چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۳۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایرانیان خارج از کشور»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
هرچند واردات خودرو با ارز حاصل از صادرات محصولات کشاورزی ابتدا تایید و سپس تکذیب شد، اما همین می تواند نشانه ای باشد مبنی بر این که دولت در حال افزایش اراده و همت خود به منظور سرعت بخشیدن به واردات خودرو است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۹    
طلاق توافقی نوعی طلاق است که زوجین با یکدیگر بر سر آن به توافق می رسند و نتیجه می گیرند که ادامه زندگی مشترک برای هیچ یک از آنان مقدور نیست. در چنین طلاقی، زن و شوهر باید بر سر مسائلی مانند اموال، حق حضانت، دیون و امثال آن با یکدیگر توافق کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ایجاد تسهیل در تردد ایرانیان خارج از کشور به سرزمین مادری اولویت سفارتخانه ها، سرکنسولگری ها و دفاتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۷۴ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه سه شنبه به وقت محلی، در پایان برنامه های دومین روز سفر به نیویورک، در نشست با ایرانیان مقیم آمریکا، یکی از مهمترین نیازهای ایرانیان خارج از کشور را اطلاع و آگاهی یافتن آنها از پیشرفت های کشور دانست و با اشاره به برخی دستاوردها و اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف علم ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: آزادی پنج زندانی ایرانی از آمریکا، نماد حمایت دولت از ایرانیان خارج از کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از توجه به بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی های ایرانیان خارج از کشور در تدوین برنامه هفتم توسعه کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور گفت:برنامه های مفصلی را در رابطه با ایرانیان خارج از کشور به خصوص خانواده ها و زنان داریم که بتوانیم فرهنگ و آثار تمدنی را از طریق آن ها به دیگر کشورها منتقل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: دولت سیزدهم نسبت به سرنوشت همه ی ایرانیان در سراسر دنیا، حتی ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی و فعالیت دارند اهتمام ویژه دارد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه گفت: پنج ایرانی امروز از زندان های آمریکا آزاد می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۵    
رئیس فراکسیون ایرانیان خارج از کشور در مجلس، گفت: ایرانیان ثروتمندی در خارج از کشور هستند که اگر شرایط برای فعالیت آنها در ایران فراهم شود، حاضر به سرمایه گذاری در وطن خود هستند و وزارت امور خارجه باید به این موضوع رسیدگی کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مسعود بهنود که ظاهرا در جمعی از جوانان صحبت می کند گفت: کشورهایی مثل آمریکا و انگلیس که جزو ثروتمندترین کشورها هستند خودشان مثل خر در گل گیر کردند بنابراین فکر اینکه فقط شما در نقطه ای گیر کردید که راه حل ندارد اشتباه است. الان هم سن و سال های شما در ایران جزو خوشبخت ترین افراد هستند. منبع: تسنیم
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مسعود بهنود که ظاهرا در جمعی از جوانان صحبت می کند گفت: کشورهایی مثل آمریکا و انگلیس که جزو ثروتمندترین کشورها هستند خودشان مثل خر در گل گیر کردند بنابراین فکر اینکه فقط شما در نقطه ای گیر کردید که راه حل ندارد اشتباه است. الان هم سن و سال های شما در ایران جزو خوشبخت ترین افراد هستند. منبع: تسنیم
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مسعود بهنود خبرنگار بی بی سی که سال گذشته نقش مؤثری در تهییج افکار عمومی برای پیوستن به کمپین وکالت به رضا پهلوی داشت، حالا در فایلی صوتی که از او افشا شده می گوید: رضا پهلوی اندازه یک گاو هم نمی فهمد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان از مجموعه هلال احمر ایران برای خدمات رسانی در حج تمتع، اربعین و همچنین ارتباط نیرومندی که هلال احمر با ایرانیان خارج از کشور در جذب کمک های داوطلبانه به حادثه دیدگان دارد، قدردانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم، گفت: ایرانیان خارج از کشور سفیران کشور در سراسر دنیا هستند و خواهان استفاده از توان و ظرفیت آنها هستیم.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست کارگروه کنسولی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با حضور دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ،دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر و مسئولین ارشد دیگر دستگاههای مرتبط ازجمله،وزارت اطلاعات ، ،دادستانی کل کشور ،وزارت دادگستری ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در نشست کارگروه کنسولی شورای عالی امور ایرانیان خارج کشور با بیان اینکه لایحه جامع حمایت از ایرانیان خارج از کشور برای تصویب در دستور کار صحن مجلس شورای اسلامی قرار دارد ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
امیر عبداللهیان با اشاره به دریافت پرسش های مکرر مبنی بر چرایی قطع یارانه از سوی ایرانیان خارج از کشور که عمدتا دارای شرایط مالی مناسبی بودند، گفت: آن ها در پاسخ به کنجکاوی من در رابطه با تکرار این پرسش گفتند که قطع شدن یارانه سبب می شود که ما احساس ناخوشایندی مبنی بر قطع شدن رابطه هویتی با ایران ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه گفت: از همه ایرانیان از جمله ایرانیان نخبه و ایرانیانی که در اقصی نقاط جهان منشأ خدمات هستند دعوت می کنیم بدون دغدغه به کشور سفر کنند و به آنها برای سفر به ایران خوشامد می گوییم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه ایرانیان دوتابعیتی را هرگز تهدید نمی دانیم بلکه فرصتی برای ایران و جهان می دانیم، از همه ایرانیان خارج از کشور دعوت کرد که گرفتار تبلیغات کاذب ایران هراسانه نشوند و بدون دغدغه به کشور سفر کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در نشست کارگروه کنسولی در خصوص ایرانیان دوتابعیتی گفت: ما این دسته از ایرانیان را هرگز تهدید نمی دانیم بلکه حضور این ایرانیان را یک فرصت برای ایران و فرصت برای همه جهان می دانیم.
