شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۸May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاق کالا»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری گفت:در 2 ماه ابتدایی سالجاری یک هزار و 452 پرونده در سه حوزه کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز به شعب تعزیرات حکومتی استان وارد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس اعلام کرد: با توجه به فعالیت بیش از 450 انبار و مقصد تخلیه کودهای شیمیایی مربوط به کارگزاران در سطح 36 شهرستان استان فارس و براساس دستورالعمل های مرتبط با قانون مبارزه با قاچاق ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: از هنگام آغاز مرحله جدید طرح هدفمندی یارانه ها تاکنون 576 پرونده تخلف در این استان تشکیل شده است که بیشتر آن متعلق به بخش قاچاق کالا و سپس بهداشت ، درمان ، کالا و خدمات بوده است.
روز نو   ۷ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
سردار رضایی، درباره اقدامات پلیس در خصوص مقابله با قاچاق کالا و احتکار با توجه به اجرای طرح اقتصادی دولت به ایلنا گفت: ما امروز خیلی خوشحالیم که دولت و مجلس محترم به یک اقدام بسیار موثر رسیده و در خصوص مهندسی اقتصادی کشور و در راستای ارتقای معیشت مردم تصمیم جدی گرفته اند.
سیرجان نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیرجان از توقیف یک دستگاه بولدوزر فاقد مدارک گمرکی به ارزش 30 میلیارد ریال خبر داد. سرهنگ مرتضی امیرسبتکی گفت: مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی، هنگام کنترل خودرو های عبوری محور سیرجان بندرعباس، یک دستگاه تریلر عبوری را برای بررسی متوقف کردند ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۲    
صالح آبادی همچنین با تاکید بر اینکه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها اجتناب ناپذیر بود، گفت: تبیین این اقدام مهم دولت و مقابله با قاچاق کالا برای مردم حتما لازم و ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها از سوی دولت گفت: این طرح علاوه بر جلوگیری از قاچاق کالا های اساسی، موجب کاهش وابستگی معیشت مردم به دلار نیز می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزاری اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت برای سامانه های مرتبط با قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کمیسیون اصل 90 می روند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا- امامان جمعه شهرستان های خراسان رضوی با تمجید از اقدام شجاعانه دولت در اصلاح روند اختصاص یارانه ها و ارز ترجیحی، این امر را حرکتی موثر برای جلوگیری از رانت خواری، فساد و قاچاق کالا برشمردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده مرزبانی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با حمایت و پشتیبانی دولت، مجلس، ستاد کل نیروهای مسلح و ستاد انتظامی کل کشور، انسداد مرزها در سه چهار سال آینده کامل می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها اجتناب ناپذیر بود، گفت: تبیین این اقدام مهم دولت و مقابله با قاچاق کالا برای مردم حتما لازم و ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صادقی گفت: ازامتیازات حذف ارز ترجیحی و واریز مستقیم آن به مردم، پایان قاچاق کالا های اساسی و اصلاح ارز ترجیحی است
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاملات بازار ارز اخیرا زیر ذره بین دولت و بانک مرکزی قرار گرفته است. طبق قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ثبت خرید و فروش ها در بازار ارز و همچنین میزان ذخایر ارزی افراد در سامانه معاملات ارزی بانک مرکزی ضروری است ...
