یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۱۸Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

ایسکانیوز   ۳۶ دقیقه پیش    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 80 بیمار کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و 3781 بیمار جدید در کشور شناسایی شدند.
سلامت نیوز   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی 3781 بیمار جدید کووید19 در کشور طی شبانه روز گذشته خبر داد. ...
دولت   ۴۲ دقیقه پیش    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی 3781 بیمار جدید کووید19 در کشور طی شبانه روز گذشته خبر داد.
الف   ۴۶ دقیقه پیش    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی 3781 بیمار جدید کووید19 در کشور طی شبانه روز گذشته خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان اینکه خوشبختانه تا امروز موردی از ویروس جهش یافته جدید در ایران گزارش نشده است، گفت: مردم باید مراقبت کنند تا گرفتار بیماری نشویم و فکر نکنند کرونا تمام شده است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: تجربه موفق تزریق دز اول و دوم واکسن کرونا آمادگی استان سمنان را برای تزریق دز سوم فراهم کرده است و با دستور لازم از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تزریق دز سوم در استان آغاز می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: قاچاق معکوس و عرضه خارج از شبکه دارو و انسولین بیماران مبتلا به دیابت با توزیع محدود و محتاطانه برای دسترسی بیماران حقیقی کنترل می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: تا به امروز موردی از ابتلا به سوید جدید کرونا که در آفریقای جنوبی شایع شده، در کشور گزارش نشده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
تفاهم نامه اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران و بخش سلامت و آموزش پزشکی آستان مقدس امام حسین (ع) به منظور تسهیل و عملیاتی سازی همکاری های آموزشی، پژوهشی و خدمات درمانی به امضا رسید.
زرک   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، وضعیت کرونایی شهرهای بروجرد و کوهدشت در لرستان آبی شده و پلدختر نیز همچنان در وضعیت نارنجی قرار دارد. به گزارش پایگاه خبری زرک ، بر اساس اعلام سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با تغییر رنگ کرونایی برخی شهرستان های لرستان ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی همگان بر این اعتقاد هستند که دانشجویان حق مشارکت در تصمیماتی را که درباره آموزش آنان صورت می گیرد، دارند اگر قرار است تغییر و تحولی صورت بگیرد، باید دانشجویان نیز در آن مشارکت کنند و آن را درک نمایند، در غیر این صورت تغییرات از جانب آن ها مورد پذیرش قرار نمی گیرد ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در تولید واکسن داخلی در دنیا پیشرو هستیم، گفت: ایران از لحاظ وضعیت قرمز کرونایی پاک است اما باید مواظب ویروس جدید آفریقایی باشیم.
جهانی پرس   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همایش 100 روز توفیق خدمت، 100 میلیون دز تزریق سلامت امروز با حضور دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از نحوه رعایت پروتکل ها و غربالگری مسافران در بدو ورود به کشور بازدید کرد.
خبرگزاری ایسنا: سویه جدیدی از ویروس کرونا در هشت کشور آفریقایی شیوع پیدا کرده که امیکرون نامگذاری شده است و سازمان بهداشت جهانی این سویه جدید را نگران کننده و خطرناک طبقه بندی کرده است. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 87 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و این درحالیست که شمار مرگ و میر کرونا در 10 استان در این بازه زمانی صفر یا یک شده است.
رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طرح شهید سلیمانی را در پیشگیری و کنترل کرونا بسیار تاثیرگذار دانست و گفت :این طرح دستاوردهای خوبی در مهار بار بیماری و کاهش مراجعات به مراکز درمانی داشته و باید ادامه باید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۲:۰۷    
طبق اعلام وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی 87 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۲    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پشه آئدس از مالاریا خطرناک تر است و در پشت مرزهای کشور این پشه وجود دارد و بیماری های منتقله از آن در همسایگان ما مشاهده شده است بایستی بیماری های ناشی از پشه آئدس خیلی جدی گرفته شود. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
آمارهای روزانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نشان می دهد که در شبانه روز گذشته 324 هزار و 780 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اسامی 10 استانی که طی 24 ساعت گذشته فوت صفر یا یک کرونایی داشتند، اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با انتصاب رییس ششمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از سوی مقام عالی وزارت، مراحل برگزاری این رویداد ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس ستاد سلامت مدیریت بیماری کرونا در وزارت بهداشت در حکمی، دکتر کمال حیدری را به عنوان جانشین خود در این ستاد انتخاب کرد.
