پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۱:۵۵Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه دیپلماسی»

آنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان اعلام کرد: در تیر ماه با حضور رئیس جمهور کشورمان اعلام عضویت دائم و قطعی جمهوری اسلامی در شانگ های انجام می شود.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان برای شرکت در نشست دوستان بریکس در حاشیه اجلاس وزیران خارجه بریکس، وارد کیپ تاون شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه کشور با بیان اینکه توسعه گردشگری سلامت از حوزه های مورد توجه دستگاه دیپلماسی است، گفت: طی سال گذشته یک میلیون و 200 هزار گردشگر سلامت در کشور داشتیم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان، بعد از ظهر روز چهارشنبه در آخرین روز گردهمایی روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور، به بررسی و جمع بندی سمینار برگزار شده پرداخت. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور خارجه در امور ایثارگران با بیان اینکه 40 درصد کارکنان این وزارتخانه از ایثارگران هستند، گفت: 57 درصد مدیران وزارت امور خارجه از ایثارگران عزیز انتخاب شده اند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر کنعانی ، سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی توییتری، گفت که تحرکات منطقه ای رژیم صهیونیستی از دیدگان جمهوری اسلامی ایران پنهان نمی ماند. به نوشته کنعانی، هیچ یک از تحرکات منطقه ای رژیم صهیونیستی از دیدگان نافذ جمهوری اسلامی ایران پنهان نمی ماند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: روابط ایران و مصر پس از سال ها در حال برقراری است اما یکی از سوالات قابل توجه در این زمینه اینجاست که چرا در دولت اصلاحات که دستگاه دیپلماسی رویکرد های آرام تری اتخاذ می کرد این روابط با وجود نشانه های مثبت برقرار نشد و در این دوره کدام موانع برطرف شده اند؟ ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۷۴ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: وزیر امور خارجه، بر تلاش این وزارتخانه جهت تسهیل عزیمت حجاج ایرانی برای حج به عنوان نماد همبستگی و وحدت اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رحیمی جهان آبادی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا مواضع بسیار مهمی درخصوص دیپلماسی فعال کشور اتخاذ کردند و به نوعی منشور سیاست خارجی کشور را به دیپلمات ها و سفرای جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: در پی دیدار روز جاری روسای دو کشور ایران و عمان در تهران چهار سند مهم بین وزرای ذی ربط به امضا رسید.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: تبعه ایرانی مقیم خارج از کشور که می خواهد در داخل ایران سرمایه گذاری کند، در وهله نخست نیازمند تسهیل در رفت وآمد است و در وهله بعد، می خواهد اطمینان یابد که سرمایه او به سبب تغییر یک دولت یا وزیر یا اتخاذ یک سیاست مقطعی ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی تاکید می کند: آمریکایی ها یقین داشته باشند اگر روزی مجوزی صادر شود و قرار باشد مذاکره ای درباره سایر موضوعات صورت بگیرد، با مذاکرات هسته ای فرقی نمی کند. این گونه نیست که چیزی را دیکته کنند و ما هم بپذیریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی فرهنگی کشور گفت: در حال حاضر ایران شناسی در خارج از کشور چالش ها و مشکلاتی را دارد و لازم است ایران با چهره جدید آن شناسانده شود که جز با برنامه ریزی محقق نمی شود.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سفیر ایران در عمان گفت: همانطور که بار ها مقامات دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرده اند گسترش روابط با کشور های جهان اسلام و مسلمان مورد توجه جدی ماست و ما از تلاش ها برای تسهیل این روابط و گسترش آن استقبال می کنیم.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: هنری کیسینجر، وزیر خارجه پیشین آمریکا در حالی 100 ساله شد که نظریات و عملکردش در عرصه بین المللی همواره مناقشه برانگیز بوده است. هواداران هنری کیسینجر از او به عنوان سیاستمداری آینده نگر ستایش می کنند و منتقدانش وی را به دلیل نقش آفرینی در جنگ ویتنام یک جنایتکار جنگی می دانند ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۴    
کارشناس مسائل بین الملل می گوید که تحرکات دستگاه دیپلماسی ایران به خصوص در دولت سیزدهم گره ها را یکی پس از دیگری باز می کند و این مسئله مهمترین دلیل آزادی دیپلمات گروگان گرفته شده ایرانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی ، ادعا های رییس جمهور اوکراین علیه ایران را فرافکنی به منظور انحراف افکار عمومی و نمایشی سیاسی توأم با ادعا های بی اساس توصیف کرد و آن را بی ارزش دانست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی با تاکید بر اینکه ادعاها و نمایش های سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران، واقعیت های جنگ اوکراین را تغییر نمی دهد، ادعاهای رئیس جمهور اوکراین علیه کشورمان را بی اساسی و بی ارزش دانست.
