شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۴:۰۱Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرایم مالی غیرعمد»

موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان گفت: جشن گلریزان امسال در قالب پویش زنجان همدل جهت آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد اجرا می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا حسین بیگی، رئیس دادگستری شهرستان میبد در گفت وگو با میزان از آزادی سه زندانی با همت یک بانوی خیر خبر داد و اظهار کرد: این بانوی خَیِّر، با پرداخت مبلغ 700 میلیون ریال سه زندانی را که به سبب بدهکاری مالی و مهریه مدت ها در زندان بودند را آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگرداند. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان زنجان گفت: پویش زنجان همدل که برای اولین بار در سطح کشور جهت کمک به آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد از سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص) آغاز شده است تا 15 رمضان (سالروز ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)) ادامه دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سربازی که با جمع کردن حقوق سربازی خود منجر به آزادی یکی از زندانیان جرایم مالی غیرعمد شده بود، از اولین جرقه ای گفت که در ذهنش برای انجام این عمل خیرخواهانه زده شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
130 زندانی جرایم مالی غیرعمد زنجان برای آزادی از زندان و گذراندن عید نوروز در کنار خانواده خود در انتظار کمک های مردم و خیران در قالب پویش زنجان همدل هستند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان گفت: جامعه ورزش این استان در پویش نذر رهایی جهت آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد شرکت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت علی (ع) در قالب چهارمین مرحله از نهضت آزادسازی محکومان جرایم مالی غیرعمد در مکتب سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زمینه آزادی 20 نفر از مددجویان زندان های این استان فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: در قالب اجرای چهار مرحله از نهضت آزادسازی محکومان جرایم مالی غیرعمد در مکتب سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زمینه آزادی 316 مددجوی جرایم غیرعمد طی سال جاری فراهم شده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و روز زن در اقدامی خداپسندانه با کمک 60 میلیون تومانی خیّر زنجانی، یک زن زندانی جرایم مالی غیرعمد از بند نسوان زندان مرکزی زنجان آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با کمک خیران به انجمن حمایت از زندانیان و ستاد دیه مازندران، 25 زندانی که عمدتا مربوط به موضوعات نفقه و مهریه بوده، آزاد شدند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد با تقدیر از فعالیت های ارزشمند ستاد دیه استان یزد برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد گفت: از اصول ستاد دیه، کمک به زندانیان نیازمند است و قرار نیست اگر کسی به عمد جرمی مرتکب شود، از این کمک ها بهره مند گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – دومین مرحله آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد عصر امروز در استان گلستان با آزادی 31 زندانی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با کمک نیکوکاران تایبادی 4زندانی جرایم مالی غیرعمد آزاد شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان در خراسان رضوی گفت: اهدای نیکوکارانه 500 میلیون ریال هزینه مراسم چهلمین روز درگذشت عضو یکی از خانواده های مشهدی با احسان آنها، زمینه ساز آزادی چهار زندانی جرایم مالی غیرعمد در این شهر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان در خراسان رضوی گفت: اهدای نیکوکارانه 500 میلیون ریال هزینه مراسم چهلمین روز درگذشت عضو یکی از خانواده های مشهدی با احسان آنها، زمینه ساز آزادی چهار زندانی جرایم مالی غیرعمد در این شهر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۱:۴۶    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر گفت: 150 زندانی جرایم غیرعمد در زمینه مهریه، چک های غیرکلاهبرداری، تصادفات و دیگر موارد در زندان های استان به سر می برند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: با کمک 20 میلیون تومانی یک خیّر زنجانی و در اقدامی خداپسندانه، یک زن زندانی جرایم مالی غیرعمد که سرپرست خانوار نیز بود از بند نسوان زندان مرکزی زنجان آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، گفت: طی طرح ابتکاری برای اولین بار در کشور تا به امروز 862 خانواده در آذربایجان شرقی در طرح آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد مشارکت داشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه قم گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، 117 نفر که به دلیل جرایم مالی غیرعمد زندانی بودند، به همت این ستاد و با کمک خیران آزاد شدند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: یک خانواده زنجانی در حرکتی خداپسندانه و انسان دوستانه، هزینه احسان عزیز از دست رفته خود را صَرف آزادی 3 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۷    
گروه استان ها- رئیس ستاد دیه آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان 231 زندانی جرایم مالی غیرعمد در این استان از زندان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفت: تا به امروز 216 زندانی جرائم مالی غیرعمد با بدهی 95 میلیارد تومان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشته اند که از این میزان 70 میلیارد تومان از طریق اعسار به تقسیط تامین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
55 مددجوی جرایم مالی غیر عمد به همت نیکوکاران بسیجی از زندان رها شدند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: یک خیر زنجانی با پرداخت مبلغ 37 میلیون تومان، زمینه آزادی 5 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را فراهم کرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: هم اکنون 157 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد با مجموع 67 میلیارد تومان بدهی، نیازمند کمک و یاری مردم خیّر و نیکوکار جهت رهایی از زندان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۱    
