دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۵۷Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقام معظم رهبری»

دبیر مهرواره اوج بنیاد هدایت گفت: در گام نخست این مهرواره، بیانیه در لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری پیش بینی شده که تاکنون بیش از 23 هزار امام مسجد به آن لبیک گفته اند. از این تعداد هزار امام جماعت، اهل سنت هستند.
معدن نامه   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه سومین کنگره سراسری مدیران حرفه ای ایران گفت: حیات شرکتها به توسعه آنها وابسته بوده و در این میان شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه را ایجاد کرده است تا به فرموده مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مسئولیت دارد در این حوزه وارد شود و ورود ما هم از جنس تعریف پروژه و حمایت مالی و اعتباری نیست بلکه در راستای همان رسالت حمایتی و نظارتی است که در واقع نهاد دارد ...
طلا نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: دکتر سید احسان خاندوزی در این ابلاغیه با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به اعضای دولت سیزدهم مبنی بر لزوم تدوین "پیوست عدالت " برای تمام بخشنامه ها، مصوبات، طرح ها و برنامه های اجرایی دستگاه ها تأکید کرد: رعایت اصول و مبانی عدالت در فرآیند تصمیم گیری ...
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسیح علی نژاد خبرنگار خودفروخته ای که نوکری بیگانگان و سعودی ها را می کند در جدیدترین اقدام خود علیه فرهنگ حجاب، هجمه ای علیه نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به راه انداخت.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد ساخت سالانه 20 هزار واحد مسکونی روستایی را به منظور حمایت از روستاییان در برنامه خود دارد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت 420 هزار خانه در مناطق محروم در قالب قانون جهش تولید مسکن بر عهده بنیادمسکن انقلاب اسلامی است.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، متن ابلاغیه جواد اوجی، وزیر نفت به شرح زیر است: در راستای اجرای بند 1 بخش (ث) ماده (3) قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب 1391/03/19 و ماده (10) قانون نفت مصوب 1366/07 ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا: در حکم رئیس قوه قضاییه خطاب به کاظم غریب آبادی آمده است: با توجه به اهمیت اقدامات در عرصه بین المللی و انسجام و هماهنگی در جهت رسیدن به اهداف عالی نظام در گام دوم انقلاب ...
کارگاه منطقه ای تولید پوستر در سیستان و بلوچستان برگزار می شود زاهدان- ایرنا- معاون اجتماعی دفتر مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه منطقه ای تولید پوستر" رحما" با هماهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته وحدت با شرکت استان های مختلف برگزار خواهد شد.
در آستانه هفته وحدت حضور در نماز جمعه اهل سنت دهستان چاهان در آستانه هفته وحدت، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد چابهار، در نماز جمعه اهل سنت دهستان چاهان حضورت یافت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی در نشست هم اندیشی با موضوع بررسی نقش حقوقدانان انقلابی در جهاد تبیین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره جهاد تبیین گفت: می دانیم توصیه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان امام جمعه جیرفت بر لزوم انجام کار فرهنگی در لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری در سفرشان به جیرفت تاکید کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از قوه قضاییه، در حکم رئیس قوه قضاییه خطاب به کاظم غریب آبادی آمده است: با توجه به اهمیت اقدامات در عرصه بین المللی و انسجام و هماهنگی در جهت رسیدن به اهداف عالی نظام در گام دوم انقلاب ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان اینکه مبانی اصفهان من؛ شهر زندگی تبیین می شود، گفت: امیدواریم نگاه بدنه شهرداری به سمت نگاه مبتنی بر مکتب سیاسی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در اداره جامعه و شهر پیش رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن گفت: خوشبختانه تا کنون نزدیک به 60 درصد از واحدهای مسکونی شهرهای زیر 25 هزار نفر، بهسازی و مقاوم سازی شده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار 7 راهبرد و 3 محور اصلی برنامه های کلان بازارسرمایه را در دوره جدید اعلام کرد. به گزارش تسنیم، مجید عشقی درباره راهبرد ها و برنامه های کلان بازار سرمایه در دوره مدیریتی جدید به سنا گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۷    