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
موج: رییس تعزیرات حکومتی شهرستان نجف آباد گفت: از ابتدای سال جدید تاکنون به 784 پرونده دربخش های مختلف کالا و خدمات و قاچاق کالا و بهداشت رسیدگی شده ومتخلفین این پرونده ها به 8میلیارد و سیصد میلیون تومان جزای نقدی محکوم شده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۰    
قاچاق کالا پدر اقتصاد مملکت را در آورده است. در این وضعیت بد اقتصادی جهانی، آسیب های قاچاق بیش از پیش بر کشور فشار می آورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۲    
محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: 7 درصد قاچاق کالا و سوخت کشور از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صورت می گیرد که به نظر من یک درصد هم زیاد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور گفت: دولت و مجلس برای اجرای طرح تحول نظام اقتصادی و مبارزه با قاچاق کالا در مرز ها اهتمام جدی دارند و در این راستا اجازه نمی دهیم کالا های اساسی و مایحتاج ضروری مردم قاچاق شود.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد معظمی گودرزی گفت: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام کنترل خودروهای عبوری در سطح ” شهر جدید مهستان ” این شهرستان به یک دستگاه تریلر مشکوک و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی البرزاز کشف 2 تُن آرد قاچاق توسط کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاندان، سودجویان و افراد رانت خوار مخالفان اصلی و جدی اجرای طرح اصلاح ارز ترجیحی و مردمی سازی یارانه ها هستند | اکنون با اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها شاهد کمبود برخی از کالاها در کشورهای همسایه هستیم که با قاچاق کالا و سودجویی از ایران تامین می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: قطعا اگر مردم در این زمینه به خوبی توجیه شوند و مضرات قاچاق کالا و ارز ترجیحی برایشان تبیین گردد متوجه خواهند شد که این جراحی اقتصادی به نفع آنان بوده و با جلوگیری از قاچاق کالا رونق تولید را در صحنه کشور خواهیم دید.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
جراحی اقتصادی دولت پالس مثبتی به بازار کالا وارد کرد و علیرغم سعی معاندان برای آشوبگری این تلاش های ناکام و تا اینجا کار قاچاق کالا رنگ باخته است.
در هجدهمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان مشکلات فعالان اقتصادی در حوزه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور نمایندگان اداره کل صمت، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بخش خصوصی بررسی شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، سرهنگ منصور رضا عزیزی گفت: دریابانان ماهشهر، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب های ساحلی استان، حین کنترل شناور های عبوری در آب های شمال خلیج فارس 5 فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند. ...
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس خانه اقتصاد ایران با انتقاد از برخورد ضعیف با قاچاق کالا در کشور گفت: در موضوع قاچاق باید حتماً به سراغ سرمنشاها رفت. با توجه به این که شناسایی سر منشاها به راحتی قابل شناسایی است ولی برخورد با آنها صورت نمی گیرد مشخص است که یک مافیای بزرگی پشت آن است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی کل انتظامی کشور طرح اقتصادی دولت را در کاهش قاچاق کالا تاثیرگذار دانست.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شهروند خبرنگار ما فیلمی از مراحل نظارت بر صادرات از مرز چذابه فرستاده و ادعا می کند که گمرک فقط کاغذیه و کامیون های زیادی در حال قاچاق کالا به کشور های همسایه هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۶    
قبلاً اگر یک محتکر کالایی را احتکار می کرد 70 درصد ارزش آن کالا، مجازات آن شخص بود. اکنون و با مصوبه جدید، این 70 درصد ضریب پنج برابری می خورد که 350 درصد می شود. در یک سال گذشته هم 45 درصد پرونده های قاچاق کالا مربوط به پرونده های زیر 10 میلیون تومان بوده است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قناعت با تاکید بر کنترل و رصد هر چه بیشتر گلوگاه های امکان قاچاق کالا در خراسان جنوبی، گفت: دستگاههای متولی مبارزه با قاچاق کالا به شدت مراقبت کنند تا قاچاق کالا در استان صورت نگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی باید بیشتر از گذشته تمرکز بر روی قاچاق کالا افزایش یابد و در این راستا همه گلوگاه های که احتمال می رود که از آن مسیرها قاچاق صورت بگیرد، رصد و پیشگیری شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک شناور با 48 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر عسلویه خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سرهنگ یداله شرفی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ سردار غلامرضا رضاییان با اشاره به تداوم اقدامات پلیس در مقابله با احتکار کالاهای اساسی، اظهار کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در راستای ادامه طرح های کنترل و پیشگیری از احتکار و قاچاق کالا های مورد نیاز شهروندان توسط سودجویان و سوداگران اقتصادی از انبار های ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استانها – ایرنا – حدود یک هفته از آغاز طرح توزیع عادلانه یارانه ها و اصلاح نظام ارزی می گذرد؛ در این مدت با تشدید نظارت های میدانی بر بازار، تلاش شده با قدرت بیشتری جلوی احتکار و قاچاق کالا گرفته شود که نتیجه آن کشف انبارهای مختلف نگهداری غیرمجاز کالاهای اساسی بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به کاهش قاچاق کالا و اصلاح نظام هدفمندی یارانه ها اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف 12 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در عملیات ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران پایگاه دریابانی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز 48 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک فروند شناور باری در بندر عسلویه کشف شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وکو، مصطفی پورکاظم شایسته، معاون مقابله و نظارت در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درمورد خبر قاچاق 28 درصدی پوشاک به کشور با برنامه صبح و گفتگو مصاحبه تلفنی کرد. ...