در آستانه فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) 35 نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد در استان زنجان آزاد شدند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن ولادت باسعادت حضرت محمد(ع) و امام جعفر صادق(ع) 35 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد در استان زنجان آزاد شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
احمد جعفری، رییس شورای حل اختلاف استان گلستان در گفت وگو با میزان از جلوگیری از زندانی شدن 130 نفر از محکومان جرایم مالی غیرعمد خبر داد و عنوان کرد: بخشی از بدهی این زندانیان که بیشترشان جرایم غیرعمد و دیون مالی و مسائل خانوادگی است را عضو خیر شورای حل اختلاف گنبد می پردازد و مابقی بدهی را نیز ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد جعفری، رییس شورای حل اختلاف گلستان در گفت وگو با میزان از آزادی 200 زندانی جرایم مالی غیرعمد در نیمه نخست امسال از زندان های این استان خبر داد و عنوان کرد: بیش از 700 پرونده در بهار و تابستان امسال در دو شعبه ویژه صلحی شورای حل اختلاف زندان های گرگان و گنبدکاووس رسیدگی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/زنجان مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: طرح نذر اربعین به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در زنجان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: امسال 256 خانواده متوفی در استان هر کدام از 10 میلیون تا 200 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت کرده و موجب آزادی 69 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد شدند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: این ستاد در راستای گسترش فرهنگ ماندگار یاری و کمک به زندانیان در نظر دارد طرح نذر اربعین را برای فراهم آوردن مقدمات آزادی تعدادی از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را اجرا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کل دادگستری کرمانشاه با بیان اینکه در دادگستری استان کارگروهی برای پیگیری موضوع مهریه زیرنظر حوزه ریاست تشکیل شده است، گفت: تاکنون با رایزنی های این کارگروه حدود 20 نفر از زندانیانی که به دلیل عجز از پرداخت مهریه در حبس به سر می بردند، آزاد شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- یکی از بازماندگان پرواز شماره 277 مسیر تهران – ارومیه که سال 1389 در جریان سقوط هواپیما دچار سانحه شد با حضور در ستاد دیه یزد 100 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در استان اهدا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس ستاد دیه یزد گفت: همزمان با عاشورای حسینی هیات انصار ولایت مرکز استان 280 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد به این ستاد اهدا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- ریس ستاد دیه یزد گفت: مادری نیکوکار نذری روز تاسوعای خود را به خاطر کرونا با پرداخت 100 میلیون ریال به این ستاد صرف آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۳۰    
گروه استان ها- مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی استان گلستان گفت: 150 زندانی جرایم مالی غیرعمد در استان با 12 میلیارد تومان آزاد می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فراهم شدن زمینه آزادی 2 مددجوی زندانی، پیگیری راه اندازی مرکز کاریابی از سوی بسیج اداری کارگری میبد ، نماز جمعه در سه شهر اردکان برگزار می شود و کمک زوج جوان یزدی به آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد از جمله خبرهای روز پنجشنبه استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس شورای هیات های مذهبی یزد گفت: در آستانه ماه محرم از سوی هیات عزاداری کوشکنو مرکز استان با پرداخت 600 میلیون ریال زمینه آزادی پنج زندانی جرایم مالی غیرعمد فراهم شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد-مدیر ستاد دیه یزد گفت: 19 زندانی جرایم مالی غیرعمد با پرداخت پنج میلیارد و 959 میلیون ریال توسط بنیاد مستضعفان و 11 میلیارد و 607 میلیون ریال از سوی این ستاد، آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر ستاد دیه استان یزد گفت: یک زندانی جرایم مالی غیرعمد با پرداخت یک میلیارد و 920 میلیون ریال از سوی یک تشکل مردم نهاد، آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیر ستاد دیه استان یزد گفت: 2 زندانی جرایم مالی غیرعمد با پرداخت 330 میلیون ریال از سوی یک موسسه خیریه در مرکز استان، آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر بافق گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت ( عیدقربان تا عید غدیر) با تغییر نیات نذورات قربانی و با کمک افراد خیر پنج زندانی جرایم مالی غیرعمد این شهرستان از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس ستاد دیه یزد گفت: فاطمه محمدولی گودرزی یکی از بانوان نوعدوست یزدی به شکرانه مادرشدن با پرداخت یک میلیارد ریال به این ستاد، زمینه آزادی سه زندانی جرایم مالی غیرعمد را فراهم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) یزد گفت: یکی از مهمترین اقدامات برای اصلاح جامعه و جلوگیری از آسیب های اجتماعی، آزادی محکومان جرایم مالی غیرعمد است که این نهاد برای کمک به آزادی قطعی آنها برای هر نفر 20 میلیون تومان وام پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه یزد گفت: به مناسبت دهه کرامت ( سوم الی 13 تیرماه 99) مردم نوعدوست استان یک میلیارد و 930 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد از آغاز طرح بخشش کریمانه ویژه دهه کرامت از امروز (سه شنبه) تا 13 تیرماه جاری خبر داد و گفت: مردم نوعدوست برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد کمک های خود را تحویل این ستاد دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۵    
یزد- ایرنا- 10 زندانی جرایم مالی غیرعمد با پرداخت پنج میلیارد ریال از سوی خیران به مناسبت هفته قوه قضاییه امروز( یکشنبه) در مراسمی با حضور جمعی از مسوولان یزد آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب میانه و رییس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان گفت: به همت خیران سال گذشته 23 زندانی جرایم مالی غیرعمد در شهرستان با پرداخت 500 میلیون ریال مطالبه طلبکاران آزاد شدند.