در بازارسرمایه سازمان بورس اوراق بهادار و شرکت های زیرمجموعه وظیفه فرهنگ سازی و آموزش را برعهده دارند اما این موضوع ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث موضوعی است که رئیس سازمان بورس در آخرین نشست خبری خود در سال گذشته از ساز و کاری جدید برای تعیین تکلیف آن خبر داده بود موردی که اسفند پارسال گفته شد حداکثر تا 2 الی 3 ماه آینده قطعی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۲۲    
اقتصاد ایران: انعقاد قرارداد صندوق های اختصاصی بازارگردانی با "سایر اشخاص" برای خرید و نگهداری اوراق با درآمد ثابت با مصوبه جدید سازمان بورس امکان پذیر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۴    
مجمع عمومی سالانه شرکت ملاردشیر با حضور اکثریت سهامداران شرکت، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و نماینده سازمان بورس در روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه سال 1402 در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد و صورت های مالی آن به تصویب رسید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث موضوعی است که رئیس سازمان بورس در آخرین نشست خبری خود در سال گذشته از ساز و کاری جدید برای تعیین تکلیف آن خبر داده بود موردی که اسفند پارسال گفته شد حداکثر تا 2 الی 3 ماه آینده قطعی می شود.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، یکشنبه 7 خرداد ماه جمعی از خبرنگاران بازار سرمایه با هماهنگی روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار از شرکت ایران خودرو دیزل بازدید کردند و از نزدیک با روند تولید محصولات آشنا شدند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۵    
بررسی ها نشان می دهد کارخانه ایران خودرو دیزل که در سال 1399 با زیان انباشته بیش از 6 هزار میلیارد تومانی در آستانه انحلال بوده است طی سال گذشته توانسته است علاوه بر جابجایی رکورد تولید 64 ساله خود، سود انباشته حدود 3 هزار میلیارد تومانی را به جا بگذارد ...
بر اساس آخرین ابلاغیه مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس، انعقاد قرارداد توسط صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی با سایر اشخاص به منظور خرید و نگهداری اوراق بهادار با درآمد ثابت و پرداخت مبلغی از منابع صندوق جهت خرید و نگهداری اوراق بهادار با درآمد ثابت موضوع قرارداد به عنوان ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو با ارسال نامه ای به سازمان بورس اوراق بهادار تهران درباره شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر توقف تولید و عدم تحویل خودروهای ثبت نامی توضیح داد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۵    
دیروز یک نامه ای از ایران خودرو از طریق رسانه های خودرویی منتشر شد تحت عنوان توقف تولید به دلیل کمبود ارز! تاریخ این نامه 17 اردیبهشت صادر شده است!؟ اما چند نکته قابل توجه و مهم: 1_چرا این نامه در کدال منتشر نشده است!؟ ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) به مبلغ 3,143 میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد 1402 به مدت 3 روز کاری در نماد پاسار06 عرضه عمومی خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۶    
رئیس سازمان بورس گفت: پس از برگزاری مجامع شرکت های پذیرنده، واریز سود سهام عدالت در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. قرار است تا آخر تیرماه این مجامع برگزار شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار خبر از واریز سود سهام عدالت زودتر از سنوات گذشته به حساب مردم داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: الکترونیک شدن فرایند شرکت در افزایش سرمایه علاوه بر اینکه سبب کوتاه شدن این فرایند می شود، می تواند به عاملی برای مشارکت بیشتر سهامداران خرد در افزایش سرمایه ی شرکت ها تبدیل شود.
دکتر مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پیامی درگذشت مرحوم علی اکبر هاشمیان، نخستین مدیرعامل بورس کالا را تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به شایعه انتقال نماد "خساپا و خودرو" به بازار پایه، خواستار شفاف سازی و پیگیری دو مورد از سازمان بورس شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) به مبلغ 3،143 میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد 1402 به مدت 3 روز کاری در نماد "پاسار06" عرضه عمومی خواهد شد.
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) به مبلغ 3,143 میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد 1402 به مدت 3 روز کاری در نماد "پاسار06" عرضه عمومی خواهد شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۹۰ سایت دیگر  
حداکثر زمان واریز سود نقدی شرکت های بورسی به چهار ماه کاهش یافت؛ اتفاقی که قطعا باعث می شود زمان واریز سود سهام عدالت زودتر صورت بگیرد و احتمالا نحوه واریز نیز متفاوت خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱    
سازمان بورس و اوراق بهادار با همکاری شرکت سپرده گذاری مرکزی، امکان مشارکت سهامداران در پذیره نویسیِ حق تقدم و افزایش سرمایهء ناشران را بصورت الکترونیکی فراهم کرده است. سهامداران با مراجعه به درگاه سجام بدون مراجعه حضوری می توانند در افزایش سرمایه ناشران بورسی بصورت برخط شرکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۹    
مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس گفت: اکنون استفاده از فرآیند الکترونیکی شدن افزایش سرمایه ها برای سهامداران سجامی است، اما سهامداران غیر سجامی هم می توانند به روش قبلی فرآیند را طی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مجلس بیش از هر بازار دیگری تنها به بازار سرمایه معتقد بوده و خواهان جذاب بودن آن است و تلاش و کمک خواهد کرد تا مردم بیش از پیش وارد بازار شوند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون اقدامات کارشناسی شده مربوط به تغییر دامنه نوسان انجام و پیشنهاد شرکت بورس و فرابورس برای اجرای این اقدام اعلام شده است.
اقتصاد ایران: رئیس سازمان بورس گفت: سود سهام عدالت پس از برگزاری مجامع شرکت های سرمایه پذیر در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت ترنج گفت: این شرکت با هدف معرفی دستاوردها و خدمات جامع خود در حوزه مدیریت دارایی، بازارگردانی، تامین مالی و سرمایه گذاری جسورانه به عنوان حامی الماس نمایشگاه بورس حضور خواهد داشت.