چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۴۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تالار هنر»

آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۰    
نمایش دوره گردها به کارگردانی علی فروتن به صحنه تالار هنر می آید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایش دوره گردها به کارگردانی علی فروتن، از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تالار هنر به روی صحنه می رود. دوره گردها نمایشی شاد و آهنگین است و برای کودک و خانواده طراحی شده است ...
نمایش دوره گردها به کارگردانی علی فروتن، از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تالار هنر به روی صحنه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
اظهار نظر مرضیه برومند درباره جشنواره فیلم کودک، مستندی درباره آقا حسن در مرحله پیش تولید، انتشار شیوه نامه تالار هنر، راه اندازی جشنواره بچه زرنگ ، خبرهایی از جشنواره فیلم دانش آموزی و... از جمله خبرهای دریافتی سینما و تئاتر است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در ادامه سلسله نشست های تخصصی هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان با مدیرتالار هنر، شیوه نامه پذیرش آثار برای اجرای عمومی در این تالار با رویکرد تخصصی به تئاتر کودک و نوجوان، تدوین و منتشر شد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۸    
ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد به همراه حامد سلطانی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد با حضور در پلاتوی تالار هنر یزد به تماشای تئاتر آیینی و مذهبی زخم عشق نشستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد تئاتر آیینی مذهبی زخم عشق به کارگردانی مسیح دهقانی که از پنجم شهریور ماه در پلاتو تالار هنر یزد به روی صحنه رفته تا پنج شب دیگر میزبان علاقه مندان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کارگردان نمایش زخم عشق: این نمایش روایتگر گوشه ای از دلدادگی به امام حسین (ع) است که تا 25 شهریورماه در تالار هنر به روی صحنه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد محمدرضا امیرخانی پیشکسوت یزدی تئاتر و سینما طی یادداشتی، منظری بر اجرای نمایش آیینی زخم عشق(دلبسته) که این روزها در سالن پلاتو تالار هنر یزد به نویسندگی عباس جانفدا و به کارگردانی مسیح دهقانی روی صحنه رفته، داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
طراح و کارگردان نمایش زخم گفت: نمایش زخم عشق از امروز پنجم شهریور به مدت 20 شب در پلاتو تالار هنر ساعت 21 روی صحنه خواهد رفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۸    
کارگردان نمایش زخم عشق گفت: این نمایش به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و در آستانه اربعین حسینی، از امشب در تالار هنر یزد به روی صحنه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نمایش آیینی مذهبی زخم عشق اثر مسیح دهقانی از فردا و به مدت 20 شب در پلاتو تالار هنر یزد به روی صحنه می رود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
محسن امیری در گفتگو با ایران اکونومیست با تشریح روند ایمن سازی این تالار، از تدوین شیوه نامه انتخاب آثار در تالار هنر و دعوت از چهره های شناخته شده تئاتر کودک برای فعالیت در این تالار نمایشی خبر داد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۶    
نمایش بزرگ مسافر شام به کارگردانی رحیم کاویانی در تالار هنر مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در تالارهنر مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا) -کارگردان نمایش اولین بازی می گوید عدم کارشناسی مدیران فرهنگی و کمبود بودجه های نمایش حوزه کودک و نوجوان موجب بی کیفیت شدن نمایش ها و دور شدن از سلایق و انتظارات مخاطبان این حوزه می شود. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی عصر قانون به نقل از روابط عمومی تالار هنر، چهارمین نشست از سلسله نشست های تالار هنر با هنرمندان فعال تئاتر کودک و نوجوانانه با حضور آزاده انصاری، محمدرضا مالکی، رامین بهادری، مهدی قلعه و شیرین کاشفی برگزار شد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۰    
چهارمین نشست از سلسله نشست های تالار هنر با حضور هنرمندان فعال تئاتر کودک و نوجوان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
چهارمین نشست از سلسله نشست های تالار هنر با هنرمندان فعال تئاتر کودک و نوجوان روز گذشته 19 مرداد ماه با حضور آزاده انصاری، محمدرضا مالکی ، رامین بهادری ، مهدی قلعه و شیرین کاشفی برگزار شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای گذشته چند نمایش تازه اجرای خود را برای تماشاگران کودک آغاز کرده اند و اجرای یک اثر نمایشی هم به دلیل تعطیلات روزهای اخیر فعلا متوقف شده است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دومین نشست از سلسله نشست های تالار هنر با هنرمندان فعال تئاترکودک و نوجوان با حضور میثم عباسی ، آرش شریف زاده، علیرضا دهقانیٰ، ریحانه مطهری و ماندانا عبقری برگزار شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۰    
اولین نشست از سلسله نشست های تالار هنر با هنرمندان فعال تئاتر کودک و نوجوان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۲    
دوره سه روزه بازیگری برای خواهران با هدف ارتقای هنرجویان رشته تئا تر و آشنایی هم زمان هنرمندان با فنون بازیگری ، این دوره در یزد برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۵    
گروه های تعزیه خوانی آباده در تالار هنر این شهرستان به نقد و بررسی مراسم های آیینی سال های گذشته و هر چه بهتر برگزار شدن آیین های چاووش خوانی و تعزیه در ماه محرم و صفر پیش رو پرداختند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۱    
ایمن سازی تالار هنر از روز چهارشنبه 21 تیرماه جاری وارد فاز اجرایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایمن سازی تالار هنر از روز چهارشنبه 21 تیر ماه وارد فاز اجرایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گناوه- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه گفت: جشنواره غذای سالم با مشارکت مردم در تالار هنر گناوه برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۶    
در نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، یک گروه دونفره از کشور مکزیک، نمایشی عروسکی را در تالار هنر تهران به روی صحنه آوردند که دوران زندگی آدمی را از کودکی تا پیری، با بیان جزئی ترین لایه های آن، ولی با ایده ای جهانی و به زبانی کودکانه بیان می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نمایش ده دقیقه داغ که این روزها در سالن نقش جهان تالار هنر به روی صحنه رفته است، داستانی درباره آتش نشانان اصفهانی و رشادت آن ها در یک حادثۀ واقعی را بازنمایی می کند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
داستانی بر اساس واقعیت؛ شروع یک رویداد، بخاطر یک حادثه... نمایش ” ده دقیقه داغ” به نویسندگی محسن رهنما و کارگردانی محسن عرب زاده زمان : 1 تیر الی 27 تیرماه ساعت 19:30 در تالار هنر به روی صحنه می رود .
