جمعه ۱۸ آذرساعت ۱۰:۲۲Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون سیاسی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۶    
گرگان- معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی گلستان گفت که اهالی این استان در ایام فاطمیه میزبان دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهند بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۰    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: در ایام فاطمیه میزبان دو شهید خوشنام خواهیم بود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید با اطلاع رسانی درست نسل جدید را آگاه کنیم چراکه دشمن می خواهد جوانان را نسبت به خدمات نظام ناامید کند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شاهدیم که ایران اسلامی به پیشرفت های خوبی دست یافته اما دشمن نمی خواهد پیشرفت های ایران اسلامی را ببیند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
روح الله سلگی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به نقش دانشجویان در برهه های مختلف تاریخی کشور اشاره کرد و گفت: دانشجویان در هویدا کردن چهره پلید استکبار سهم و جایگاه بسزایی داشته و دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸    
معاون سیاسی ریاست الوزرا در دیدار با سفیر ژاپن، خواهان کمک های بیشتر ژاپن به افغانستان بویژه در زمینه تطبیق بیشتر پروژه های انکشافی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه بررسی نحوه اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، معاون نظارت و بازرسی سیاسی و قضایی و بازرس کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور و نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز 5شنبه 17 آذرماه 1401 ، دکتر شهرام مهدوی مطلق در معیت مدیرکل دامپزشکی و معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بویراحمد از اداره دامپزشکی شهرستان بویراحمد بازدید نمودند
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۹    
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت : برای تامین حاملهای انرژی در استان مشکلی نداریم.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان بابل با اشاره به 16 آذر روز دانشجو، اظهار داشت: ماهیت 16 آذر استکبار ستیزی است. وی افزود ؛ این روز بزرگ را که استکبار ستیزی نماد آن است باید پاس بداریم و غیر آن خیانت به تاریخ است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: در اتفاقات اخیر، مسأله حجاب و بی حجابی نیست؛ مساله ایران قوی است؛ اگر جریان مهسا امینی اتفاق نمی افتاد نیز مطمئن باشید بهانه ای ایجاد می کردند تا این آشوب را درست کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۲    
نشست سقلی فرماندار گمیشان با نمایندگان ورزشکاران شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان این جلسه که در ادامه نشست ورزشکاران و جوانان با معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۲    
مراسم روز دانشجو با حضور فرماندار، معاون سیاسی فرماندار، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت و اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت در محل سالج اجتماعات دانگاه برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۷    
نشست سید علی مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با نخبگان سیاسی اجتماعی شهرستان گمیشان با حضور سقلی فرماندار گمیشان، احمدی مدیر کل سیاسی استانداری گلستان، سمیعی مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ...
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور آیت الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری،رضا سیفی معاون سیاسی اجتماعی استاندار ، چهارشنبه 16 آذر در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب موتلفه در تحلیل خود تاکید می کند که خواهان حضور نمایندگان احزاب و دانشگاه ها در کمیته حقیقت یاب وزارت کشور در مورد حوادث اخیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۲    
بابلسر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه ایران اسلامی ادامه دهنده راه آزادگان است، گفت: دشمنان تلاش دارند دانشجویان و جوانان را از ریشه های هویتی دور کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۲    
ایسنا/گلستان معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان با دعوت از دانشجویان برای عضویت در هیئت های اندیشه ورز استانداری، گفت: دانشجویان نباید ایران واقعی را از دریچه فضای مجازی ببینند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی معلولان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دشتستان به همراه رئیس اداره بهزیستی شهرستان از مرکز آموزشی و توانبخشی معلولان برازجان بازدید نمود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۸    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان و جانشین رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا ، با تاکید بر انجام وظایف قانونی توسط دستگاه های عضو کمیسیون ، گفت: اساساً ملاک عمل ما در همه موارد و موضوعات از جمله مبارزه با قاچاق کالا، قانون است و غیر از این هم پذیرفته نیست.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت : مدیریت جهادی و مدیریت انقلابی که در دولت مردمی بر آن تاکید می شود نباید فقط در لفظ باشد، هر کدام بار معنایی بزرگی دارند که باید در رفتار مدیریتی مان ظهور و بروز داشته باشد. ...
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کمیسیون مناسبت های شهرستان به ریاست آقای کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور دیگر اعضاء با موضوع برنامه ریزی برای مناسبت های ایام فاطمیه ، چهارم دی ماه رو حماسه و ایثار شهرستان و سیزدهم دی ماه روز شهادت سردار دلها حاج قاسم [...]
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۵    
به گزارش جام جم آنلاین البرز، مرتضی ولی پوری در همایش نقش بانوان در پدافند غیرعامل استان البرز، افزود: در شرایطی که دشمن شمشیر علیه حقانیت نظام اسلامی، ارزش ها ، شهدا و مقدسات را از رو بسته است باید در راستای وحدت و برادری تلاش مضاعف در صحنه های اجتماعی ، سیاسی ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون سیاسی امنیتی فرماندار سرپل ذهاب گفت: قاچاق توسط کامیون داران در دو بازارچه مرزی پرویزخان و شیخ صله به موضوعی تهدیدکننده تبدیل شده است.