رئیس پژوهشکده قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی از چاپ و انتشار دوفصلنامۀ مطالعات تاریخی قرآن و حدیث خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه در دو دهه آینده با بحران سالمندی مواجه خواهیم بود، گفت: توجه به پرستاری جامعه نگر برای عبور از این بحران نقش برجسته و پررنگی خواهد داشت.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
میترا ابراهیمی اظهار کرد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی به نام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، نامگذاری شده است، با هدف افزایش بهره وری، کیفیت بخشی، رقابت پذیری ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در آیین افتتاح پروژه تحول در بخش زمین شناسی و اکتشاف ذخایر معدنی استان خراسان جنوبی که در راستای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر شناسایی ظرفیت ها و فرصتهای عظیم موجود در کشور و فعالسازی آنها برای ایجاد جهش در پیشرفت مادی و معنوی کشور ایجاد شده است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۸    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به بر ضرورت شناخت چهارده معصوم (ع) و کاربردی کردن آموزه های آن ائمه اطهار(ع)، طرح مصباح الهدی درمدارس فارس بامحوریت سیره عملی حضرت ولی عصرامام زمان (عج ) اجرا می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قره شیخلو با بیان اینکه زیرساخت های فنی یکی از ملزومات بحث حفظ قرآن کریم است گفت: ما بعد از 10 سال از مطالبه مقام معظم رهبری هنوز یک زیرساخت فنی برای تجمیع تعداد حافظان قرآن کریم در کشور نداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان رسانه ای اوج همزمان با دهمین سالگرد آغاز به کار این مجموعه، به سوالات رسانه ها پاسخ گفت. محمدحسنی درباره نامه خود به مقام معظم رهبری هم توضیح داد: گزارش ده ساله را خدمت رهبری دادیم و ایشان منت گذاشتند و با یک تقریض ما را مورد محبت قرار دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
توسعه ورزش همگانی و ترغیب خانواده ها با هدف ارتقا سطح سلامتی و نشاط اجتماعی به ویژه حوزه ورزش بانوان، دغدغه مقام معظم رهبری و رییس جمهور را در بر می گیرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری فرمانده ناجا شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در روز آغازین هفته نیروی انتظامی گفت: این پیام حاوی نکات مهم گوناگونی همچون امنیت است که یکی از ستون های اصلی آن در کشور، نیروی انتظامی است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
چاپ نخست رمان تیله های شیشه ای نوشته فاطمه شایان پویا، که برشی از تأکیدات مقام معظم رهبری بر مسأله جمعیت است، در انتشارات سروش منتشر شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مقام معظم رهبری از سال 1388، بیان دیدگاه های جمعیتی را آغاز کرده و درباره لزوم تغییر سیاست های جمعیتی صحبت کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که در زمان سفر به استان و دیدار با مولوی عبدالعزیز بر رشد حوزه های علمیه اهل سنت و ایفای نقش آنها در انقلاب اسلامی تاکید داشتم.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با عصبانیت رفتم جلو و محکم پتو رو از روش زدم کنار و داد زدم: "چرا پوتین هاتو واکس نزدی؟" بنده ی خدا از شدت صدای من از جا پرید و روی تخت نشست. روزبه روز باید یاد شهدا و تکرار نام شهدا و نکته یابی و نکته سنجی زندگی شهدا در جامعه ی ما رواج پیدا کند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بنگلادش، کتاب پیامبر رحمت(ص) گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درباره آن حضرت به زبان بنگالی، ترجمه و منتشر شد.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی شبکه هیئت مذهبی کشور با هدف برنامه ریزی برای ایام فاطمیه برگزار شد و مسئولین هیئتی تأکید کردند که نباید اجازه داد هیئت ابزار تبلیغات و سلبریتی شدن افراد شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: یکسال از تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری می گذرد و هنوز اجرا نشده است، جامعه پرستار از دولت جدید انتظار دارد اجرای این قانون تا روز پرستار امسال شروع شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی می گوید: جمهوری اسلامی در مورد مذاکرات هسته ای مواضع منطقی را اتخاذ کرده و سیاست های کشور ما نیز همانی است که مقام معظم رهبری ترسیم کرده است. نه زیاده خواهی می کنیم و نه از حق و مواضعمان کوتاه می آییم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۶    
