چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۰۶Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه هسته ای ایران»

راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه ایران در پرونده پادمانی منطقی و رفتار مذاکراتی ایران در قبال 1+5 و آژانس بین المللی انرژی اتمی کاملاً واقع بینانه و مبتنی بر منافع ملی است. بازگشت آمریکا به توافق هسته ای تنها با بسته شدن پرونده پادمان است که به نفع ایران به شمار می رود ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتمی رژیم صهیونیستی در شصت و ششمین کنفرانس مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعاهایی را علیه برنامه هسته ای ایران و همکاری آن با آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۶:۵۲    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی طی مواضعی بی اساس، مدعی شد که این نهاد قادر به تضمین صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران نیست.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران مدعی شد که تدابیر جبرانی ایران سبب شده که این سازمان نتواند درباره ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران تضمین دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عبدالعزیز بن سلمان آل سعود روز دوشنبه با ایراد سخنانی در کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی از مدیرکل آژانس اتمی خواست تا به نظارت بر فعالیت های اتمی ایران در چارچوب توافق نامه جامع پادمان ادامه دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – درحالی که فعالیت های اتمی عربستان سعودی بر اساس یک سیستم منسوخ پادمانی نظارت می شود، وزیر انرژی این کشور در اظهاراتی مدعی تهدیدآمیز بودن برنامه صلح آمیز هسته ای ایران برای صلح و ثبات جهان شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد که تدابیر جبرانی ایران سبب شده که این سازمان نتواند درباره ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران تضمین دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
علی باقری در توییتی نوشت: سکوت کرکننده و فراپایبندی اتحادیه اروپا در برابر تحریم های یک جانبه غیرقانونی آمریکا و نقض گسترده و نظام مند حقوق بشر مردم بی گناه ایران که توسط گزارشگر ویژه سازمان ملل مستند شده است، بیانگر استانداردهای دوگانه این نهاد در حوزه حقوق بشر است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۶۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رافائل گروسی در سخنرانی افتتاحیه شصت و ششمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی . گفت: ما باید راه حل های مشترک برای مشکلات پیدا کنیم؛ مشکلاتی که اگر ما به روشی مبتنی بر همکاری آنها را حل نکنیم، قرار نیست کنار گذاشته شوند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی بر لزوم خاتمه دادن به ادعاهای واهی علیه برنامه ها و فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران و نظارت و راستی آزمایی بی طرفانه و مستقل آژانس تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۷۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی بر لزوم خاتمه دادن به ادعاهای واهی علیه برنامه ها و فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران و نظارت و راستی آزمایی بی طرفانه و مستقل آژانس تاکید کرد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید، ادعا کرد که مذاکره ما با ایران درباره احیای توافق هسته ای مانع عدم واکنش به وقایع اخیر ایران نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۷    
درس های بحران موشکی کوبا به ما می آموزد که یک مواجهه هسته ای تنها از طریق مذاکره و گفتگو و در بستر زمان قابل حل و فصل است... کشورها با تحریم ها و اعمال زور و فشار، منافع بزرگتر امنیتی و استراتژیک خود را رها نمی کنند.. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۲    
اسلامی در آیین نکوداشت هفته دفاع مقدس گفت: براساس گزارش های مکرر آژانس بین المللی انرژی اتمی هیچ گونه انحرافی در برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
چند سناتور آمریکایی در نامه ای به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار تداوم فعالیت های پادمانی این آژانس در ایران شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
هران – ایرنا – محمد بن عبدالعزیز الخلیفی معاون وزیر خارجه در امور منطقه قطر گفت: شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین دوره مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک بر لزوم دستیابی به توافق عادلانه در خصوص برنامه هسته ای ایران تاکید کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در گفت وگو با شبکه الجزیره ، تأکید کرد که عراق از روند مذاکرات تهران و واشنگتن درباره برنامه هسته ای ایران حمایت می کند و هرگونه تنشی میان دو کشور را به ضرر ثبات عراق می داند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان انرژی اتمی گفت: براساس گزارش های مکرر آژانس بین المللی انرژی اتمی هیچ گونه انحرافی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد بنابراین با غوغاسالاری نمی توانند اهداف خود را پیش ببرند.
به گفته محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی، عضویت ایران در کشورهای عضو گروه شانگهای یک دستاورد مهم است که دشمنان کشور از این دستاورد ناراحت و تحمل آن را ندارند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی در آیین نکوداشت هفته دفاع مقدس گفت: براساس گزارش های مکرر آژانس بین المللی انرژی اتمی هیچ گونه انحرافی در برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۲    
ابراهیم رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل: در حالی که برنامه هسته ای ایران تنها دو درصد از برنامه های هسته ای جهان را شامل می شود اما 35 درصد از بازرسی ها از تاسیسات ماست
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در سخنرانی خود در سازمان ملل درباره روند مذاکرات هسته ای با ایران گفت: مذاکرات برای حل مسائل مربوط به برنامه هسته ای ایران از طریق دیپلماسی و گفت وگو هر چه سریعتر باید عملی شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها خبر خوش دولت برا یحقوق بازنشستگان | معوقات 5 ماهه حقوق بازنشستگان واریز شد؟ توهین زشت پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر | دلیل دعوای وحشتناک حسن یزدانی با مربی معروف چیست؟ واریز حقوق بازنشستگان متوقف شد | خبر بد تامین اجتماعی برای واریز معوقات حقوق بازنشستگان نگار جواهریان مجددا مادر شد | ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
امیر قطر امروز در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که ما به توافق عادلانه در مورد برنامه هسته ای ایران که نگرانی های همه طرفا را در نظر می گیرد، ایمان داریم .
