پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۳:۵۸Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامی»

شعار سال   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی در نامه ای به محمد قربانی معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی توضیحات مستدلی در مورد اظهارات ایشان در خصوص شرکت آریو تجارت سهیل و همچنین عملکرد بخش خصوصی درباره تنظیم بازار نهاده های دامی ارائه کرد.
آقای خبر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آن طور که سازمان بازرسی در گزارش هایش نوشته، ساخت کوتاژ صوری در حالی که هنوز محموله نهاده های دامی وارد بندر نشده بود و سپس ثبت صوری کوتاژ در سامانه بازارگاه، سبب شد 800 هزار تن نهاده دامی در سامانه به مردم، کشاورزان و اتحادیه ها ارائه شود و مردم نیز بدون آن که نهاده ها وارد کشور شده باشد ...
جام جم   ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، همه چیز از اعتراض مرغداران شروع شد که به دلیل نبود خوراک، مجبور به کشتن جوجه های یکروزه خود شدند. دامداران هم به مرغداران پیوستند و همگی گلایه کردند یکی از شرکت های متعلق به سازمان تعاون روستایی با این که از آن ها پول گرفته، ولی خوراکی به آن ها تحویل نداده است ...
جام جم   ۵ ساعت پیش    
به گزارش جام جم آنلاین تهران، محسن حمیدی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه در خصوص طرح واکسیناسیون دام عشایر این شهرستان، تصریح کرد: در راستای محرومیت زدایی و همچنین حمایت از تولید ، خدماتی شامل معاینه و تشخیص بیماری های دام و طیور، واکسیناسیون دام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کل انجمن های کشاورزی عراق می گوید: گرانی نهاده های دام و طیور موجب تلف شدن هزاران راس دام شده و هزاران مرغداری را در معرض خطر تعطیلی قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: دامداران این استان برای پیشگیری از شیوع بیماری تب کریمه کنگو جایگاه های دام را سمپاشی کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: نهاده دامی باید وارد گمرک و بعد وارد سامانه بازارگاه شود. اینکه شرکتی هنوز نهاده وارد نکرده است و به طرق دیگری می فروشد، برای ما نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۹    
خمین - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی خمین گفت: 750 کیلوگرم فرآورده دامی غیربهداشتی در سه ماهه نخست امسال در این شهرستان جمع آوری شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: وزارت جهاد متعهد به تأمین امنیت غذایی است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به خرید تضمینی دام از دامداران کشور گفت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و همچنین در راستای دستور رییس جمهور خرید تضمینی دام سنگین و سبک این هفته آغاز می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت اعلام کرد: با گزارش وزارت اطلاعات و همکاری وزارت جهاد از بروز فساد در تأمین نهاده های دامی پیشگیری شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: حتی یک دلار پرداخت وجه به این شرکت صورت نگرفته و هیچگونه جرم یا فسادی به واسطه این پیشگیری در مجموعه دستگاه های نظارتی قوه مجریه اتفاق نیفتاد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ دکتر رضا حفیظی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به دریافت گزارش های مردمی در خصوص نگهداری دام های زنده در یک مجتمع مسکونی و اقدام به کشتار غیر مجاز دام های بیمار ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز سخنگوی هیات دولت در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سالروز بمباران شیمیایی سردشت به مصوبات هیات دولت اشاره کرد و گفت: اعتباراتی برای جبران خسارات زلزله در استان های خراسان رضوی و شمالی اختصاص یافت ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/مدیرکل امور عشایری ایلام گفت: تسهیلات تا سقف 200 میلیون تومان با سود 11 درصد و بازپردخت یکساله به دامداران برای تامین و خرید نهاده های دامی پرداخت می شود که مدت زمان وصول وام قابل تمدید است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به گزارشات مردمی در خصوص نگهداری دام های زنده در یک مجتمع مسکونی و اقدام به کشتار غیر مجاز دام های بیمار، کارشناسان اداره نظارت بر فرآوره های خام دامی و بهداشت عمومی شهر اهواز پس از اخذ حکم قضایی به محل مورد نظر ورود کرده و نسبت به ضبط 6 راس دام سبک بیمار اقدام نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی البرز از کشف بیش از 2 تُن نهاده دامی قاچاق از یک دستگاه نیسان وانت در آزادراه تهران-کرج خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۱    
