یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۴۸Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز خدمات حوزه های علمیه»

حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه/ یک منبع آگاه از رفتن حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن ربانی از ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه خبرداد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۲۲    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان به منظور افزایش همکاری های دو جانبه در حوزه فرهنگی با رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوچصفهان دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۲    
اردبیل/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل با تعدادی از معمرین استان دیدار کرد و آغاز سال نو را به آنان تبریک گفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۷    
کاشان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرعامل موسسه خیرین مسکن ساز کاشان به منظور بررسی مشکلات طلاب این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۲    
بیرجند/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیر سرپرستی امور شعب بانک ملی استان خراسان جنوبی به منظور افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۷    
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور در مجتمع مسکونی 15 خرداد قم با تعدادی از ساکنان این مجتمع دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۷    
زنجان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان زنجان با حضور در منزل طلاب دارای فرزند دوقلو، با آنان دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۷    
کاشان/ طرح سنجش سلامت ائمه جمعه ائمه جمعه منطقه کاشان به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه منطقه کاشان اجرا شد.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام سالاری از روحانیون جهادگر استان کرمان را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان گفت: اگر از دستگاه ها و تولیدکنندگان حمایت نشود، موانعی که در مسیر تولید قرار دارد، برطرف نمی شود و در این صورت آنگونه که باید تولید رونق نمی یابد، لذا باید تولید و حمایت از تولیدکنندگان را جدی بگیریم تا فردی که وارد عرصه تولید می شود ...
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت روحانی جانباز حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی محامی را تسلیت گفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۷    
معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای انجام رسالت خود و با هدف تقویت فضای معنوی و انس هر چه بیشتر فرزندان با اهل بیت علیهم السلام، غنی سازی اوقات فراغت فرزندان، ارتقاء نشاط و تفریح برای خانواده ها ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی ویژه فرزندان طلاب بالای 12 سال از سوی معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۰    
مسابقه مجازی مدیریت هزینه زندگی از سوی مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار می شود. به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا ، مسابقه مجازی مدیریت هزینه زندگی از سوی مرکز خدمات حوزه های علمیه ویژه طلاب و روحانیون برگزار می شود.
تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی سرلوحه فعالیت های این استان را در تحقق بخشیدن به شعار "شتاب در هدفمندسازی و غیرحضوری نمودن خدمات و خوداتکایی جامعه هدف" در سال 1399 عنوان داشت و در گزارش خود برنامه های تحقق یافته در این سال را جلوه ای از روحیه جهادی مجموعه همکاران صفی و ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۳:۵۱    
پویش بزرگ مرا عهدیست با جانان توسط معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۷    
اداره کل معیشت و توانمند سازی مرکز خدمات حوزه های علمیه با همکاری قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(س) اقدام به برگزاری دوره آموزشی خیاطی ویژه همسران و فرزندان طلاب کرده است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۶    
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت همسر مکرمه آیت الله ناصری را به ایشان تسلیت گفت.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت پدر آیت الله علیدوست را به ایشان تسلیت گفت.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت همسر آیت الله ری شهری را به ایشان تسلیت گفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۶    
معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای انجام رسالت خود و با هدف تقویت فضای معنوی و انس هر چه بیشتر فرزندان با اهل بیت علیهم السلام، غنی سازی اوقات فراغت فرزندان، ارتقاء نشاط و تفریح برای خانواده ها، تحکیم خانواده و ایجاد صمیمیت بین والدین و فرزندان ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۶    
بیرجند/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان جنوبی با دو معمر اهل سنت استان دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۶    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم به اطلاع طلاب و روحانیون محترم می رساند با توجه به تعطیلات نوروزی مرکز خدمات از 29 اسفند 99 تا 13 فروردین 1400، بیمه تأمین اجتماعی، بیمه سلامت ایرانیان (خدمات درمانی) و شرکت بیمه آسیای مستقر در مرکز خدمات قم در روزهای غیر تعطیل (5، 7، 8 ...
