پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۴:۴۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران قلبی»

بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی مخاطبان بویرنیوز با ارسال یادداشتی در خصوص ایرادات بخش آنژیوگرافی بیمارستان امام سجاد یاسوج نوشتند: *ایست قلبی !!نفس های تنها بخش آنژیوگرافی استان به شماره افتاد.* ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مطالعه جدید بیان می کند افرادی که در معرض ریسک بالا بیماری قلبی هستند، پایین نگه داشتن فشارخون کمتر از حد استاندارد می تواند به افزایش طول عمر کمک کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۵    
معاونت آموزش همگانی اورژانس کشور: پایه 6 تا 8 لیوان آب در هر روز برای تابستان در شرایطی که در منزل باشیم، مناسب است. مصرف مایعات فراوان تنها برای برخی بیماران قلبی محدودیت دارد. درصورت خروج از منزل به میزانی که تعریق می کنیم، باید مایعات بیشتری مصرف کنیم./
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس ارشد تغذیه دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: کدو سبز ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است.
سلام نو / میگنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
استرس می تواند بر سایر عوامل خطرساز سلامت قلب تأثیر بگذارد. استرس می تواند به پرخوری و کاهش کیفیت خواب منجر شود، که هر دو برای قلب مضر هستند و ممکن است مدیریت استرس را دشوارتر کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک مرد ترک در استانبول زنش را در بالکن و در مقابل چشمان متحیر همسایگان با ضربات پیاپی چاقو به شکم و پشتش قتل رساند و سپس خانه را ترک کرد. این تصاویر که در ترکیه به شدت خبرساز شده را با این توضیح در تابناک می بینید که برای اشخاص زیر 18 سال و بیماران قلبی و روحی مناسب نیست.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی مهرور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس هشدار هواشناسی از روز دوشنبه 27 تا سه شنبه 28 شهریور وزش باد شدید ،گرد و خاک ، افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا رو به رو خواهیم بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به ورش نسبتا شدید تا شدید و در نواحی مستعد خیزش یا نفوذ گردوخاک در 15 استان هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۵    
سنجش کیفیت هوا امروز ( یکشنبه) در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص 118، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بررسبی ها نشان می دهد واکسن آنفلوآنزا می تواند با کاهش عوارض قلبی و همچنین پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزا جان افراد مبتلا به بیماری قلبی-عروقی را نجات دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: تاکید مدیریت بحران عدم حضور بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: با توجه به هشداهای زرد هواشناسی، مدیریت بحران تأکید کرد که بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز تردد نکنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: تاکید مدیریت بحران عدم حضور بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز است.
مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: تاکید مدیریت بحران عدم حضور بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: تاکید مدیریت بحران عدم حضور بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: تاکید مدیریت بحران عدم حضور بیماران قلبی و تنفسی در فضای باز است.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به در حال ساخت بودن بیمارستان امام خمینی(ره) تنکابن گفت که این بیمارستان مرکز درمان بیماران قلبی استان خواهد شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - کیفیت هوای شهرری به لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص 124 تا ساعت هشت صبح امروز /یکشنبه/ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: افراد آسیب پذیر شامل سالمندان، بیماران قلبی و تنفسی از حضور در فضای باز و غبارآلود به دلیل کاهش کیفیت هوا خودداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موارد بستری مجدد بیماران قلبی به دلیل ارتقای خودمراقبتی از 21 به هشت درصد کاهش یافته که در نتیجه این اقدام، یک میلیارد و 400 میلیون تومان صرفه جویی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران در مطالعات جدید خود نشان دادند، که مصرف استاتین های که برای سلامت قلب وکاهش دهنده کلسترول تجویز می شود، با کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو مرتبط است.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۲    
مطالعه ای تازه دریافته است مصرف داروی استاتین که موجب کاهش کلسترول خون می شود و معمولاً برای بیماران قلبی به کار می رود، می تواند با کاهش ریسک ابتلا به سرطان روده بزرگ در افراد درگیر با کولیت اولسراتیو همراه باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بیماران مبتلا به مشکلات قلبی به دلیل شرایط حاد جسمانی خود در پیاده روی اربعین باید حتماً نکاتی را جدی بگیرند تا سلامت جسمی آنها به خطر نیفتد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر منصور رضایی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مصرف برخی مواد غذایی را باعث تقویت سیستم ایمنی، تنفسی، گوارشی و قلبی و کاهش آسیب های ناشی از آلاینده ها در بدن عنوان کرد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه سلامت: عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مصرف برخی مواد غذایی را باعث تقویت سیستم ایمنی، تنفسی، گوارشی و قلبی و کاهش آسیب های ناشی از آلاینده ها در بدن عنوان کرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
