چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۱:۵۶Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل دریای خزر»

نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به آسمان صاف تهران طی 3 روز آینده از تداوم بارش های موسمی در هند و تحت تاثیر قرار گرفتن جنوب شرق از چرخندهای این بارش ها خبر داد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امروز سامانه بارشی از سمت غرب و شمال غرب عمدتا در شمال کشور فعال خواهد بود و مناطق وسیعی از نوار شمالی و دامنه های البرز و زاگرس و سواحل دریای خزر را در برمی گیرد. هشدار سطح نارنجی و زرد صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج در بخش هایی از شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج در بخش هایی از شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا :با دستور رئیس جمهور مبنی بر عقب نشینی بی چون و چرای همه نهاد های دولتی از بهمن سال قبل و آزادسازی حریم 60 متری سواحل دریای خزر در 3 استان شمالی، دستگاه های دولتی از حریم قانونی سواحل استان گیلان به صورت کامل عقب نشینی کردند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو از احتمال بالای وقوع سیل در چهار حوضه آبریز در این هفته خبر داد و اعلام کرد: هفته آینده بارش های پراکنده در برخی حوضه های آبریز شمالی به وقوع خواهد پیوست. ...
با مردم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره بارش های امروز و فردا از صدور هشدار قرمز برای سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشورو افزایش آلودگی هوای برخی استان ها خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (3 مرداد) در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدار هایی از بارش رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی، احتمال سیلاب ناگهانی و آب گرفتگی معابر در برخی استان ها تا پایان هفته خبر داد ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روز های آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۷    
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده در بخش هایی از جنوب سیستان و بلوچستان ، جنوب کرمان و هرمزگان به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در ادامه گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده در غالب نقاط کشور ماندگاری هوای گرم قابل پیش بینی است.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
موقعیت استراتژیک، ژئوپلتیک و ژئواکونومیک ایران مورد توجه کشورهای بزرگ جهان بوده و هست. موقعیت مناسب ریلی و جاده ای و دسترسی ایران به سواحل طولانی در خلیج فارس، دریای مکران و سواحل دریای خزر در سال های اخیر بسیار مورد توجه تولیدکنندگان بزرگ اقتصادی جهان بوده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام قلی پور گفت: با فاصله گرفتن متدینین از سواحل، میدان برای بی بندباری ها باز شده و باید برای حضور قشر متدین در دریا تدابیری اندیشیده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: ناجیان غریق مستقر در سواحل دریای خزر بدون هیچ شرطی بیمه حوادث می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان در فصل تابستان مسافران زیادی سواحل دریای خزر در استان گیلان و شهرستان مرزی آستارا در مجاورت کشور جمهوری آذربایجان را به عنوان مقصد گردشگری خود برگزیده اند و حضور گردشگران در طرح های سالمسازی و آبتنی در شناگاه های منطقه ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۲    
کوهی گفت: نهمین جشنواره فرهنگی ورزشی دیار علویان طرحی برای ایجاد نشاط و سرگرمی در سواحل دریای خزر محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دریافت ورودی در سواحل دریای خزر در قبال استفاده گردشگران از پارکینگ طرح های دریا مصوبه قانونی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رییس اداره شیلات آستارا از رهاسازی سه میلیون و 800 هزار قطعه بچه ماهی سفید طی چهار مرحله در سال جاری در رودخانه چلوند این شهرستان، با هدف بازسازی و تقویت ذخایر این گونه آبزی در رودخانه و سواحل دریای خزر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: در کنار بازارچه های موقت که همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی و تابستان در سواحل دریای خزر برپا می شود، بازارچه های دایمی صنایع دستی نیز احداث شد .
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۰۰    
به اعتقاد رئیس جمهور قزاقستان، ساحل این کشور در دریای خزر ظرفیت فراوانی برای جذب گردشگران دارد و مکانی بسیار مناسب برای ساخت هتل و استراحتگاه و مناطق تفریحی است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی یکشنبه آینده علاوه بر شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل در سواحل دریای خزر نیز بارش باران، همراه با وزش باد شمالی و کاهش نسبی دما روی می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی یکشنبه آینده علاوه بر شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل در سواحل دریای خزر نیز بارش باران، همراه با وزش باد شمالی و کاهش نسبی دما روی می دهد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، روز یکشنبه علاوه بر این مناطق، شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، استان اردبیل و سواحل دریای خزر نیز بارش خواهند داشت که همراه با وزش باد شمالی خواهد بود و این شرایط سبب کاهش نسبی دما در این مناطق می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا اوایل هفته آینده، استقرار هوای گرم و روند تدریجی افزایش دما در بیشتر نقاط کشور، پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش ها امروز در بخش هایی از شمال غرب کشور، استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز به شکل رگبار، رعد و برق، تگرگ و وزش باد شدید ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران با بررسی لاشه خوتکاهای معمولی (نوعی پرنده آبزی) در سواحل جنوبی دریای خزر، میکروپلاستیک زیادی را در دستگاه گوارش این پرندگان مشاهده کردند و این یافته ها نشان دهنده فعالیت های زیاد انسانی در این مناطق است.
کارشناس سازمان هواشناسی در گفت وگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب وهوای کشور را اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
روز دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز را درگیر خواهد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز را درگیر خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۸    
دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز را درگیر خواهد کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز را درگیر خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده و شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز را درگیر خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
طی سه روز آینده برای بخش های شمالی استان های واقع در شمال غرب و برخی نقاط سواحل دریای خزر افزایش ابر، رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود، همچنین برخی استان ها خیزش گرد و خاک را تجربه خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۵    
به مناسبت هفته محیط زیست، 2 کیلومتر از سواحل دریای خزر در شهرستان بندر انزلی از زباله پاکسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی گفت : یکی از اولویت های مهم دولت جهادی سیزدهم پس از آزادسازی سواحل دریای خزر ، بسترسازی برای رونق گردشگری دریایی در شمال کشور از جمله استان مازندران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی برای استان های واقع در شمال غرب کشور آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۹:۴۵    
در حریم 60 متری سواحل دریای خزر شهر آستارا، 36 مورد تصرف شناسایی و برای رفع هفت مورد آن از سال 1397 از سوی دادگستری حکم صادر شده بود. در 16 بهمن ماه سال قبل در پی اجرای دستور رئیس جمهور در خصوص آزادسازی سواحل، با اجرای اولین حکم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش ابر، باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا :مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در تعطیلات سه روزه آتی جمعیت هلال احمر با آماده باش کلیه پایگاه های امداد و نجات در سطح استان بصورت 24 ساعته برای حوادث ترافیکی و همچنین گشت زنی و پوشش امدادی نوار ساحلی جهت کمک رسانی آماده می باشند.
کارشناس هواشناسی از تداوم روند تدریجی افزایش دما تا روز یکشنبه در کل کشور به ویژه سواحل دریای خزر خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
روند تدریجی افزایش دما تا روز یکشنبه در کل کشور به ویژه سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
روند تدریجی افزایش دما تا روز یکشنبه در کل کشور به ویژه سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۲    
روند تدریجی افزایش دما تا روز یکشنبه در کل کشور به ویژه سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت.