یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۳:۱۷Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس شورای اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظلم تاریخی به لرستان در حوزه تخصیص آب گفت: با اعتبارات قطره چکانی سدهای استان تکمیل نمی شود.
کاشف اسرار   ۲ ساعت پیش    
کاشف اسرار-کاشف اسرار-1 سال ،1 ماه و 21روز از پایان یک هفته ای ایام تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی سپری شده است که طی 7 روز ” 20 نفر به رقابت به یک دیگر پرداختند. ...
دنیای اقتصاد : پسکرانه بنادر باید به محل فعالیت های تولیدی و ارزش افزوده ای، برای رونق اقتصادی کشور تبدیل شود. رئیس کمیته بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال 1400 گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه بندری و حوزه دریایی نقش بسزایی در بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت.
وزارت اقتصاد و دارایی مکلف شد جهت ساخت مسکن امکان پیش خرید فولاد و سیمان مورد نیاز را در بورس کالا فراهم کند.
ایانا   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان وچهار باغ در مجلس شورای اسلامی از طرح ملی مجتمع گلخانه ای و پرورش ماهیان خاویاری شرکت دهکده سلامت البرز بازدید کرد.
برترین ها / ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب سازی حقوق امسال بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی به مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
افزایش بودجه چند فدراسیون ورزشی به جای آنکه باعث امیدواری رشته های مختلف شود، واکنش های انتقادی زیادی را در پی داشت. هفته گذشته وقتی خبر تخصیص 65 میلیارد تومان از سوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به 10 فدراسیون ورزشی رسانه ای شد، تازه بقیه فدراسیون ها فهمیدند سرشان بی کلاه مانده ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا - مدیر حوزه های علمیه بر مسوولیت و رسالت خطیر این دوره مجلس شورای اسلامی برای تحقق بیانیه گام دوم و نیز اسناد بالادستی تاکید کرد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1400 با آیت الله کعبی دیدار و گفت و گو کرد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1400 با آیت الله اعرافی دیدار و گفت و گو کرد.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: به زودی نامه ای از طرف آیت الله موحدی کرمانی برای تعدادی از نامزدها نوشته و ارسال خواهد شد و از آنها دعوت می شود تا خلاصه برنامه و رئوس مورد نظر خود در انتخابات و همچنین افراد کلیدی مورد نظر برای کابینه را اعلام کنند تا سپس برای گفتگو تنظیم وقت شود ...
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: منطق توافقنامه ایران و چین بیشتر مبتنی بر تحریم شکنی است تا دشمنان به ناکارآمدی سیاست فشار حداکثری خود پی ببرند.
رئیس مجلس تاکید کرد: دل بستن به رفع صوری یا ناقص تحریم ها، مانع به ثمر نشستن قانون راهبردی رفع تحریم ها خواهد شد. محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دل بستن به رفع صوری یا ناقص تحریم ها، مانع به ثمر نشستن قانون راهبردی رفع تحریم ها خواهد شد ...
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم انتخابات ریاست جمهوری بر اساس قانون جدید برگزار شود تا شاهد صحنه ناگوار دوره های گذشته نباشیم، البته ما منتظر نظر نهایی مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان هستیم که البته نظر مجمع در این خصوص تامین شده است.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی مقصر رسوب سه میلیون تن نهاده دامی در گمرکات کشور است گفت: سیاست بانک مرکزی در تأمین ارز موجب آشفتگی بازار مرغ شد.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئول ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در کشور شخص رئیس جمهور است که باید پاسخگوی این شرایط باشد.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با راه اندازی مرکز لجستیک در مرز تمرچین پیرانشهر، قرارداد تمامی شرکت های فعال در این مرز لغو می شود.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نابودشدن سرمایه مردم در بورس نتیجه عملکرد نئولیبرال ها در هشت سال گذشته است، تأکید کرد: علاج حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور است.
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاهی که رفع مشکلات را در بیرون جستجو می کند بزرگترین مانع در رشد و اعتلای اقتصاد کشور است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس گفت: مجلس شورای اسلامی مبلغ 5 میلیارد تومان به فدراسیون تنیس اختصاص داده است.
لطف الله سیاهکالی مرادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: کار اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در واقع تولید فرهنگ و هنر و سیاستگذاری فرهنگی است.
فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در دیدار نوروزی با مدیرکل و شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: نگاه تخصصی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به حوزه های فرهنگی قابل تقدیر است.
رشت 20   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از گیلان صدر، مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی در مورد انتخاب مدیرعامل آزاد منطقه انزلی گفت ...
