سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۱:۲۸May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: ظاهرا اشتباهی در فضای مجازی رخ داده بود و آن اینکه برخی گفته بودند جمهوری اسلامی می خواهد تجهیزاتی نظیر ربات جراح سینا را اهدا کند ...
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در نمایشگاه بین المللی ایران هلث از آخرین دستاوردهای تجهیزاتی پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی بازدید کرد.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت 10 روز خبر اعلام رسوب بیش از 40 درصد برنج تولیدی سال گذشته، معاون اول رییس جمهور امروز با قید فوریت دستور داد تا وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم ، تحقیقات و فناوری اقدام به خرید برنج باقی مانده در انبارهای کشاورزان کنند.
دکتر حامد مصلحی، سرپرست دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مرکز سامان (مرکز سلامت روان جامعه نگر) مستقر در مرکز خدمات جامع سلامت عظیم آباد شهرستان ری بازدید کرد.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش وبدا، عباس عبادی در اجلاس مدیران پرستاری و روسای دانشکده های پرستاری و مامایی کشور در سالن امام جواد (ع) ستاد وزارت بهداشت، گفت: امسال شاهد افزایش 35 درصدی ضریب ارزش نسبی از 14900 تومان به 20100 تومان خواهیم بود. ...
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، رضا حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده طی 10 ماهی که از زمان برداشت برنج می گذرد از طریق رئیس جمهور و معاون اول پیگیری هایی داشته ایم ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نتایج نهایی پذیرش در چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر خدمات سلامت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: عمده مصرف داروهای جانبازان اعصاب و روان داروهای تولید داخل کشور است. به گزارش ایسنا، امیر کریمی در خصوص وضعیت داروهای جانبازان اعصاب و روان گفت ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۵۶ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شبانه روز گذشته 38 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و یک نفر نیز فوت کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۶    
اقتصادتهران: معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی(ایران هلث)گفت: خلاقیت پژوهشگران و فناوران در بحث پیشگیری و مبارزه با بیماری ها از اهمیت بالایی برخوردار است. ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۱    
جلسه شورای راهبردی نسخه الکترونیک با حضور دکتر عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد وزارت بهداشت تشکیل شد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مهدی بحرینی، کارشناس اورژانس تهران که با فداکاری، جان یک شهروند در حال غرق شدن در رودخانه کن را نجات داده بود، تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: آیین نامه آموزش های مهارت محور با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدوین می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی گفت: در دو سال اخیر نزدیک به 10 هزار پزشک که عمده آن ها افراد متخصص و فوق تخصص بوده اند گواهی گود استندینگ دریافت کرده اند و این می تواند رشته های تخصصی و فوق تخصصی ما را در بسیاری از رشته ها در سال های آینده از نیروی انسانی خالی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1402 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و داوطلبان می توانند نست به سوالات اعتراض خود را ارسال کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: از بین نمایندگان راه یافته دانشگاه علوم پزشکی لرستان به مرحله سراسری بیست وهفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سه نفر حائز رتبه برتر شدند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۷    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به درمان یک میلیون و 200 هزار بیمار خارجی در بیمارستان های ایران، بر لزوم ایجاد یک کریدور امن برای انتقال بیماران بین المللی به ایران و جلوگیری از فعالیت دلالان حوزه گردشگری سلامت تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش 3000 واحدی خوابگاه های متاهلی دانشگاه های علوم پزشکی در صورت تامین منابع خبر داد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۲:۵۴    
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان سفر خود به آذربایجان غربی و نشست با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: نخبگان؛ مهمترین سرمایه نیروی انسانی هستند که باید ارج نهاده شوند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شکوفه زمانی گفت: بر اساس آمار ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 14 درصد افراد بالای 18 سال سیگاری هستند و متاسفانه در سال 1400 نسبت به سال 95 حدودا 50 درصد افزایش شیوع مصرف قلیان وجود داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به درمان یک میلیون و 200 هزار بیمار خارجی در بیمارستان های ایران، بر لزوم ایجاد یک کریدور امن برای انتقال بیماران بین المللی به ایران و جلوگیری از فعالیت دلالان حوزه گردشگری سلامت تأکید کرد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گردهمایی روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور که به میزبانی دکتر امیر عبدالهیان در وزارت امور خارجه برگزار شد از حضور بیش از یک میلیون و 200 هزار گردشگر سلامت در ایران برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: براساس جدیدترین آمار در 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و 82 بیمار جدید مبتلا به این ویروس در کشور شناسایی شدند.