بستک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۵    
امام جمعه شهرستان بستک گفت: در طول 20 ماه فعالیت دولت سیزدهم، دستگاه دیپلماسی به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده، ارتباطات خوبی با کشورهای مختلف برقرار کرده که اولویت آن مسائل اقتصادی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: سیاست خارجی خوب و دستگاه دیپلماسی کارآمد به عنوان یک رکن اساسی برای اداره موفق کشور خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مهمترین توصیه به دستگاه دیپلماسی حفظ هویت فرهنگی، انقلابی و اسلامی است، گفت: این مهم باید در بینش، روش، منش و سخنان سفرای جمهوری اسلامی ایران بسیار برجسته و موثر مشاهده شود و مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی به ابراز نگرانی کشورهای غربی نسبت به رونمایی دستاوردهای نظامی و موشکی کشورمان واکنش نشان داد.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شامگاه گذشته (چهارشنبه 3 خرداد) در نشست بررسی راهبردهای توسعه همکاری های بین المللی در صنعت پتروشیمی که با حضور سفرا و سرکنسول های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف برگزار شد ...
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به لفاطی دولت طالبان گفت: ما هیأت حاکمه فعلی افغانستان را به رسمیت نشناخته ایم.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی: حسن هانی زاده طی یادداشتی در اعتماد نوشت: بیانات مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و اعضای این وزارتخانه و سفرای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ما هیات حاکمه فعلی افغانستان را به رسمیت نمی شناسیم و بر لزوم تشکیل دولت فراگیر در افغانستان تاکید داریم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۲۴    
یک کارشناس سیاسی با بیان این که دیپلمات های ما نباید هراسی از گفتمانِ عزت داشته باشند،گفت: وزارت امور خارجه باید در تصمیم گیری ها دقیق لایه شناسی کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱    
عرصه بین الملل در هزاره سوم متاثر از عواملی چون تغییرات عمده در ساختار ژئوپلیتیک و پازل قدرت و تقویت قدرت های منطقه ای، اهمیت و تاثیرگذاری حوزه های فرهنگی، ارتباطات و سازمان های مردم نهاد در روابط بین الدولی ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰    
رئیس دستگاه دیپلماسی ترکیه خوش بین است که سکان دار فعلی کاخ ریاست جمهوری این کشور، با کسب دست کم 56 درصد آرا در مرحله دوم، پیروزی در انتخابات سرنوشت ساز هفته آینده را از آن خود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رؤسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور و کارگزاران وزارت امور خارجه در بیانیه ای از مقام معظم رهبری قدردانی و اعلام کردند: دستگاه دیپلماسی ضمن برنامه ریزی جامع و توجه جدی به ضوابط شش گانه مدنظر معظم له ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمادگی دستگاه دیپلماسی را برای استمرار و تقویت همکاری و هم افزایی با دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی بمنظور تداوم ایفای نقش مهم آن نهاد در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، مدیران و کارگزاران وزارت امور خارجه در بیانیه ای از محضر مقام معظم رهبری قدردانی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۲    
