سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۰:۴۴Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «BRT»

زومیت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
در جلسه رونمایی از کیف پول الکترونیک اعلام شد که نصب برنامه شهرزاد روی گوشی هوشمند جای بلیت مترو و BRT را می گیرد. تبلیغات کیف پول الکترونیکی جایگزین بلیت مترو و اتوبوس می شود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سیدعباس روحانی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه درباره اهمیت خطوط بی آرتی گفت: 12 خط بی آرتی مصوب شورای ترافیک داریم که تاکنون چهار خط از این خطوط احداث شده است، همچنین کارشناسی های اولیه خط پنجم بی آرتی در اصفهان صورت گرفته که خط 34 فعلی حدفاصل ترمینال قدس، خیابان امام خمینی (ره) ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نایب رییس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت:با راه اندازی خط بی آر تی اولویت تردد با شهروندانی است که برای جابه جایی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند و قرار نیست این مسیر با خودروهای تک سرنشین کور شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: 12 خط بی آرتی برای این کلانشهر تعریف و تاکنون چهار خط آن احداث شده است، همچنین کارشناسی های اولیه خط پنجم بی آرتی صورت گرفته است که بر این اساس خط 34 فعلی حدفاصل ترمینال قدس، خیابان امام خمینی، میدان جمهوری اسلامی، خیابان کاشانی تا صفه بی آرتی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به اولویت های کمیسیون حمل ونقل و ترافیک، گفت: اولویت های کمیسیون حمل ونقل و ترافیک این شورا مشخص شده که در رأس آن ها احداث خطوط اتوبوس BRT در اهواز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 از تحکیم و بهسازی ایستگاه های BRT شهید بختیاری(سی متری جی) و هاشمی با اجرای کفپوش بتنی خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار شورای شهر خبرگزاری ایمنا را در این بسته خبری می خوانید. به گزارش خبرنگار ایمنا، 900 دستگاه اتوبوس با آغاز ماه مهر در اختیار شهروندان اصفهان قرار خواهد گرفت ، احداث ایستگاه های اتوبوس BRT در سطح شهر اهواز ، مشارکت شهروندان در نام گذاری معابر شهر اردبیل ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به تلاش برای خرید اتوبوس بی آرتی گفت: مناقصه احداث ایستگاه های اتوبوس بی آرتی براساس برنامه ریزی های انجام شده در دستور کار شورای اسلامی شهر قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۷    
در این بسته خبری از آغاز عملیات اجرایی ساخت پُل تختی در بروجن تا BRT کرج به زودی عملیاتی می شود و آغاز طرح راه اندازی اینترنت پرسرعت در شهر زنجان را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز شهردار کرج گفت: با توجه به برگزاری مناقصه اجرای خط BRT در کرج و انتخاب نهایی پیمانکار خط اتوبوس BRT عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۲    
شهردار شیراز از زوج و فرد شدن تردد در شیراز و راه اندازی اتوبوس بی آر تی از شهرک گلستان تا فلکه نمازی خبر داد این خبری بود که ما هم در اول فارس آن را در 12 تیر 1402 منتشر کردیم . در آن خبر چنین آمده بود: ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
محمد جواد حاجی حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: این اقدام با توجه به اهمیت نگهداشت و کارایی ایستگاه های خطوط تندرو BRT و ایجاد امکان بهره برداری از آنها بخصوص مسیر تردد اتوبوس های BRT اجرا شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تصویری در شبکه های مجازی وایرال شده که یک آقا موتور وسپای خود را جهت انتقال سوار بر اتوبوس BRT کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: عملیات اجرایی یکی از شلوغ ترین و پرترددترین خطوط اتوبوسرانی اصفهان حدفاصل میدان جمهوری تا پل فلزی آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با احداث ایستگاه BRT فدک در منطقه8، محدوده این منطقه در بزرگراه امام علی (ع) با نصب 600 متر گاردریل و تجهیزات ترافیکی ایمن شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از تزریق 466 دستگاه اتوبوس جدید در 22 ماه فعالیت دوره فعلی مدیریت شهری به خطوط تندروی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 از تجهیز 145 سرپناه ایستگاه اتوبوس، تاکسی و BRT به سیستم روشنایی و تابلوی اطلاع رسانی و تبلیغاتی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تهران از آغاز عملیات روسازی بتنی ایستگاهBRT استاد معین خبرداد و گفت: پروژه روسازی ایستگاه استادمعین حداکثر ظرف مدت 10 روز انجام و آماده بهره برداری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از اتمام عملیات پایش مکانیزه معابر بزرگراهی و خطوط اتوبوس تندرو در پایتخت خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مهم ترین رویدادهای مدیریت شهری اصفهان در هفته گذشته را در بسته خبری ایمنا بخوانید. به گزارش خبرنگار ایمنا، سگ های کاوشگر به آتش نشانی اصفهان می پیوندند ، درخت مایع، پاگشای فتوبیوراکتورها به اصفهان ، اجرای 35 پروژه مشارکتی در منطقه 8 اصفهان / آغاز عملیات خاک برداری و ساخت مجتمع میخک ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۴    