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۸    
بدیهی است قاچاق کالا در مقیاس کلی آن فرآیندی آسیب زننده در مسیر توسعه اقتصاد دانش بنیان ها است، چرا که موجب شکل گیری رقابت ناسالم می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: با اجرای طرح ملی مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه، راه خروج قاچاق کالا، رانت و فساد در کشور تا حدود زیادی بسته می شود.
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۴    
ارقام مختلفی به عنوان میزان قاچاق پوشاک در کشور اعلام می شود. چندی پیش عضو ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تنها 28 درصد پوشاک کشور را قاچاق عنوان کرد. هرچند فعالان بازار پوشاک و کارشناسان اقتصادی عقیده دارند واقعیت بازار فعلی، نشان از سهم چشمگیر لباس های قاچاق در بازار ایران است.
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۹    
در سال های اخیر همواره موضوع قاچاق کالا و راهکارهای مقابله با آن از مهم ترین چالش های اقتصادی بوده و در دستور کار دولت ها قرار گرفته است. این موضوع از سال های دور گریبانگیر اقتصاد کشور است ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حسینی بابیان اینکه حذف ارز ترجیحی راهکار مقابله با قاچاق کالا است، گفت: این ابتکار دولت باعث خواهد شد تا با کاهش و جلوگیری از قاچاق کالاهایی که از ارز ترجیحی بهره می بردند، یارانه به صورت مستقیم به دست مردم و سفره آن ها برسد که امری بسیار ارزشمند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: عادلانه سازی نظام یارانه ای باعث شد ارز 4200 تومانی حذف شود چراکه قاچاق کالا های اساسی به کشور های همسایه چیزی جز هدررفت منابع را در پی نداشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان گفت: انحصار ورود نهاده های دامی به استان باید شکسته شود و معاونت اقتصادی استانداری اصفهان موظف است در این زمینه طرح ریزی و برنامه ریزی لازم را انجام دهد و از ظرفیت های لازم برای پشتیبانی این امر استفاده کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از افزایش 16 درصدی تشکیل پرونده در خصوص قاچاق کالا در این استان خبر داد و گفت: در این مدت 47 فقره پرونده در حوزه احتکار به ارزش 289 میلیارد ریال تشکیل و 39 تن و680 کیلوگرم آرد، 48 تن و532 کیلوگرم روغن خوراکی و 101 تن و500 کیلوگرم برنج از محتکران ارزاق عمومی مردم کشف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: پدیده شوم قاچاق یکی از موانع اصلی رونق و جهش تولید در کشور است و ضروری است این مشکل، اساسی و ریشه ای حل شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۷۸ سایت دیگر  
نبویان: تا به امروز هیچکس حریف این شرکت نشده است؛ پیمانکاران به حاکم تبدیل شده اند. نامه نگاری های صورت گرفته از جانب دبیر شورای عالی امنیت ملی به رئیس جمهور وقت در سال های 98 و 99 ناظر بر تعلل و مقاومت دستگاه های اجرایی ذی ربط در راه اندازی سامانه های مبارزه با قاچاق کالاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اتاق صنایع، معادن، کشاورزی و بازرگانی گرگان گفت: حذف ارز دولتی از چهار کالای اساسی منجر مانع قاچاق این کالاها به کشورهای همسایه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۴    
سخنگوی فراجا بر لزوم بازنگری، اصلاح و آسیب شناسی فرآیندهای مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۹    
کریمی با بیان اینکه قرارگاهی در سطح کشور تشکیل شده به عنوان قرارگاه ویژه مردمی و عادلانه کردن یارانه ها که در ذیل آن شش کمیته تشکیل شده است، عنوان کرد ...