چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۳:۳۳Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس شورای اسلامی»

معصومه پاشایی بهرام عضو کمیسیون صنایع در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث خودروسازی یکی از مهم ترین صنایع در کشور به شمار می رود، گفت: خودروسازان جزء صنایع بومی کشور به شمار می آیند و به دنبال آن صنعت قطعه سازی نیز پایه اصلی این صنعت بومی است.
احمد نادری نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست امروز (سه شنبه 5 بهمن) این کمیسیون اظهار داشت: در نشست امروز بررسی طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی با حضور دکتر زلفی گل وزیر علوم، معاونانش، مسئولان وزارت بهداشت ...
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی : تمام شهرستان های استان ازجمله الیگودرز از لحاظ شاخص ها مد نظر ورزش وجوانان پایین تر از میانگین ملی هستند .
میرملاس نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ دکتر سید حمید سجادی سه شنبه شب در وبینار بررسی آخرین وضعیت طرح مجتمع ورزشی تفریحی بانوان الیگودرز که با حضور محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ، فرهاد زیویار استاندار لرستان ،مریم کاظمی پورمعاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان ...
مرصاد   ۲ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت:نظر مجلس و دولت این است حتی اگر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اختیار بخش خصوصی هم قرار گیرند، باز هم از آنها حمایت شود.
کبنا نیوز   ۲ ساعت پیش    
مشاور جهادی محمدباقر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی از توزیع تجهیزات ورزشی به 75 میلیون تومان در شهرستان کهگیلویه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : درحالی که قرار بود با اعلام نظر دولت درباره طرح جاماندگان سهام عدالت، این طرح در دستورکار مجلس قرار گیرد اما اکنون بعد از گذشت بیش از 3 ماه هنوز این نظر اعلام نشده است. مهدی طغیانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به دنیای اقتصاد می گوید مجلس همچنان منتظر نظر نهایی دولت است ...
روز دوشنبه 4 بهمن ماه مراسم گشایش مرکز مراقبت های حمایتی تسکینی مکسا، به مناسبت میلاد با سعادت صدیقه کبری (س) در بیمارستان و مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه(س) برگزار شد ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به محتوای مستند زیر این چتر باران می بارد ، گفت: اگر در آثار هنری و ادبی مانند کتاب ها، مقالات و فیلم ها که مخاطبان فراگیرتر و عام تری دارند به موضوعات اجتماعی با نگاه انتقادی بپردازیم به نتایج بهتری خواهیم رسید.
سلام نو / تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
هرگاه ارز دو نرخی می شود، فساد و رانت هم پدید می آید، اما راهکار مقابله با رانت حذف ارز ترجیحی بدون جایگزین کردن آن نیست، زیرا این اقدام یک شوک قیمتی به جامعه وارد خواهد کرد و تجربه هم ثابت کرده دولت حاضر به کنترل و نظارت بر قیمت ها نیست ...
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدت اجرای 5 ساله، قانون برنامه ششم توسعه تمام شده و یک سال دیگر نیز تمدید شده است، گفت: در ماده (80) قانون برنامه دولت مکلف به ارائه لایحه برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است، اما هنوز این لایحه ارائه نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ریشه مکان یابی نادرست صنایع آب بر، نداشتن سند آمایش سرزمینی است، گفت:د عدالت محور نبودن توزیع بودجه ها و طرح ها، سطحی نگری و نداشتن آینده نگری موجب شده است این اتفاق ها رخ دهد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد باقری بناب در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان سوال خود از وزیر صمت درخصوص ارتقای کیفیت خودرو های تولید داخلی، پس از استماع توضیحات سید رضا فاطمی امین به صورت مشروط از پاسخ های وی قانع شد.
تسنیم: نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حل معضل بی آبی منطقه سیستان نیازمند نسخه دائمی و پایدار است، گفت: نمی توان به ورود مقطعی آب از سوی افغانستان دل خوش کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:کارگروه تخصصی میان کمیسیون اقتصادی مجلس و رسانه ملی برای پیشبرد اهداف اقتصادی مردم تشکیل خواهد شد.
جلسه 855 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و با حضور اعضا حقیقی و حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی با دستور اصلی مبنی بر اصلاح مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درخصوص سیاست های سنجش و پذیرش دانشجو پنجم بهمن ماه 1400 تشکیل شد.