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۰    
شهر اصفهان از زمان های قدیم نیز در امر تئاتر پیشرو بوده است و به خصوص نام این شهر در تئاتر طنز در کشور می درخشد. مدتی است که با همکاری تالار هنر نمایش های پی درپی بر روی صحنه می رود. نمایشی که از 11 تیر به روی صحنه رفته است، دون ژوان نام دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۶    
تهران- ایرنا- نمایش شازده کوچولو ، با کارگردانی مرضیه درخشان نیا که از تکنیک اوریگامی برای ساخت اشیای صحنه بهره برده است، در چهارمین روز جشنواره تئاتر عروسکی در حالی روی صحنه تالار هنر رفت که اعجاز نور و حجم های بزرگ کاغذی، کودکان و نوجوانان را مسحور خود ساخته بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ششمین روز نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک میزبان اجرای 10 اثر نمایشی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین روز نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک؛ عصر یکشنبه ( 11 تیر 1402 ) با اجرای 10 نمایش در سالن ها و محوطه باز مجموعه تئاتر شهر، تالار مولوی، تالار هنر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۲۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
چهارمین روز نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک؛ عصر یکشنبه ( 11 تیر 1402 ) با اجرای 10 نمایش در سالن ها و محوطه باز مجموعه تئاتر شهر، تالار مولوی، تالار هنر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان گفت: نمایش کمدی توقعات یک مرده شور به نویسندگی و کارگردانی مرتضی عیدی از هفتم تا چهاردهم تیر 1402 در محل تالار هنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان به روی صحنه می رود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۴    
همایش فرهنگی، ادبی " سبزینه های سخن" همراه با رونمایی از 5 کتاب و مجموعه شعر؛ کتاب خروس خون تالیف اسماعیل رهبری، کتاب سیشما تالیف محمد رضا ریاضی، کتاب گلگشت در کوچه پس کوچه های فیروزآباد تالیف عبداله پناهی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
خانه هنر خلاق برای ثبت نام کارگاه های آموزشی بازیگری و موسیقی کودک و کارگاه های روانشناسی ویژه نوجوانان و مادران فراخوان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نمایش سکوت آوازخوان که این روزها در سالن تماشای تالار هنر اصفهان به روی صحنه رفته، داستان زنی است که در نوجوانی و در اثنای جنگ های لبنان، از روستای خود می گریزد و تحصیلات خود را بنا به وصیت مادربزرگش ادامه داده و به روزنامه نگار معروفی تبدیل می شود که درباره جنگ و ضرورتِ صلح می نویسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ارسال 300 اثر به یخش بین الملل جشنواره فیلم حوا، جزئیاتی از برنامه مستندات یکشنبه خانه هنرمندان ایران، نکوداشتی برای مرحوم اصغر یوسفی نژاد و آمادگی تالار هنر برای میزبانی جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک از جمله خبرهای سینمایی و تئاتری روز چهارم تیرماه هستند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تالار هنر پس از پایان نمایش های روی صحنه و ثبت یک رکورد از فروش و تعداد تماشاگران، برای میزبانی از جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک آماده می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالار های مختلف مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر تا پایان روز جمعه دوم تیرماه سال 1402 به تفکیک اجرا ها مشخص شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تالار هنر وابسته به دفتر تخصصی هنرهای نمایشی شهرداری اصفهان تئاتر ده دقیقه داغ را به نویسندگی محسن رهنما و کارگردانی محسن عرب زاده به روی پرده می برد. این نمایش ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تالار هنر روز گذشته میزبان احمد کامیابی مسک، نویسنده، مترجم واستاد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود که به تماشای نمایش سیندرلا به کارگردانی مریم کاظمی نشست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر تا پایان روز جمعه دوم تیرماه سال 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر و تالار هنر اعلام شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی نمایش درگوشی به کارگردانی نرگس اصغری در تالار هنر برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: نشست خبری دوره های آموزش تابستانه هنرهای نمایشی و رونمایی از پوسترهای این رویداد با حضور محمدحسین اسماعیلی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی کشور، حسن رونده مدیر هماهنگی استان ها ...