شفقنا- حق ابه ایران از هیرمند همواره یکی از موضوعات پر چالش بین ایران و افغانستان طی دهه های اخیر بود که این موضوع بعد از قدرت گرفتن مجدد طالبان در افغانستان و عدم رها سازی آب، موجب نارضایتی ایران شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: با توجه به تاکید ویژه رهبرانقلاب بر توسعه روابط با کشورهای هم جهت و اسلامی مدیران دستگاه دیپلماسی و سفرای مان در این کشورها با جدیت تمام این رهنمودها و خطوط ترسیم شده و ابلاغی را پیگیری خواهندکرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان تاکید کرد: همان طور که بارها گفته ایم جمهوری اسلامی ایران هرگز در بحران اوکراین، پهپادی را در اختیار روسیه قرار نداده و کماکان و مصرانه بر حل و فصل سیاسی این بحران تاکید دارد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- حق آبه ایران از هیرمند ، این روز ها کانون توجهات رسانه ای و تمرکز دستگاه دیپلماسی کشور را به خود معطوف کرده است. اختلاف بر سر حق آبه رودخانه ای است که از رشته کوه های هندوکش افغانستان آغاز و به تالاب هامون در سیاست و بلوچستان ایران ختم می شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام در مجلس ضمن تسلیت به مناسبت شهادت تعدادی از مرزبانان در منطقه سراوان از دستگاه دیپلماسی کشور خواست تا این موضوع را با جدیت تمام از طریق رایزنی با کشور پاکستان پیگیری کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس بیان کرد: تفسیر روشن تر از اصول سه گانه عزت، مصحلت و حکمت چراغ راه دستگاه دیپلماسی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید دستگاه دیپلماسی رایزنی بیشتری با دولت پاکستان برای حفاظت از مرزبانان داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستگاه دیپلماسی خواست تا نسبت به حق مردم در موضوع حقآبه هیرمند کوتاه نیامده و از این حق دفاع کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۹    
یکی از ایرادهایی که به ویژه در یک دهه اخیر نسبت به سیاست خارجی کشور از جانب برخی کارشناسان مطرح می شود، این است که دستگاه دیپلماسی گاهی در مقابل برخی رخداد های بین المللی واکنش هایی نشان می دهد که یا رنگ وبوی انفعال دارد یا بیش از حد تعادل تند تلقی می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: اقدام ارزشمند و افتخار آفرین نیروی دریایی و عملیات بی نظیر صورت گرفته از سوی آنها باعث افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملی شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: وزیر امور خارجه در تببین دیدار مسئولان وزارت خارجه و سفیران با رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد: مباحث و نکاتی که رهبر معظم انقلاب در جلسه امروز فرمودند به عنوان مسیر راه دستگاه دیپلماسی قرار خواهد گرفت.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۴    
رهبری نظام اسلامی در دوران امام و پس از ایشان همواره راهبری کلان سیاست خارجی را به عنوان جزئی که در قانون اساسی مشخص شده، به خوبی اداره کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان تصریح کرد: مباحث و نکاتی که رهبر معظم انقلاب در جلسه با سفیران فرمودند به عنوان مسیر راه دستگاه دیپلماسی قرار خواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ طبق اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، صبح امروز 30اردیبهشت ماه حجت الاسلام ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با ارنستو ویلگاس پولژاک وزیر فرهنگ ونزوئلا و هیات همراه در محل حوزه ی ریاست این سازمان دیدار و گفتگو کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معین الدین سعیدی گفت: در صورت انفعال وزارت امور خارجه بنده و برخی نمایندگان دیگر جز موافقان استیضاح وزیر خواهیم بود و طرح استیضاح او را کلید می زنیم و این بستگی به نوع فعالیت دستگاه دیپلماسی ما برای گرفتن حقابه هیرمند در روزهای پیش رو دارد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۱۳۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، حضرت آیت الله خامنه ای، سیاست خارجی خوب و دستگاه دیپلماسی کارآمد را رکنی اساسی برای اداره موفق کشور برشمردند و با بیان 6 ضابطه الزامی در سیاست خارجی گفتند: رعایت این شاخص ها، نشانه سیاست خارجی موفق است و اگر این ضابطه ها مشاهده نشد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: سیاستمداران غربی به جای مداخله در امور داخلی سایر کشورها و نمایش چهره ای به ظاهر بشردوستانه از خود، بهتر است صدای اعتراض شهروندان خود را بشنوند.