شنبه ۰۲ بهمنساعت ۲۱:۳۵Jan 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت علمی»

تازه نیوز   ۲۱ دقیقه پیش    
عضو هیئت علمی دانشکده علوم تغذیه با اشاره به وجود مقدار بسیار زیاد آنتی اکسیدان در چغندر خاطرنشان کرد: چغندر به بهبود بسیاری از عوارض ناشی از دیابت کمک می کند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: توسعه یافتگی کشورها هنگام شرایط بحرانی و تدوین راهکارهایی برای تبدیل تهدیدها به فرصت ها و میزان موفقیت آنها در اجرای برنامه ها مشخص می شود.
رسا   ۳ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی گفت: شکل مبارزه فکری و ایدئولوژیک نهضت آزادی و برداشت های تجربی آن ها از دین، سبب شد، امام خطر آن ها را مهم بدانند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۳ ساعت پیش    
توئیت محمدرضا باقری درخصوص برخی شایعات برای اخراج یک استاد دانشگاه: سال93 با حمایت آشنایان هیئت علمی دانشگاه بهشتی شد، همزمان معاون مرکز استراتژیک هم بود، رییس مرکز اجتماعی آب و انرژی وزارت نیرو هم بود،کلاس های دانشگاه هم چندخط درمیان میرفته
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انتشار اخباری مبنی بر اخراج یک استاد دانشگاه صنعتی شریف و یک استاد دانشگاه شهید بهشتی، واکنش های متعددی را در پی داشت و علی رغم اینکه وزارت علوم اعلام کرده بود جذب یا اخراج هیئت علمی در دانشگاه ها دلبخواهی نیست و هر تصمیمی در این خصوص باید براساس قانون باشد ...
به گزارش آسیانیوز ، در حالی که یک مقام وزارت علوم می گوید هنوز نامه ای مبنی بر اخراج محمد فاضلی، عضو هیئت علمی دانشگاه بهشتی، به این وزارتخانه ارسال نشده، روزنامه شرق روز شنبه، دوم بهمن ماه، به نقل از یک مقام دانشگاهی نوشت که اخراج از نظر دانشگاه بهشتی قطعی و ناشی از برخورد سیاسی است. ...
تقریب   ۶ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تحلیل روند مذاکرات به مشکلات داخلی امریکا پرداخت و به نقش پرس تی وی به عنوان یک شبکه از جمهوری اسلامی در جهت افشای ماهیت واقعی ایالات متحده آمریکا تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۷ ساعت پیش    
طاهره رحیم پور ازغدی - دکترای تاریخ و تمدن ملل اسلامی، عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی و مدرس اخلاق و دانش خانواده
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: اگر روابط ما با روسیه مبتنی بر موازنه عدم تعهد باشد، سفر رئیس جمهور به این کشور می تواند بخشی از نیازهای ما را در شرایط تحریم و فشار حداکثری تأمین کند.
برترین ها / ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز جذب وزارت علوم با تأکید بر اینکه هنوز نامه ای مبنی بر اخراج دکتر فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی به این مرکز ارسال نشده است، گفت: جذب یا اخراج هیئت علمی در دانشگاه ها دلبخواهی نیست و هر تصمیمی در این خصوص باید براساس قانون باشد. در همین رابطه لینک زیر را بخوانید: ...
دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: برخی جریان که منافع خود را در نزدیکی به غرب می دانند برای حفظ منافع خود ولو به قیمت زیر پا نهادن منافع ملی ایران و حفظ تحریم های ظالمانه غرب علیه جمهوری اسلامی ایران، این روزها به روسیه هراسی و چین هراسی روی آورده اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز با بیان اینکه امضای سندهای همکاری با شرق پیامی برای غربی ها دارد، گفت: این پیام برای غربی ها و آمریکا به این معنا است که ایران تنها نیست و در حال گسترش تعاملات بین المللی خود است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/اردبیل عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ترک بازار کار توسط زنان یا کنارگذاشتن زنان از بازار کار، عواقب اقتصادی و تبعات عمیق متعددی در سطوح گسترده در حوزه های مختلف برجای خواهد گذاشت که مهم ترین آن به هدررفتن و کاهش کیفیت سرمایه انسانی نسل آتی خواهد بود.
