یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۱:۵۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا»

اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا با اشاره به محدودیت های برجام بر برنامه های هسته ای، این توافق را بدون جایگزین دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز اعلام کرد: هیچ جایگزینی برای برجام وجود ندارد.
برترین ها / بازتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن اشاره به مذاکرات اخیرش با نمایندگان ایران، آمریکا و اروپا تاکید کرد که جایگزینی برای برجام وجود ندارد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد کمیسیون اروپا ملاقات میان جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران را که در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزار شد، بسیار مهم توصیف کرد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۱    
خبرگزاری میزان - جوزپ بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، می گوید که مهاجرت می تواند نیروی منحل کننده اتحادیه اروپا باشد. این دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا، گفته است که مهاجرت به دلیل اختلافات عمیق فرهنگی بین کشور های اروپایی و ناتوانی طولانی مدت آن ها در دستیابی به یک سیاست مشترک ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هشدار داد که این اتحادیه با شکاف عمیق بر سر سیاست های مهاجرتی دست و پنجه نرم می کند و مساله مهاجرت می تواند اتحادیه اروپا را به انحلال بکشاند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه کلانتری در هم میهن نوشت: عدم لغو تحریم های موشکی ایران در ماه اکتبر که هفته گذشته به صورت رسمی از سوی ج وزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده برجام اعلام شد ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و رایزنی کرد .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت اقداماتی مانند هتک حرمت قرآن توسط تروریستها مورد سوء استفاده قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اوایل دسامبر به اراضی اشغالی سفر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای، تشدید درگیری ها در قره باغ را محکوم کرد و خواستار رعایت آتش بس در این منطقه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۷    
لندن– ایرنا– مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، طی سخنانی از عوامل شکل دهنده جنگ اوکراین و نگرانی های امنیتی روسیه درباره تحرکات ناتو در نزدیکی مرزهای این کشور چشم پوشی و ادعا کرد که پایان جنگ اوکراین در گروی خروج نیروها و پرداخت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا قصد دارد تا اوایل ماه دسامبر میلادی (آذر) به سرزمین های اشغالی سفر کند.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد کمیسیون اروپا ملاقات میان بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران را که در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزار شد، بسیار مهم توصیف کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۰    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در نیویورک آمریکا با جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران با عضویت در شبکه های اجتماعی خبرنامه دانشجویان ایران از آخرین اخبار مطلع شوید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر اهمیت ادامه گفت و گو ها و اجرای کامل تعهدات از جانب همه اعضا و طرف های برجام تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
در دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه کشورمان، اتحادیه اروپا به عنوان هماهنگ کننده مذاکرات هسته ای، آمادگی خود برای پیگیری مجدانه گفتگوها و رایزنی های لازم را اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت وگو کردند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر امور خارجه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و درباره تازه ترین تحولات گفت وگو کرد. ...
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت: ایران قره باغ را بخشی از جمهوری آذربایجان می داند ولی اختلافات باید از طریق سیاسی و گفتگو حل و فصل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۹    
وزیر خارجۀ ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیۀ مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا موضوعات مورد بحث در دیدار با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد را اعلام کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۴:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
حسین امیر عبداالهیان و جوزف بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند. به گزارش ایسنا، در این دیدار علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز حضور داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۴:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که در دیدار با وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل، 3 پیام اصلی را به تهران منتقل کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه اعلام کرد که این اتحادیه آماده است تا به تسهیل گفت وگوها میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان در پی تشدید تنش های پیرامون مسئله قره باغ کمک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که وزرای خارجه این اتحادیه قصد دارند به زودی نشستی را در پایتخت اوکراین برگزار کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که به شدت از تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا استقبال می کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود با عنوان ضرورت گسترش سیاست تنش زدائی این گونه آورده است: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد انگلیس ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : ماریا زاخارووا به اظهارات جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مبنی بر اینکه سه کشور اروپایی مذکور قصد دارند تحریم های هسته ای و موشکی علیه ایران را حفظ کنند، واکنش نشان داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد که سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان طی نامه ای به وی در کسوت هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام اعلام کردند ...
ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که مسکو تصمیم و اهداف انگلیس، آلمان و فرانسه برای نقض عمدی مفاد برجام را محکوم می کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه 23 شهریور با انتشار بیانیه ای اعلام کرد وزیران خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام اعلام کرده اند ایران از سال 2019 به توافق هسته ای پای بند نبوده و معتقدند که این موضوع از طریق مکانیسم حل اختلاف برجام حل نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تلاش های مجدد اتحادیه اروپا برای کاهش تنش ها بین صربستان و کوزوو مجددا شکست خورده و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از ساعت ها مذاکره در بروکسل از بی نتیجه ماندن گفتگوها خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۱    
ایران پرس: جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای که پنجشنبه شب در تارنمای اتحادیه اروپا منتشر شد، اعلام کرد که سه کشور اروپایی بریتانیا ، فرانسه و آلمان طی نامه ای به وی به عنوان هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام اعلام کردند ...
سلام نو / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به بیانیه اتحادیه اروپا درباره عدم انجام تعهدات این اتحادیه و سه کشور اروپایی در سال هشتم برجام، بیانیه ای صادر کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز پنجشنبه گفته نامه ای از فرانسه، انگلیس و آلمان دریافت کرده که در آن اعلام شده آنها قصد ندارد تحریم های موشکی علیه ایران را بعد از 18 اکتبر 2023 رفع کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۱:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه گفته سه کشور اروپایی گفته اند که خواستار حفظ تحریم های موشکی علیه ایران بعد از اکتبر هستند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: تروئیکای اروپایی قصد خود را برای عدم برداشتن گام های مربوط به لغو تحریم های بیشتر در تاریخ 18 اکتبر 2023 اعلام کردند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که انگلیس، آلمان و فرانسه خواستار حفظ تحریم های موشکی علیه ایران هستند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز پنجشنبه گفته نامه ای از فرانسه، بریتانیا و آلمان دریافت کرده که در آن اعلام شده آنها قصد ندارند تحریم های موشکی علیه ایران را بعد از 18 اکتبر 2023 رفع کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان طی نامه ای به وی در کسوت هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام اعلام کردند، تحریم های موشکی علیه ایران را که باید در چارچوب بندهای غروب آفتاب برجام در تاریخ 18 اکتبر 2023 برداشته شود، رفع نخواهند کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی از دریافت نامه ای از فرانسه، انگلیس و آلمان خبر داد. بورل می گوید که در این نامه اعلام شده است فرانسه، آلمان و انگلیس در نامه ای قصد ندارند تحریم های ایران را در 18 اکتبر 2023 لغو کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه گفته سه کشور اروپایی گفته اند که خواستار حفظ تحریم های موشکی علیه ایران بعد از اکتبر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصریح کرد که این بلوک اظهارنظر درباره پرونده یوهان فلودروس تبعه کشور سوئد که به جرم جاسوسی در ایران محکوم است را به صلاح نمی داند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در جمع کشورهای عضو، ضمن درخواست از ایران برای آزادی شهروندان اروپایی اذعان کرد که باز نگه داشتن تمام کانال های دیپلماتیک با تهران ضروری است.
برترین ها / سراج24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که درحال حاضر نمی توانیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروهک های تروریستی این اتحادیه قرار دهند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه شنبه شب در جلسه عمومی پارلمان اروپا، گفت: باز نگه داشتن مجاری دیپلماتیک با ایران ضروری است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تکرار ادعا ها درباره ایران گفت بروکسل باید کانال های دیپلماتیک با ایران را باز نگاه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفته است که تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران به حکم دادگاه نیاز دارد.