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- تمیم بن حمد آل ثانی ، امیر قطر در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل بر لزوم دستیابی به توافق عادلانه در برنامه هسته ای ایران تاکید کرد. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه طی سخنرانی در سازمان ملل متحد گفت که حل موضوع هسته ای ایران به دیپلماسی نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه امروز در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل در سخنانی اعلام کرد: باید برای خروج از بحران در اوکراین راه منطقی پیدا کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه در بخشی از سخنان خود در سخنرانی سازمان ملل متحد گفت در پرونده هسته ای ایران به دیپلماسی و گفتگو نیاز است .
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از یورونیوز، نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در حالی برگزاری می شود که تهاجم نظامی روسیه به خاک اوکراین و نیز بحران انرژی و غذا که در پی این تحول نظامی در اروپا و جهان تشدید شده بر نشست امسال سایه انداخته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف با تأکید بر اینکه هنوز اختلافات حل نشده ای درباره برنامه هسته ای ایران وجود دارد، گفت: احیای برجام به نفع همه طرف ها است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه روایتگری که صهیونیست ها و غربی ها از برنامه هسته ای ایران می کنند و اتهاماتی که علیه صنعت هسته ای ما دارند از 20 سال پیش ادامه دارد تاکید کرد: اتهامات علیه ایران را اسرائیل مطرح کرد اما الان برای آژانس بین اللملی انرژی اتمی ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان همکاری شانگهای در بیانیه پایانی خود در ازبکستان، خواستار اجرای کامل توافق هسته ای ایران توسط تمام طرف ها شد. به گزارش ایرنا، این نشست که در شهر سمرقند ازبکستان برگزار شد ...
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان همکاری شانگهای در بیانیه پایانی خود در ازبکستان، خواستار اجرای کامل توافق هسته ای ایران توسط تمام طرف ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۵    
شی جین پینگ گفت: چین به مشارکت سازنده در مذاکرات هسته ای برای ازسرگیری برجام درباره برنامه هسته ای ایران ادامه خواهد داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۶    
روز گذشته جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران بدون صدور قطعنامه پایان یافت.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به اینکه پرونده ابعاد احتمالی نظامی برنامه هسته ای ایران موسوم به پی ام دی در سال 2015 بسته شد تصریح کرد که مسائل باقی مانده مربوط به دو دهه پیش است و این مسائل نباید بزرگنمایی و به مانع عمده ای برای حصول توافق وین تبدیل شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده چین در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن انتقاد از مبالغه غرب درباره مسائل پادمانی برنامه هسته ای ایران، از مواضع آمریکا در قبال توافق برجام انتقاد کرد.
آنا / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی عضو برجام و آمریکا امروز در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، بیانیه مشترکی را علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران صادر کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی عضو برجام و آمریکا امروز (چهارشنبه) در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، بیانیه مشترکی را علیه برنامه هسته ای ایران صادر کردند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با وجود قرائت این بیانیه ضدایرانی جلسه امروز شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران بدون صدور قطعنامه پایان یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا : میخائیل اولیانوف سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین روز چهارشنبه با ایراد سخنانی در جلسه با موضوع توافقنامه پادمان با جمهوری اسلامی ایران گفت: "دیپلماسی مگافون" همیشه جواب نمی دهد و اغلب نتیجه معکوس دارد.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، ادعاهای پادمانی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را بی ارتباط به پرونده بسته شدۀ "ابعاد احتمالی نظامی" دانست و بدون اشاره به همکاری های گسترده تهران با آژانس مدعی شد که حل فصل مسائل پادمانی از مسیر ارائه پاسخ های فنی معتبر می گذرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک دیپلمات ارشد روس اعلام کرد جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران بدون صدور قطعنامه پایان یافت.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۱:۳۹   + ۴۷ سایت دیگر  
تحلیلگران معتقدند که پس از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران و سیگنال های ضد و نقیض برجامی، انتظارات صعودی بار دیگر در بازار تهران تقویت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد روس اعلام کرد جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران بدون صدور قطعنامه پایان یافت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
موضوع فعالیت های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران از سال 2003 در دستور کار شورای حکام قرار داشته و در دوران اجرای کامل برجام نیز مدیرکل به صورت دوره ای در مورد وضعیت برنامه هسته ای ایران به شورای حکام گزارش داده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی اعلام کرد که نشست شورای حکام درباره برنامه هسته ای ایران بدون صدور قطعنامه پایان یافت.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
اولیانوف، دیپلمات ارشد روس اعلام کرد جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران بدون صدور قطعنامه پایان یافت. به گزارش روند بازار به نقل از تحلیل بازار ، میخاییل اولیانوف نماینده روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در شهر وین اعلام کرد ...
سلام نو / گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در توئیتی اعلام کرد که در جلسه شورای حکام آژانس اتمی قطعنامه ای علیه ایران صادر نشد.