نشانی بهزیستی استان تهران: تهران - خیابان ولیعصر-نبش خ شهید دستگردی- رو به روی ایستگاه BRT ظفر شماره تماس:88772020 صندوق پستی:19395/4811 کدپستی : 1193811938 پست الکترونیک: info@behzistitehran.org.ir نشانی سایت: www.tehran.behzisti.ir, www.behzistitehran.org.ir
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، محمد حسین کریمی با بیان این مطلب، افزود: خط 4 اتوبوس تندرو به واسطه جابجایی سفر های شهری بین شمال شهر با جنوب شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از جمله ایستگاه های پر تردد به شمار می رود از همین رو بهسازی و رسیدگی به وضعیت این ایستگاه ها را در اولویت کار منطقه قرار ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: اتوبوس های خط یک BRT سال 1390 خریداری شده است، بنابراین عمر ناوگان این خط به 12 سال رسیده و امسال سال آخر عمر بعضی از این ناوگان خواهد بود و نیاز به نوسازی در اسرع وقت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران گفت: هماهنگی با پلیس راهور جهت بازطراحی مسیر های BRT و نصب دوربین ثبت تخلف در دستورکار قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز گفت: با تصویب طرح جامع حمل و نقل 4 خط BRT ریلی شیراز به تثبیت رسید و 4 خط نیز در دستور کار قرار گرفت که امیدواریم تا قبل از دهه فجر شاهد افتتاح اولین خط BRT شیراز باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۱    
شهردار کرج با اشاره به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی شهری و اضافه شدن 37 دستگاه اتوبوس و ون در کرج، گفت: در راستای لزوم توسعه حمل و نقل عمومی پاک، تلاش می کنیم که امسال شاهد بهره برداری از اتوبوس BRT و ایستگاه مترو شهید سلطانی باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۱    
رئیس شورای شهر کرج به میزان مهاجرت بی رویه اشاره کرد و گفت: زیرساخت های شهری کرج متناسب با افزایش جمعیت نیست و این عقب افتادگی اجتناب ناپذیر است لذا امیدواریم با افتتاح مترو و BRT بتوانیم مشکل شهروندان را حل کنیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۰:۴۸    
از اجرای استندآپ کمدی در روز فوت پدر در بگو بخند تا بازیگری که 6 ماه در BRT می خوابید و اشک نعیمه نظام دوست را درآورد
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش خبرنگار شهر؛ ساسان زارع سخنگوی ستاد مردمی مهمانی 10 کیلومتری غدیر در نشست خبری تشریح جزئیات برگزاری این جشن با حضور اصحاب رسانه در مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی گفت ...
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از ایرنا از راهور تهران بزرگ، سردار محمد حسین حمیدی اظهارداشت: محدودیت های تردد مقطعی از ساعت 22 روز پنجشنبه پانزدهم تیر اعمال می شود و تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین ممنوع است همچنین تردد اتوبوس های BRT طول خیابان انقلاب و آزادی از مسیر عادی انجام خواهد شد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران گفت: مبادی ورود و خروج به خیابان آزادی از ساعت 2 به صورت کامل بسته خواهد شد؛ از ساعت 10 شب قبل از اجرای مراسم، تردد اتوبوس های BRT متوقف خواهد شد و مسیر در اختیار عزیزانی قرار می گیرد که قرار است فضاهای مفرحی را برای مردم آماده کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری هفت نفر که در اتوبوس های بی آرتی اقدام به جیب بری می کردند، خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، شهردار بندرعباس و سایر اعضا برگزار شد. در ابتدای این نشست اعضای شورای شهر به تشریح و توضیح معضلات شهر بندرعباس پرداختند. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
نقدینه - 31 خردادماه، آخرین فرصت استفاده از مزایای تبصره ماده 100 یا تکمیل و ارایه اظهارنامه از سوی صاحبان مشاغل می باشد. در همین راستا و به منظور دسترسی و بهره مندی این دسته از مودیان گرامی، سازمان امور مالیاتی کشور حدود 30 عدد بنر دارای QR کد در مسیر ایستگاه های اتوبوس و خطوط BRT نصب کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۶    
کارشناس ترافیک و عضو هیات علمی دانشکده شهرسازی دانشگاه تهران با بیان اینکه دیگر از ابتدای پاییز، فرصت آزمون و خطا برای جلوگیری از افت کیفیت هوا وجود ندارد گفت: درصورت توقف طرح ترافیک، ممکن است که تهران به وضعیت اضطرار آلودگی هوا یعنی شاخص بیشتر از 200 برسد و شهر تخلیه اضطراری شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان_ عصر امروز، در خط خاوران به سمت آزادی (ایستگاه 4610) به دلیل تأخیر بسیار طولانی اتوبوس BRT صف مسافران حتی تا وسط تقاطع، ولی عصر مولوی کشیده شده بود. این مشکل گویا همواره وجود داشته و مسافران از تاخیر زیاد اتوبوس ها ایجاد صف های طولانی شدیدا گلایه دارند. ...
