پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۵۷Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک و بیمه»

نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روزنامه همدان پیام؛ شرکت بیمه تعاون اولین شرکت تعاونی کشور با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور در سال 1392 آغاز به کار کرده و در طی 10 سال گذشته عملکرد بسیار مثبتی در کارنامه خود ثبت نموده است ...
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر امور روابط عمومی و مشتریان بانک سینا با حضور در نشستی صمیمی با مشاور مدیرعامل بیمه سینا در امور روابط عمومی و بین الملل در راستای تقویت تعاملات دوجانبه گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد گفت: گام بعدی وزارت اقتصاد در جهت بهبود شرایط مالی و مدیریتی بانک آینده برگزاری مجمع تعیین اعضای جدید هیئت مدیره بانک آینده تا پایان مهر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۶    
معاون بانک وبیمه وزارت اقتصاد و دارایی گفت: اولین مجمع عمومی بانک آینده بعد از 5 سال با حضور وزیر اقتصاد ودارایی در حال برگزاری است که در این جلسه تصمیم گیری های بسیار مهم در خصوص شفاف سازی صورت های مالی گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بانک و بیمه وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مجمع عمومی بانک آینده امروز بعد از 5 سال وقفه برگزار شد.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران از همراهی، همگامی و هم افزایی این بانک و بیمه سرمد خبر داد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، آیین افتتاح ساختمان مرکزی شرکت بیمه سرمد به نام ساختمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صبح شنبه 4 شهریور 1402 با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران، رئیس کل بیمه مرکزی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
با وجود نرخ تورم و سایر تکانه های اقتصادی خوشبختانه شاخص های بیمه ای در تمامی زمینه ها روند رو به رشدی را نشان می دهد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۶    
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان؛ در این جلسه که به ریاست شریف زاده، معاون بانک و بیمه وزیر امور اقتصادی و دارایی و اکثریت اعضای هیأت امنای صندوق برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۴    
وزارت اقتصاد اعلام کرد: مدیرکل دفتر امور بانک و بیمه وزارت اقتصاد، جزئیات واگذاری حق رای سهام مازاد بانکهای خصوصی به وزارت اقتصاد اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۱    
دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه گفت: فعلاً زمان دقیق افتتاح اولین بانک و بیمه مشترک ایران و سوریه که عکس و فیلم آن در رسانه ها منتشر شود مشخص نیست و تا الان همه چیز روی کاغذ است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور از تولید نخستین نسخه سرویس روابط سببی و نسبی تولید و دسترسی بانک مرکزی، فراجا و مرکز اطلاعات مالی به آن خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
صندوق بیمه کشاورزی میزبان آقایان صفدری و سیدی دو تن از اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی بود. در این جلسه تیم مدیریتی صندوق بیمه کشاورزی به ارایه عملکرد خود پرداختند و پس از آن اعضای هیات مدیره بانک دیدگاه های خود را مطرح کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
روابط اقتصادی و تجاری میان ایران سوریه پس از اولین سفر رئیس جمهور به این کشور در حال برقراری است؛ یکی از مهم ترین دستاوردهای این سفر که راه اندازی بانک و بیمه مشترک است، در حال انجام است و به زودی می توان شاهد افزایش حجم مبادلات میان این دو کشور بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل بازار : قائم مقام و سرپرست معاونت امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور خواستار تمرکز بر روی مسدودسازی گلوگاه های فساد شد. احمد رحمانیان در نشست با سربازرسان و بازرسان بانک و بیمه گفت: برای تحقق شعار سال با توجه به برنامه های کلان پیش بینی شده به منظور نظارت موثر در شبکه بانکی در سال جاری ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد رحمانیان در نشست با سربازرسان و بازرسان بانک و بیمه در خصوص شعار سال 1402 بیان کرد: برای تحقق شعار سال با توجه به برنامه های کلان پیش بینی شده به منظور نظارت موثر در شبکه بانکی در سال جاری برنامه های نظارت و بازرسی موثر و کارآمد از قبیل ناترازی در شبکه بانکی ...
دولت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: یکی از توافقاتی که در سفر رییس جمهور به دمشق انجام شده بود، ایجاد دو نهاد تسهیل گر مالی بود که تجار ایرانی بتوانند راحت تر فعالیت کنند و حالا در کمتر از سه ماه بیمه و بانک مشترک تاسیس شد.
وزیر اقتصاد گفت: یکی از توافقاتی که در سفر رییس جمهور به دمشق انجام شده بود، ایجاد دو نهاد تسهیل گر مالی بود که تجار ایرانی بتوانند راحت تر فعالیت کنند و حالا در کمتر از سه ماه بیمه و بانک مشترک تاسیس شد.
سلام نو / موج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد گفت که مذاکرات بسیار خوب و سازنده ای برای آزادسازی پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت : شروع بکار بانک و بیمه مشترک بین ایران و سوریه در اجرای توافقاتی است که در سفر اردیبهشت رئیس جمهور به سوریه به امضا رسیده بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: یکی از تصمیمات در سفر رئیس جمهور به سوریه ایجاد دو نهاد تسهیل گر بود که بیمه و بانک مشترک ایران و سوریه تشکیل شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان از تاسیس و شروع به کار یک بانک و بیمه مشترک بین ایران و سوریه با شراکت طرف سوری خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تاسیس و شروع به کار یک بانک و بیمه مشترک ایران و سوریه خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تاسیس و شروع به کار یک بانک و بیمه مشترک ایران و سوریه خبر داد.