رئیس اداره غدد و متابولیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غربالگری تیروئید 21 میلیون نوزاد و کودک و درمان 60 هزار بیمار طی 18 سال اجرای برنامه برنامه کشوری غربالگری بیماری کم کاری تیرویید نوزادان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری گفت : دستگاه MRI پیشرفته 1.5 تسلا از محل اعتبارات وام بانک جهانی تحت نظارت سازمان جهانی بهداشت (WHO) خریداری و از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به استان چهارمحال و بختیاری اختصاص داده شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور گفت: اولین انتظار من از سفیران جمهوری اسلامی ایران این است که رفت و آمد محققان ایرانی و خارج از کشور را تسهیل کنند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، جلسه شورای راهبردی نسخه الکترونیک با حضور عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از معاونان و مدیران حوزه ستادی وزارت بهداشت و نمایندگان بیمه ها و در ستاد وزارت بهداشت تشکیل شد. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: باید از ظرفیت فناوری های جدید به ویژه هوش مصنوعی در شناسایی، تشخیص امراض و توسعه نظام سلامت بهره ببریم. به گزارش سیناپرس اردبیل، یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ...
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: متوسط رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کشور به 32 درصد رسیده است.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه خلاقیت ها و نوسازی روش ها در روز شنبه ششم خرداد ماه و با حضور معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز کشور و دبیران شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان انرژی اتمی، نهاد ریاست جمهوری، سازمان تبلیغات اسلامی، شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی گفت: در دو سال اخیر نزدیک به 10 هزار پزشک که عمده آن ها افراد متخصص و فوق تخصص بوده اند گواهی گود استندینگ دریافت کرده اند و این می تواند رشته های تخصصی و فوق تخصصی ما را در بسیاری از رشته ها در سال های آینده از نیروی انسانی خالی کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه روند قانونگذاری در این حوزه در مجلس مطابق با شرایط روز جامعه نیست و ما باید در مجلس برای بهبود این وضعیت یک تصمیم جدی اتخاذ کنیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از انتشار مطلبی با عنوان چرا دارویار یاور دارو نشد؟ در صفحه جامعه روزنامه قدس، توضیحی در این خصوص به این روزنامه ارسال کرد.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خوزپرس از شادگان ، آیین کلنگ زنی احداث بیمارستان 250 تختخوابی شادگان با حضور دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان ،دکتر سید جمال الدینی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه ، دکتر نبیان معاون وزارت راه و شهرسازی و هیئت همراه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۲    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابلاغیه های جداگانه ای، روسای 4 دانشگاه علوم پزشکی کشور را با توجه به تأیید شورای انقلاب فرهنگی، صادر کرد.
سلام نو / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از درگذشت 2 بیمار کووید 19 و شناسایی 67 بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۶۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری، به 146 هزار و 253 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آئین کلنگ زنی پروژه بیمارستان 250 تختخوابی شادگان، گفت: در طول دو سال گذشته نزدیک به 15 هزار تخت به مجموعه تخت های بیمارستانی کشور اضافه شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از برگزاری همایش بین المللی آموزش پزشکی میان فرهنگی به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان سمنان در روزهای نهم و دهم خرداد در سمنان خبر داد
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
آشوبی با تائید صلاحیت در شورای عالی انقلاب فرهنگی و با ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان منصوب شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به امیر سرلشگر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، موفقیت بزرگ ناو گروه 86 نیروی دریایی ارتش در دریانوردی به دور کره زمین را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سال 1400 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پشتوانه قانونی مجلس شورای اسلامی، عزم جدی برای افزایش جمعیت و فرزندآوری به کار گرفت. پیرو این مهم سازمان غذا و داروی ایران ضمن ممنوعیت توزیع رایگان یا یارانه ای اقلام مربوط به پیشگیری از بارداری، با ارسال بخش نامه ای به مراکز درمانی ...
Submitted by ravabet on 27 May 2023 آزمون کارشناسی ارشد سال 1402، با حضور 4036 داوطلب در چهارنوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه 4 و 5 خردادماه، در محل آزمون های سردار شهید سلیمانی دانشگاه برگزار گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی چمن سلطان الیگودرز روز جمعه با حضور بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهره برداری شد.
یافته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۰    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر به لرستان چند طرح را افتتاح کرد. به گزارش یافته، دکتر بهروز رحیمی پنجشنبه چهارم خرداد در سفر به لرستان چند طرح را افتتاح کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دستگاه سی تی آنژیوگرافی بیمارستان شهید مدنی خرم آباد با حضور معاون توسعه، مدیریت ومنابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بهره برداری شد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: 75 هزار نیروی شرکتی وزارت بهداشت در قالب طرح ساماندهی کارکنان دولت تبدیل وضعیت می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: کمبود پزشک متخصص در استان لرستان پس از ارزیابی دقیق و تعیین نیازها، با حمایت وزارت برطرف می شود.
معاون مجلس و امور حقوقی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 10 درصد تخت های بیمارستانی کشور در دولت سیزدهم ایجاد شده است.