یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۴۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخدام آموزش و پرورش»

نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشوردر خصوص زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش توضیح داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از معاونت سواد آموزی؛ ابوالفضل ابراهیمی فلاح معاون سواد آموزی در نشست مسئولین ادارات سواد آموزی شهرستان ها گفت: با توجه به اینکه بیشتر آموزش دهنده ها در چند سال اخیر به استخدام آموزش و پرورش در آمده اند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: خانم معلم که با بیماری سرطان در جدال بود به خاطر دانش آموزانش دست به فداکاری بزرگی زد و همه درمان هایش را به تعویق انداخت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹    
لطفاً خودتان رو معرفی کنید. بنده محمد قاسم نژند هستم از سال 1386 بعنوان دبیر فیزیک استخدام آموزش و پرورش شدم ولی توفیق تدریس دروس مختلفی بر حسب نیاز مناطق مختلف آموزش و پرورش داشته ام از جمله اینکه در شهرری بیشتر بعنوان دبیر شیمی شناخته می شوم. چه چیز در شغل معلمی برای شما جذاب است؟ ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
نصر: برخی معلمان که در سال 1401 به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند، از عدم دریافت حقوق از ابتدای مهر تا به امروز خبر می دهند!
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا: برخی معلمان که در سال 1401 به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند، از عدم دریافت حقوق از ابتدای مهر تا به امروز خبر می دهند!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر امسال 1200 نفر به استخدام آموزش و پرورش استان در می آیند و این در حالی است که استان با کمبود 1800 نفر روبه رو است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش گفت: به زودی مجوز استخدام 11 هزار مربی پرورشی و بیش از 20 هزار دبیر را دریافت خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: امتیاز سنوات فرهنگیان 60 درصد است و اولویت اعتراض به رتبه بندی با بازنشستگان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر کرمان گفت: 27 هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان کرمان شرکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان 27 هزار متقاضی استخدام آموزش و پرورش، امروز هشتم اردیبهشت ماه در استان کرمان به رقابت پرداختند.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدتی پیش اعلام شد که آموزش و پرورش بنا دارد 25 هزار آموزگار جدید را استخدام کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۷    
فرماندار شهرستان بهمئی با تأیید این خبر، گفت: معلم به عنوان محوری ترین و مؤثرترین عنصر در آموزش و پرورش، نقش اساسی در کیفیت و عدالت آموزشی دارد و تأمین معلمان توانمند و با انگیزه متناسب در یک محدوده کیفی از جمله شاخص های عدالت محوری نظام آموزشی محسوب می شود.
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از امضای تفاهمنامه همکاری بین وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش ، یوسف نوری و محمدمهدی اسماعیلی در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به پرسش هایی درباره ماجرای مسمومیت های سریالی دانش آموزان و برگزاری کنسرت ها در ماه رمضان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، جزییات زمان نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این استان را اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام در آزمون استخدام آموزش و پرورش در رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی در سراسر کشور از 10 اسفند 1401 شروع و تا 16 اسفند 1401 مهلت دارد.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش مسئولیت امور آموزشی کودکان و نوجوانان و نیز تربیت معلم را در کشور بر عهده دارد. جذب نیرو در وزارت آموزش و پرورش از دو طریق برگزاری آزمون استخدامی (ماده 28) و تحصیل در دانشگاه فرهنگیان انجام می گیرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 خبر داد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۱    
چهارشنبه 01/12/10 ، تهران , (اخبار رسمی) : داوطلبان جهت ثبت نام استخدام آموزش و پرورش باید در زمان مقرر از طریق سایت سنجش فرایند نام نویسی خود را انجام دهند. علاقه مندان به رشته دبیری می توانند با ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شانس خود را برای استخدام در این سازمان امتحان کنند.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرسا آنلاین- مفاد آگهی استخدام وزارت آموزش و پرورش 1402 منتشر شد. صادق ستاری فرد معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش روز شنبه 6 اسفند خبر از برگزاری آزمون استخدامی جذب 28 هزار آموزگار در هشتم اردیبهشت 1402 خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد از شرکت 12 هزار نفر از جامعه هدف این نهاد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: از این تعداد 659 نفر پس از گذراندن مراحل مختلف، به استخدام آموزش و پرورش در آمدند.