شوشان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۶    
شوشان - امید حلالی : پاییز سال 1401 ایران عزیز ما گرفتار التهابات تلخی شد. ماجرایی که با مقدماتی مانند پاشیدن اسپری فلفل به برخی زنان برای ورود به ورزشگاه مشهد برای تماشای مسابقه فوتبال تیم ملی آغاز شد و بعد در 29 تیر با دعوای دو دختر جوان سپیده رشنو و رایحه ربیعی در اتوبوس BRT تهران ب ر سر ...
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سپیده رشنو، دانشجوی دانشگاه الزهرا تهران به دلیل آنچه عدم رعایت پوشش اسلامی عنوان شده، 2 ترم با احتساب سنوات از تحصیل منع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از انجام مهندسی خطوط اتوبوسراتی تا پایان تیرماه خبر داد وگفت: در قالب مهندسی خطوط سعی می کنیم که نیاز ایجاد ایستگاه های جدید، حذف ایستگاه های زائد و مدت زمان دسترسی شهروندان را مدیریت کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه8 با تاکید براینکه رسیدگی به وضعیت افراد بی خانمان و کارتن خواب یکی از اولویت های شهرداری منطقه است، گفت: گشت ویژه در محدوده خطوط اتوبوس رانی سامانه تندرو BRT خط یک انجام می شود.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، شاید از حرکت اولین اتوبوس تندرو در خیابان های تهران زیاد نگذشته باشد، ولی سرعت خدمت رسانی اتوبوس ها، آنها را خیلی سریع در اولویت حمل نقل عمومی درون شهری شهروندان تهرانی قرار داد، در بخش مرکزی شهر به دلیل میزان بالای تردد در آن ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 اصفهان شهرداری اصفهان گفت: احداث خط BRT خیابان آتشگاه در دو طرف رفیوژ میانی این خیابان به طول 650 متر با 32 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار در دست اقدام بوده و پس از دریافت مجوزهای لازم تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - یک مرد میانسال براثر تصادف با اتوبوس BRT در خیابان ولیعصر(عج) به کام مرگ فرو رفت. روز گذشته بیست و چهارم فروردین ماه، مرگ مرد میانسالی در مسیر تردد اتوبوس های BRT خیابان ولیعصر(عج) از سوی رهگذران به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه موضوعات ترافیکی از اولویت های شوراست، گفت: احداث اتوبوس تندرو(BRT) همدان در سال جاری قطعی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانداری تهران در نامه ای به شورای شهر تهران تاکید کرده میزان نرخ تورم اعلامی از سوی مراجع رسمی را در افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی رعایت کند ، همچنین با افزایش 71 درصدی کرایه اتوبوس های تندرو در برخی خطوط اصلی مخالفت کرده است. احتمال برگشت چک در استان های دارای تورم بالا ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فردا در صحن شورای شهر تهران نامه فرماندار در خصوص اعتراض هیات تطبیق به مصوبه تعیین نرخ بلیط و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 1402 تصمیم گیری می شود .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۸    
معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه 7 تهران از اجرا عملیات کفپوش بتنی در ضلع شمالی سه ایستگاه در روزهای آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اعلام کرد که علت انتشار دود در اتوبوس بی آرتی در ایستگاه لویزان تهران نقص فنی بوده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
انتشار دود عجیب از اتوبوس بی آر تی در ایستگاه لویزان، مسافران را مجبور به ترک اتوبوس کرد.