پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۱۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت رییسه مجلس»

دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
"سید محسن دهنوی" عضو هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه شفافیت یک گفتمان جهانی است که اگر به درستی صورت بگیرد باعث کاهش فساد می شود، گفت: اقناع افکار عمومی بسیار مهم است چون فقدان آن موجب آشفتگی، بهم ریختگی و اغتشاش در جامعه خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۱۸    
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه جمهوری اسلامی ایران به وحدت مذاهب اسلامی نگاه تاتیکی نیست و استراتژیک است، گفت: ما معتقدیم وحدت مطلوب و هدف است.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی که با حضور وزیر امورخارجه برگزار شد، گفت: امیرعبداللهیان در این نشست به صراحت اعلام کرد که ایران در مذاکرات هسته ای اقدام در برابر اقدام را دنبال خواهد کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۵    
فاش نیوز - سخنگوی هیئت رییسه مجلس از آسیب شناسی قوانین ایثارگری به منظور لحاظ کردن آن در بودجه سال آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سید نظام الدین موسوی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانان ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
موسوی، سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از حضور حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در مجلس روز چهارشنبه خبر داد.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اردوغان بهتر است دفترچه خاطراتش را نگاهی کند وقتی که در زیرزمین پنهان شده بود برای ایران عکس فرستاد و درخواست کمک کرد. اگر ایران نبود اردوغان الان آواره جنگل ها شده بود یا مانند محمد مرسی پشت میله های زندان بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: طرح موضوع اعتیاد برخی نمایندگان مجلس در ادوار قبل که توسط علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه و نماینده مجلس یازدهم گفته شده بازتاب زیادی داشته است ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، علیرضا سلیمی عضو هیئت رییسه مجلس گفت: دست هیات نظارت باز شده و منتظر نمی ماند تا کسی شکایت کند، خودش باید به صورت مکانیکی وارد و صحنه مجلس را مدیریت کند و اجازه ندهد به جایی که مجلس دهم منتهی شد برسد و بخش سوم هم در بحث های جدی تر اگر واقعاً یک عنصری عنصر نامطلوب در مجلس شناخته ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
به گفته سلیمی، عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، مجلس هفته آینده فقط در روزهای یکشنبه و دوشنبه (11 و 12 مهر ماه) جلسه علنی خواهد داشت.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۱    
فاش نیوز - عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی اجرای قانون خدمات رسانی به ایثارگران را اولویت اصلی بنیاد شهید دانست. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده ایثارگر مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۰۵    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در دیدار با اعضای هیئت رییسه مجلس دانش آموزی گفت: همگرایی در راستای بازگشایی باشکوه مدارس در همه ی زمینه ها ضروری است . ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی، نماینده قم در مجلس گفت: از رییس و هیئت رییسه مجلس درخواست داریم فردا آقای اسلامی به مجلس دعوت شود و در خصوص این توافق توضیح دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه مجلس طرح اصلاح فصل 9 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه کارشناسان صدا و سیما بدون علم و آگاهی سعی می کنند خود را مدافع مردم نشان دهند، گفت: مجلس برای کاهش کسری بودجه یک بار لایحه دولت را رد کرد تا دولت وادار به اصلاح و کاهش کسری شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اجلاسیه نهم پنجمین دوره مجلس خبرگان طی 2 روز و در روزهای 19 و 20 مهرماه در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی از تایید طرح جهش تولید مسکن از سوی شورای نگهبان خبر داد و گفت: این قانون به زودی توسط رییس مجلس شورای اسلامی ابلاغ خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه علنی مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز شنبه (30 مرداد) برای بررسی خط مشی دولت و صلاحیت و برنامه وزرای پیشنهادی برگزار می شود. طبق اعلام قبلی سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، جلسات رأی اعتماد به صورت دو شیفت خواهد بود و نطق میان دستور نیز وجود ندارد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه مجلس گفت: بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در صحن علنی مجلس براساس حروف الفبا و طبق آئین نامه داخلی مجلس در ماده 202 و 203 و 204 و 205 انجام می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که خوزستان و خوزستانی های قهرمان، همیشه یکپارچه و همدل خواهند بود.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیئت رئیسه مجلس از اعلام وصول طرح تشکیل استان خوزستان جنوبی خبر داد. طرح ایجاد استان خوزستان جنوبی با مرکزیت آبادان سال گذشته توسط سید محمد مولوی نماینده آبادان پیشنهاد شد ...