تبریز-ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی در سفر یکروزه به آذربایجان شرقی گفت: هیچ تخلفی در زمینه واردات نهاده های دامی صورت نگرفته است. #فیلم #ساداتینژاد #هیچ #تخلفی #در #زمینه #واردات #نهادههای #دامی #صورت #نگرفته #است لینک خبر * [کد خبرنگار:34778]
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت دامپزشکی خوزستان گفت: 180 هزار مترمربع اماکن دامی خوزستان علیه تب کریمه کنگو سمپاشی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۱    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان گنبدکاووس گفت: با وجود مشکلات حوزه نهاده های دامی در سطح کشور تمام مرغداری های شهرستان اقدام به جوجه ریزی کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بهادری جهرمی در نشست خبری گفت:وزارت اطلاعات در خصوص تخلفات نهاده های دامی گزارشی به رئیس جمهور ارائه کرد. با تعاملی که بین معاون اول دولت و وزرات اطلاعات صورت گرفت از بروز تخلف پیشگیری شد. هیچگونه جرم یا فسادی حتی یک دلار به واسطه این پیشگیری اتفاق نیافتاد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از پیش بینی واکسیناسیون برای 2 میلیون و 800 هزار راس از جمعیت دام سبک کرمانشاه علیه بیماری آبله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی گفت: با تعاملی که بین معاون اول دولت و وزرات اطلاعات صورت گرفت از بروز تخلف درخصوص واردات نهاده های دامی پیشگیری شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین، نیر در مجلس شورای اسلامی گفت: دامداران در زمینه فروش محصولات دامی همواره در ضرر هستند و این بدین معناست که هزینه های آنها 50 درصد بالاتر از درآمد حاصله آنهاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
البرز - رئیس پلیس امنیت اقتصادی البرز از کشف بیش از دو تن نهاده دامی قاچاق از یک دستگاه نیسان وانت در آزادراه تهران-کرج خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: شبکه مافیای پیرامون خود را پاکسازی کنید، اینکه توزیع نهاده های دامی سروسامان نمی گیرد، علتش را در همین شبکه ها جستجو کنید، تلاش کنید به معنای واقعی وزیر باشید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
میررضا فاطمی، روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این میزان بار با صدور 370 هزار برگ بارنامه جابجا شده است، افزود: در این بازه زمانی 261 هزار تن کالای اساسی شامل 134هزار تن گندم و 127 هزار تن نهاده های دامی توسط این ناوگان از بنادر جنوبی به استان حمل شده [...]
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۵    
داستان سو استفاده در پرونده نهاده های دامی و اضلاع چندگانه آن، هر چه جلوتر می رود شکل و ابعاد تازه تری به خود می گیرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
روح الله سعیدی گفت: کاشت ذرت علوفه ای در استان از اواخر فروردین ماه امسال آغاز و تا اواسط تیرماه ادامه خواهد داشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در بحث نهاده های دامی و تأمین آن، سامانه شفافی با نام بازارگاه در وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد که نهاده ها بر روی این سامانه به خریداران عرضه و فروخته می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه دامپزشکی کردستان در مورخه 8 تیر 1401 از دستور مقام تعزیراتی برای جریمه سنگین یک واحد رستوران بین راهی معروف، به علت تخلفات بهداشتی و استفاده از فرآورده های خام دامی فاسد و غیر قابل مصرف خبر داد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 15 وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای در خصوص حواشی ایجاد شده در زمینه واردات نهاده های دامی روشنگری کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۱    
وزیر جهاد کشاورزی از تامین نهاده های دامی در کشور خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با شدت گرفتن خبرهای رانت و فساد در این صنعت، رئیس جمهور از معاون اول و وزیر اطلاعات خواست که به سرعت اخبار مبنی بر تخلف احتمالی در واردات نهاده های دامی را بررسی و نتیجه را به وی گزارش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت زراعت جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی می شود به طور متوسط در استان 350 هزار تن علوفه دامی تولید شود که همه این محصول تولیدی به مصرف دام های استان می رسد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مبلغ هزار و صد میلیارد تومان از کشاورزان و اتحادیه های کشاورزی پول گرفته شد تا به آن ها نهاده های دامی داده شود، اما نه تن ها عملا چنین اتفاقی رخ نداد بلکه 49 درصد این شرکت خصوصی متخلف به سازمان تعاون روستایی منتقل شد تا دولت از جیب خود پول کشاورزان را بدهد!