ایسنا/کرمان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: مسجدی که خود را از مسائل مردم و مسائل انقلابی دور نگه دارد و بر سجده کردن و تسبیح شمردن قناعت کند، مسجد نبوی نیست؛ کنیسه و کلیسا است و از دخالت در سرنوشت انسان ها بیگانه است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
دکتر سید حمید سجادی با تاکید بر این که دولت حامی ورزشکاران است افزود: پس از دستور و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال ورزشکاران پارالمپیکی، بلافاصله در دولت و با حمایت ویژه رییس جمهور اقدامات لازم درخصوص استخدام پارالمپیکی ها به سرعت در حال اجرایی شدن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۱    
گروه استانها وزیر ورزش و جوانان گفت: در دیدار قهرمانان المپیکی و پارالمپیک با مقام معظم رهبری، ایشان بر رفع مشکل اشتغال و معیشت ورزشکاران تاکید و دستور فرموده بودند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سید حمید سجادی با اشاره به دیدار مدال آوران و قهرمانان المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری اظهار داشت: همه عزیزان در جریان هستند که 24 ساعت بعد مشکل استخدام قهرمانان با دستور آقای رئیس جمهور در هیئت دولت برطرف شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۴    
هیچکس تصورش را نمی کرد؛ روزی اینجا روستایی در دور افتاده ترین قسمت بخش چهاردانگه ساری، قدمگاه مقام معظم رهبری شود؛ اما او آمد، در یک روز بارانی، مرهمی شد بر تمام رنج ها و آلام مردمان این دیار، سفری پر برکت که هنوز پس از گذشت 26 سال، شیرینی اش در کام اهالی باقی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیام مقام معظم رهبری درهفته نیروی انتظامی روح بخش و امیدآفرین بود، ان شاءالله همه ما بتوانیم با تلاش مضاعف، خدمت رسانی به مردم را ارتقاء دهیم و دغدغه ایشان در این امر مهم مرتفع کنیم.
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی در جمع کارکنان و خانواده های اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش ضمن قدردانی از کارهای اثربخش فرهنگی در کشور اظهار کرد: هر انقلابی باید سه مرحله تخریب ساختار گذشته، تاسیس ساختار جدید و تحکیم را پشت سر بگذارد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۳    
هیچکس تصورش را نمی کرد؛ روزی اینجا روستایی در دور افتاده ترین قسمت بخش چهاردانگه ساری، قدمگاه مقام معظم رهبری شود؛ اما او آمد، در یک روز بارانی، مرهمی شد بر تمام رنج ها و آلام مردمان این دیار، سفری پر برکت که هنوز پس از گذشت 26 سال، شیرینی اش در کام اهالی باقی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از برگزاری رویداد دورهمی دانشجویی با عنوان آینده روشن با حضور رتبه های برتر آزمون سراسری خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
در کدام کشور دارایی مسئولان محرمانه قلمداد شده است، لطفا با مصداق ذکر کنید؟ کدام امام شیعه یا معصوم و پیامبر، توصیه به کتمان دارایی حکام جامعه اسلامی کرده؟ کدامین استدلال می تواند محرمانه بودگی دارایی مسئولان را توجیه کند؟ اگر این وضعیت ادامه یابد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک در نشست تخصصی فرهنگی ویژه نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) که به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری آزمون طرح تبدیل وضعیت روحانیون عتبات به روحانیون عمره در 30 مهر ماه 1400 خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
با صدور دستورالعملی، تدوین بودجه 1401 را به معاونت ها، مدیران مناطق هشت گانه، مدیران سازمان های تابعه و ادارات کل ابلاغ کرد. وی در تدوین بودجه 1401 توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال مبتنی بر تولید ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تأکید بر توجه به نخبگان از سوی این نهاد، اظهار کرد: دانشجویان نخبه تحصیلی همان طور که در درس خواندن ویژه هستند، بایستی در موضوعات فرهنگی و تربیتی نیز متفاوت دیده شوند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی نهاد نمایندگی در دانشگاه ها گفت: یکی از مأموریت های مهم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها توجه به نخبگان دانشگاهی است.