به منظور ارزیابی کیفیت خدماتِ مرکز خدمات حوزه های علمیه و تلاش در جهت تعالی آن، از طلاب محترم دعوت می کنیم تا در نظرسنجی جامع سنجش کیفیت خدمات مرکز در سال 99 که در سامانه سخای جدید در بخش نظرسنجی بارگذاری شده است، شرکت نمایند. پاسخ های شما کاملاً محرمانه خواهد ماند. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۶    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، مجتمع فرهنگی و رفاهی الهادی با شرایط و تسهیلات ویژه در خدمت طلاب و خانواده محترم ایشان است. این مجتمع دارای سالن های پذیرایی جهت برگزاری مراسم های جشن ازدواج و میهمانی است. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۱    
کرج/ رزمایش سلامت با همکاری قرارگاه جهادی نورالشهدای کرج و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان البرز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) کرج برگزار شد.
اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل از توزیع بیش از هزار بسته معیشتی در مناطق محروم استان در طرح رزمایش مواسات مؤمنانه در ماه رجب خبر داد.
قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین در ادامه طرح اکرام خانواده روحانیان مرحوم، با چند تن از این خانواده ها دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۱    
همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان به منظور بررسی مشکلات طلاب استان دیدار و گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۶    
شیراز/ معاون اشتغال زائی کمیته امداد امام خمینی (ره) و معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان فارس به منظور گسترش همکاری دو مجموعه در اشتغال زایی خانواده ها گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۱    
شهرکرد/ معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور در استان چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفت و گو کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز خدمات حوزه های علمیه به منظور شناسایی و اولویت بندی مسائل طلاب و روحانیون در زمینه فرزندآوری و ازدیاد فرزند، اقدام به برگزاری نظرسنجی با موضوع مسائل و مشکلات فرزندآوری نموده است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۶    
یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد با مبلغان شهر مارگون دیدار و گفت وگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۶    
زاهدان/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با آیت الله طباطبایی از معمرین استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۱    
همدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان همدان با خانواده های دارای فرزند دوقلو در شهر ملایر دیدار و گفت و گو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۶    
زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان و مدیرکل حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات کشور با امام جمعه زابل دیدار و گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۶    
رشت/ دیدار عمومی مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با طلاب و روحانیون استان روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته برگزار می شود.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۶    
یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با اساتید حوزه علمیه استان به تشریح برنامه ها و فعالیت های مرکز خدمات پرداخت.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۱    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه طی اطلاعیه زمان تعطیلات نوروزی این مرکز را اعلام کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۱    
زنجان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان زنجان به منظور بررسی مشکلات طلبه های مدارس علمیه شهرستان هیدج با مدیران این مدارس دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۶    
خوانسار/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شهرستان خوانسار با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقناقم- مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده طلاب جامعه المصطفی العالمیه با حضور حجت الاسلام و المسلمین جدیری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در مجتمع امین قم برگزار شد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
طرح سنجش سلامت اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اجرا شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۶    
اردبیل/ طرح سنجش سلامت ائمه جمعه استان اردبیل به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه استان در این مرکز اجرا شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۶    
شیراز/ معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه و معاون امور کتابخانه های عمومی استان فارس در راستای بررسی تفاهم نامه دو سازمان دیدار و گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۶    
یزد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان یزد از فعالیت های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده طلاب در مدرسه علمیه سیدالشهدا(ع) بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین مرکز خدمات حوزه های علمیه و جمعیت هلال احمر استان قزوین به منظور بهره گیری و مشارکت و حضور طلاب و فضای حوزوی در فعالیت های داوطلبانه و بشردوستانه منعقد شد .
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۱    
زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان ضمن حضور در منازل اساتید اهل سنت، از نزدیک با ایشان دیدار کرد و در جریان مشکلاتشان قرار گرفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۶    
یکی از رسالت های اصلی معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه ترویج فرهنگ کتاب خوانی است. این معاونت امیدوار هست با برگزاری برنامه های متعدد ازجمله مسابقات کتاب خوانی با موضوعات مختلف و به تفکیک جامعه هدف بتواند هر چه بیشتر انس با کتاب را در فضای خانواده های طلاب محترم نشر دهد . ...