یک متخصص قلب و عروق تاکید کرد: مراجعه به پزشک معالج قبل از سفر، تنظیم و به همراه داشتن دارو و خود مراقبتی از مهم ترین موارد پیاده روی بیماران قلبی در اربعین حسینی است.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سالم خبر: نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد افرادی که به طور مداوم آسپرین روزانه با دوز پایین مصرف نمی کنند، در مقایسه با همتایان خود که به طور مداوم آسپرین مصرف می کنند، بیشتر در معرض حمله قلبی، سکته مغزی یا مرگ قرار دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فناوران یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید الکترود یک بار مصرف الکتروکاردیوگرافی شده اند که در تست ورزش، هولتر مانیتورینگ، اتاق عمل، ثبت نوار قلب و مانیتورینگ طولانی مدت بیماران بستری کاربرد دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان منشاء هجوم ریزگردها به استان را منطقه بالکان ترکمنستان عنوان کرد و گفت: بیماران قلبی و تنفسی تا فروکش نکردن گرد و خاک به هیچ عنوان از منزل بیرون نروند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر تکان دهنده ای از اجساد تکه تکه شده یوگنی پریگوژین رئیس گروه واگنر و شماری دیگر از اعضای ارشد این گروه نظامی توسط رسانه های روسیه منتشر شده است. بنابر گزارش کانال های تلگرام نزدیک به گروه واگنر، هواپیمای رئیس واگنر در شمال مسکو با سامانه ضدهوایی هدف قرار گرفته است ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بیماران قلبی باید با لحاظ قراردادن برخی مسائل به انجام فعالیت های ورزشی بپردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: داروی حیاتی بیماران جزو اولویت های تأمین پایدار قرار گرفته و در دسترس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مهرور با اعلام کاهش کیفیت هوا از افراد آسیب پذیر به ویژه سالمندان، بیماران قلبی و تنفسی خواست از حضور در فضای باز خودداری کنند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در برنامه سایه روشن ، شبکه رادیویی سلامت، امروز 24 ماه، در بخش باورها موضوع تحرک برای بیماران قلبی مضر است را بررسی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۱    
شبکه بهداشت به مناسبت روز مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد کارگاهی با موضوع چگونگی احیای قلب برای کارکنان و مراکز و انجمن های تحت نظارت اداره بهزیستی دیواندره برگزار کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۷    
برای انجام کارهای دندانپزشکی برخی بیماران خاص، باید ملاحظاتی صورت گیرد؛ از جمله بیماران سکته ای، بیماران قلبی و بیمارانی که وارفارین مصرف می کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه علمی:بترسیم یا نترسیم؛ بیماری های قلبی، در رأس بیماری هایی قرار دارند که سالانه تعداد زیادی را در سراسر جهان به کام مرگ فرو می برند. دلیل ابتلا به بیماری های قلبی هم متعدد است؛ از کم تحرکی و بی تحرکی تا تغذیه نامناسب، استرس و اضطراب و هزاران دلیل ریز و درشت دیگر ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مواد غذایی که خواص فراوانی به خصوص برای مبتلایان به دیابت و یا بیماران قلبی دارد، سفیده تخم مرغ است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۷:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بیماران مبتلا به مشکلات قلبی به دلیل شرایط حاد جسمانی خود در پیاده روی اربعین باید حتماً نکاتی را جدی بگیرند تا سلامت جسمی آنها به خطر نیفتد.
598   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در 2 تا 3 هفته گذشته افزایش 10 درصدی مراجعه بیماران قلبی و فشار خون را شاهد بودیم که بی ارتباط با افزایش دمای هوا نبود؛ وزارت بهداشت پیشنهاد تعطیلی را به هیأت دولت داد و دولت هم این تعطیلی را تصویب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به افزایش بیماران قلبی و تنفسی در روزهای گرم استان گفت: در سه روز گذشته 29 مورد بیماری قلبی و تنفسی به مراکز درمانی توسط اورژانس انتقال داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک متخصص قلب گفت: پیاده روی ورزشی مناسب برای بیماران نارسایی قلبی محسوب می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از هفته آخر تیرماه تاکنون بین 10 تا 15 درصد افزایش مراجعه بیماران قلبی و ریوی به مراکز درمانی را داشتیم که درصدی هم مربوط به گرمازدگی بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی معاونت درمان وزارت بهداشت از دپوی کامل سرم و تجهیزات مرتبط با گرمازدگی خبر داد و گفت: از هفته آخر تیرماه سال جاری تاکنون بین 10 تا 15 درصد افزایش مراجعه بیماران قلبی و ریوی به مراکز درمانی را داشتیم که درصدی هم مربوط به گرمازدگی بوده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در 2 تا 3 هفته گذشته افزایش 10 درصدی مراجعه بیماران قلبی و فشار خون را شاهد بودیم که بی ارتباط با افزایش دمای هوا نبود؛ وزارت بهداشت پیشنهاد تعطیلی را به هیأت دولت داد و دولت هم این تعطیلی را تصویب کرد. ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری آناتولی ترکیه در گزارشی با اشاره به اعلام تعطیلی دو روزه در ایران به دلیل گرمای شدید، نوشت: این اتفاق باعث شده تهران تقریباً خالی شود.
برترین ها / بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته سخنگوی دولت از تعطیلی سراسری روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در کشور خبر داد.