ندای اصفهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۶:۱۷    
دکتر حسین صفاری دارای تخصص مغز و اعصاب و عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد است. ایشان اگر واقعا قصد خدمت رسانی به مردم دارند آیا بهتر نیست فعالیت در استان محروم چهارمحال و بختیاری و مداوای بیماران را عهده دار شوند و مدیریت بیمه سلامت را به متخصصین امر مدیریت بسپارند؟
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: حوزه خواهران در تربیت حرفه ای و تخصصی معلمان اقدامات خوبی انجام دهد و به نظر می رسد برنامه آموزشی حوزه بانوان باید به سمت تربیت استاد دانشگاه، معلم مدرسه، مربی مهدکودک و .. ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و بر اساس گفته برخی از اساتید و دانشجویان دانشگاه کاشان یکی از اساتید بازنشسته گروه شیمی دانشگاه کاشان روز چهارشنبه فوت کرده است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۰    
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه قم تصریح کرد: یکی از مهم ترین الزامات در راستای اصلاح و تکامل جامعه، اهتمام مردم و مسئولان نسبت به احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۰    
رکنا:در روز 29 دی ماه، روز هوای پاک سمینار آموزشی هوای پاک با سخنرانی دکتر مهدی سلیمانی عضو هیئت علمی گروه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان در سالن همایش شرکت پالایش نفت اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ استادیار دانشگاه حضرت معصومه (س) گفت: سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در تاریخ پیشرفت کشور ایران، بدیع و بی سابقه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بنفشه معطر، سلول های مادرِسرطان را از بین می برد و اثر درمانی بر درمان اندام گوارشی، سینه و ریه دارد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، کرسی ترویجی با موضوع تبیین سازه خودنظم جویی اسلامی؛ اصول و راهبردها ذیل کرسی تخصصی شخصیت سالم؛ نظریۀ خودنظم جویی با ارائه حجت الاسلام والمسلمین حمید رفیعی هنر استادیار و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی گفت: می گویند ما به مردم یارانه پنهان می دهیم، اما من می گویم از مردم مالیات پنهان گرفته می شود. با گران سازی و اعطای یارانه تورمی خودتخریبگر نمی توان به عدالت رسید. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: عدالت ابزار رسیدن به معنویت است و بدون عدالت، امکان رسیدن همه مردم به تقرب الهی امکان پذیر نیست.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هئیت علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه حجاب و عفاف همواره مرز اصلی جنگ نرم بوده است، گفت: همیشه مسئله و خط اول ما عفاف و حجاب بوده است، اما هنوز یک دایرة المعارف و دانشنامه قوی در این زمینه نداریم.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه معارف گفت: متاسفانه گاهی به واسطه فعالیت های رسانه ای مفهوم غیرت دینی وارونه نشان داده شده و مفاهیمی مانند تعصب، خشونت و بی منطقی به عنوان مفهوم غیرت دینی به خورد مخاطب داده می شود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۷    
وحید ارشدی - عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد
شهر بیست   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر با تأکید بر تبدیل شهر قم به الگوی ترافیکی در کشور گفت: یکی از معیارهای پیشرفت و توسعه کشورها، میزان رعایت قوانین و مقررات ترافیکی در شهر است که شهر قم با استفاده از ابزارهای هوشمند می تواند به این نقطه برسد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: نتایج بررسی ها نشان می دهد رفتارهای ضداجتماعی در حوزه ترافیک در مردان حدود سه برابر بیشتر از زنان است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی گفت: موضوع انرژی تجدیدپذیر فرابخشی است و آینده کشور را تأمین می کند از نظر ژئوپولتیک نیز فعالیت های پیرامون حوزه انرژی آینده کشور را رقم می زند و در مذاکرات هسته ای نیز تأثیرگذار است، بنابراین نیاز است که نگاه جامعی به این مسائل داشته باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا شایق، استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه یزد در بیان دعای سوم صحیفه سجادیه به عبادت فرشتگان و فلسفه آن از نگاه امام سجاد(ع) اشاره می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیئت علمی پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی معتقد است الگوی دموکراسی دینی، هم به لحاظ نظری و هم به لحاظ عملی از ظرفیت های بالایی برای مدیریت کلان جامعه و همچنین از ظرفیت ترمیم پذیری و بومی سازی منطبق بر مختصات جوامع مختلف برخوردار است.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۲    