آقای خبر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش بازار به نقل از خانه ملت، روح اله عباس پور در تشریح نشست امروز (دوشنبه 4 بهمن ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه امروز طرح اصلاح سیاست های تنظیم بازار و رویکرد توسعه، تولید و نظارت بر کالاهای پایه ای مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایرنا: نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه از عاملان انتشار کلیپ موهن علیه بنده و دولت به قوه قضائیه شکایت می کنم، گفت: از شخص رئیس جمهور حمایت می کنم. ...
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیگیری مصوبات نظارت میدانی سال گذشته از استان چهارمحال و بختیاری با حضور اعضای مجمع نمایندگان و استاندار این استان؛ بر ضرورت توجه به استان های محروم تاکید کرد.
هشتصد و پنجاه و پنجمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر روز سه شنبه برگزار شد. دستور اصلی این جلسه اصلاحات در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص سیاست های سنجش و پژوهش دانشجویان بود. ...
فکر شهر   ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
فکرشهر: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پایین بودن کیفیت خودروها را قبول و برای بالا بردن کیفیت آن برنامه ای داریم که با همکاری خودروسازان، قطعه سازان و البته دولت به نتیجه خواهد رسید. ...
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نشست امروز کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با حضور حسن نژاد رئیس صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد.
خسروشاه   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز را تشریح کرد.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدصالح جوکار در گفت وگویی با اشاره به نشست امروز (سه شنبه 5 بهمن ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: در ابتدای این نشست اعضای کمیته تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری دولت یازدهم و دوازدهم انتخاب شد ...
شانا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت با حضور در این کمیسیون به برخی پرسش های نمایندگان مجلس پاسخ داد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که موضوع زنان و خانواده تاثیر مستقیمی بر پویایی و پیشرفت کشور دارد، گفت که بیمه زنان سرپرست خانوار و بیمه زنان خانه دار موضوعی است که به آن کم توجهی شده و باید در لایحه بودجه سال 1401 و برنامه هفتم مورد توجه قرار گیرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۸ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون با وزیر امور خارجه برای بررسی مذاکرات وین خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نفت در کمیسیون انرژی و پاسخ وی به سوالات نمایندگان پاسخ داد و گفت:سوال کنندگان از پاسخهای وزیر نفت قانع شدند.
آفتاب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
صدها نفر از کارگران ساختمانی به دعوت کانون انجمن های کارگران و استادکاران ساختمانی روز سه شنبه (5بهمن) مقابل مجلس شورای اسلامی حضور یافتند تا خواسته های صنفی خود را به اطلاع نمایندگان مجلس برسانند.
ادیان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، دکتر عطاالله رفیعی آتانی در جمع اعضای کمیته مدیریت مرکز تحقیقات اسلامی، خاطرنشان کرد: ما برای مدیریت کشور، منابع انسانی مطلوب و سلامت دستگاه اداری باید پیشنهادات شفاف، صحیح، راهگشا و کارگشایی ارائه دهیم و به صورت قطعی، ایده ها، طرح ها و تلاش های ما ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستانهای قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد مجلس یازدهم از فسادهایی که در دولت های یازدهم و دوازدهم رخ داده است کوتاه نخواهد آمد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بانک ها یکی از موانع بر سر تولید هستند و متاسفانه به قانون و دستور مقامات عالی توجه ندارند.
به گزارش بازارکار، دهنوی نماینده مجلس در رشته توییتی نوشت:طبق مصوبه امروز ما در کمیسیون تلفیق، حداقل حقوق سربازان در سال آتی به 3 میلیون و 350 هزار تومان خواهد رسید.حقوق ماهیانه سربازان متاهل نیز 5 میلیون تومان خواهد شد ...
خلیج فارس   ۸ ساعت پیش    
خلیج فارس:عبدالرضا مصری نائب رئیس مجلس در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در رابطه با مسائل مربوط به دو خودروساز داخلی گفت: امیدواریم دولت انقلابی یک بار برای همیشه مسائل مربوط به ایران خودرو و سایپا و همچنین استقلال و پرسپولیس را که وقت مردم، مجلس و دولت را گرفته، حل کند.
نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی از کندی اجرای طرح پایاب سد سهند انتقاد کرد.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه با حضور وزیر نفت برگزار شد.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحولات مذاکرات وین و سفر رییسی به روسیه با حضور وزیر امور خارجه کشورمان خبر داد. ...
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 از مصوبه این کمیسیون برای افزایش سه برابری حقوق سربازان خبر داد.
2 نمایشگاه تخصصی در زمینه صنعت کشاورزی و صنعت آب و فاضلاب با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد گشایش یافت.
گیتی آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: از مزیت های خط انتقال آب دریا به استان اصفهان، مشروب شدن شمال استان فارس است.