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنان رهبر انقلاب در دیدار مسئولان قضایی تیتر نخست اغلب روزنامه های امروز کشور بود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی گفت: فساد و رانتی در زمینه واردات نهاده های دامی صورت نگرفته است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۴    
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی گفت: 900 تُن جو دامی داخلی برای عشایر خراسان جنوبی وسط تعاونی های عشایری استان ذخیره سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی ماکو گفت: در سه ماهه نخست سالجاری، 95 هزار و 418 تن انواع فرآورده دامی پس از بازدید و نظارت های بهداشتی از طریق مرز بازرگان به خارج از کشور ترانزیت شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جنجال تخلف در واردات نهاده های دامی هنوز ادامه دارد. ماجرا از آنجا شروع شد که سازمان بازرسی درگزارشی اعلام کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون سلامت دامپزشکی خوزستان گفت: 180 هزار مترمربع از اماکن نگهداری دام در روستا های خوزستان در سه ماه نخست امسال برای جلوگیری از شیوع تب خونریزی دهنده کریمه کنگو علیه این بیماری کشنده سمپاشی شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل اداره دامپزشکی استان تهران با بیان اینکه طبق آمار وزارت بهداشت تاکنون موردی از آلودگی به تب کریمه کنگو در این استان مشاهده نشده است گفت: دامداران، دامپزشکان و کسانی که با فراورده های خام دامی سر و کار دارند، بیشتر در معرض این بیماری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به تاخیر یکی از شرکت های واردکننده نهاده های دامی، گفت: در این موضوع فسادی رخ نداده و هیچ گونه اختلاس و رانتی ایجاد نشده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدجواد ساداتی نژاد روز سه شنبه در در جمع خبرنگاران در میاندوآب در خصوص تاخیر پیش آمده در توزیع نهاده های دامی اظهار کرد: تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی در کشور با وجود تنگناهای موجود در جهان انجام گرفته و در خصوص تامین گوشت قرمز، گوشت مرغ، ذخایر برنج، شکر ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۵    
ماجرای شرکت آریو تجارت سهیل در ارتباط با قضیه نهاده های دامی را کمتر کسی که از آن اطلاع نداشته باشد. این شرکت بر اساس روابطی که داشته، یکسری تخلفات سازمانی را انجام داده است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: شرکت واردکننده نهاده های دامی با اعلام کوتاژ جعلی در سامانه بازارگاه مبادرت به فروش نهاده های دامی کرده است. به گزارش روابط عمومی گمرک ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی طی اطلاعیه ای در خصوص حواشی ایجادشده در زمینه واردات نهاده های دامی توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایسنا، ماجرا ازآنجا شروع شد که حدود یک ماه پیش بسیاری از مرغداران و دامداران از عملکرد یکی از شرکت های متعلق به سازمان تعاون روستایی انتقاد و اعلام کردند که این شرکت مذکور در سامانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی در واکنش به اخبار منتشره درباره تخلف در واردات نهاده های دامی گفت: در این موضوع هیچ گونه فسادی رخ نداده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۸   + ۴۷ سایت دیگر  
وزارت جهادکشاورزی در اطلاعیه ای جهت روشنگری درخصوص حواشی ایجاد شده در زمینه نهاده های دامی اعلام کرد: مبالغ واریزی دامداران عزیز در سامانه بازارگاه موجود و قابل رهگیری است و پرداخت ارز توسط بانک مرکزی، فقط با ارائه مستندات ورود کالا صورت می گیرد.