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس از اعلام وصول طرح تشکیل استان خوزستان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رییسه مجلس گفت: بررسی استعفا زاکانی در صحن علنی مجلس در دستورکار روز شنبه قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از کش و قوس های فراوان روز گذشته کابینه پیشنهادی رییس جمهوری منتخب، تقدیم هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی احتمالا لیست کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم امروز معرفی شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه غیرعلنی مجلس درباره طرح فضای مجازی گفت: در جلسه غیرعلنی مصوبه ای تصویب نمی شود و طبق قانون مصوبات باید در جلسه علنی و منظر مردم انجام شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی همواره در تلاش است تا با تهدیدات پوشالی در افکار عمومی و روابط ایران تاثیر بگذارند در حالیکه این نوع تهدیدات برای مردم ایران و منطقه عادی شده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: شنیده ها حاکی است پس از تغییرات دقیقه 90 رئیسی در لیست وزرای اقتصادی که بدون هماهنگی مخبر انجام شده بود، قرار بود 10 صبح امروز لیست کابینه به مجلس ارایه شود ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ فارس نوشت: حجت الاسلام سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه لیست اعضای پیشنهادی کابینه دولت سیزدهم به دلیل نهایی نشدن به مجلس ارسال نشده است گفت: این لیست به احتمال خیلی زیاد روز سه شنبه به مجلس ارسال خواهد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۷    
دکتر سید نظام الدین موسوی عضو و سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی و مهندس مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی از دره اسد آبادی بازدید کردند .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاونت شهرداری خرم آباد در روزهای واپسین تغییر و تحولات در شهرداری خرم آباد با توجه به شروع به کار منتخبین این دوره از شورای اسلامی مرکز استان با دعوت از سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر راه و شهرسازی گامی مهم در راستای آزاد سازی محله قدیمی اسد آبادی خرم آباد برداشت .
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: حسین جابری انصاری، مشاور وزیر امور خارجه فهرستی از اعضای احتمالی کابینه رئیسی را در توئیتر خود منتشر کرد. حسینعلی حاجی دلیگانی ، عضو هیئت رییسه مجلس نیز در رابطه با جلسه رای اعتماد به کابینه دولت سیزدهم گفته است: بر اساس صحبت های رهبری مبنی بر سرعت عمل در تشکیل دولت ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: عضو هیئت رییسه مجلس گفت: افرادی که در مظان هستند و گفته می شود که قرار است از مجلس به کمک دولت بروند، آنهایی که سر زبانها هستند قطعا مجلس به انها رای اعتماد خواهد داد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر که لیست کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم توسط رییس جمهور در مراسم تحلیف به مجلس ارایه می شود، گفت: مجلس از روز شنبه 16 مرداد بحث بررسی صلاحیت وزرا را انجام می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح تقویت سازمان اورژانس کشور خبر داد.
افرادی که زمزمه حضورشان در کابینه آقای رییسی مطرح می شود از بین روسای کمیسیونها و هیئت رییسه مجلس هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رییسه مجلس گفت: مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها که آذرماه سال گذشته از سوی مجلس تصویب شد، مهمترین دارایی تیم مذاکره کننده هسته ای در مذاکرات ماه های اخیر بود اما متاسفانه دولت نتوانست از این امتیاز، درست استفاده کند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رییسه مجلس در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، سیدمصطفی میرسلیم نماینده تهران و حسن شجاعی نماینده ابهر را به عنوان نامزدهای ریاست کمیسیون اصل نود به صحن مجلس معرفی کرد. در نهایت نمایندگان با 135 رای به ریاست حسن شجاعی در کمیسیون اصل نود رای دادند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سیدنظام الدین موسوی در گفت وگو با میزان گفت: جلسات علنی هفته آینده مجلس در روز های یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود. وی افزود: طرح سوال از وزرای ارشاد و ارتباطات در دستورکار این جلسات قرار دارد. انتهای پیام/
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تحویل سخنگویی شورای نگهبان به یک دهه شصتی را اقدامی شایسته برای تحقق گام دوم انقلاب دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تحویل سخنگویی شورای نگهبان به یک دهه شصتی را اقدامی شایسته برای تحقق گام دوم انقلاب دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس از قول مساعد قالیباف برای پیگیری موضوع هورالعظیم و شرایط آب شرب خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلساتی با مسئولین مربوطه برای پیگیری مشکلات ⁧‫هورالعظیم‬⁩، آب و ⁧‫برق‬⁩ کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس از اقدام برخی مدیران میانی وزارتخانه ها برای کسب تایید نمایندگان انتقاد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول سوال نمایندگان تهران، مشکین شهر و اهواز از وزیر کشور در صحن علنی خبر داد.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۹۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب در روز چهاردهم مرداد خبر داد. حجت الاسلام علیرضا سلیمی اظهار کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، مراسم تحلیف سیدابراهیم رییسی، رئیس جمهور منتخب پنج شنبه 14 مرداد در محل مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارسال طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به هیئت رییسه مجلس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارسال طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به هیئت رییسه مجلس خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز: اطلاعات دریافتی از منابع موثق حاکیست محسن پیرهادی، رستم قاسمی، هابیل درویشی و مازیار حسینی جدی ترین گزینه های تصدی پست شهرداری تهران به شمار می روند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از انتخاب ناظرین مجلس در شورای تعیین سود سپرده گذاری و تسهیلات خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه مجلس از تاکید رییس مجلس بر بازنگری در قانون انتخابات شوراها خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی