یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۶:۰۰Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سجزی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین شاخص 105 برای گروه های حساس ناسالم است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۰    
یادواره شهدای سجزی همراه با سی و دومین گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره )، قیام 15 خرداد و شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع )، در گلزار شهدای سجزی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست گفت: هوای کلانشهر اصفهان و دو شهر مبارکه و سجزی در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان گفت: وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان و منطقه سجزی ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۲    
شرکت کیمیا کاغذ نقش جهان یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده کاغذ و مقوا در شهرک صنعتی سجزی جهت تکمیل کادر خود در راستای طرحهای توسعه و افزایش تولید خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اخبار کوهپایه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی ائمه جمعه و جماعات بخش کوهپایه در شهر سجزی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با میانگین شاخص 109 برای گروه های حساس ناسالم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با قطع هزار اصله درخت تاغ در جنگل های دست کاشت محدده سجزی در کنار جاده های شرق اصفهان، قرار است گونه های متناسب با منطقه غرس شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بدون شک نهال کاری مهم ترین اقدام در راستای جلوگیری از گرد و غبار است اما نابودی هزار اصله درخت تاغ در منطقه سجزی اصفهان، منطقه ای که کانون گرد و غبار است، در روزهای اخیر چالش آفرین شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- بیش از 1000 اصله درخت تاغی که سد راه ریزگردهای نفس گیر شرق اصفهان است روز گذشته زیر چرخ بی تدبیری از ریشه کنده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان و سه شهر مجاور آن را تشریح کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر برق منطقه 8 شرکت توزیع برق اصفهان گفت: مانور سراسری اصلاح و باز آرایی فیدرهای فشار متوسط و مدیریت بار تابستان به منظور سنجش آمادگی پرسنل شاغل در صنعت برق و توجه ویژه به مدیریت بار تابستان همزمان با سراسر کشور در شهر اصفهان و در منطقه صنعتی سجزی انجام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۴    
اقتصاد ایران: اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص هوای اصفهان و دشت سجزی همچنان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: متولی و متخلف تخلیه پسماندهای صنعتی در شرق اصفهان هنوز شناسایی نشده و پاکسازی منطقه نیازمند تخصیص اعتبار از سوی استانداری است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هوای کلانشهر اصفهان و منطقه سجزی برای سومین روز پیاپی ناسالم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هوای کلانشهر اصفهان و منطقه سجزی برای سومین روز پیاپی ناسالم است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه حضرت امیرالمومنین علیه السلام بخش کوهپایه گفت: طرح پیشگیری و مقابله با بیماری سالک در دشت سجزی با حضور بسیجیان در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
70 درصد دشت سجزی یکی از کانون های گرد و غبار در استان اصفهان بیابان زدایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان را قابل قبول (سالم) اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه هوا اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: کیفیت هوای کلانشهر اصفهان و دو شهر مجاور آن صبح امروز در وضعیت قابل قبول قرارگرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۵    
گروه استان ها- رئیس اداره بیابان زدایی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: طرح بیابان زدایی در 12هزار هکتار از بیابان های شرق اصفهان در منطقه سجزی اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: محورهای جاده ای که برای پیشگیری از تصادفات توسط پلیس راه استان اصفهان به صورت موقت مسدود شده بود باز و در حال حاضر تردد در محور اردکان، نایین، محور سجزی و کنارگذر شرق برقرار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از باز شدن محورهای اردکان، نائین، سجزی و کنار گذر شرق به علت کاهش شدت شدت باد خبر داد و گفت: در حال حاضر تردد در این محورها برقرار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تصادف زنجیره ای 20 خودرو به علت طوفان گرد و غبار در کنار گذر شرق خبر داد و گفت: برای پیشگیری از تصادفات در این محورها، پلیس راه محور اردکان-نایین و محور سجزی و کنارگذر شرق را مسدود اعلام کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 77 وضعیت (زرد) سالم را نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۲    
شرکت مهکام سنگ پارس واقع در شهرک صنعتی سجزی اصفهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید:
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
در راستای بهبودخدمات به مشترکین گاز سجزی ، انجام شد؛ افتتاح ساختمان اداره گاز شهر سجزی پروژه ساختمانی اداره گاز و پست امداد شهر سجزی از توابع شهرستان اصفهان، با حضور فرماندار شهرستان اصفهان و جمعی از مسئولین استانی به بهره برداری رسید. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۲    
فرماندار اصفهان گفت:بیش از 84 سال است که بخشداری کوهپایه سابقه دارد و جزء اولین بخشداری های کشور است و این بخش از جاهایی است که مستحق شهرستان شدن بوده و در حال حاضر هم این پیشنهاد به وزارت کشور رفته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از حادثه واژگونی پراید در سجزی و مصدوم شدن پنج نفر خبر داد و گفت: مصدومان با اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عطرافشانی و تجدید بیعت با شهدای والامقام در گلزار شهداء شهر سجزی با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور جمعی از خانواده معظم شهداء، جانبازان عزیز و مسئولین شهر انجام گردید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۹    
شرکت کیمیا کاغذ نقش جهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 57 وضعیت قابل قبول (سالم) را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 173 برای سومین روز متوالی برای عموم شهروندان ناسالم (قرمز) است و در سگزی با میانگین 225 شرایط کیفی هوا بسیار ناسالم (بنفش) گزارش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: با وجود مشکلات مطروحه موجود، شهرک های صنعتی در شرق اصفهان مانند مناطق سجزی و کوهپایه گسترش می یابد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه دفن پسماندهای پزشکی در دشت سجزی زیر نظر سازمان محیط زیست انجام می شود، گفت: نیاز به سرمایه گذار داریم تا بتوانیم از روش های بهتری برای دفن پسماندهای بیمارستانی استفاده کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف دو کامیون و یک سواری پراید در محور سجزی-نایین و فوت یک نفر و مجروح شدن سه فرد دیگر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۴    
بخشدار کوهپایه گفت: متأسفانه حجت الاسلام محمدعلی هاشمی عضو شورای شهر سجزی نیز فوت کرد که طبق قانون عضو علی البدل شورا در این شهر نیز وارد شورا خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۲    
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 115 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از درگذشت سرنشین خودرو پراید بر اثر برخورد با تریلر در جاده سجزی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 159 برای عموم مردم ناسالم (قرمز) گزارش می شود؛ همچنین شاخص کیفی هوای خمینی شهر، سجزی و نجف آباد صبح امروز افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 159 برای عموم مردم ناسالم (قرمز) گزارش می شود؛ همچنین شاخص کیفی هوای خمینی شهر، سجزی و نجف آباد صبح امروز افزایش یافته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدعلی هاشمی، از مبلغین دفتر تبلیغات اسلامی و رئیس شورای شهر سجزی استان اصفهان درگذشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 147 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص جزئیات منع عبور و مرور در استان اصفهان گفت : با توجه به درخواست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ممنوعیت هرگونه ایاب و ذهاب از مبدا یا مقصد 5 کلان شهر کشور که کلان شهر اصفهان هم جزء آن بوده است ، از امروز ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 134 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۵    
حجت الاسلام کریمی امام محله شهر سجزی استان اصفهان است که تمام وقت خود را صرف فعالیت های جهادی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری و اشتغال بندر خشک و بارانداز منطقه شرق اصفهان و سجزی گفت: اصفهان می تواند با توجه به اینکه در چهارراه کشوری قرار دارد به عنوان یک جایگاه ویژه در نظر گرفته شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۵    
مهد قرآن کریم شهر سجزی، کلاس های حضوری آموزش قرآن را با رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه عموم برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
احمد بن محمد بن عبدالجلیل، معروف به ابوسعید سجزی، ریاضیدان و ستاره شناس مشهور قرن چهارم هجری قمری است.