وزیر امور خارجه کشورمان با بیان این که لایحه جامع حمایت از ایرانیان خارج از کشور برای تصویب در دستور کار صحن مجلس شورای اسلامی قرار دارد، اظهار کرد: در این لایحه نگاه ویژه ای به ایرانیان دو تابعیتی وجود دارد که در چارچوب قانون مدنی بتوانیم تسهیلاتی را برای آنها فراهم کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کارگروه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور به ریاست آقای حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه آغاز بکار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
آخرین مهلت ارسال ایده ها برای شرکت در هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان اول مهرماه تعیین شده و در این دوره طرح های ایرانیان خارج از کشور و غیر ایرانیان مقیم در ایران پذیرش می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
عبای عبدی نوشت: پیشنهاد عملی بنده این است که یک گروه موجه و معتبر را انتخاب کنید تا تصویری از مجموعه های موجود در ایران و ایرانیان خارج از کشور که مشغول تولید محتوا هستند، ارایه کنند هم به لحاظ کمّی و هم از منظر کیفی و اثرگذاری تا روشن شود که بازی و رقابت حکومت، حداقل در این عرصه به پایان رسیده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- همزمان با اربعین حسینی، آیین عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) با حضور ایرانیان مقیم و ارادتمندان به مکتب عاشورا و خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در خارج از کشور برگزار شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۷    
شفقنا – ارایه خدمات و رفع مشکلات احتمالی جمعیت شش تا هشت میلیونی ایرانیان خارج از کشور و همچنین دسترسی آسان و سریع مهاجران ایرانی به کنسولگری ها از جمله ضروریاتی است که مسئولین مربوطه باید بیش از پیش بدان توجه داشته باشند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدسلمان ذاکر گفت: گرچه مجلس قانون تسهیل صدور مجوز های کسب و کار را تصویب کرد و تامین سرمایه گذاری از جهت مالی را تصویب کرده ، اما دولت هنوز در مردمی سازی اقتصاد ایران هوشمندانه عمل نکرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۶    
شفقنا_ کنعانی گفت: افزایش خدمات به ایرانیان خارج از کشور از موضوعات مهم برای وزیر امور خارجه بوده است و همواره اظهار کرده که باید بدون ملاحظات سیاسی خدمات به این عزیزان انجام شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به دنبال اغتشاش سال گذشته به بهانه فوت مهسا امینی، اپوزیسیون ایرانی در خارج و داخل کشور، به هر شکل و بهانه ای به دنبال کاسبی مالی خود از جیب ایرانیان به خصوص ایرانیان خارج از کشور هستند.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: وقتی قیمت روغن و برنج در دولت رئیسی 5 برابر شده یعنی تورم بالای کالا های اساسی؛ این را نمی توان در آمار ها پنهان کرد.مصاحبه ای از همین آقایی که رئیس مرکز آمار شده دیدم که اصلا نمی داند خط فقر چیست؛ ایشان از دانشگاه امام صادق آمده و صفر کیلومتر رئیس مرکز آمار شده!