رادیو پیام   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از ایرنا - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 87 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و این درحالیست تلفات کرونا در 10 استان کشور در این باز زمانی صفر یا یک شده است.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی 3045 بیمار جدید کووید19 در کشور طی شبانه روز گذشته خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 87 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و این درحالیست که تلفات کرونا در 10 استان کشور در این بازه زمانی صفر یا یک شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۳    
روابط عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد؛ در شبانه روز گذشته، در 10 استان کشور، مرگ و میر صفر یا یک نفر گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 87 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و این درحالیست که شمار مرگ و میر کرونا در 10 استان در این بازه زمانی صفر یا یک شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۱    
مجید حسینی استاد دانشگاه و فعال رسانه ای در گفت وگو با میزان در مورد افزایش ظرفیت دانشجوی پزشکی گفت:علی رغم هزاران استدلالی که مافیای پزشکی برای مقاومت در برابر افزایش ظرفیت دانشجوی پزشکی به علت کمبود امکانات دارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کمال حیدری معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگویی اختصاصی به سوالات خبرنگار حوزه سلامت مهر پاسخ داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پایه طب ایرانی بر پیشگیری بوده، براساس تعریف طب ایرانی، پزشکی علمی است که سلامتی را نگه می دارد و هنگام بیماری، به دنبال بازگرداندن سلامتی است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۲    
چندین دهه است که شیوه آموزش پزشکی عمومی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور، مبتنی بر درمان بیماران استوار شده است
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: میاندوآب جایگاه و موقعیتی دارد که هیچ شهری از آن برخوردار نیست و لذا امیدواریم با توجه به حل شدن مشکلات دانشکده پرستاری، با خواسته و درخواست اولیه ما که راه اندازی دانشکده علوم پزشکی است موافقت شود.
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: سعید هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی خبر داد و گفت: نتایج سی و پنجمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی فردا ظهر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی پیرو دیدار و مکاتبه با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرد: با توجه به آماده بودن زیرساخت ها، دستورات لازم نسبت به احداث بیمارستان 400 تختخوابی ملایر در محل بیمارستان امام حسین(ع) صادر شود.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش طی نشستی در دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون در کشور، گفت: تا کنون 85 درصد مردم ایران دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند و نزدیک به 70 درصد آنها هم دو دز تزریق کرده اند. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: با پیگیری های مکرر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پروانه بهره برداری بیمارستان های امام رضا (ع) دلگان، ولیعصر (عج) فنوج و امید مهرستان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان- پنج میلیون دوز واکسن رازی کوو پارس تولیدی موسسه رازی صبح روز پنجشنبه 4 آذر 1400 با حضور وزرای جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل وزارت بهداشت شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز جمعه پنجم آذر 1400 که جدیدترین رنگ بندی کرونایی را در سامانه ماسک منتشر کرد، استان سمنان سه تغییر در رنگ بندی کرونایی داشت. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
آمارهای رسمی وزارت بهداشتف درمان و آموزش پزشکی کشور نشان می دهد تا کنون 46 میلیون نفر از جمعیت هدف کشور علیه کرونا واکسینه شده اند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۸    
مشاور مطبوعاتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طی مصوبه ای، قرار بر این بود که جریمه های محدودیت های کرونایی به حساب وزارت بهداشت واریز شود ولی تا الآن واریز انجام نشده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 86 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و جمع قربانیان به 129 هزار و 462 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - سامانه ماسک متعلق به وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تازه ترین گزارش خود از وضعیت کرونایی کشور ، رنگ آبی بیشتری بر جغرافیای مازندران زد و وضعیت کرونایی 19 شهرستان استان را آبی ارزیابی کرده است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
براساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، وضعیت کرونایی قم که از 23 تیرماه امسال در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار گرفته بود، 20 شهریورماه سال جاری در رنگ بندی جدید کرونایی کشور، به رنگ نارنجی و از ابتدای آبان ماه به رنگ زرد در آمده بود. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شواهد اولیه تحقیقات نشان می دهد، برخی از واکسن های داخلی کرونا از تعدادی از واکسن های خارجی یا برتر هستند یا دست کم مانند آنها در پیشگیری از بیماری، بستری و مرگ، کارایی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۷    
مشاور مطبوعاتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طی مصوبه ای، قرار بر این بود که جریمه های محدودیت های کرونایی به حساب وزارت بهداشت واریز شود ولی تا الآن این واریز انجام نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، طی 24 ساعت گذشته 86 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و جمع قربانیان به 129 هزار و 462 نفر رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، بازدید از بخش های مختلف علمی ، تحقیقاتی و تولیدی به ویژه بخش ساخت واکسن کرونا رازی کووپارس از جمله برنامه های سفر دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و دکتر سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی به استان البرز است. [...]
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه اعتقاد بالایی به واکسن های داخلی داریم گفت: با حرکت جهادی، وضعیت واکسیناسیون کرونا اکنون مناسب است و دوست داشتیم با واکسن های داخلی این کار انجام شود، اما زمان، اجازه نداد و ضرورت داشت که به هر شکل ممکن، واکسیناسیون با سرعت انجام شود.