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: در سالی که از سوی رهبر سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گرفته، تعلل بانک ها شایسته نیست.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی جدی ترین تهدید کشور را وجود لشکر بیکاران دانست و گفت: راه عبور از این بحران اجتماعی حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار نشست های کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در هفته جاری منتشر شد. گفتنی است در نشست روز ( یکشنبه 21 فرودین ماه) کمیسیون کشاورزی مجلس تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از سازمان امور اراضی و همچنینن کلیات طرح تقویت ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مالکیت معدن ملی است به برخی اقدامات برای اکتشاف معدنی در منطقه بهرام گور نی ریز اشاره کرد و با تاکید بر لزوم رعایت آموزه های زیست محیطی گفت: اکتشاف معدنی در این منطقه با رعایت حق محیط زیست اشتغال زایی دارد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های این استان گفت: امسال به صورت آزمایشی طرح کارآفرینی و اشتغال خانواده ها با وجود دیدگاه مثبت استاندار در کرمان اجرا شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی عروج سردار سرافراز محمد کرمی راد از فرماندهان دفاع مقدس و نماینده اسبق کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
شعار سال   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس روحانی را مسئول افزایش شیوع کرونا دانست. شهریاری با ارسال نامه ای به رئیس قوه قضائیه، ورود جدی و بررسی ویژه چگونگی گسترش ویروس کرونا در سراسر کشور در پی اظهارات غیر کارشناسی رئیس جمهور و رئیس ستاد ملی کرونا را خواستار شد ...
نافع   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزیر بهداشت نسبت به وضعیت بحرانی کرونا تذکر داد اما عمل نشد گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا باید پاسخگوی شرایط بحرانی کشور باشد.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه هر چه سریع تر نسبت به بررسی پرونده ستاد ملی مقابله با کرونا ورود و اقدام کند.
سالم خبر   ۸ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نامه ای به رئیس قوه قضاییه درباره کوتاهی های صورت گرفته برای مقابله با کرونا و به دنبال آن شیوع موج چهارم کرونا نوشت.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت دوگانه دولت در موضوع کرونا جان و مال مردم را به خطر انداخته است، رئیس جمهور با عادی انگاری شرایط مردم را تشویق به دورهمی و سفر کرد که نتیجه آن بازی با جان مردم بود.
گیلان صدر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اختصاصی/ گیلان صدر : غلامرضا مرحبا، نماینده مردم شریف آستارا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مورد شرایط مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: امیدوار هستیم که رئیس جمهور بهترین گزینه را برای منطقه آزاد انزلی انتخاب کند چرا که این منطقه بسیار مهم و حساس است. ...
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با طرح جدید مجلس، گفت: مذاکرات مجلس با وزارت کشور نشان می دهد حداقل مدرک تحصیلی، داشتن سوابق کشوری و سن در ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری رعایت خواهد شد. ...
حوزه   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی دستگاه های دولتی به جای مانع زدایی از تولید، با تصمیمات و اقدامات خود در حال مانع تراشی برای تولید هستند.
کارگر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس جمهوری و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی یادآور شد که احکام صادر شده برای بازنشستگان تامین اجتماعی نشانگر عدم توجه به وضعیت آنهاست.
یافته   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون استاندار: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: لرستان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خوش درخشید و از آن به عنوان یک انتخابات بدون حاشیه یاد می شود. ...
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
جلسه پیگیری مصوبات سفر علی نیکزاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان اردکان استان یزد امروز شنبه 21 فروردین 1400 با حضور مسئولین این استان در مجلس برگزار گردید.
بازار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید با حضور در صحن مجلس پاسخگوی اجرای نادرست قانون متناسب متناسب سازی حقوق کارگران بازنشسته باشد، گفت: جمع زیادی از کارگران بازنشسته نسبت به عملکرد سازمان تامین اجتماعی در متناسب سازی حقوق شان معترض هستند.
بازار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی طی این هفته، سوالات نمایندگان را از وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در نشست روز سه شنبه بررسی می کند.
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران دفاع مقدس، رزمندگان و بسیجیان در صبح روز عملیات، فرماندهان را در پشت خاکریزها کنار خود می دیدند و الان هم باید مسئولان کنار مردم باشند. ...
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: FATF باید حق تحفظ ما را بپذیرد و در غیر این صورت، پیوستن به کنوانسیون های پالرمو و CFT هیچ ارزشی برای ما ندارد.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- هیات مدیره مجمع و روسا و نمایندگان انجمن های علمی گروه پزشکی ایران در نامه ای خطاب به شورای نگهبان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به "طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده" ...
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ماده 6 قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مربوط به توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی است که این موضوع صورت گرفته است.
چالش بهای مصالح ساختمانی ظرف یک سال اخیر باعث شده تا سیاست گذاران کشور به فکر استفاده از ابزارهای مالی بورس کالا برای کنترل روند رو به رشد بهای مسکن برآیند.
نصف جهان: نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان خوزستان پذیرا است که میان سه مجمع نمایندگان استان های خوزستان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری جلسات مشترک برگزار شود و مطالب و سوءتفاهم هایی که میان مردم وجود دارد با فضای تفاهمی و کارشناسی حل و فصل شود. ...