فرمانداری شهرستان گلپایگان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۳    
روز یکشنبه مورخ 1401/9/13 جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، امام جمعه شهر گلپایگان و اعضای شورا به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۰    
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی، در گفت وگو با ایکنا، درباره گام اول در انجام اقدامات اصلاحی در کشور پس از پایان نسبی ناآرامی ها و برخی تحلیل ها مبنی بر ریشه های اقتصادی این اتفاقات گفت: اغتشاشات اخیر ارتباطی به مسائل و مشکلات اقتصادی نداشت هرچند اقتصاد مسئله اول کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم روز دانشجو با حضور حجت الاسلام الله نور کریمی تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و محمدسبحان حسنی، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در دانشگاه ایلام برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به فرارسیدن فصل سرما و شیوع بیماری های سرماخوردگی ها و آنفلوآنزا در این فصل، بر رعایت هر چه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در راستای جلوگیری از اوج گیری مجدد این بیماری تأکید کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳    
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان گلپایگان با حضور مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و رئیس دبیرخانه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ، رئیس اداره مسکن و گلزار های بنیاد شهید استان اصفهان، امام جمعه شهرستان ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام بیان داشت : 95 درصد تولید نفت و گاز غرب کشور در استان ایلام تولید می شود و این یکی از مطالبات جدی مردم و مسئولن استان است و از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم به دنبال تحقق این مطالبه هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: با تلاش و مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) مقادیر قابل توجهی سلاح گرم و کوکتل مولوتوف در این استان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ساری- معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران امنیت را خط قرمز دانست وگفت: تمامی فعالان حوزه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی باید در قبال حفظ امنیت ملی و تقویت مولفه های اثربخش آن جدیت داشته باشند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در آئین گرامیداشت روز دانشجو که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد، گفت: دانشجو در طول تاریخ کشور همیشه با ویژگی استقلال طلبی، آرمان گرایی، عدالت خواهی شناخته شد و مهمترین شاخصه استقلال ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، با حضور دکترکامرانی معاون سیاسی و امنیتی هرمزگان، دکتر محمد آشوری نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۲۸    
ابوذر گوهری مقدم، معاون سیاسی و بین الملل مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، در توییتی نوشت: در همه دنیا وزن تهدیدهای سایبری بسیار افزایش یافته، باید تحت هر عنوانی در این زمینه سرمایه گذاری جدی سخت افزاری و نرم افزاری کرد. این سرمایه گذاری هزینه نیست، یک ضرورت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: فرمانداران با بررسی علت برخی نارضایتی ها، به صورت جدی پیگیر تامین مطالبات مردم باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۵    
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سهم 2 درصد معدن در اقتصاد استان رقم ناچیز است
شرکت پالایش نفت بندرعباس با حضور در بیست وسومین نمایشگاه پژوهش و فناوری هرمزگان، دستاوردهای خود در این حوزه را به نمایش گذاشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، به نقل از پالایشگاه نفت بندرعباس، بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج- معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، پیکر دو شهید گمنام در کهگیلویه و بویراحمد تشییع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس گفت: ایران مانند یک الماس گران بهاء است ، موقعیت جغرافیایی و استراتژیک ، منابع طبیعی و ... از ویژگی های مهم کشور است که چشم استکبار را گرفته است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: برخی از عوامل شایعه ساز در بازار که به ایجاد رعب و وحشت در بازاریان مشغول بوده و قصد ایجاد نامنی و تعطیلی بازار را داشتند، شناسایی و دستگیر شده اند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵    
با حضور دکتر زکائی فر معاون دفتر پیشگیری از آسیبهای سازمان بهزیستی کشور، معاون پیشگیری بهزثیستی استان، معاون سیاسی فرمانداری شهرستان و احمدی رئیس بهزیستی شهرستان و دیگر اعضا و مسئولین ادارات در فرمانداری برگزار گردید.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با بیان اینکه دشمن به دنبال اخلال در روند کار و تولید در کشور است گفت: دشمن برای ضربه زدن به کشور بخش کارگری و تولید را هدف گرفته و به سراغ کارخانه ها رفته است اما به دلیل عدم همراهی کارگران و مردم به تخریب روی آورده است.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سلامت امروز جامعه مرهون جانفشانی های پرستاران است که از خانواده و زندگی خود برای مداوای بیماران گذشتند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استان فارس گفت: ابتدای سال 1401 باغ جنت در شهر شیراز به عنوان اولین مکان تجمعات قانونی معرفی شده است و احزاب می توانند با مراجعه به فرمانداری درخواست تجمعات دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، خسرو آرنگ به عنوان سرپرست جدید فرمانداری آستانه اشرفیه معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی بوده و حقوق و مزایای این افراد باید به موقع پرداخت شود، گفت: مطالبات معوق نباید از دو ماه تجاوز کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۱    
مراسم تودیع و معارفه فرماندار راور صبح امروز با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان راور برگزار شد.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسئولین باید در دانشگاه حضور پیدا کنند و دانشجویان آنها را به چالش بکشند چراکه بین دولت و دانشجویان هیچ دیواری وجود ندارد.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یزدفردا: معاون سیاسی فرمانداری بافق گفت: با توجه به ممنوعه بودن شهرستان بافق برای اسکان اتباع، مقرر شد تا سه ماه آینده تمامی اتباع شهرستان را ترک کنند.