حوزه/ حجت الاسلام شجاعیان گفت: مقام معظم رهبری استقلال و آزادی را دو عطیه الهی به انسان ها می دانند و تصریح می کنند که تأمین این دو ارزش تفضل حکومت ها به مردم نیست بلکه وظیفه حکومت هاست.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ لک زایی گفت: مباحث باید متناسب با خلأها پایه گذاری شود که بتوانیم برای حل آن گام برداریم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۴    
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما می گوید حتماً به وسیلۀ الگوریتم های هوش مصنوعی می توانیم با دقت بالاتری نسبت به نظرات مخاطبین و حتی دسته بندی مخاطبین اقدام کنیم
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۵    
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و عضو هیئت علمی گروه فلسفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به دیدار و گفتگو پرداختند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در حکمرانی بحث از یک نهاد نیست؛ گذر از بحث حکومت و حاکمیت است و تلاشی است در راستای نظام سیاسی که از همه ظرفیت های موجود خود، از جمله مردم، نهادهای سیاسی اجتماعی غیردولتی، جامعه مدنی و نهادهای گوناگون استفاده کند تا به اهداف خویش دست پیدا کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شاهرود، به همراه چند تن از دانشجویان این دانشگاه موفق به کسب مقام نخست در مسابقه ملی طراحی سردر ورودی دانشگاه کردستان شدند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱    
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب در تبیین روش های اخلاقی گفت: سه روش عمده در این زمینه مطرح است؛ روش فلسفی یا اخلاق فلسفی، شیوه عرفان عملی و روش نقلی یا روایی.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر امیر حسین کاکایی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد تولید غیر استاندارد خودرو گفت ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو گفت و گو، دکتر شاهین قاسمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با برنامه صبح و گفتگو در مورد سویه امیکرون مصاحبه تلفنی کرد. قاسمی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل ها گفت: سویه غالب دنیا امیکرون است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان گفت: در فضای آکادمیک، با فقر تحقیقاتی در خصوص اخلاق هنر، رسانه و فضای مجازی مواجه هستیم و بهترین نقطه شروع برای تبیین این موضوع، تدوین درس اخلاق هنر، رسانه و فضای مجازی در دروس معارف اسلامی دانشگاه هاست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مراغه – ایرنا – عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و مجری طرح شناسایی فسیل با هوش مصنوعی برای نخستین بار در سطح جهان، گفت: علاوه بر اهمت علمی منطقه فسیلی مراغه، ارزش توریستی فسیل های آن نیز باید تبیین، و برای بهره گیری بهینه از آن به صورت کلان سرمایه گذاری شود.
محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نامه ای به رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی، و پارک های علم و فناوری در مورد اجرای همسان سازی حقوق دانشگاه های وزارت علوم تحقیقات و فناوری با حقوق اعضای هیئت علمی غیر بالینی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مواردی را ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی نامه تاریخی رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی و افشای نقشه های استبکار جهانی با دکتر محمدصادق کوشکی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طراح و مدیر پروژه ی چهارفصل تئاتر ایران برگزیدگان هیئت علمی فصل هفتم از دور نوین پروژه ی جامعِ ملیِ آموزش نمایشنامه نویسی به علاقه مندان خارج از پایتخت را معرفی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در ابلاغی از سوی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، غلام حسین مکتبی، عضو هیئت علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی به مدت دو سال به سمت معاون دانشجویی این دانشگاه منصوب شد.
سلام نو / میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر و اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در احکامی جداگانه از سوی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز پژوهش ها، این نشست با حضور شهریار افندی زاده معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، نمایندگان تشکل های صنفی و علمی بخش حمل ونقل ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان در ارتباط با تاثیر بحران لیر ترکیه بر اقتصاد کشورهای دیگر، گفت: با ایجاد نوسان در شاخص های کلیدی یک کشور، قطعا کشورهای دیگر به خصوص کشورهای همسایه و شرکای تجاری، از این شرایط تاثیر می پذیرند.