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: یک شبکه دیگر صداوسیما در حال تعطیل شدن است؛ دلیل آن هم همان گفته شده که همه تصور می کنند: نداشتن مخاطب . در روزهای گذشته برخی منابع خبری نوشتند که شبکه جهانی جام جم که برای ایرانیان خارج از کشور پخش می شد، در آستانه تعطیلی قرار گرفته است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۷    
واکنش وزیر خارجه به درخواست لغو تابعیت از ایرانیان خارج از کشور که در تحریک اعتراضات نقش داشتند.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
واکنش وزیر خارجه به درخواست لغو تابعیت از ایرانیان خارج از کشور که در تحریک اعتراضات نقش داشتند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس طی پیامی خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ارتقای دیپلماسی اقتصادی، موفقیت در سیاست همسایگی، توجه جدی به ایرانیان خارج از کشور و عضویت در پیمان ها و اتحادیه های منطقه ای و جهانی بخشی از موفقیت های ارزشمند وزارت امور خارجه در دوره تصدی جنابعالی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
شنیده شده برخی مسئولان صداوسیما بر این باورند اگر نیازی به ساخت برنامه در حوزه ایرانیان خارج از کشور باشد این اتفاق به فضای برودبند (تلوبیون و فضای مجازی) انتقال داده خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سیدضیاء هاشمی تشریح کرد دکتر سیدضیاء هاشمی، رایزن فرهنگی ایران در سوئد، معتقد است: مراکز علمی ایران، ظرفیت خوبی دارند که می تواند جاذبه ارزشمندی برای ایرانیان خارج از کشور باشد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۹    
شفقنا نوشت: هدف از تاسیس این بخش خبری، انعکاس تصویری شفاف تر از ابعاد مهاجرت و همچنین ارائه شناخت جامع تر از واقعیت و منزلت ایرانیان خارج کشور اعلام شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۴۰    
باشگاه خبرنگاران توانا_ مهم ترین اخبار چهارشنبه یکم شهریور ماه، اعم از تسهیل شرایط تردد ایرانیان خارج از کشور تا پرداخت 50 هزار میلیارد تومان به گندم کاران را در پادکست خبری توانا 24 بشنوید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه حمایت از ایرانیان خارج از کشور در جلسه کارگروه ویژه این کمیسیون خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: بر اساس مفاد لایحه حمایت از ایرانیان خارج کشور، در صورتی که ایرانیان خارج از کشور مایل به بازگشت به وطن باشند، تسهیلات برگشت آنها فراهم می شود. در واقع پیوند ایرانیان خارج کشور با وطن به موجب این لایحه تقویت می شود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: بر اساس مفاد لایحه حمایت از ایرانیان خارج کشور، در صورتی که ایرانیان خارج از کشور مایل به بازگشت به وطن باشند، تسهیلات برگشت آنها فراهم می شود. در واقع پیوند ایرانیان خارج کشور با وطن به موجب این لایحه تقویت می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۳    
اجرای این سیاست دولت باعث استفاده دقیق و راهبردی از ظرفیت های فراوان ایرانیان فرهیخته مقیم کشورهای خارجی می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اگر واقعا دولت مایل است سرمایه های خارجی را در صنعت و بازار خودرو کشور جذب کند، باید در همه ابعاد بین المللی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور تحولات عمیق و ساختاری رخ دهد
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی آخرین اقدامات وزارت خارجه در توسعه روابط خارجی در نشست مشترک با حسین امیرعبدالهیان و معاونانش خبر داد و گفت: روابط ایران و افغانستان، روند آزادی زندانیان ایرانی در امریکا، آزادسازی منابع مالی ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - امین حسین رحیمی ، وزیر دادگستری در گفت وگویی درباره موضوع های حمایت از ایرانیان خارج از کشور و تابعیت فرزندان مادران ایرانی توضیحاتی ارائه کرد. وزارت دادگستری و حمایت ایرانیان خارج از کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۳۷    
مدیر کل املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کارشناس مشاور است تا درباره قانون الزام ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول ایرانیان خارج از کشور صحبت کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از صندوق توسعه ملی، مهدی غضنفری در برنامه تلویزیونی با موضوع نقش آفرینی صندوق توسعه ملی در سرمایه گذاری های کلان زیرساختی برگزار شد، با تاکید بر اینکه اساسنامه صندوق توسعه ملی توسعه ای و صیانتی است، اظهار کرد: آنچه که در عمل رخ داده چیز دیگری است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۵۶    
پنجشنبه ( 26 مرداد 1401) ➖ در بخش نخست و در برنامه ی برند و برندینگ در گفت و گو با دکتر محمود سمیعی نصر به برندِ رهبریِ مدیرعامل و نوآوری و خلاقیت در رهبری کسب و کارها می پردازیم ...