شفاف   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) از شرکت 12 هزار نفر از جامعه هدف این نهاد در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: از این تعداد 659 نفر پس از گذراندن مراحل مختلف، به استخدام آموزش و پرورش درآمدند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۷    
رفیع پور به ضرورت بهره مندی از تجارب دیگر معلمان نیز اشاره کرد و گفت: معلم ها باید از شنیدن تجربیات دیگران استقبال کنند. معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش جزئیات برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش و همچنین اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان را اعلام کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۹   + ۸۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام صادق ستاری فرد - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش- تاکنون 930 هزار پرونده رتبه بندی تشکیل شده که شامل شاغلین و بازنشستگان می شود و 130 هزار نفر از این تعداد نو معلمان هستند.نین اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان اعلام شده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات استخدام آموزش و پرورش خبر داد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا شاه کلید تأثیر دروغ بزرگ، هیجان هاست. حس خشم، ترس، طنز و نفرت... فرایند مصرف به جای برابرسازی فرصت ها و فروکاستن رقابت... ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات برگزاری آزمون استخدام 28 هزار نفر در آموزش و پرورش در اردیبهشت 1402، پرداخت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات استخدام آموزش و پرورش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۹    
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات برگزاری آزمون استخدام 28 هزار نفر در آموزش و پرورش در اردیبهشت 1402، پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
آزمون جامع پایانی مهارت آموزان مشمولان ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان (استخدامی های سال1400 آموزش و پرورش) و جاماندگان دوره های قبل فردا، پنج شنبه، چهارم اسفندماه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز- مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: در آزمون اسفندماه سال جاری بالغ بر 25 هزار آموزگار به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
پیش بینی شده است آزمون 26 اسفند ماه برگزار شود و فرآیند مصاحبه و گزینش در سال بعد خواهد بود و اگر به هر دلیل آزمون برگزار نشود در سال بعد در اولین فرصت برگزار خواهیم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۶    
کارش را با عشق شروع می کند. از سال 1354 به استخدام آموزش و پرورش درمی آید. آن زمان دانشگاه قبول می شود، ولی به خاطر شرایطی که داشته ورود به دانشگاه برایش مشکل بوده است. بعد از انقلاب در حین تدریس وارد دانشگاه می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان جزئیات طرح بانو قهرمان برای استخدام زنان ورزشکار را تشریح کرد. سیدحمید سجادی در گفت و گو با پانا درباره به کارگیری بانوان ورزشکار در وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد: برای خانم های قهرمان مانند طرح سرباز قهرمان، طرح بانو قهرمان را در نظر گرفتیم ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معلمان حق التدریس طبق طرحی با عنوان تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی باید پیش از اینها به استخدام آموزش و پرورش درمی آمدند اما اجرای این قانون مدتی طولانی به تعویق افتاد و بعد از اجرا شدن نیز به دلیل پُر بودن ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با تأکید بر اینکه در استان با کمبود مربی در مدارس به خصوص مربیان پرورشی برای اجرای برنامه های فرهنگی مواجه هستیم و متأسفانه اجازه استخدام نداریم
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۵۳ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، به تشریح وضعیت کمبود نیروی انسانی در این وزارتخانه پرداخت و گفت: مجوز برای استخدام نیرو را دریافت کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۹    
بلاتکلیفی آموزشیاران نهضت سوادآموزی در استخدام آموزش و پرورش آن ها را گلایه مند کرده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۳    
آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مانند هر آزمون دیگری، دارای یک سری شرایط عمومی و اختصاصی است که فرد با دارای بودن آن ها مجاز به شرکت در این آزمون است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
راه های زیادی جهت معلم شدن وجود دارد. افراد علاقه مند به این شغل می توانند با ارزیابی شرایط موجود، نسبت به انتخاب یکی از راه هایی استخدام در آموزش و پرورش اقدام کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نوید نیکفر از وراث مرحوم نیکفر روز یکشنبه در آیین کلنگ زنی این مدرسه خیرساز اظهار داشت: پدرم یک فرهنگی بود که پس از کسب مدرک کارشناسی در رشته ادبیات به استخدام آموزش و پرورش مراغه درآمد و در طول خدمت خود هرآنچه در توان داشت برای اعتلای فرهنگی کشورمان در طبق اخلاص گذاشت. وی با [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۳    
پیام های رسیده در تاریخ دریافتی 13 مرداد ماه؛ در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نتایج نهمین آزمون استخدامی آموزش وپرورش در هفته جاری روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۳    
در نشست شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد مواردی همچون عدم توازن در استقبال به رشته های تحصیلی و مشکل حمل و نقل در مدارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۴    
فرایند مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش امروز پایان می یابد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از فرآیند اجرایی کارگروه استخدام و مصاحبه پذیرفته شدگان ماده (28) استان البرز بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، در ادامه بازدید های مستمر و نظارت میدانی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان از استخدام هزار و 200 دانش آموخته به عنوان معلم در مهرماه سال جاری خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۱    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به صورت سرزده از مراکز مصاحبه داوطلبان استخدامی آموزش و پرورش کردستان در سال 1401 بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز و در آستانه سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به کردستان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۷:۱۸    
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به صورت سرزده از مراکز مصاحبه داوطلبان استخدامی سال 1401 بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، هاشم ناظمی جلال به همراه معاون پژوهش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۳    
سرپرست مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تا 10 روز آینده خبر داد.